Home Závody a výsledky Alpské disciplíny
Logo pořadatele
Oddíl Sportovní akademie Špindlerův Mlýn, z.ú. Kontakt Eva Erlebachová
Ulice Okružní 32 Město Špindlerův Mlýn, 543 51
Email eva.erlebachova@sportovniakademie.cz Web www.sportovniakademie.cz
Telefon 608555092
 
Kód Závodník Narozen DH SL GS SG AC ZZ
Přípravka
772382 Abraham Tomáš 2010 - - - - - -
772593 Brýdl Tobiáš 2011 - - - - - -
886140 Česáková Apolena 2010 - - - - - -
886360 Dospivova Sofia 2009 - - - - - -
772590 Foldyna Vojtěch 2010 - - - - - -
886141 Holická Magdalena 2010 - - - - - -
772597 Kareš Nikola 2010 - - - - - -
772386 Kodada Jan 2009 - - - - - -
772424 Kopecký Maxim 2011 - - - - - -
885925 Křížová Kristýna 2009 - - - - - -
885926 Machytková Natali Anna 2009 - - - - - -
772594 Mňuk Jakub 2010 - - - - - -
772603 Najman Mikuláš 2011 - - - - - -
772595 Navrátil Jakub 2011 - - - - - -
772589 Procházka Matyáš 2010 - - - - - -
772596 Prokop Jiří 2010 - - - - - -
886337 Roženská Nelly 2011 - - - - - -
886338 Slavíková Anna 2011 - - - - - -
772592 Šimek Dominik 2011 - - - - - -
772388 Tuček Jan 2009 - - - - - -
886336 Vohralíková Kateřina 2010 - - - - - -
Předžactvo
772383 Česák Nathanael 2007 - - - - - -
886362 Dospivova Viktoria 2007 - - - - - -
885924 Forejtková Eliška 2008 - - - - - -
885937 Holická Elena 2007 - - - - - -
772385 Horák Prokop 2008 - - - - - -
885526 Hordossy Eliška 2008 - - - - - -
772423 Hroneš Matěj 2008 - - - - - -
886144 Krátká Barbora 2008 - - - - - -
770694 Kučera Adam 2008 - - - - - -
885551 Kunčíková Ella 2007 - - - - - -
886361 Nepalová Kristýna 2008 - - - - - -
770659 Nerud Kristián 2007 - - - - - -
885512 Novakovská Adéla 2008 - - - - - -
0 Skandera Matyáš 2008 - - - - - -
772387 Šimek Michal 2008 - - - - - -
886145 Vohralíková Kristýna 2008 - - - - - -
Mladší žactvo
770648 Černý Jáchym 2006 - - - - - -
770658 Diblíček Michal 2006 - - - - - -
770186 Dvořák Marek 2005 - - - - - -
770681 Fíla Patrik 2006 - - - - - -
710900 Forejtek Patrik 2005 - 132.45 76.64 148.55 - 209.09
885253 Glaister Mia Maria 2005 - 121.18 77.13 69.63 - 146.76
885263 Hordossy Julie 2005 - 77.95 39.11 91.86 - 117.06
885527 Hraníková Andrea 2006 - - - - - -
885264 Kondělková Leontýna 2006 - - - - - -
770663 Kopecký Oskar 2006 - - - - - -
886142 Kotrčová Adéla 2006 - - - - - -
886143 Krátká Tereza 2006 - - - - - -
885292 Křížová Klára 2006 - - - - - -
885265 Nejezchlebová Adéla 2006 - - - - - -
770030 Roženský Erik 2005 - - 236.61 - - -
770349 Šimek Marek Emanuel 2005 - 171.01 143.49 160.49 - 303.98
885703 Šimková Nikola 2006 - - - - - -
905802 Vetrová Nikola 2005 - 213.12 122.19 137.29 - 259.48
Starší žactvo
325205 Benešová Anna 2004 - - - - - -
772139 Bína Marek 2004 - 177.22 211.60 242.26 - 388.82
320720 Černý Jakub 2003 - 54.10 49.71 80.55 - 103.81
885034 Erlebachová Aneta 2004 - - - - - -
325719 Hanková Karolína 2004 - 139.80 105.14 171.26 - 244.94
770338 Kučera Štěpán 2004 - 121.13 65.51 138.76 - 186.64
770339 Kučera Vojtěch 2004 - 71.04 48.58 64.83 - 113.41
325717 Mačátová Thea 2004 - 187.57 138.71 270.22 - 326.28
770340 Podhorský Matěj 2004 - 101.82 60.05 - - 161.87
905005 Surovičová Klára 2003 - 66.04 62.58 98.37 - 128.62
425026 Tesaříková Julie 2004 - 123.14 61.77 83.13 - 144.90
Mladší junioři
770028 Bohoněk Matouš 2002 - - - - - -
905800 Brýdlová Sofie 2002 - - - - - -
155951 Gašparíková Klára 2001 104.77 67.13 51.84 74.40 - 118.97
885033 Nováková Barbora 2002 - - - - - -
155952 Roženská Dominika 2001 - - - - - -
Junioři
155921 Hanková Kateřina 2000 - 150.80 186.30 337.29 476.49 337.10
155863 Kotrlová Petra 1998 - 24.70 69.23 124.57 178.31 93.93
151289 Novák Oskar 2000 106.99 63.23 49.89 63.87 79.16 113.12
155899 Vetrová Aneta 1999 136.21 67.14 50.86 83.99 156.88 118.00
Dospělí
151204 Červinka Adam 1997 86.49 69.66 79.78 102.79 195.42 149.44
151215 Forejtek Filip 1997 26.60 18.45 19.37 43.04 39.91 37.82
155741 Kotrlová Kateřina 1994 - 55.63 54.80 130.79 205.53 110.43
Masters A
5150009 Pešat Ondřej 1964 - - - - - -

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz