Home Závody a výsledky Alpské disciplíny
Alpské disciplíny
Jméno STASZOWSKA Agata Narozen(a) 2002
Oddíl Ski Bílá (T)  
Závodník 156000 Aktivní Mladší junioři
 
Datum Závod Kat. Disc. Výsledek Body Pohár
2019/2020
02.03.2020 Krynica-Zdroj / POL FIS GS 7. 98.77 -
01.03.2020 Krynica-Zdroj / POL FIS GS 9. 119.60 -
20.02.2020 Szczyrk Skrzyczne / POL FIS PSL 3. - -
20.02.2020 Szczyrk Skrzyczne / POL FQUA SL 4. 91.00 -
19.02.2020 Szczyrk Skrzyczne / POL NJC SL 6. 104.87 -
18.02.2020 Szczyrk Skrzyczne / POL NJC GS DNF2 - -
17.02.2020 Szczyrk Skrzyczne / POL NJC SG 9. 202.20 -
16.02.2020 FIS/UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI SL 19. 84.96 -
15.02.2020 FIS/UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI GS 25. 104.84 -
04.02.2020 Vratna / SVK NC SL DNF2 - -
01.02.2020 Strbske Pleso / SVK FIS GS 14. 106.79 -
31.01.2020 Szczawnica/Palenica / POL NC SL DNF2 - -
30.01.2020 Szczawnica/Palenica / POL NC GS DNF1 - -
19.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS GS 7. 105.02 40
18.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS GS 7. 90.39 36
17.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS SL 19. 128.58 14
16.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS SL DNF - -
09.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS SL 8. 115.23 60
08.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS SL 11. 138.95 36
07.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS GS DNF - -
07.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS GS 13. 123.65 32
13.12.2019 Reiteralm / AUT NJC AC DNS2 - -
13.12.2019 Reiteralm / AUT FIS AC DNS2 - -
12.12.2019 Reiteralm / AUT FIS SG 76. 176.33 -
12.12.2019 Reiteralm / AUT FIS SG 87. 245.98 -
2018/2019
23.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC SL 14. 90.20 20
22.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC GS 15. 95.03 18
20.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS GS 26. 169.72 8
19.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS SL DNF - -
12.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS GS 11. 85.08 29
11.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS SL 13. 96.99 24
17.02.2019 FIS - Český pohár / Karlov pod Pradedem FIS SL 14. 107.60 24
16.02.2019 FIS - Český pohár / Karlov pod Pradedem FIS SL 15. 112.22 22
10.02.2019 17. Veľká cena Barbory FIS-UNI / Vyšná Boca UNI SL 12. 56.98 -
09.02.2019 17. Veľká cena Barbory FIS-UNI / Vyšná Boca UNI GS 14. 72.38 -
04.02.2019 Krynica / POL NJC SG DNS1 - -
04.02.2019 Krynica / POL NJC AC DNS1 - -
03.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI SL 18. 135.20 -
02.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI GS 28. 96.18 -
24.01.2019 Szczawnica / Palenica / POL FQUA SL 20. 305.02 -
23.01.2019 Szczawnica / Palenica / POL NC SL 19. 220.30 -
22.01.2019 Szczawnica / Palenica / POL NC GS 21. 135.80 -
13.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS SL DNF - -
12.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS SL DNF - -
11.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS GS 20. 111.53 13
06.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR GS 26. 139.27 -
05.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR SL DNF - -
20.12.2018 Zakopane-Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 16. 104.17 -
19.12.2018 Zakopane-Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 12. 112.81 -
2017/2018
17.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou MCR AC DNF - -
16.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou RKZ VZ 8. - 32
15.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou MCR GS 9. 38.29 29
14.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou MCR SL DNF - -
05.03.2018 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ SG 8. 48.72 32
04.03.2018 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 2. - 80
03.03.2018 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ SL 5. 34.87 45
25.02.2018 Mistrovství Moravy žáků / Karlov - areál Klobouk UKZ GS 6. 44.15 -
24.02.2018 Mistrovství Moravy žáků / Karlov - areál Klobouk UKZ SL 2. 36.15 -
18.02.2018 RKZ 4 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SL DNF - -
17.02.2018 RKZ 4 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ VZ 4. - 50
16.02.2018 RKZ 4 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 7. 27.37 36
07.02.2018 RKZ 3 / Rokytnice nad Jizerou RKZ SG 14. 72.08 18
06.02.2018 RKZ 3 / Rokytnice nad Jizerou RKZ SG 11. 55.05 24
04.02.2018 RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 6. 47.10 40
03.02.2018 RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ SL DNF - -
30.01.2018 ODM / Čenkovice ZOM VZ 12. - -
21.01.2018 RKZ 1 / Rokytnice nad Jizerou RKZ GS 15. 84.27 16
20.01.2018 RKZ 1 / Rokytnice nad Jizerou RKZ GS DNF - -
04.01.2018 Říčkovský Super G / Říčky v Orlických horách UKZ SG 8. 53.67 -
03.01.2018 Říčkovský Super G / Říčky v Orlických horách UKZ SG 10. 73.39 -
19.12.2017 HELIA SPORT CUP / Areál Kouty UKZ GS 3. 29.29 -
18.12.2017 HELIA SPORT CUP / Areál Kouty UKZ GS 3. 34.61 -
17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy / Dolní Morava UKZ SL 1. 28.28 -
16.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy / Dolní Morava UKZ SL 1. 39.80 -
2016/2017
26.03.2017 HELIA SPORT CUP 2017 / Areál Kouty UKZ SG 1. 51.60 -
25.03.2017 HELIA SPORT CUP 2017 / Areál Kouty UKZ GS 1. 36.91 -
24.03.2017 HELIA SPORT CUP 2017 / Areál Kouty UKZ SL 3. 62.22 -
19.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR VZ 4. - 50
18.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR SL 16. 80.45 15
16.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR GS 8. 43.43 32
15.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR SG 8. 54.13 32
07.03.2017 Pohár České pošty RKZ 3 / Areál Kouty RKZ SG 8. 51.72 32
05.03.2017 Pohár České pošty RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ SL DNF - -
04.03.2017 Pohár České pošty RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 3. - 60
26.02.2017 Mistrovství Moravy žáků / Karlov - areál Klobouk UKZ GS 2. 50.04 -
25.02.2017 Mistrovství Moravy žáků / Karlov - areál Klobouk UKZ SL DNS - -
19.02.2017 Pohár České pošty RKZ 4 / Albrechtice v Jiz.horách RKZ SL 6. 57.65 40
18.02.2017 Pohár České pošty RKZ 4 / Albrechtice v Jiz.horách RKZ VZ 6. - 40
17.02.2017 Pohár České pošty RKZ 4 / Albrechtice v Jiz.horách RKZ GS 9. 46.80 29
12.02.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 / Karolinka UKZ GS 2. 51.00 -
11.02.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 / Karolinka UKZ SL 1. 56.33 -
05.02.2017 Pohár České pošty RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 6. 42.20 40
04.02.2017 Pohár České pošty RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ VZ 3. - 60
25.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SG 9. 59.47 29
24.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SG 7. 49.64 36
23.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ GS 7. 34.79 36
22.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SL DNF - -
15.01.2017 UKZ žactva ve slalomu / SKI Areál SYNOT na Kyčerce UKZ SL 1. 62.26 -
14.01.2017 UKZ žactva ve slalomu / SKI Areál SYNOT na Kyčerce UKZ SL DNF - -
08.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ SL 5. 85.59 -
07.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ GS 4. 65.68 -
06.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ SG 8. 93.53 -
20.12.2016 NORDICA CUP 2016 / Areál Kouty UKZ GS 2. 75.32 -
19.12.2016 NORDICA CUP 2016 / Areál Kouty UKZ GS 3. 75.34 -
18.12.2016 Velká Cena Dolní Moravy / Dolní Morava UKZ SL 9. 84.56 -
17.12.2016 Velká Cena Dolní Moravy / Dolní Morava UKZ SL DNF - -
2015/2016
22.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SG 12. 75.37 22
21.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SG 10. 77.08 26
20.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SL 8. 34.60 32
14.03.2016 MČR - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn MCR SG 12. 108.10 22
14.03.2016 RKZ - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ SG 9. 101.83 29
13.03.2016 Pohár České pošty 2016 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 15. 50.45 16
12.03.2016 Pohár České pošty 2016 / Pec pod Sněžkou RKZ VZ 4. - 50
22.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR VZ 2. - 80
21.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR SL 4. 22.52 50
20.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR GS 6. 44.64 40
07.02.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu / Karolinka UKZ GS 6. 46.09 -
31.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ SL DNF - -
30.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ GS 13. 63.00 20
20.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM SL DNF - -
19.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM VZ 3. - -
18.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM GS DNF - -
10.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 1. - 100
09.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Bílá v Beskydech RKZ SL 2. 18.32 80
08.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Kouty RKZ GS 6. 77.94 40
07.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Kouty RKZ GS 4. 69.59 50
20.12.2015 Koutecký Pohár / Kouty UKZ SL 8. 67.86 -
19.12.2015 Koutecký Pohár / Kouty UKZ SL 5. 68.26 -
2014/2015
29.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS 5. 70.04 45
28.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS 4. 22.73 50
15.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL DNF - -
14.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL 4. 34.57 50
08.03.2015 Kyčerka / Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot UKZ SL DSQ - -
07.03.2015 Kyčerka / Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot UKZ SL 2. 62.53 -
03.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SG 16. 114.65 15
01.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR GS 16. 69.38 15
28.02.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SL DNF - -
15.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem GS 6. 55.15 -
14.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ GS 7. 78.10 -
13.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ SG 11. 100.62 -
13.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ SG 5. 69.39 -
02.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SG 19. 71.80 12
01.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 14. 74.83 18
31.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SL 15. 51.36 16
18.01.2015 Pohár Jaroslava Drápely / SKI AREÁL Klobouk UKZ SL 3. 107.76 -
17.01.2015 Pohár Jaroslava Drápely / SKI AREÁL Klobouk UKZ GS 7. 94.72 -
10.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 9. 82.14 29
09.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SG 12. 117.71 22
08.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SG 12. 133.63 22
04.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL 10. 86.34 26
03.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL 8. 61.19 32
2013/2014
15.03.2014 Madeja sport cup 2014 / Bílá PAP GS 1. - 50
09.03.2014 7. kolo SLP predžiakov / Čertovica SLP GS 3. - -
02.03.2014 Madeja sport CUP 2014 / Kouty PAP GS 1. - 50
02.03.2014 Madeja sport CUP 2014 / Kouty PAP GS 1. - 50
01.03.2014 Madeja sport cup 2014 / Kouty PAP GS 1. - 50
01.03.2014 Madeja sport cup 2014 / Kouty PAP GS 1. - 50
16.02.2014 Madeja Sport cup 2014 / Praděd - Ovčárna PAP GS 1. - 50
16.02.2014 Madeja Sport cup 2014 / Praděd - Ovčárna PAP GS 2. - 45
15.02.2014 Madeja Sport cup 2014 / Annaberg - Andělská Hora PAP GS 1. - 50
15.02.2014 Madeja Sport cup 2014 / Annaberg - Andělská Hora PAP GS 1. - 50
08.02.2014 Madeja sport cup 2014 / Annaberg -Andělská Hora PAP GS 2. - 45
08.02.2014 Madeja sport cup 2014 / Annaberg -Andělská Hora PAP GS 2. - 45
2012/2013
17.03.2013 Madeja sport cup 2013 / Bílá v Beskydech PAP GS 2. - 45
16.03.2013 Madeja sport cup 2013 / Bílá v Beskydech PAP GS 6. - 30
23.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Sviňorky - Morávka PAP GS 3. - 40
23.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Sviňorky - Morávka PAP GS 2. - 45
16.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Soláň PAP GS 1. - 50
16.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Soláň PAP GS 3. - 40
02.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Petříkov PAP GS 1. - 50
02.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Petříkov PAP GS 2. - 45
19.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Grůň PAP GS 2. - 45
19.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Grůň PAP GS 2. - 45
12.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Annaberg - Andělská hora PAP GS 6. - 30
12.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Annaberg - Andělská hora PAP GS 2. - 45
2011/2012
18.03.2012 Madeja sport cup 2012 / Bílá v Beskydech PAP GS 1. - 50
17.03.2012 Madeja sport cup 2012 / Bílá v Beskydech PAP GS 3. - 40
04.03.2012 Madeja sport cup 2012 / Soláň PAP GS 1. - 50
03.03.2012 Madeja sport cup 2012 / Soláň PAP GS 1. - 50
19.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Mosty u Jablunkova PAP GS 2. - 45
18.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Mosty u Jablunkova PAP GS 2. - 45
12.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Valašská Bystřice PAP GS 3. - 40
11.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Valašská Bystřice PAP GS 1. - 50
05.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Morávka PAP GS 2. - 45
04.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Morávka PAP GS 1. - 50
22.01.2012 Madeja sport cup 2012 / Gruň PAP GS 1. - 50
21.01.2012 Madeja sport cup 2012 / Gruň PAP GS 1. - 50

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler