Home Závody a výsledky Alpské disciplíny
Alpské disciplíny
Jméno Šerá Tereza Narozen(a) 2002
Oddíl SKI Soláň (Z)  
Závodník 156004   Junioři
 
Datum Závod Kat. Disc. Výsledek Body Pohár
2018/2019
24.02.2019 FIS - CIT / Spindleruv Mlyn - Horni Misecky CIT SL 26. 140.92 -
23.02.2019 FIS - CIT / Spindleruv Mlyn - Horni Misecky CIT SL 21. 144.04 -
17.02.2019 FIS - Český pohár / Karlov pod Pradedem FIS SL DNF - -
16.02.2019 FIS - Český pohár / Karlov pod Pradedem FIS SL DNF - -
10.02.2019 17. Veľká cena Barbory FIS-UNI / Vyšná Boca UNI SL DNF - -
09.02.2019 17. Veľká cena Barbory FIS-UNI / Vyšná Boca UNI GS 17. 89.70 -
03.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI SL 24. 168.61 -
02.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI GS 45. 128.97 -
24.01.2019 Szczawnica / Palenica / POL FQUA SL 17. 163.54 -
23.01.2019 Szczawnica / Palenica / POL NC SL 15. 161.80 -
22.01.2019 Szczawnica / Palenica / POL NC GS 24. 168.40 -
06.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR GS DNF - -
05.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR SL 22. 118.66 -
20.12.2018 Zakopane-Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 24. 121.95 -
19.12.2018 Zakopane-Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 26. 147.16 -
2017/2018
17.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou MCR AC 12. - 22
16.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou RKZ VZ 15. - 16
15.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou MCR GS DNF - -
14.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou MCR SL 10. 81.31 26
05.03.2018 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ SG 12. 56.93 22
04.03.2018 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 14. - 18
03.03.2018 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ SL 12. 62.67 22
25.02.2018 Mistrovství Moravy žáků / Karlov - areál Klobouk UKZ GS 9. 56.44 -
24.02.2018 Mistrovství Moravy žáků / Karlov - areál Klobouk UKZ SL DNF - -
18.02.2018 RKZ 4 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SL 12. 49.80 22
17.02.2018 RKZ 4 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ VZ 24. - 7
16.02.2018 RKZ 4 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 21. 74.35 10
11.02.2018 XXVIII.roč. Poháru Jaroslava Drápely Mistrovství KVY / Karlov pod Pradědem UKZ SL 1. 37.48 -
10.02.2018 XXVIII.roč. Poháru Jaroslava Drápely Mistrovství KVY / Karlov pod Pradědem UKZ GS DNS - -
07.02.2018 RKZ 3 / Rokytnice nad Jizerou RKZ SG 10. 58.13 26
06.02.2018 RKZ 3 / Rokytnice nad Jizerou RKZ SG 13. 58.16 20
04.02.2018 RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ GS DNF - -
03.02.2018 RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ SL 13. 64.33 20
30.01.2018 ODM / Čenkovice ZOM VZ 25. - -
21.01.2018 RKZ 1 / Rokytnice nad Jizerou RKZ GS DNF - -
20.01.2018 RKZ 1 / Rokytnice nad Jizerou RKZ GS 18. 125.31 13
04.01.2018 Říčkovský Super G / Říčky v Orlických horách UKZ SG 15. 68.20 -
03.01.2018 Říčkovský Super G / Říčky v Orlických horách UKZ SG 17. 89.28 -
19.12.2017 HELIA SPORT CUP / Areál Kouty UKZ GS 14. 94.10 -
18.12.2017 HELIA SPORT CUP / Areál Kouty UKZ GS 16. 104.46 -
17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy / Dolní Morava UKZ SL 8. 79.38 -
16.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy / Dolní Morava UKZ SL DSQ - -
2016/2017
18.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR SL DNF - -
16.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR GS 27. 95.29 4
15.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR SG 28. 104.22 3
12.02.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 / Karolinka UKZ GS 6. 76.85 -
11.02.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 / Karolinka UKZ SL 5. 94.96 -
05.02.2017 Pohár České pošty RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 17. 77.78 14
04.02.2017 Pohár České pošty RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ VZ 14. - 18
25.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SG 13. 76.28 20
24.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SG 14. 67.74 18
23.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ GS DNF - -
22.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SL 16. 74.00 15
15.01.2017 UKZ žactva ve slalomu / SKI Areál SYNOT na Kyčerce UKZ SL 5. 88.08 -
14.01.2017 UKZ žactva ve slalomu / SKI Areál SYNOT na Kyčerce UKZ SL 5. 80.52 -
08.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ SL DNF - -
07.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ GS 19. 113.35 -
06.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ SG 7. 93.21 -
20.12.2016 NORDICA CUP 2016 / Areál Kouty UKZ GS DNF - -
19.12.2016 NORDICA CUP 2016 / Areál Kouty UKZ GS DNF - -
18.12.2016 Velká Cena Dolní Moravy / Dolní Morava UKZ SL 8. 79.28 -
17.12.2016 Velká Cena Dolní Moravy / Dolní Morava UKZ SL 7. 94.27 -
2015/2016
22.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SG 22. 99.28 9
21.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SG 15. 84.93 16
20.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SL 12. 52.96 22
14.03.2016 MČR - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn MCR SG 22. 126.40 9
14.03.2016 RKZ - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ SG 16. 123.57 15
13.03.2016 Pohár České pošty 2016 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 16. 51.69 15
12.03.2016 Pohár České pošty 2016 / Pec pod Sněžkou RKZ VZ 19. - 12
22.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR VZ 15. - 16
21.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR SL DNS - -
20.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR GS 7. 50.85 36
07.02.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu / Karolinka UKZ GS 2. 34.77 -
06.02.2016 Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu / Karolinka UKZ SL DNF - -
31.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ SL 19. 122.82 12
30.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ GS 12. 61.66 22
20.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM SL 5. - -
19.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM VZ 14. - -
18.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM GS DNF - -
10.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 4. - 50
09.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Bílá v Beskydech RKZ SL 5. 31.69 45
08.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Kouty RKZ GS 12. 92.01 22
07.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Kouty RKZ GS DNF - -
20.12.2015 Koutecký Pohár / Kouty UKZ SL 3. 35.72 -
19.12.2015 Koutecký Pohár / Kouty UKZ SL DSQ - -
2014/2015
29.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS DNF - -
28.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS 22. 81.65 9
15.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL DNF - -
14.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL 20. 71.53 11
08.03.2015 Kyčerka / Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot UKZ SL DSQ - -
07.03.2015 Kyčerka / Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot UKZ SL 4. 79.80 -
03.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SG 24. 129.28 7
01.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR GS 19. 81.31 12
28.02.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SL 31. 148.28 -
15.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem GS 3. 51.04 -
14.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ GS 4. 61.64 -
13.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ SG 4. 72.29 -
13.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ SG 2. 60.49 -
07.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Karolínka RKZ SL DSQ - -
02.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SG 20. 73.30 11
01.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 15. 77.31 16
31.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SL 23. 75.41 8
18.01.2015 Pohár Jaroslava Drápely / SKI AREÁL Klobouk UKZ SL 2. 105.09 -
17.01.2015 Pohár Jaroslava Drápely / SKI AREÁL Klobouk UKZ GS 9. 122.12 -
10.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 27. 142.54 4
04.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL 14. 125.77 18
03.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL 18. 96.99 13
2013/2014
15.03.2014 Madeja sport cup 2014 / Bílá PAP GS 6. - 30
08.03.2014 4. kolo SLP predžiakov / Roháče Spálená SLP GS 6. - -
02.03.2014 Madeja sport CUP 2014 / Kouty PAP GS 2. - 45
02.03.2014 Madeja sport CUP 2014 / Kouty PAP GS DSQ - -
01.03.2014 Madeja sport cup 2014 / Kouty PAP GS 6. - 30
01.03.2014 Madeja sport cup 2014 / Kouty PAP GS 4. - 36
16.02.2014 Madeja Sport cup 2014 / Praděd - Ovčárna PAP GS 1. - 50
16.02.2014 Madeja Sport cup 2014 / Praděd - Ovčárna PAP GS DNF - -
15.02.2014 Madeja Sport cup 2014 / Annaberg - Andělská Hora PAP GS 2. - 45
15.02.2014 Madeja Sport cup 2014 / Annaberg - Andělská Hora PAP GS 3. - 40
08.02.2014 Madeja sport cup 2014 / Annaberg -Andělská Hora PAP GS 3. - 40
08.02.2014 Madeja sport cup 2014 / Annaberg -Andělská Hora PAP GS 3. - 40
26.01.2014 2. kolo SLP predžiakov / Martinské Hole SLP CR DNS - -
25.01.2014 Slovenský pohár predžiactva / Martinské Hole SLP GS 2. - -
2012/2013
17.03.2013 Madeja sport cup 2013 / Bílá v Beskydech PAP GS 4. - 36
16.03.2013 Madeja sport cup 2013 / Bílá v Beskydech PAP GS 3. - 40
10.03.2013 Slovenský pohár predžiactva / Jasná SLP GS 23. - -
23.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Sviňorky - Morávka PAP GS 1. - 50
23.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Sviňorky - Morávka PAP GS 4. - 36
16.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Soláň PAP GS 2. - 45
16.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Soláň PAP GS 1. - 50
02.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Petříkov PAP GS 3. - 40
02.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Petříkov PAP GS 7. - 28
19.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Grůň PAP GS 12. - 19
19.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Grůň PAP GS 13. - 18
12.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Annaberg - Andělská hora PAP GS 5. - 33
12.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Annaberg - Andělská hora PAP GS 3. - 40
05.01.2013 Amer Fun cup 2013 / Černý Důl PAP GS 20. - 11
2011/2012
18.03.2012 Madeja sport cup 2012 / Bílá v Beskydech PAP GS 5. - 33
17.03.2012 Madeja sport cup 2012 / Bílá v Beskydech PAP GS 12. - 19
04.03.2012 Madeja sport cup 2012 / Soláň PAP GS 7. - 28
03.03.2012 Madeja sport cup 2012 / Soláň PAP GS 9. - 24
19.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Mosty u Jablunkova PAP GS 6. - 30
18.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Mosty u Jablunkova PAP GS 13. - 18
12.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Valašská Bystřice PAP GS DNF - -
11.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Valašská Bystřice PAP GS 9. - 24
05.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Morávka PAP GS 7. - 28
04.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Morávka PAP GS 11. - 20
22.01.2012 Madeja sport cup 2012 / Gruň PAP GS 7. - 28
21.01.2012 Madeja sport cup 2012 / Gruň PAP GS 8. - 26
08.01.2012 Amer Fun cup 2012 / Pec pod Sněžkou PAP GS 21. - 10
07.01.2012 Amer Fun cup 2012 / Pec pod Sněžkou PAP GS 21. - 10

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz