Home Závody a výsledky Alpské disciplíny
Alpské disciplíny
Jméno Zemanová Monika Narozen(a) 1998
Oddíl SKP Kometa Brno (B)  
Závodník 151243 Aktivní Dospělí
 
Datum Závod Kat. Disc. Výsledek Body Pohár
2019/2020
22.02.2020 CIT / Špindlerův Mlýn-Mísečky CIT SL 5. 82.78 -
01.02.2020 Strbske Pleso / SVK FIS GS 19. 114.40 -
18.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS GS 8. 91.44 32
17.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS SL 8. 97.22 36
09.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS SL DNF - -
08.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS SL 6. 109.30 60
07.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS GS 8. 100.56 50
07.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS GS 9. 90.70 40
2018/2019
23.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC SL 7. 62.21 40
22.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC GS DNF - -
20.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS GS 4. 60.14 50
19.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS SL 5. 52.15 45
12.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS GS 5. 68.54 50
11.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS SL 2. 49.35 80
10.03.2019 3. kolo Dospelých / 64. Veľká cena Slovenska / Štrbské pleso / Furkota FIS SL 1. 55.54 -
09.03.2019 3. kolo Dospelých / 64. Veľká cena Slovenska / Štrbské pleso / Furkota FIS GS 3. 72.79 -
05.03.2019 Jasna / SVK NC SL 20. 63.31 -
04.03.2019 Jasna / SVK NC GS 42. 90.25 -
16.02.2019 FIS - Český pohár / Karlov pod Pradedem FIS SL 1. 56.77 100
10.02.2019 17. Veľká cena Barbory FIS-UNI / Vyšná Boca UNI SL 2. 0.78 -
09.02.2019 17. Veľká cena Barbory FIS-UNI / Vyšná Boca UNI GS 4. 24.70 -
06.02.2019 Maribor / SLO FIS SL DNF1 - -
05.02.2019 Maribor / SLO FIS GS 16. 84.16 -
03.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI SL DNF - -
02.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI GS 8. 63.67 -
23.01.2019 Szczawnica / Palenica / POL NC SL DNF2 - -
22.01.2019 Szczawnica / Palenica / POL NC GS 9. 65.37 -
20.01.2019 Skofja Loka / SLO FIS GS 13. 57.20 -
19.01.2019 Skofja Loka / SLO FIS GS 13. 62.15 -
13.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS SL 6. 60.10 50
12.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS SL 5. 59.14 60
11.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS GS 4. 66.78 50
06.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR GS 6. 77.84 -
05.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR SL 5. 57.16 -
20.12.2018 Zakopane-Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 3. 68.44 -
2017/2018
29.03.2018 Vratna / SVK NC SL 7. 63.58 -
28.03.2018 Vratna / SVK NC GS DNF1 - -
25.03.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely / Špindlerův Mlýn NC SL 6. 63.52 -
24.03.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely / Špindlerův Mlýn NC GS DNF - -
22.03.2018 Český pohár FIS 2018 / Špindlerův Mlýn FIS GS 7. 73.06 45
21.03.2018 Český pohár FIS 2018 / Špindlerův Mlýn FIS GS 5. 73.23 60
18.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL 4. 61.55 50
17.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL 5. 58.89 45
16.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 5. 54.02 50
15.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 1. 43.76 100
11.03.2018 63. Veľká Cena Slovenska / Štrbské Pleso - Furkota FIS SL 1. 56.42 -
10.03.2018 63. Veľká Cena Slovenska / Štrbské Pleso - Furkota FIS GS 2. 60.69 -
28.02.2018 Szczyrk / POL NC SL 4. 67.13 -
27.02.2018 Szczyrk / POL NC GS 9. 84.85 -
25.02.2018 FIS - CIT / Špindlerův Mlýn-Horní Mísečky CIT SL DNF - -
24.02.2018 FIS - CIT / Špindlerův Mlýn-Horní Mísečky CIT SL DNF - -
18.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI SL DNF - -
17.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI GS 6. 60.12 -
13.02.2018 Zakopane / POL FIS SL 1. 50.26 -
12.02.2018 Zakopane / POL FIS SL DNF1 - -
11.02.2018 Zimná univerziáda SR - 16. Veľká cena Barbory FIS UNI / Vyšná Boca FIS SL 1. 0.00 -
10.02.2018 Zimná univerziáda SR - 16. Veľká cena Barbory FIS UNI / Vyšná Boca FIS GS 4. 11.79 -
28.01.2018 ČP - FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 1. 55.88 100
27.01.2018 ČP - FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 1. 59.69 100
21.01.2018 ČP - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 11. 75.88 26
20.01.2018 ČP - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 6. 63.69 45
19.01.2018 Lohberg / GER FIS SL DNS1 - -
14.01.2018 Reiteralm / AUT CITWC GS 44. 89.52 -
13.01.2018 Reiteralm / AUT CITWC GS 67. 114.18 -
21.12.2017 Bialka Tatrzanska Pasieka 1 / POL FIS SL 9. 65.28 -
20.12.2017 Bialka Tatrzanska Pasieka 1 / POL FIS SL 10. 68.67 -
19.12.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS DNF2 - -
18.12.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS 12. 82.85 -
2016/2017
02.04.2017 MMČR / Špindlerův Mlýn NC GS DNS - -
01.04.2017 MMČR / Špindlerův Mlýn NC SL 16. 79.18 24
30.03.2017 FIS Kouty / Kouty FIS SL 12. 72.06 26
29.03.2017 FIS Kouty / Kouty FIS SL 9. 65.53 36
26.03.2017 Strbske Pleso / SVK NC GS DNF1 - -
25.03.2017 Strbske Pleso / SVK NC SL 14. 85.46 -
05.03.2017 Strbske Pleso / SVK FIS SL DNF2 - -
04.03.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS 28. 100.21 -
26.02.2017 FIS-CIT Mísečky / Šp.Mlýn-Mísečky CIT SL 7. 69.70 -
25.02.2017 FIS-CIT Mísečky / Šp.Mlýn-Mísečky CIT SL 7. 67.02 -
19.02.2017 FIS-UNI, MČRJ Bílá / Bílá v Beskydech UNI SL 13. 81.89 -
18.02.2017 FIS-UNI, MČRJ Bílá / Bílá v Beskydech UNI GS DNF - -
16.02.2017 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 5. 72.08 -
15.02.2017 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 6. 64.41 -
14.02.2017 Zakopane / POL FIS SL 1. 51.81 -
13.02.2017 Zakopane / POL FIS SL 2. 61.15 -
29.01.2017 FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 16. 87.81 24
28.01.2017 FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS DNF - -
22.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS SL DNF - -
21.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS SL 17. 82.72 26
20.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS GS 29. 113.28 11
19.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS GS 20. 95.63 20
15.01.2017 FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 11. 86.18 40
14.01.2017 FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 17. 92.08 24
18.12.2016 KLOBOUK - FIS Český pohár / Karlov pod Pradědem FIS SL DSQ - -
17.12.2016 KLOBOUK - FIS Český pohár / Karlov pod Pradědem FIS SL 6. 92.66 40
06.12.2016 O´STYLE CUP 2016 / Pfelders-ITA FIS GS DNF - -
05.12.2016 O´STYLE CUP 2016 / Pfelders-ITA FIS GS 17. 98.21 -
04.12.2016 Pfelders / ITA NJR SL DNF1 - -
15.11.2016 Solda / ITA NJR GS 98. 130.27 -
14.11.2016 Solda / ITA NJR GS 83. 112.40 -
13.11.2016 Solda / ITA NJR SL DNF2 - -
2015/2016
15.04.2016 Solda/Sulden / ITA CIT GS 49. 98.92 -
14.04.2016 Solda/Sulden / ITA CIT GS 61. 90.23 -
03.04.2016 MMČR / Špindlerův Mlýn NC SL 22. 82.98 -
02.04.2016 MMČR / Špindlerův Mlýn NC GS 30. 106.79 14
31.03.2016 Český pohár Allianz - Jeseníky Cup 2016 / Kouty FIS GS 30. 114.74 11
30.03.2016 Český pohár Allianz - Jeseníky Cup 2016 / Kouty FIS GS 36. 125.57 9
29.03.2016 Český pohár Allianz - Jeseníky Cup 2016 / Kouty FIS SL DNF - -
19.03.2016 Jahorina / BIH FIS SL DNS1 - -
18.03.2016 Jahorina / BIH NC SL DNS1 - -
13.03.2016 61. Veľká cena Slovenska / Štrbské Pleso - Solisko FIS SL 12. 72.30 -
12.03.2016 61. Veľká cena Slovenska / Štrbské Pleso - Solisko FIS GS 22. 108.46 -
11.03.2016 Czarna Gora / POL NJC SL 6. 65.85 -
10.03.2016 Czarna Gora / POL NJC GS 17. 123.59 -
21.02.2016 XIV. Veľká cena Barbory 2016 / Vyšná Boca UNI SL 12. 92.84 -
20.02.2016 XIV. Veľká cena Barbory 2016 / Vyšná Boca UNI GS 20. 77.78 -
14.02.2016 Závod FIS UNI/MČRJ / Bíla v Beskydech UNI SL DNF - -
13.02.2016 Závod FIS UNI/MČRJ / Bíla v Beskydech UNI GS DNF - -
07.02.2016 FIS - CIT / Mísečky CIT SL 9. 71.66 -
06.02.2016 FIS - CIT / Mísečky CIT SL 17. 81.91 -
24.01.2016 Jizerský Pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL DNF - -
23.01.2016 Jizerský Pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL 18. 88.11 24
22.01.2016 Jizerský Pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 33. 118.43 8
21.01.2016 Jizerský Pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 26. 104.22 14
17.01.2016 Karlov Cup / Malá Morávka-Karlov FIS SL 13. 87.29 24
16.01.2016 Karlov Cup / Malá Morávka-Karlov FIS SL DSQ - -
10.01.2016 Turnau / AUT CIT SL DNF2 - -
09.01.2016 Turnau / AUT CIT SL DNF1 - -
08.01.2016 Reiteralm / AUT FIS GS 57. 119.76 -
07.01.2016 Reiteralm / AUT FIS SL DNF2 - -
06.01.2016 Reiteralm / AUT FIS SL 36. 104.84 -
2014/2015
21.03.2015 ČP Allianz - FIS - Albrechtice / Albrechtice FIS SL 15. 83.86 -
20.03.2015 ČP Allianz - FIS - Albrechtice / Albrechtice FIS GS 32. 129.36 -
08.03.2015 Strbske Pleso / SVK FIS SL 21. 79.64 -
08.03.2015 60. VEĽKÁ CENA SLOVENSKA / ŠTRBSKÉ PLESO FIS SL 21. 79.64 -
07.03.2015 60. VEĽKÁ CENA SLOVENSKA / ŠTRBSKÉ PLESO FIS GS 34. 138.75 -
07.03.2015 Strbske Pleso / SVK FIS GS 34. 138.75 -
22.02.2015 FIS - UNI Bílá / Bílá v Beskydech UNI SL DNF - -
21.02.2015 FIS - UNI Bílá / Bílá v Beskydech UNI GS 41. 134.72 -
14.02.2015 FIS - CIT / Karlov - Klobouk CIT SL 5. 102.44 -
09.02.2015 ČP Allianz / Rokytnice nad Jizerou FIS GS DNS - -
09.02.2015 Rokytnice nad Jizerou / CZE FIS GS DNS1 - -
08.02.2015 FIS - CIT / Horní Mísečky CIT SL 16. 85.57 -
07.02.2015 FIS - CIT / Horní Mísečky CIT SL 22. 113.95 -
01.02.2015 ČP Allianz - Praděd / Karlov pod Praděděm FIS SL 17. 92.76 -
31.01.2015 ČP Allianz - Praděd / Karlov pod Praděděm FIS SL DNF - -
30.01.2015 FIS Pohár Pradědu / Praděd ENL GS DNS - -
29.01.2015 FIS Pohár Pradědu / Praděd FIS SL 18. 111.62 -
28.01.2015 FIS Pohár Pradědu / Praděd FIS SL 12. 132.53 -
18.01.2015 ČP Allianz - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS DNF - -
17.01.2015 ČP Allianz - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 39. 171.06 -
08.01.2015 Hinterstoder / AUT FIS SL 28. 147.67 -
07.01.2015 Hinterstoder / AUT FIS SL 35. 171.93 -
2013/2014
11.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR GS 16. 57.65 15
10.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR SL 5. 29.95 45
02.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL DNF - -
01.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL DNF - -
15.02.2014 UKZ Zlínský / Karolinka UKZ GS 6. 43.40 -
15.02.2014 UKZ Zlínský / Karolinka UKZ GS 8. 41.62 -
09.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ GS 23. 77.23 8
08.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SL 10. 35.62 26
02.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 18. 68.17 13
01.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 35. 83.31 -
20.01.2014 VI. ZOM / Velké Meziříčí ZOM SL 11. - -
05.01.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ SL 9. 34.17 29
04.01.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ SL DNF - -
2012/2013
24.03.2013 UKZ Zlínský / Kyčerka UKZ GS 6. 44.51 -
23.03.2013 UKZ Zlínský / Kyčerka UKZ SL 6. 36.50 -
17.03.2013 ČP RKZ Head Cup / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SL DNF - -
16.03.2013 ČP RKZ Head Cup / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 17. 50.72 14
03.03.2013 MČR Žáků / Hochficht (AUT) MCR GS 19. 58.58 12
02.03.2013 MČR Žáků / Hochficht (AUT) MCR SL 16. 52.61 15
01.03.2013 MČR Žáků / Hochficht (AUT) MCR SG 23. 121.14 8
24.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Karolinka RKZ GS 20. 56.22 11
23.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Karolinka RKZ SL 13. 34.70 20
17.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Sviňorky - Morávka UKZ SL 4. 22.74 -
16.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Sviňorky - Morávka UKZ SL 4. 34.42 -
10.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Bílá v Beskydech RKZ GS 21. 75.53 10
09.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Bílá v Beskydech RKZ SL 20. 41.43 11
03.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL 5. 28.91 -
02.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ GS 10. 58.60 -
01.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ GS 10. 48.47 -
27.01.2013 Vist cup 2013 / Pec pod Sněžkou UKZ GS 8. 67.71 -
26.01.2013 Vist cup 2013 / Pec pod Sněžkou UKZ SL 4. 43.64 -
23.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 30. 84.64 6
22.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL 18. 49.81 15
20.01.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL 16. 206.22 -
19.01.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL 20. 185.52 -
11.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Stoh RKZ GS 17. 66.69 14
10.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Stoh RKZ SL DNF - -
17.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ GS DNF - -
16.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ SG 25. 109.76 6
15.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ SG 26. 129.37 5
2011/2012
25.03.2012 UKZ Moravskoslezský / Praděd UKZ GS 5. 53.28 -
24.03.2012 UKZ Moravskoslezský / Praděd UKZ GS 4. 38.39 -
18.03.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup / Albrechtice RKZ SL DNF - -
17.03.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup / Albrechtice RKZ GS 14. 49.11 18
11.03.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR / Rokytnice nad Jizerou MCR GS 12. 50.12 22
10.03.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR / Rokytnice nad Jizerou MCR SL DNF - -
04.03.2012 UKZ Moravskoslezsky / Karlov pod Pradědem UKZ GS DNF - -
03.03.2012 UKZ Moravskoslezsky / Karlov pod Pradědem UKZ SL 3. 27.25 -
02.03.2012 UKZ Moravskoslezsky / Karlov pod Pradědem UKZ SL 7. 41.71 -
26.02.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup / Karolínka RKZ GS 19. 67.64 12
25.02.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup / Karolínka RKZ SL 8. 20.89 32
12.02.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup / Pec pod Sněžkou RKZ GS 26. 74.19 5
11.02.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup / Pec pod Sněžkou RKZ SL 15. 46.15 16
31.01.2012 Zimní Olympiáda mládeže / Bílá v Beskydech UKZ GS 19. 89.94 -
30.01.2012 Zimní Olympiáda mládeže / Bílá v Beskydech UKZ SL 12. 52.99 -
29.01.2012 UKZ Moravskoslezský / Gruň UKZ GS 6. 58.78 -
28.01.2012 UKZ Moravskoslezský / Gruň UKZ SL 5. 37.92 -
25.01.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 25. 68.07 10
24.01.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL 17. 36.57 20
22.01.2012 UKZ Moravskoslezký / Karlov pod Pradědem UKZ GS 7. 35.72 -
21.01.2012 UKZ Moravskoslezký / Karlov pod Pradědem UKZ SL 4. 30.55 -
18.01.2012 ČP 2012 - II. RKZ - Head cup / Špindl - Sv.Petr RKZ SG 19. 89.43 12
17.01.2012 ČP 2012 - II. RKZ - Head cup / Špindl - Sv.Petr RKZ SG 13. 59.29 20
15.01.2012 UKZ Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ GS 11. 60.43 -
14.01.2012 UKZ Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL 5. 31.87 -
08.01.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup / Špičák na Šumavě RKZ GS 16. 43.91 15
07.01.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup / Špičák na Šumavě RKZ SL 9. 32.29 29
2010/2011
27.03.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup / Albrechtice RKZ SL 23. - 8
26.03.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup / Albrechtice RKZ SL DNS - -
25.03.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup / Albrechtice RKZ GS 20. - 11
20.03.2011 Finále UKZ - Moravský / Praděd UKZ GS 5. - -
19.03.2011 Finále UKZ - Moravský / Praděd UKZ GS 3. - -
12.03.2011 UKZ - Moravský / Karlovice UKZ SL 5. - -
06.03.2011 V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup / Pec pod Sněžkou MCR GS 15. - 16
05.03.2011 V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup / Pec pod Sněžkou MCR SL 8. - 32
04.03.2011 V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup / Pec pod Sněžkou MCR SG 17. - 14
27.02.2011 UKZ - Moravský / Karlov UKZ SL 4. - -
26.02.2011 UKZ - Moravský / Karlov UKZ SL 8. - -
25.02.2011 UKZ - Moravský / Karlov UKZ GS DSQ - -
12.02.2011 UKZ - Moravský / Morávka UKZ SL DNS - -
06.02.2011 IV. RKZ - Český pohár - Head cup / Bílá v Beskydech RKZ GS 13. - 20
05.02.2011 IV. RKZ - Český pohár - Head cup / Bílá v Beskydech RKZ SL 21. - 10
30.01.2011 UKZ - Moravský / Grůň UKZ SL 3. - -
29.01.2011 UKZ - Moravský / Grůň UKZ GS 3. - -
26.01.2011 III. RKZ - Český pohár - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 16. - 16
25.01.2011 III. RKZ - Český pohár - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL DSQ - -
22.01.2011 UKZ - Pardubice - Pohár Orlických hor / Čenkovice UKZ GS 2. - -
17.01.2011 II. RKZ - Český pohár - Head cup / Špindlerův Mlýn RKZ SG 11. - 24
16.01.2011 II. RKZ - Český pohár - Head cup / Špindlerův Mlýn RKZ GS 49. - -
09.01.2011 Český pohár - RKZ - Head cup / Karolinka RKZ GS 11. - 24
08.01.2011 Český pohár - RKZ - Head cup / Karolinka RKZ SL DSQ - -

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler