Home Závody a výsledky Alpské disciplíny
Alpské disciplíny
Jméno Bank Matěj Narozen(a) 2003
Oddíl SK Šumperk (M)  
Závodník 151393   Mladší junioři
 
Datum Závod Kat. Disc. Výsledek Body Pohár
2019/2020
11.03.2020 Krynica-Zdroj / POL FIS GS DNF1 - -
02.03.2020 Krynica-Zdroj / POL FIS GS 16. 114.08 -
01.03.2020 Krynica-Zdroj / POL FIS GS DNF1 - -
25.02.2020 St. Lambrecht / AUT FIS SG 33. 123.79 -
24.02.2020 St. Lambrecht / AUT FIS SG DNF1 - -
24.02.2020 St. Lambrecht / AUT FIS SG 68. 145.97 -
22.02.2020 CIT / Špindlerův Mlýn-Mísečky CIT SL 49. 128.09 -
17.02.2020 Szczyrk Skrzyczne / POL NJC SG 8. 102.60 -
16.02.2020 FIS/UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI SL 28. 139.16 -
15.02.2020 FIS/UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI GS 21. 112.30 -
01.02.2020 65. VEĽKÁ CENA SLOVENSKA / Štrbské pleso FIS GS DNF - -
24.01.2020 MMČR / Špindlerův Mlýn NC AC 17. 177.15 24
24.01.2020 Majstrovstvá Slovenska 2020 / Špindleruv Mlyn NC AC DNF - -
23.01.2020 Majstrovstvá Slovenska 2020 / Špindleruv Mlyn NC SG 19. 95.26 -
23.01.2020 MMČR / Špindlerův Mlýn NC SG 20. 95.03 20
22.01.2020 MMČR / Špindlerův Mlýn FIS SG 26. 103.64 15
22.01.2020 Majstrovstvá Slovenska 2020 / Špindleruv Mlyn FIS SG 29. 109.06 -
19.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS GS 35. 90.52 13
18.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS GS 31. 110.29 18
17.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS SL DNF - -
16.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS SL DNF - -
09.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS SL DNF - -
08.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS SL DNF - -
07.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS GS 27. 113.87 22
07.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS GS DNF - -
2018/2019
11.03.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž / Špindlerův Mlýn MCR GS 7. 39.25 36
10.03.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž / Špindlerův Mlýn MCR SL DNF - -
04.03.2019 Český pohár Nokian Tyres,RKZ 4 / Bílá v Beskydech RKZ SL 7. 56.64 40
03.03.2019 Český pohár Nokian Tyres,RKZ 4 / Bílá v Beskydech RKZ GS DNF - -
24.02.2019 UKZ - Moravskoslezský / Karlov -areál Klobouk UKZ GS 2. 58.47 -
18.02.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 / Kouty nad Desnou RKZ SG 2. 11.52 80
17.02.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 / Kouty nad Desnou RKZ GS 7. 36.94 36
16.02.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 / Kouty nad Desnou RKZ SL DNF - -
03.02.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 2 / Albrechtice v Jizerských horách RKZ SL 5. 51.35 45
02.02.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 2 / Albrechtice v Jizerských horách RKZ VZ 17. - 14
01.02.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 2 / Albrechtice v Jizerských horách RKZ GS 2. 16.63 80
19.01.2019 Fashion Store Cup 2019 / Černý Důl UKZ SL DNF - -
18.01.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 1, MČRž / Špindlerův Mlýn MCR VZ 4. - 50
17.01.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 1, MČRž / Špindlerův Mlýn MCR SG 3. 18.36 60
16.01.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 1, MČRž / Špindlerův Mlýn RKZ SG 9. 71.05 29
06.01.2019 Fashion store cup 2019 / Pec pod Sněžkou UKZ GS DNF - -
04.01.2019 ÚKZ Říčky / Říčky v O. h. UKZ SG 1. 14.21 -
03.01.2019 ÚKZ Říčky / Říčky v O. h. UKZ SG 1. 16.13 -
18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 / Areál Kouty UKZ GS 4. 31.16 -
17.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 / Areál Kouty UKZ GS 4. 35.81 -
16.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 / Areál Kouty UKZ SL 9. 71.22 -
15.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 / Areál Kouty UKZ SL 10. 113.78 -
2017/2018
01.04.2018 Stoeckli cup finále / Špindlerův Mlýn Stoh UKZ GS DNF - -
31.03.2018 Stoeckli cup finále / Špindlerův Mlýn Stoh UKZ SL DNF - -
17.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou MCR AC DNF - -
16.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou RKZ VZ 3. - 60
15.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou MCR GS 5. 40.02 45
14.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou MCR SL DNF - -
05.03.2018 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ SG 8. 51.85 32
04.03.2018 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 4. - 50
03.03.2018 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ SL DNF - -
25.02.2018 Mistrovství Moravy žáků / Karlov - areál Klobouk UKZ GS 2. 45.21 -
24.02.2018 Mistrovství Moravy žáků / Karlov - areál Klobouk UKZ SL 12. 148.49 -
18.02.2018 RKZ 4 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SL DNF - -
17.02.2018 RKZ 4 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ VZ 16. - 15
16.02.2018 RKZ 4 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 10. 60.31 26
10.02.2018 XXVIII.roč. Poháru Jaroslava Drápely Mistrovství KVY / Karlov pod Pradědem UKZ GS DNF - -
07.02.2018 RKZ 3 / Rokytnice nad Jizerou RKZ SG 11. 63.57 24
06.02.2018 RKZ 3 / Rokytnice nad Jizerou RKZ SG 12. 67.43 22
04.02.2018 RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ GS DNF - -
03.02.2018 RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ SL 12. 61.83 22
30.01.2018 ODM / Čenkovice ZOM VZ 8. - -
21.01.2018 RKZ 1 / Rokytnice nad Jizerou RKZ GS DNF - -
06.01.2018 UKZ STOH / Špindlerův Mlýn - Stoh UKZ GS DNS - -
04.01.2018 Říčkovský Super G / Říčky v Orlických horách UKZ SG 3. 50.25 -
03.01.2018 Říčkovský Super G / Říčky v Orlických horách UKZ SG 2. 132.88 -
19.12.2017 HELIA SPORT CUP / Areál Kouty UKZ GS DNF - -
18.12.2017 HELIA SPORT CUP / Areál Kouty UKZ GS DNF - -
17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy / Dolní Morava UKZ SL DNF - -
16.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy / Dolní Morava UKZ SL DNF - -
2016/2017
26.03.2017 HELIA SPORT CUP 2017 / Areál Kouty UKZ SG DNF - -
25.03.2017 HELIA SPORT CUP 2017 / Areál Kouty UKZ GS 1. 48.19 -
24.03.2017 HELIA SPORT CUP 2017 / Areál Kouty UKZ SL DNF - -
19.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR VZ 9. - 29
18.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR SL 4. 79.46 50
16.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR GS 2. 51.75 80
15.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR SG 1. 41.73 100
12.03.2017 STOECKLI CUP 2017 / Herlíkovice UKZ SL 11. 134.72 -
11.03.2017 STOECKLI CUP 2017 / Herlíkovice UKZ GS 7. 81.18 -
07.03.2017 Pohár České pošty RKZ 3 / Areál Kouty RKZ SG 4. 46.50 50
05.03.2017 Pohár České pošty RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ SL DNF - -
04.03.2017 Pohár České pošty RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 9. - 29
26.02.2017 Mistrovství Moravy žáků / Karlov - areál Klobouk UKZ GS 2. 54.48 -
25.02.2017 Mistrovství Moravy žáků / Karlov - areál Klobouk UKZ SL DNF - -
12.02.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 / Karolinka UKZ GS DNF - -
11.02.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 / Karolinka UKZ SL 3. 124.18 -
05.02.2017 Pohár České pošty RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 8. 69.63 32
04.02.2017 Pohár České pošty RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ VZ 30. - 1
29.01.2017 STOECKLI CUP 2017 / Černý Důl UKZ SL DNF - -
25.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SG 1. 26.79 100
24.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SG 1. 36.71 100
23.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ GS 3. 44.36 60
22.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SL 5. 123.15 45
15.01.2017 UKZ žactva ve slalomu / SKI Areál SYNOT na Kyčerce UKZ SL DNF - -
14.01.2017 UKZ žactva ve slalomu / SKI Areál SYNOT na Kyčerce UKZ SL 6. 130.51 -
08.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ SL 9. 134.38 -
07.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ GS 1. 45.75 -
06.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ SG 1. 32.43 -
20.12.2016 NORDICA CUP 2016 / Areál Kouty UKZ GS 2. 68.77 -
19.12.2016 NORDICA CUP 2016 / Areál Kouty UKZ GS 2. 69.11 -
18.12.2016 Velká Cena Dolní Moravy / Dolní Morava UKZ SL 5. 119.75 -
17.12.2016 Velká Cena Dolní Moravy / Dolní Morava UKZ SL DNF - -
2015/2016
10.04.2016 VIST CUP Stoh / Špindlerův Mlýn UKZ GS DNF - -
09.04.2016 VIST CUP Stoh / Špindlerův Mlýn UKZ SL 6. 114.64 -
03.04.2016 VIST CUP Pec II / Černý Důl UKZ SL 2. 84.65 -
02.04.2016 VIST CUP Pec II / Černý Důl UKZ SL 4. 164.81 -
22.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SG 7. 49.29 36
21.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SG 8. 58.34 32
20.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SL 28. 172.62 3
14.03.2016 RKZ - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ SG 12. 103.40 22
14.03.2016 MČR - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn MCR SG DNF - -
13.03.2016 Pohár České pošty 2016 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 10. 69.65 26
12.03.2016 Pohár České pošty 2016 / Pec pod Sněžkou RKZ VZ 25. - 6
06.03.2016 VIST CUP Pec / Pec pod Sněžkou UKZ GS DNF - -
05.03.2016 VIST CUP Pec / Pec pod Sněžkou UKZ GS 6. 50.53 -
28.02.2016 Mistrovství Prahy a Středočeského kraje žactva / Horní Mísečky UKZ SL DNF - -
27.02.2016 Mistrovství Prahy a Středočeského kraje žactva / Horní Mísečky UKZ SL DNF - -
31.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ SL DNF - -
30.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ GS 7. 41.56 36
20.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM SL 10. - -
19.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM VZ DNF - -
18.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM GS 6. - -
10.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 12. - 22
09.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Bílá v Beskydech RKZ SL 37. 261.01 -
08.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Kouty RKZ GS 10. 55.72 26
07.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Kouty RKZ GS 29. 213.39 2
20.12.2015 Koutecký Pohár / Kouty UKZ SL 11. 123.78 -
19.12.2015 Koutecký Pohár / Kouty UKZ SL 15. 162.00 -
2014/2015
08.03.2015 Amer fun cup / Medvědín PAP GS DNS - -
07.03.2015 Amer fun cup / Medvědín PAP GS DNS - -
28.02.2015 Madeja Sport Cup 2015 / Petříkov PAP GS 7. - 28
28.02.2015 Madeja Sport Cup 2015 / Petříkov PAP GS 20. - 11
14.02.2015 Madeja Sport Cup 2015 / Soláň PAP GS DNF - -
14.02.2015 Madeja Sport Cup 2015 / Soláň PAP GS 10. - 26
31.01.2015 Madeja sport CUP 2015 / Kouty nad Desnou PAP GS DSQ - -
31.01.2015 Madeja sport CUP 2015 / Kouty nad Desnou PAP GS DNF - -
24.01.2015 MADEJA SPORT cup 2015 / Gruň/Staré Hamry PAP GS DNS - -
24.01.2015 MADEJA SPORT cup 2015 / Gruň/Staré Hamry PAP GS DNF - -
10.01.2015 MADEJA SPORT cup 2015 / Annaberg - Andělská Hora PAP GS 2. - 45
10.01.2015 MADEJA SPORT cup 2015 / Annaberg - Andělská Hora PAP GS 7. - 28
2013/2014
22.03.2014 Amer fun cup 2014 / Stoh Finále PAP GS DNS - -
16.02.2014 Madeja Sport cup 2014 / Praděd - Ovčárna PAP GS DSQ - -
16.02.2014 Madeja Sport cup 2014 / Praděd - Ovčárna PAP GS DNF - -
15.02.2014 Madeja Sport cup 2014 / Annaberg - Andělská Hora PAP GS 8. - 26
15.02.2014 Madeja Sport cup 2014 / Annaberg - Andělská Hora PAP GS 3. - 40
2012/2013
17.03.2013 Madeja sport cup 2013 / Bílá v Beskydech PAP GS DNS - -
16.03.2013 Madeja sport cup 2013 / Bílá v Beskydech PAP GS DNS - -
23.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Sviňorky - Morávka PAP GS 3. - 40
23.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Sviňorky - Morávka PAP GS 2. - 45
16.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Soláň PAP GS 5. - 33
16.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Soláň PAP GS 3. - 40
02.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Petříkov PAP GS 3. - 40
02.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Petříkov PAP GS 2. - 45
19.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Grůň PAP GS 1. - 50
19.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Grůň PAP GS 2. - 45
12.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Annaberg - Andělská hora PAP GS 1. - 50
12.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Annaberg - Andělská hora PAP GS 3. - 40
2011/2012
19.02.2012 Amer Fun cup 2012 / Deštné v Orlických horách PAP GS 2. - 45
18.02.2012 Amer Fun cup 2012 / Deštné v Orlických horách PAP GS DNF - -
2010/2011
26.03.2011 Finále AMER FUN CUP / Špindlerův Mlýn PAP GS 18. - -
26.03.2011 Finále AMER FUN CUP / Špindlerův Mlýn PAP GS 27. - -

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler