Home Závody a výsledky Alpské disciplíny
Alpské disciplíny
Jméno Kubeš David Narozen(a) 2002
Oddíl TJ Tesla Pardubice (E) Hostující oddíl SA Špindl (H)
Závodník 151350   Mladší junioři
Trenér David Kubeš
 
Datum Závod Kat. Disc. Výsledek Body Pohár
2018/2019
28.03.2019 Hinterreit / AUT NJR GS 21. 55.82 -
28.03.2019 Hinterreit / AUT NJR GS 12. 46.66 -
23.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC SL DNS - -
22.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC GS DNF - -
20.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS GS 10. 57.15 32
19.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS SL DNF - -
05.03.2019 Jasna / SVK NC SL 16. 63.05 -
04.03.2019 Jasna / SVK NC GS 16. 53.77 -
23.02.2019 Val di Fassa / ITA WJC AC DNF2 - -
21.02.2019 Val di Fassa / ITA WJC SG DNF1 - -
20.02.2019 Val di Fassa / ITA WJC DH 55. 96.49 -
19.02.2019 Val di Fassa / ITA TRA DH 56. - -
18.02.2019 Val di Fassa / ITA TRA DH 62. - -
14.02.2019 Jahorina / BIH EYOF GS 16. 37.73 -
12.02.2019 Jahorina / BIH EYOF SL DNF1 - -
03.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI SL DSQ - -
02.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI GS 4. 43.42 -
25.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn FIS AC DNF - -
25.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn NC AC 13. 87.58 26
24.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn NC SG 8. 53.55 45
24.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn FIS SG 8. 50.56 40
23.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn NC DH 16. 70.66 32
22.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn FIS DH 11. 64.25 40
21.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn TRA DH 19. - -
21.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn TRA DH 20. - -
20.01.2019 FIS - Český pohár / Pec pod Snezkou FIS GS 5. 64.85 50
19.01.2019 FIS - Český pohár / Pec pod Snezkou FIS GS DNF - -
07.01.2019 Passo San Pellegrino / ITA CITWC SG 15. 69.17 -
07.01.2019 Passo San Pellegrino / ITA CITWC SG 20. 67.96 -
06.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR GS 1. 49.31 -
05.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR SL 7. 87.34 -
23.12.2018 Vipiteno / Monte Cavallo / ITA CITWC SL DNF2 - -
22.12.2018 Vipiteno / Monte Cavallo / ITA CITWC SL DNF1 - -
21.12.2018 Pfelders / ITA NJR GS DNF1 - -
20.12.2018 Pfelders / ITA NJR SL DNF1 - -
19.12.2018 Leogang / AUT CIT SL DNF2 - -
18.12.2018 Leogang / AUT CIT SL DNF2 - -
03.12.2018 Val Gardena / ITA FIS SG 62. 70.35 -
03.12.2018 Val Gardena / ITA FIS SG 82. 77.39 -
02.12.2018 Val Gardena / ITA FIS DH 71. 82.84 -
01.12.2018 Val Gardena / ITA TRA DH 96. - -
01.12.2018 Val Gardena / ITA FIS DH 105. 122.32 -
15.11.2018 Solda / ITA NJR SL 12. 63.00 -
14.11.2018 Solda / ITA NJR SL DNF2 - -
13.11.2018 Solda / ITA NJR GS 18. 60.60 -
12.11.2018 Solda / ITA NJR GS 2. 46.10 -
21.08.2018 El Bolson / ARG ENL GS 21. 84.49 -
21.08.2018 El Bolson / ARG ENL GS 11. 66.97 -
20.08.2018 El Bolson / ARG FIS SL 17. 70.85 -
19.08.2018 El Bolson / ARG FIS SL 19. 85.24 -
15.08.2018 Cerro Catedral / ARG FIS GS 20. 67.83 -
14.08.2018 Cerro Catedral / ARG NC SL 23. 105.71 -
2017/2018
17.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou MCR AC DNF - -
15.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou MCR GS 1. 3.10 100
14.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou MCR SL 1. 5.00 100
05.03.2018 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ SG 1. 6.23 100
04.03.2018 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 1. - 100
03.03.2018 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ SL 1. 1.93 100
25.02.2018 KP Jihočeského kraje Po-JčK / Hochficht (AUT) UKZ SL DNS - -
24.02.2018 Mistrovství Moravy žáků / Karlov - areál Klobouk UKZ SL DNS - -
24.02.2018 KP Jihočeského kraje Po-JčK / Hochficht (AUT) UKZ GS DNS - -
18.02.2018 RKZ 4 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SL 1. 7.72 100
17.02.2018 RKZ 4 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ VZ 1. - 100
16.02.2018 RKZ 4 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 3. 17.46 60
07.02.2018 RKZ 3 / Rokytnice nad Jizerou RKZ SG 2. 14.28 80
06.02.2018 RKZ 3 / Rokytnice nad Jizerou RKZ SG 1. 7.43 100
04.02.2018 RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 1. 4.39 100
03.02.2018 RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ SL 1. 5.95 100
30.01.2018 ODM / Čenkovice ZOM VZ 1. - -
21.01.2018 RKZ 1 / Rokytnice nad Jizerou RKZ GS DNF - -
07.01.2018 UKZ STOH / Špindlerův Mlýn - Stoh UKZ GS DNF - -
06.01.2018 UKZ STOH / Špindlerův Mlýn - Stoh UKZ GS 1. 10.08 -
30.12.2017 Předsilvestrovská show 2017 / Špindlerův Mlýn FIS VS 5. 0.00 -
17.12.2017 Stoeckli cup / Špindlerův Mlýn Stoh UKZ SL DNF - -
16.12.2017 Stoeckli cup / Špindlerův Mlýn Stoh UKZ SL 1. 17.08 -
2016/2017
19.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR VZ 40. - -
18.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR SL 5. 32.86 45
16.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR GS 1. 9.15 100
15.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR SG 1. 4.60 100
12.03.2017 STOECKLI CUP 2017 / Herlíkovice UKZ SL DNS - -
11.03.2017 STOECKLI CUP 2017 / Herlíkovice UKZ GS DNS - -
07.03.2017 Pohár České pošty RKZ 3 / Areál Kouty RKZ SG 1. 10.00 100
05.03.2017 Pohár České pošty RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ SL DNF - -
04.03.2017 Pohár České pošty RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 15. - 16
13.02.2017 UKZ Ješted / Ještěd UKZ GS DNS - -
05.02.2017 Pohár České pošty RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ GS DNS - -
04.02.2017 Pohár České pošty RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ VZ DNS - -
29.01.2017 STOECKLI CUP 2017 / Černý Důl UKZ SL DNF - -
25.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SG 5. 29.28 45
24.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SG 3. 21.61 60
23.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ GS 3. 16.00 60
22.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SL DNF - -
08.01.2017 STOECKLI CUP 2017 / Pec pod Sněžkou UKZ SL 2. 38.99 -
07.01.2017 STOECKLI CUP 2017 / Pec pod Sněžkou UKZ GS 1. 35.64 -
06.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ SG 9. 107.28 -
20.12.2016 UKZ STOH / Špindlerův Mlýn UKZ GS 1. 25.29 -
19.12.2016 UKZ STOH / Špindlerův Mlýn UKZ SL 1. 32.57 -
18.12.2016 UKZ STOH / Špindlerův Mlýn UKZ SL 1. 26.67 -
17.12.2016 UKZ STOH / Špindlerův Mlýn UKZ GS 1. 31.38 -
2015/2016
10.04.2016 VIST CUP Stoh / Špindlerův Mlýn UKZ GS DNS - -
22.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SG 3. 34.48 60
21.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SG 1. 19.25 100
20.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SL 1. 7.92 100
14.03.2016 MČR - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn MCR SG 1. 29.03 100
14.03.2016 RKZ - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ SG 1. 32.61 100
13.03.2016 Pohár České pošty 2016 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 1. 1.00 100
12.03.2016 Pohár České pošty 2016 / Pec pod Sněžkou RKZ VZ 1. - 100
06.03.2016 VIST CUP Pec / Pec pod Sněžkou UKZ GS 1. 23.92 -
05.03.2016 VIST CUP Pec / Pec pod Sněžkou UKZ GS 2. 19.09 -
27.02.2016 Mistrovství Prahy a Středočeského kraje žactva / Horní Mísečky UKZ SL DNS - -
22.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR VZ 1. - 100
20.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR GS DNF - -
14.02.2016 UKZ Ještěd / Ještěd UKZ SL DNS - -
13.02.2016 UKZ Ještěd / Ještěd UKZ SL DNS - -
07.02.2016 VIST Cup / Herlikovice UKZ SL DNS - -
06.02.2016 VIST Cup / Herlikovice UKZ GS DNS - -
20.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM SL DNF - -
19.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM VZ 7. - -
18.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM GS 2. - -
10.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 40. - -
09.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Bílá v Beskydech RKZ SL DSQ - -
08.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Kouty RKZ GS DNF - -
07.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Kouty RKZ GS 1. 1.00 100
20.12.2015 Koutecký Pohár / Kouty UKZ SL DNF - -
19.12.2015 Koutecký Pohár / Kouty UKZ SL 1. 42.97 -
2014/2015
29.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS 7. 19.99 36
28.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS 3. 22.47 60
14.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL DNF - -
08.03.2015 Vist cup / Herlíkovice UKZ GS DNF - -
07.03.2015 Vist cup / Herlíkovice UKZ SL 5. 30.24 -
03.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SG 2. 15.50 80
01.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR GS 3. 16.05 60
28.02.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SL DNF - -
15.02.2015 Mistrovství Prahy a Středočeského kraje / Horní Mísečky UKZ SL 7. 30.46 -
14.02.2015 Mistrovství Prahy a Středočeského kraje / Horní Mísečky UKZ SL 5. 26.83 -
07.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Karolínka RKZ SL 6. 55.24 40
02.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SG 3. 7.41 60
01.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 19. 76.74 12
31.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SL 9. 38.04 29
25.01.2015 Vist cup / Černý důl UKZ SL 3. 32.05 -
10.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 11. 83.31 24
09.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SG 7. 65.53 36
08.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SG 10. 71.93 26
04.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL DNF - -
03.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL 4. 44.42 50
2013/2014
22.03.2014 Amer fun cup 2014 / Stoh Finále PAP GS 2. - 45
09.03.2014 Amer fun cup 2014 / Medvědín PAP GS 2. - 45
08.03.2014 Amer fun cup 2014 / Medvědín PAP GS 5. - 33
16.02.2014 Amer fun cup 2014 / Černý Důl PAP GS 4. - 36
15.02.2014 Amer fun cup 2014 / Černý Důl PAP GS 4. - 36
02.02.2014 Amer fun cup 2014 / Herlíkovice PAP GS 2. - 45
01.02.2014 Amer fun cup 2014 / Herlíkovice PAP GS 2. - 45
26.01.2014 Amer fun cup 2014 / Pec pod Sněžkou PAP GS 3. - 40
25.01.2014 Amer fun cup 2014 / Pec pod Sněžkou PAP GS DNF - -
2012/2013
10.03.2013 Amer Fun cup 2013 / Špindlerův Mlýn - Stoh PAP GS 2. - 45
02.03.2013 Amer Fun cup 2013 / Špindlerův Mlýn-Medvědín PAP GS 12. - 24
23.02.2013 Pohár StČ a Lib.kraje / Paseky nad Jizerou PAP GS 2. - -
23.02.2013 Pohár StČ a Lib.kraje / Paseky nad Jizerou PAP GS 2. - -
17.02.2013 Amer Fun cup 2013 / Pec pod Sněžkou PAP GS 6. - 30
16.02.2013 Amer Fun cup 2013 / Pec pod Sněžkou PAP GS DNF - -
09.02.2013 Územní závod Prahy a Střed. kraje / Pec pod Sněžkou PAP GS 1. - -
27.01.2013 Amer Fun cup 2013 / Herlíkovice PAP GS 2. - 45
26.01.2013 Amer Fun cup 2013 / Herlíkovice PAP GS 1. - 50
06.01.2013 Amer Fun cup 2013 / Černý Důl PAP GS 1. - 50
05.01.2013 Amer Fun cup 2013 / Černý Důl PAP GS 4. - 36
2011/2012
05.02.2012 Amer Fun cup 2012 / Herlíkovice PAP GS 6. - 30
04.02.2012 Amer Fun cup 2012 / Herlíkovice PAP GS 6. - 30
22.01.2012 Amer Fun cup 2012 / Jánské Lázně PAP GS 10. - 22
21.01.2012 Amer Fun cup 2012 / Jánské Lázně PAP GS 6. - 30
08.01.2012 Amer Fun cup 2012 / Pec pod Sněžkou PAP GS 10. - 22
07.01.2012 Amer Fun cup 2012 / Pec pod Sněžkou PAP GS DNF - -
2010/2011
26.03.2011 Finále AMER FUN CUP / Špindlerův Mlýn PAP GS 2. - -
26.03.2011 Finále AMER FUN CUP / Špindlerův Mlýn PAP GS 2. - -
27.02.2011 AMER FUN CUP / Herlíkovice PAP GS 32. - -
26.02.2011 AMER FUN CUP / Herlíkovice PAP GS 2. - -
20.02.2011 AMER FUN CUP / Deštné v Orlických horách PAP GS 1. - -
19.02.2011 AMER FUN CUP / Deštné v Orlických horách PAP GS 1. - -
13.02.2011 AMER FUN CUP / Pec pod Sněžkou PAP GS 2. - -
12.02.2011 AMER FUN CUP / Pec pod Sněžkou PAP GS 2. - -
22.01.2011 AMER FUN CUP / Špindlerův Mlýn PAP GS 2. - -
22.01.2011 AMER FUN CUP / Špindlerův Mlýn PAP GS 2. - -
16.01.2011 AMER FUN CUP / Černý důl PAP GS 3. - -
15.01.2011 AMER FUN CUP / Černý důl PAP GS 1. - -

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler