Home Závody a výsledky Alpské disciplíny
Alpské disciplíny
Jméno Labaštová Alena Narozen(a) 2002
Oddíl Racing team Záhrobský (A)  
Závodník 155998 Aktivní Junioři
 
Datum Závod Kat. Disc. Výsledek Body Pohár
2020/2021
30.11.2020 Santa Caterina Valfurva / ITA NJR GS 16. 62.25 -
29.11.2020 Santa Caterina Valfurva / ITA NJR GS DNF1 - -
28.11.2020 Santa Caterina Valfurva / ITA NJR SL 10. 66.40 -
27.11.2020 Santa Caterina Valfurva / ITA NJR SL 14. 70.40 -
22.11.2020 Pass Thurn / AUT FIS SL DNF2 - -
22.11.2020 Pass Thurn / AUT FIS SL DNF1 - -
12.11.2020 Solda / ITA FIS SL DNF1 - -
11.11.2020 Solda / ITA NC SL DNF2 - -
10.11.2020 Solda / ITA NC GS DNF1 - -
09.11.2020 Solda / ITA FIS GS 42. 94.69 -
2019/2020
01.03.2020 Rosskopf / ITA FIS SL DNF1 - -
29.02.2020 Rosskopf / ITA FIS SL 28. 77.03 -
23.02.2020 Sudelfeld / GER FIS SL 12. 91.19 -
22.02.2020 Sudelfeld / GER NJC SL DNF1 - -
17.02.2020 Bischofswiesen-Goetschen / GER FIS SG DNF1 - -
17.02.2020 Bischofswiesen-Goetschen / GER NJC SG 35. 121.10 -
09.02.2020 Krakauebene / AUT FIS SL DNF1 - -
08.02.2020 Krakauebene / AUT FIS SL DNF1 - -
07.02.2020 Bad Wiessee / GER CITWC SL DNF1 - -
06.02.2020 Seefeld / AUT FIS SL 39. 78.58 -
06.02.2020 Seefeld / AUT FIS SL DNF1 - -
02.02.2020 Berchtesgaden-Jenner / GER FIS GS DNF1 - -
01.02.2020 Berchtesgaden-Jenner / GER NJC GS DNF2 - -
24.01.2020 Majstrovstvá Slovenska 2020 / Špindleruv Mlyn NC AC 6. 146.61 -
24.01.2020 MMČR / Špindlerův Mlýn NC AC DNF - -
23.01.2020 Majstrovstvá Slovenska 2020 / Špindleruv Mlyn NC SG 11. 108.78 -
23.01.2020 MMČR / Špindlerův Mlýn NC SG 11. 101.69 32
22.01.2020 Majstrovstvá Slovenska 2020 / Špindleruv Mlyn FIS SG 11. 108.26 -
22.01.2020 MMČR / Špindlerův Mlýn FIS SG 11. 110.22 29
12.01.2020 Berchtesgaden-Jenner / GER FIS GS DNF2 - -
11.01.2020 Berchtesgaden-Jenner / GER FIS GS DNF1 - -
05.01.2020 Berchtesgaden Jenner / GER FIS SL DNF1 - -
04.01.2020 Berchtesgaden Jenner / GER FIS SL DNF1 - -
22.12.2019 Flachau / AUT FIS SL DNF2 - -
21.12.2019 Spieljoch / AUT FIS SL DNF2 - -
20.12.2019 Spieljoch / AUT FIS GS 27. 109.37 -
15.12.2019 Pass Thurn / AUT CIT GS 18. 84.01 -
14.12.2019 Pass Thurn / AUT CIT GS 24. 114.04 -
08.12.2019 Sulden-Solda / ITA NJR SL 23. 88.98 -
07.12.2019 Sulden-Solda / ITA NJR SL DNF1 - -
26.11.2019 Bormio / ITA CIT GS 11. 68.49 -
25.11.2019 Bormio / ITA CIT SL DNF2 - -
24.11.2019 Bormio / ITA NJR SL DNF1 - -
23.11.2019 Bormio / ITA NJR GS DNF1 - -
12.11.2019 Solda / ITA NJR SL 5. 97.61 -
13.10.2019 Snow Valley / BEL ENL SL DNF1 - -
12.10.2019 Snow Valley / BEL ENL SL 8. 130.65 -
2018/2019
12.04.2019 Hafjell Olympiabakken / NOR FIS GS DNS1 - -
11.04.2019 Hafjell Olympiabakken / NOR FIS GS DNF1 - -
10.04.2019 Saelen / SWE FIS GS DNF2 - -
09.04.2019 Saelen / SWE NC GS 73. 151.94 -
07.04.2019 Storklinten / SWE FIS SL DNF2 - -
06.04.2019 Storklinten / SWE FIS SL 26. 85.07 -
04.04.2019 Taernaby / SWE FIS GS 26. 114.32 -
03.04.2019 Taernaby / SWE FIS GS DNF1 - -
28.03.2019 Are / SWE NC SL 25. 87.13 -
27.03.2019 Falcade / Passo San Pellegino / ITA NC SG DNS1 - -
27.03.2019 Falcade / Passo San Pellegino / ITA NC AC DNS1 - -
25.03.2019 Falcade / Passo San Pellegino / ITA TRA DH DNS1 - -
25.03.2019 Falcade / Passo San Pellegino / ITA TRA DH DNS1 - -
23.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC SL DNF - -
22.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC GS DNF - -
20.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS GS DNF - -
19.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS SL 6. 62.14 40
17.03.2019 Passo San Pellegrino / ITA CIT GS DNF1 - -
16.03.2019 Passo San Pellegrino / ITA CIT SL 35. 89.61 -
14.03.2019 Passo San Pellegrino / ITA CIT SG 34. 93.82 -
14.03.2019 Passo San Pellegrino / ITA CIT SG 39. 103.67 -
12.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS GS 7. 82.36 40
11.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS SL 10. 80.77 32
10.03.2019 3. kolo Dospelých / 64. Veľká cena Slovenska / Štrbské pleso / Furkota FIS SL 2. 56.16 -
09.03.2019 3. kolo Dospelých / 64. Veľká cena Slovenska / Štrbské pleso / Furkota FIS GS 4. 77.53 -
05.03.2019 Jasna / SVK NC SL DNF1 - -
04.03.2019 Jasna / SVK NC GS DNF1 - -
28.02.2019 Lackenhof / AUT CIT GS 10. 95.42 -
27.02.2019 Lackenhof / AUT CIT GS DNF2 - -
26.02.2019 Spital am Pyhrn / AUT FIS SG 43. 103.82 -
26.02.2019 Spital am Pyhrn / AUT FIS SG 41. 94.07 -
24.02.2019 FIS - CIT / Spindleruv Mlyn - Horni Misecky CIT SL 9. 84.37 -
23.02.2019 FIS - CIT / Spindleruv Mlyn - Horni Misecky CIT SL DNF - -
22.02.2019 Bormio / ITA FIS SG 5. 128.10 -
21.02.2019 Bormio / ITA NJR SG 3. 131.01 -
20.02.2019 Bormio / ITA FIS SL 10. 82.90 -
19.02.2019 Bormio / ITA NJR SL DNF2 - -
18.02.2019 Bormio / ITA NJR GS DNF1 - -
17.02.2019 FIS - Český pohár / Karlov pod Pradedem FIS SL 7. 84.81 45
16.02.2019 FIS - Český pohár / Karlov pod Pradedem FIS SL 9. 101.84 36
03.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI SL DSQ - -
02.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI GS DNF - -
25.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn NC AC 15. 229.06 18
25.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn FIS AC 8. 195.71 32
24.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn NC SG 14. 112.10 20
24.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn FIS SG 12. 100.85 24
23.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn NC DH 6. 99.87 40
22.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn FIS DH 8. 99.14 36
21.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn TRA DH 7. - -
21.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn TRA DH 10. - -
29.12.2018 Předsilvestrovská ski show / Špindlerův Mlýn VEZ VS 10. - -
2017/2018
17.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou MCR AC 3. - 60
16.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou RKZ VZ 15. - 16
15.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou MCR GS 2. 20.62 80
14.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou MCR SL 2. 23.73 80
11.03.2018 Stoeckli cup / Černý Důl UKZ SL DNF - -
10.03.2018 Stoeckli cup / Černý Důl UKZ GS 3. 18.15 -
05.03.2018 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ SG 3. 19.03 60
04.03.2018 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 6. - 40
03.03.2018 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ SL DNF - -
18.02.2018 RKZ 4 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SL 4. 29.90 50
17.02.2018 RKZ 4 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ VZ 2. - 80
16.02.2018 RKZ 4 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS DNF - -
07.02.2018 RKZ 3 / Rokytnice nad Jizerou RKZ SG DNF - -
06.02.2018 RKZ 3 / Rokytnice nad Jizerou RKZ SG 2. 10.98 80
04.02.2018 RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 1. 1.00 100
03.02.2018 RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ SL DNF - -
30.01.2018 ODM / Čenkovice ZOM VZ 2. - -
21.01.2018 RKZ 1 / Rokytnice nad Jizerou RKZ GS 1. 5.95 100
20.01.2018 RKZ 1 / Rokytnice nad Jizerou RKZ GS 1. 1.00 100
07.01.2018 UKZ STOH / Špindlerův Mlýn - Stoh UKZ GS DNF - -
06.01.2018 UKZ STOH / Špindlerův Mlýn - Stoh UKZ GS DNF - -
04.01.2018 Říčkovský Super G / Říčky v Orlických horách UKZ SG 2. 35.47 -
03.01.2018 Říčkovský Super G / Říčky v Orlických horách UKZ SG 3. 35.28 -
30.12.2017 Předsilvestrovská show 2017 / Špindlerův Mlýn FIS VS 20. 0.00 -
16.12.2017 Stoeckli cup / Špindlerův Mlýn Stoh UKZ SL DNS - -
2016/2017
19.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR VZ 5. - 45
18.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR SL 4. 27.16 50
16.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR GS DNF - -
15.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR SG 3. 27.85 60
12.03.2017 STOECKLI CUP 2017 / Herlíkovice UKZ SL 1. 46.35 -
07.03.2017 Pohár České pošty RKZ 3 / Areál Kouty RKZ SG 1. 10.00 100
05.03.2017 Pohár České pošty RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ SL DNF - -
04.03.2017 Pohár České pošty RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ VZ DNF - -
19.02.2017 Pohár České pošty RKZ 4 / Albrechtice v Jiz.horách RKZ SL 3. 32.66 60
18.02.2017 Pohár České pošty RKZ 4 / Albrechtice v Jiz.horách RKZ VZ 5. - 45
17.02.2017 Pohár České pošty RKZ 4 / Albrechtice v Jiz.horách RKZ GS DNF - -
05.02.2017 Pohár České pošty RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ GS DNF - -
04.02.2017 Pohár České pošty RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ VZ 5. - 45
25.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SG 4. 48.01 50
24.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SG 4. 31.92 50
23.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ GS 4. 28.74 50
22.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SL 2. 21.78 80
08.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ SL 2. 63.38 -
07.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ GS 3. 59.33 -
06.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ SG 12. 98.04 -
2015/2016
22.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SG 1. 31.22 100
21.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SG 1. 29.77 100
20.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SL 3. 22.26 60
14.03.2016 MČR - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn MCR SG DNF - -
14.03.2016 RKZ - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ SG DNF - -
13.03.2016 Pohár České pošty 2016 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 4. 29.02 50
12.03.2016 Pohár České pošty 2016 / Pec pod Sněžkou RKZ VZ 5. - 45
28.02.2016 Mistrovství Prahy a Středočeského kraje žactva / Horní Mísečky UKZ SL 3. 39.29 -
22.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR VZ 3. - 60
21.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR SL 3. 21.26 60
20.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR GS 2. 17.12 80
31.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ SL DNF - -
30.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ GS 3. 42.04 60
20.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM SL 1. - -
19.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM VZ 1. - -
18.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM GS 1. - -
10.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 3. - 60
09.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Bílá v Beskydech RKZ SL 1. 12.31 100
08.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Kouty RKZ GS 2. 41.40 80
07.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Kouty RKZ GS 2. 49.90 80
20.12.2015 Koutecký Pohár / Kouty UKZ SL 1. 10.28 -
19.12.2015 Koutecký Pohár / Kouty UKZ SL DNF - -
2014/2015
05.04.2015 Vist cup / Stoh finále UKZ GS 9. 86.12 -
04.04.2015 Vist cup / Stoh finále UKZ SL 5. 58.73 -
29.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS 15. 94.37 16
28.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS 8. 42.74 32
22.03.2015 Vist cup / Pec pod Sněžkou UKZ GS DNF - -
21.03.2015 Vist cup / Pec pod Sněžkou UKZ GS 1. 30.84 -
15.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL 7. 25.75 36
14.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL 5. 37.39 45
08.03.2015 Vist cup / Herlíkovice UKZ GS 6. 74.73 -
07.03.2015 Vist cup / Herlíkovice UKZ SL 4. 44.11 -
03.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SG 3. 45.89 60
01.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR GS 8. 50.33 32
28.02.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SL DNS - -
15.02.2015 Mistrovství Prahy a Středočeského kraje / Horní Mísečky UKZ SL 3. 30.48 -
14.02.2015 Mistrovství Prahy a Středočeského kraje / Horní Mísečky UKZ SL 3. 34.22 -
07.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Karolínka RKZ SL 4. 38.16 50
02.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SG 5. 15.46 45
01.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 3. 29.75 60
31.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SL DSQ - -
25.01.2015 Vist cup / Černý důl UKZ SL 2. 24.60 -
10.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 8. 75.60 32
09.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SG 7. 85.74 36
08.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SG 7. 110.35 36
04.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL DNF - -
03.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL 7. 60.37 36
2013/2014
22.03.2014 Amer fun cup 2014 / Stoh Finále PAP GS 4. - 36
09.03.2014 Amer fun cup 2014 / Medvědín PAP GS 2. - 45
08.03.2014 Amer fun cup 2014 / Medvědín PAP GS 2. - 45
16.02.2014 Amer fun cup 2014 / Černý Důl PAP GS 3. - 40
15.02.2014 Amer fun cup 2014 / Černý Důl PAP GS 4. - 36
02.02.2014 Amer fun cup 2014 / Herlíkovice PAP GS 3. - 40
01.02.2014 Amer fun cup 2014 / Herlíkovice PAP GS 3. - 40
26.01.2014 Amer fun cup 2014 / Pec pod Sněžkou PAP GS 5. - 33
25.01.2014 Amer fun cup 2014 / Pec pod Sněžkou PAP GS 5. - 33
2012/2013
10.03.2013 Amer Fun cup 2013 / Špindlerův Mlýn - Stoh PAP GS 4. - 36
03.03.2013 Amer Fun cup 2013 / Špindlerův Mlýn-Medvědín PAP GS 6. - 30
02.03.2013 Amer Fun cup 2013 / Špindlerův Mlýn-Medvědín PAP GS 4. - 36
17.02.2013 Amer Fun cup 2013 / Pec pod Sněžkou PAP GS 8. - 26
16.02.2013 Amer Fun cup 2013 / Pec pod Sněžkou PAP GS 6. - 30
27.01.2013 Amer Fun cup 2013 / Herlíkovice PAP GS DNF - -
26.01.2013 Amer Fun cup 2013 / Herlíkovice PAP GS 9. - 24
06.01.2013 Amer Fun cup 2013 / Černý Důl PAP GS 4. - 36
05.01.2013 Amer Fun cup 2013 / Černý Důl PAP GS 6. - 30
2011/2012
17.03.2012 Amer Fun cup 2012 - Finále / Špindl - Stoh PAP GS 7. - 28
04.03.2012 Amer Fun cup 2012 / Špindlerův Mlýn - Medvědín PAP GS 7. - 28
03.03.2012 Amer Fun cup 2012 / Špindlerův Mlýn - Medvědín PAP GS 6. - 30
19.02.2012 Amer Fun cup 2012 / Deštné v Orlických horách PAP GS 7. - 28
18.02.2012 Amer Fun cup 2012 / Deštné v Orlických horách PAP GS 7. - 28
05.02.2012 Amer Fun cup 2012 / Herlíkovice PAP GS 6. - 30
04.02.2012 Amer Fun cup 2012 / Herlíkovice PAP GS 4. - 36
02.02.2012 Pohár Lib a Stř. kraje / Tanvaldský Špičák PAP GS DSQ - -
22.01.2012 Amer Fun cup 2012 / Jánské Lázně PAP GS 5. - 33
21.01.2012 Amer Fun cup 2012 / Jánské Lázně PAP GS 5. - 33
08.01.2012 Amer Fun cup 2012 / Pec pod Sněžkou PAP GS 5. - 33
07.01.2012 Amer Fun cup 2012 / Pec pod Sněžkou PAP GS 5. - 33
2010/2011
26.03.2011 Finále AMER FUN CUP / Špindlerův Mlýn PAP GS 2. - -
26.03.2011 Finále AMER FUN CUP / Špindlerův Mlýn PAP GS 1. - -
27.02.2011 AMER FUN CUP / Herlíkovice PAP GS 1. - -
26.02.2011 AMER FUN CUP / Herlíkovice PAP GS 1. - -
20.02.2011 AMER FUN CUP / Deštné v Orlických horách PAP GS 1. - -
19.02.2011 AMER FUN CUP / Deštné v Orlických horách PAP GS 2. - -
13.02.2011 AMER FUN CUP / Pec pod Sněžkou PAP GS 1. - -
12.02.2011 AMER FUN CUP / Pec pod Sněžkou PAP GS 1. - -
22.01.2011 AMER FUN CUP / Špindlerův Mlýn PAP GS 1. - -
22.01.2011 AMER FUN CUP / Špindlerův Mlýn PAP GS 2. - -
16.01.2011 AMER FUN CUP / Černý důl PAP GS 2. - -
15.01.2011 AMER FUN CUP / Černý důl PAP GS 2. - -

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz