Home Závody a výsledky Alpské disciplíny
Alpské disciplíny
Jméno Kotabová Sára Narozen(a) 2000
Oddíl Ski Bílá (T)  
Závodník 155919   Junioři
 
Datum Závod Kat. Disc. Výsledek Body Pohár
2019/2020
22.02.2020 CIT / Špindlerův Mlýn-Mísečky CIT SL DNF - -
16.02.2020 FIS/UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI SL DNF - -
15.02.2020 FIS/UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI GS 29. 120.14 -
2018/2019
23.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC SL DNF - -
22.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC GS 14. 91.60 20
20.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS GS 18. 138.10 14
19.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS SL DNF - -
24.02.2019 FIS - CIT / Spindleruv Mlyn - Horni Misecky CIT SL DNF - -
23.02.2019 FIS - CIT / Spindleruv Mlyn - Horni Misecky CIT SL 9. 99.78 -
17.02.2019 FIS - Český pohár / Karlov pod Pradedem FIS SL 15. 111.73 22
03.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI SL DNF - -
02.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI GS 23. 86.49 -
13.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS SL 11. 85.88 29
12.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS SL DNF - -
11.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS GS 7. 78.07 36
06.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR GS 16. 108.06 -
05.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR SL 14. 96.58 -
20.12.2018 Zakopane-Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 22. 115.82 -
19.12.2018 Zakopane-Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 15. 115.30 -
2017/2018
29.03.2018 Vratna / SVK NC SL 18. 115.07 -
28.03.2018 Vratna / SVK NC GS 16. 106.86 -
25.03.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely / Špindlerův Mlýn NC SL DNF - -
24.03.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely / Špindlerův Mlýn NC GS DNF - -
22.03.2018 Český pohár FIS 2018 / Špindlerův Mlýn FIS GS DNF - -
21.03.2018 Český pohár FIS 2018 / Špindlerův Mlýn FIS GS 20. 122.61 24
18.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL DNF - -
17.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL DNF - -
16.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 28. 106.65 11
15.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 22. 94.25 16
11.03.2018 63. Veľká Cena Slovenska / Štrbské Pleso - Furkota FIS SL 11. 95.37 -
10.03.2018 63. Veľká Cena Slovenska / Štrbské Pleso - Furkota FIS GS 10. 95.30 -
04.03.2018 KLOBOUK CUP / Karlov pod Pradědem FIS SL DNS - -
25.02.2018 FIS - CIT / Špindlerův Mlýn-Horní Mísečky CIT SL DNF - -
24.02.2018 FIS - CIT / Špindlerův Mlýn-Horní Mísečky CIT SL 14. 86.88 -
18.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI SL 17. 83.30 -
17.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI GS 22. 88.32 -
09.02.2018 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 13. 93.80 -
08.02.2018 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 14. 104.82 -
06.02.2018 Krynica / POL FIS GS 4. 123.51 -
05.02.2018 Krynica / POL FIS GS 4. 87.57 -
28.01.2018 ČP - FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 17. 90.93 18
27.01.2018 ČP - FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 18. 97.13 18
21.01.2018 ČP - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 20. 97.50 14
20.01.2018 ČP - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS DNF - -
19.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn NC AC DNF - -
18.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn NC SG DNF - -
17.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn NC DH 16. 134.77 18
15.01.2018 Spindleruv Mlyn / CZE TRA DH 16. - -
15.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn FIS DH 16. 152.77 16
21.12.2017 Bialka Tatrzanska Pasieka 1 / POL FIS SL DNF2 - -
20.12.2017 Bialka Tatrzanska Pasieka 1 / POL FIS SL DNF1 - -
19.12.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS 13. 96.14 -
18.12.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS 22. 106.67 -
10.12.2017 O´STYLE CUP / Pfelders FIS GS 21. 112.07 -
09.12.2017 O´STYLE CUP / Pfelders FIS GS 23. 110.50 -
18.11.2017 Solda - Sulden / ITA CIT SL 55. 121.44 -
17.11.2017 Solda - Sulden / ITA CIT GS DNF2 - -
15.11.2017 Solda / ITA NJR GS 68. 121.59 -
03.08.2017 Tiffindell / RSA FIS SL 6. 83.96 -
03.08.2017 Tiffindell / RSA FIS SL 8. 100.60 -
01.08.2017 Tiffindell / RSA CITWC SL 7. 112.59 -
01.08.2017 Tiffindell / RSA CITWC SL 9. 119.92 -
31.07.2017 Tiffindell / RSA NJC SL 10. 105.23 -
31.07.2017 Tiffindell / RSA NC SL 8. 99.78 -
28.07.2017 Tiffindell / RSA ENL SL 10. 156.98 -
28.07.2017 Tiffindell / RSA ENL SL 8. 128.17 -
2016/2017
02.04.2017 MMČR / Špindlerův Mlýn NC GS 26. 120.70 14
01.04.2017 MMČR / Špindlerův Mlýn NC SL 25. 121.89 15
30.03.2017 FIS Kouty / Kouty FIS SL 20. 98.16 16
29.03.2017 FIS Kouty / Kouty FIS SL 21. 96.07 20
26.03.2017 Strbske Pleso / SVK NC GS DNF1 - -
25.03.2017 Strbske Pleso / SVK NC SL 25. 122.97 -
14.03.2017 Passo San Pellegrino / ITA CIT AC 14. 169.84 -
13.03.2017 Passo San Pellegrino / ITA CIT SG 26. 125.44 -
13.03.2017 Passo San Pellegrino / ITA CIT SG 31. 140.87 -
12.03.2017 Passo San Pellegrino / ITA CIT GS 66. 136.60 -
11.03.2017 Passo San Pellegrino / ITA CIT SL DNF1 - -
07.03.2017 Innerkrems / AUT CIT DH 18. 151.95 -
06.03.2017 Innerkrems / AUT TRA DH 13. - -
06.03.2017 Innerkrems / AUT CIT DH 17. 148.91 -
05.03.2017 Innerkrems / AUT CIT SG 25. 139.06 -
19.02.2017 FIS-UNI, MČRJ Bílá / Bílá v Beskydech UNI SL 20. 95.93 -
18.02.2017 FIS-UNI, MČRJ Bílá / Bílá v Beskydech UNI GS 19. 87.79 -
16.02.2017 Passo San Pellegrino / ITA CIT SG 19. 128.61 -
16.02.2017 Passo San Pellegrino / ITA CIT SG 22. 138.86 -
15.02.2017 Passo San Pellegrino / ITA CIT DH 5. 185.01 -
14.02.2017 Passo San Pellegrino / ITA CIT DH 6. 147.86 -
14.02.2017 Passo San Pellegrino / ITA TRA DH 6. - -
14.02.2017 Passo San Pellegrino / ITA TRA DH 6. - -
29.01.2017 FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 30. 128.04 9
28.01.2017 FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS DNF - -
27.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS AC 15. 217.73 20
27.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS SG 25. 140.49 10
27.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS AC 18. 205.24 16
26.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS SG 25. 151.42 11
24.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS DH 16. 210.68 26
24.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS DH 17. 216.26 24
23.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn TRA DH 17. - -
23.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn TRA DH 18. - -
22.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS SL 21. 120.13 20
21.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS SL 23. 102.72 18
20.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS GS 38. 138.48 6
19.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS GS DNF - -
15.01.2017 FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 17. 96.82 24
14.01.2017 FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 21. 96.82 20
22.12.2016 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 19. 92.51 -
21.12.2016 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 19. 96.03 -
18.12.2016 KLOBOUK - FIS Český pohár / Karlov pod Pradědem FIS SL 9. 117.30 36
17.12.2016 KLOBOUK - FIS Český pohár / Karlov pod Pradědem FIS SL 15. 127.73 24
06.12.2016 O´STYLE CUP 2016 / Pfelders-ITA FIS GS 29. 154.87 -
05.12.2016 O´STYLE CUP 2016 / Pfelders-ITA FIS GS 29. 162.79 -
27.11.2016 Kaabdalis / SWE ENL GS 74. 191.59 -
26.11.2016 Kaabdalis / SWE ENL GS 61. 167.83 -
24.11.2016 Kiruna / SWE FIS SL 29. 147.92 -
23.11.2016 Kiruna / SWE FIS SL 35. 152.49 -
21.11.2016 Levi / FIN FIS GS DNS1 - -
21.11.2016 Levi / FIN FIS GS DNF2 - -
20.11.2016 Levi / FIN FIS SL 26. 136.00 -
18.11.2016 Levi / FIN FIS SL 25. 127.01 -
2015/2016
22.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SG 13. 82.75 20
21.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SG 11. 73.64 24
20.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SL 9. 39.77 29
14.03.2016 RKZ - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ SG 13. 94.49 20
14.03.2016 MČR - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn MCR SG 12. 90.90 22
13.03.2016 Pohár České pošty 2016 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 13. 47.11 20
12.03.2016 Pohár České pošty 2016 / Pec pod Sněžkou RKZ VZ 13. - 20
22.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR VZ 12. - 22
21.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR SL DNF - -
20.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR GS DNF - -
07.02.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu / Karolinka UKZ GS 1. 27.22 -
06.02.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu / Karolinka UKZ SL 1. 43.76 -
31.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ SL 2. 18.90 80
30.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ GS 4. 27.51 50
20.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM SL 7. - -
19.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM VZ 8. - -
18.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM GS 5. - -
10.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 6. - 40
09.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Bílá v Beskydech RKZ SL 2. 23.72 80
08.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Kouty RKZ GS 6. 34.94 40
07.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Kouty RKZ GS 5. 39.69 45
20.12.2015 Koutecký Pohár / Kouty UKZ SL 1. 42.19 -
19.12.2015 Koutecký Pohár / Kouty UKZ SL 1. 39.17 -
2014/2015
29.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS 19. 83.51 12
28.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS 18. 73.66 13
15.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL 13. 46.53 20
14.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL 10. 42.07 26
08.03.2015 Kyčerka / Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot UKZ SL 1. 41.08 -
07.03.2015 Kyčerka / Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot UKZ SL 3. 50.29 -
03.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SG 11. 46.09 24
01.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR GS 13. 49.43 20
28.02.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SL DNS - -
15.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem GS 1. 58.03 -
14.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ GS 2. 53.51 -
13.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ SG 3. 98.12 -
13.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ SG 2. 89.08 -
07.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Karolínka RKZ SL DSQ - -
02.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SG 17. 91.47 14
01.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 18. 73.56 13
31.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SL 13. 47.10 20
18.01.2015 Pohár Jaroslava Drápely / SKI AREÁL Klobouk UKZ SL 3. 59.67 -
17.01.2015 Pohár Jaroslava Drápely / SKI AREÁL Klobouk UKZ GS 5. 58.97 -
10.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 7. 41.73 36
09.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SG 11. 73.46 24
08.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SG 9. 64.91 29
04.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL DNF - -
03.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL DNF - -
2013/2014
11.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR GS DNF - -
10.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR SL 7. 25.94 36
02.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL DNF - -
01.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL 5. 24.68 45
15.02.2014 UKZ Zlínský / Karolinka UKZ GS 1. 37.59 -
15.02.2014 UKZ Zlínský / Karolinka UKZ GS 3. 45.29 -
10.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SG 5. 65.24 45
10.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SG 8. 63.58 32
09.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ GS 13. 56.41 20
08.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SL 6. 31.04 40
02.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 24. 119.26 7
01.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 16. 70.57 15
20.01.2014 VI. ZOM / Velké Meziříčí ZOM SL 12. - -
05.01.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ SL 3. 55.55 60
04.01.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ SL 4. 27.09 50
2012/2013
24.03.2013 UKZ Zlínský / Kyčerka UKZ GS 9. 56.67 -
23.03.2013 UKZ Zlínský / Kyčerka UKZ SL 7. 51.50 -
17.03.2013 ČP RKZ Head Cup / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SL 14. 74.01 18
16.03.2013 ČP RKZ Head Cup / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 19. 93.48 12
03.03.2013 MČR Žáků / Hochficht (AUT) MCR GS 23. 66.48 8
02.03.2013 MČR Žáků / Hochficht (AUT) MCR SL 17. 63.96 14
24.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Karolinka RKZ GS 20. 66.04 11
23.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Karolinka RKZ SL DNF - -
10.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Bílá v Beskydech RKZ GS DNS - -
09.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Bílá v Beskydech RKZ SL 17. 58.87 14
03.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL 3. 37.67 -
02.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ GS 9. 69.47 -
01.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ GS 9. 79.18 -
27.01.2013 UKZ - Moravskoslezský / Grůň UKZ GS 6. 83.67 -
26.01.2013 UKZ - Moravskoslezský / Grůň UKZ GS 6. 75.14 -
23.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 26. 87.69 8
22.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL 6. 45.09 40
20.01.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL 3. 31.29 -
19.01.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL 5. 47.42 -
11.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Stoh RKZ GS 14. 60.20 18
10.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Stoh RKZ SL 7. 61.24 36
17.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ GS 17. 70.55 14
16.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ SG 12. 103.40 22
15.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ SG 14. 108.85 18
2011/2012
25.03.2012 UKZ Moravskoslezský / Praděd UKZ GS 1. 59.07 -
24.03.2012 UKZ Moravskoslezský / Praděd UKZ GS DNF - -
18.03.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup / Albrechtice RKZ SL DSQ - -
17.03.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup / Albrechtice RKZ GS 6. 40.78 40
11.03.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR / Rokytnice nad Jizerou MCR GS 9. 55.15 29
10.03.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR / Rokytnice nad Jizerou MCR SL 8. 42.98 32
04.03.2012 UKZ Moravskoslezsky / Karlov pod Pradědem UKZ GS 2. 43.72 -
03.03.2012 UKZ Moravskoslezsky / Karlov pod Pradědem UKZ SL 1. 24.62 -
02.03.2012 UKZ Moravskoslezsky / Karlov pod Pradědem UKZ SL 3. 39.42 -
26.02.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup / Karolínka RKZ GS 12. 49.06 22
25.02.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup / Karolínka RKZ SL 9. 47.80 29
12.02.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup / Pec pod Sněžkou RKZ GS 39. 283.44 -
11.02.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup / Pec pod Sněžkou RKZ SL 14. 70.84 18
05.02.2012 UKZ Moravskoslezský / Velké Karlovice UKZ SL 1. 26.77 -
04.02.2012 UKZ Moravskoslezský / Velké Karlovice UKZ SL 4. 44.30 -
29.01.2012 UKZ Moravskoslezský / Gruň UKZ GS 4. 76.20 -
28.01.2012 UKZ Moravskoslezský / Gruň UKZ SL 4. 45.66 -
25.01.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 30. 123.85 3
24.01.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL 7. 49.27 40
22.01.2012 UKZ Moravskoslezký / Karlov pod Pradědem UKZ GS 8. 82.36 -
21.01.2012 UKZ Moravskoslezký / Karlov pod Pradědem UKZ SL 1. 38.08 -
18.01.2012 ČP 2012 - II. RKZ - Head cup / Špindl - Sv.Petr RKZ SG 26. 157.93 5
17.01.2012 ČP 2012 - II. RKZ - Head cup / Špindl - Sv.Petr RKZ SG 25. 187.81 6
15.01.2012 UKZ Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ GS 10. 104.30 -
14.01.2012 UKZ Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL 4. 71.38 -
08.01.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup / Špičák na Šumavě RKZ GS 28. 102.84 3
07.01.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup / Špičák na Šumavě RKZ SL 18. 80.59 13

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz