Home Závody a výsledky Alpské disciplíny
Logo pořadatele
Oddíl TJ Bižuterie Jablonec n/N Kontakt Lenka Hercíková
Ulice Pražská 20 Město Jablonec nad Nisou, 466 01
Email info@tjbizuterie.cz Web
Telefon 483710999
 
Kód Závodník Narozen DH SL GS SG AC ZZ
Přípravka
886671 Dvořáková Viktorie 2014 - - - - - -
772709 Fiedler Bruno 2012 - - - - - -
773048 Havrda Ondřej 2013 - - - - - -
886857 Havrdová Alžběta 2016 - - - - - -
886746 Heřmanová Rebeka 2014 - - - - - -
886855 Jungová Adéla 2014 - - - - - -
886856 Jungová Valentina 2014 - - - - - -
772960 Kovařík Jakub 2014 - - - - - -
772773 Kožmín Michal 2014 - - - - - -
886858 Kožmínová Veronika 2016 - - - - - -
772962 Krützner Eduard 2013 - - - - - -
886670 Příhodová Monika 2012 - - - - - -
886669 Puškášová Aneta 2013 - - - - - -
886622 Šedivá Barbora 2013 - - - - - -
886668 Vanclová Viktorie 2012 - - - - - -
Předžactvo
773158 Engel Kryštof 2011 - - - - - -
772708 Fiedler Timo 2011 - - - - - -
772322 Jandejsek Hynek 2010 - - - - - -
772323 Jandejsek Štěpán 2010 - - - - - -
772772 Kovařík Petr 2011 - - - - - -
886325 Kuklová Valentyna 2010 - - - - - -
886257 Procházková Nela 2010 - - - - - -
772963 Příhoda Tomáš 2010 - - - - - -
Mladší žactvo
772435 Belda Lukáš 2009 - - - - - -
772934 Engel Tadeáš 2008 - - - - - -
886118 Hnilicová Jana 2009 - - - - - -
772961 Kmínek Kryštof 2009 - - - - - -
772093 Korbel Daniel 2008 - - - - - -
886505 Kovaříková Tereza 2008 - - - - - -
885465 Pavlidisová Michaela 2008 - - - - - -
885587 Sadilová Jana 2009 - - - - - -
770716 Šíma Oliver 2008 - - - - - -
885584 Zemanová Barbora 2009 - - - - - -
Starší žactvo
885580 Břicháčková Natalie 2007 - - - - - -
885581 Dobrovodská Sára 2006 - - - - - -
770585 Došek Michal 2006 - - - - - -
886114 Dušková Viktorie 2006 - - - - - -
772347 Faltus Petr 2007 - - - - - -
885582 Hanzalová Šárka 2007 - - - - - -
886115 Koňáková Eliška 2007 - - - - - -
772108 Král Šimon 2007 - - - - - -
770720 Malý Ondřej 2007 - - - - - -
885464 Miškovská Kateřina 2007 - - - - - -
770517 Oupický Petr 2006 - - - - - -
772122 Potměšil Šimon 2006 - - - - - -
772094 Procházka Jan 2007 - - - - - -
770520 Sadil Lukáš 2006 - - - - - -
886117 Šubrtová Alice 2007 - - - - - -
770023 Varga Attila 2006 - - - - - -
885372 Zbihlejová Amélie 2007 - - - - - -
Mladší junioři
772345 Bartoš Richard 2005 - - - - - -
770469 Bém Stanislav 2004 - - - - - -
151444 Dobrovodský Adam 2004 - - - - - -
772340 Faltus Ondřej 2004 - - - - - -
151483 Hanzal Kryštof 2005 - - - - - -
151485 Jehlička Tomáš 2005 - - - - - -
772550 Knotek Petr 2004 - - - - - -
886116 Koňáková Martina 2005 - - - - - -
156118 Korbelova Justýna 2005 - - - - - -
885192 Kovářová Helena 2004 - - - - - -
156117 Kupcová Ema 2005 - - - - - -
156074 Miškovská Kristýna 2004 - - 307.38 - - -
156073 Patočková Anna 2004 - - 220.99 199.39 - -
772344 Raška Tadeáš 2004 - - - - - -
885585 Skočdopolová Magdaléna 2004 - - - - - -
151454 Sulovský Mikuláš 2004 - - 159.82 161.41 - -
151484 Šíma Albert 2005 - - - - - -
Junioři
886106 Balická Lucie 2003 - - - - - -
151371 Hádek Václav 2002 - - - - - -
305000 Hausová Tereza 2003 - - - - - -
151455 Havel Tomáš 2003 - - - - - -
772341 Jelínek Jáchym 2003 - - - - - -
151400 Kalina Ondřej 2003 - 94.65 92.68 113.58 - -
155943 Košťálová Lenka 2001 - - - - - -
155949 Kupcová Aneta 2001 - 198.83 182.42 - - -
772342 Lomský Jakub 2003 - - - - - -
886113 Marcinková Kateřina 2002 - - - - - -
156033 Nechutná Karolína 2003 - 134.51 163.86 - - -
156035 Pavlidisová Natálie 2003 - 234.55 271.22 - - -
2537231 Raška Matěj 2003 - - - - - -
156036 Schlegrová Barbora 2002 - - - - - -
156034 Tomášková Eliška 2003 - 216.81 185.14 198.34 373.12 -
885110 Vanická Nikola 2003 - - - - - -
155950 Vanická Veronika 2001 236.18 133.17 99.80 94.44 999.99 -
0 Zachoval Richard 2003 - - - - - -
156003 Zbihlejová Karolína 2002 - 426.03 267.95 - - -
Dospělí
772339 Balický David 1999 - - - - - -
150743 Berndt Ondřej 1988 57.33 15.90 36.96 43.27 59.94 -
150393 Dupal Jan 1971 - - - - - -
155717 Fiedlerová Lenka 1993 - - - - - -
155503 Klicnarová Pavla 1988 139.44 194.69 78.72 86.24 148.43 -
151125 Korbel Aleš 1972 - - 311.18 - - -
155852 Košťálová Jana 1998 - - - - - -
151173 Král Petr 1996 218.88 80.44 193.64 296.03 999.99 -
151257 Morávek Tomáš 1999 - - - - - -
151253 Ouvín Jan 1999 - 90.35 83.87 293.07 999.99 -
555507 Pavlásková Barbora 2000 - - - - - -
150499 Procházka Jan 1979 - - 224.25 - - -
155815 Rečková Veronika 1996 - - - - - -
400412 Řídký Dominik 2000 - - - - - -
155866 Šulcová Martina 1998 - - - - - -
150661 Vančura Jan 1986 - - - 291.68 - -
155400 Vančurová Lenka 1984 - - 153.61 136.25 - -
155914 Voborníková Viktorie 2000 - - - - - -
Masters A
5150218 Dupal Jan 1971 - - - - - -
5150333 Korbel Aleš 1972 - - - - - -
5150336 Procházka Jan 1979 - - - - - -
Masters B
5150201 Škoda Zdeněk 1959 - - - - - -

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz