Home Závody a výsledky Alpské disciplíny
Alpské disciplíny
Jméno Kreissová Tereza Narozen(a) 2004
Oddíl Ski Bílá (T)  
Závodník 885214   Mladší junioři
 
Datum Závod Kat. Disc. Výsledek Body Pohár
2019/2020
02.03.2020 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ VK 12. - -
02.03.2020 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ VF 7. - 36
01.03.2020 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ GS 5. 30.24 45
29.02.2020 RKZ 4 / Kouty nad Desnou RKZ SL 17. 65.37 14
28.02.2020 RKZ 4 / Kouty nad Desnou RKZ SG 12. 59.93 22
28.02.2020 RKZ 4 / Kouty nad Desnou RKZ SG 11. 62.01 24
23.02.2020 RKZ 3 / Pec pod Sněžkou RKZ VF 10. - 26
23.02.2020 RKZ 3 / Pec pod Sněžkou RKZ VK 10. - -
22.02.2020 RKZ 3 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 7. 38.50 36
21.02.2020 RKZ 3 / Pec pod Sněžkou RKZ SL DNF - -
02.02.2020 ÚKZ Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL 1. 34.22 -
01.02.2020 ÚKZ Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ GS 2. 38.47 -
17.01.2020 RKZ 1 / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ SL 3. 45.54 60
16.01.2020 RKZ 1 / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ GS 8. 37.74 32
13.01.2020 2 x UKZ - SG / Bílá v Beskydech UKZ SG 5. 53.55 -
13.01.2020 2 x UKZ - SG / Bílá v Beskydech UKZ SG 6. 57.07 -
12.01.2020 ÚKZ žactva ve slalomu a obřím slalomu / Karolinka UKZ GS 2. 27.13 -
11.01.2020 ÚKZ žactva ve slalomu a obřím slalomu / Karolinka UKZ SL 2. 37.26 -
2018/2019
11.03.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž / Špindlerův Mlýn MCR GS 6. 51.53 40
10.03.2019 Český pohár Nokian Tyres, MČRž / Špindlerův Mlýn MCR SL DNF - -
04.03.2019 Český pohár Nokian Tyres,RKZ 4 / Bílá v Beskydech RKZ SL DSQ - -
03.03.2019 Český pohár Nokian Tyres,RKZ 4 / Bílá v Beskydech RKZ GS 12. 52.15 22
24.02.2019 UKZ - Moravskoslezský / Karlov -areál Klobouk UKZ GS DNF - -
23.02.2019 UKZ - Moravskoslezský / Karlov -areál Klobouk UKZ SL 2. 59.31 -
18.02.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 / Kouty nad Desnou RKZ SG 13. 62.61 20
17.02.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 / Kouty nad Desnou RKZ GS 8. 35.41 32
16.02.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 3 / Kouty nad Desnou RKZ SL 12. 57.53 22
03.02.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 2 / Albrechtice v Jizerských horách RKZ SL 9. 55.29 29
02.02.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 2 / Albrechtice v Jizerských horách RKZ VZ 6. - 40
01.02.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 2 / Albrechtice v Jizerských horách RKZ GS 7. 26.94 36
18.01.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 1, MČRž / Špindlerův Mlýn MCR VZ DNF - -
17.01.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 1, MČRž / Špindlerův Mlýn MCR SG 9. 47.27 29
16.01.2019 Český pohár Nokian Tyres, RKZ 1, MČRž / Špindlerův Mlýn RKZ SG 13. 61.35 20
13.01.2019 ÚKZ Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu / Karolinka UKZ GS 3. 37.13 -
12.01.2019 ÚKZ Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu / Karolinka UKZ SL DNF - -
04.01.2019 ÚKZ Říčky / Říčky v O. h. UKZ SG 3. 34.04 -
03.01.2019 ÚKZ Říčky / Říčky v O. h. UKZ SG 3. 29.46 -
18.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 / Areál Kouty UKZ GS DNF - -
17.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 / Areál Kouty UKZ GS 3. 29.19 -
16.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 / Areál Kouty UKZ SL DNF - -
15.12.2018 HELIA SPORT CUP 2018 / Areál Kouty UKZ SL 5. 61.25 -
2017/2018
17.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou MCR AC 5. - 45
16.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou RKZ VZ 2. - 80
15.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou MCR GS 3. 50.18 60
14.03.2018 MČR žactva / Kouty nad Desnou MCR SL 5. 59.47 45
05.03.2018 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ SG 2. 53.14 80
04.03.2018 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 1. - 100
03.03.2018 RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ SL 1. 44.69 100
25.02.2018 Mistrovství Moravy žáků / Karlov - areál Klobouk UKZ GS 1. 34.90 -
24.02.2018 Mistrovství Moravy žáků / Karlov - areál Klobouk UKZ SL 1. 59.28 -
18.02.2018 RKZ 4 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SL 8. 59.24 32
17.02.2018 RKZ 4 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ VZ 9. - 29
16.02.2018 RKZ 4 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 8. 42.89 32
07.02.2018 RKZ 3 / Rokytnice nad Jizerou RKZ SG 5. 81.83 45
06.02.2018 RKZ 3 / Rokytnice nad Jizerou RKZ SG 6. 63.28 40
04.02.2018 RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 4. 55.22 50
03.02.2018 RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ SL 5. 52.85 45
30.01.2018 ODM / Čenkovice ZOM VZ 4. - -
21.01.2018 RKZ 1 / Rokytnice nad Jizerou RKZ GS 7. 47.23 36
20.01.2018 RKZ 1 / Rokytnice nad Jizerou RKZ GS 4. 39.07 50
04.01.2018 Říčkovský Super G / Říčky v Orlických horách UKZ SG 1. 27.24 -
03.01.2018 Říčkovský Super G / Říčky v Orlických horách UKZ SG 1. 79.17 -
19.12.2017 HELIA SPORT CUP / Areál Kouty UKZ GS 4. 42.86 -
18.12.2017 HELIA SPORT CUP / Areál Kouty UKZ GS 5. 44.50 -
17.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy / Dolní Morava UKZ SL 3. 51.16 -
16.12.2017 Velká Cena Dolní Moravy / Dolní Morava UKZ SL 2. 48.32 -
2016/2017
19.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR VZ 47. - -
18.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR SL 2. 40.18 80
16.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR GS 3. 49.31 60
15.03.2017 Mistrovství ČR žactva / Klínovec MCR SG 1. 59.08 100
07.03.2017 Pohár České pošty RKZ 3 / Areál Kouty RKZ SG 5. 85.01 45
05.03.2017 Pohár České pošty RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ SL 2. 56.81 80
04.03.2017 Pohár České pošty RKZ 5 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 1. - 100
26.02.2017 Mistrovství Moravy žáků / Karlov - areál Klobouk UKZ GS 5. 77.79 -
25.02.2017 Mistrovství Moravy žáků / Karlov - areál Klobouk UKZ SL 2. 68.22 -
19.02.2017 Pohár České pošty RKZ 4 / Albrechtice v Jiz.horách RKZ SL 6. 83.81 40
18.02.2017 Pohár České pošty RKZ 4 / Albrechtice v Jiz.horách RKZ VZ 8. - 32
17.02.2017 Pohár České pošty RKZ 4 / Albrechtice v Jiz.horách RKZ GS 4. 43.37 50
12.02.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 / Karolinka UKZ GS 1. 75.18 -
11.02.2017 UKZ - Cena ROBE 2017 / Karolinka UKZ SL 2. 94.65 -
05.02.2017 Pohár České pošty RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ GS DNF - -
04.02.2017 Pohár České pošty RKZ 2 / Pec pod Sněžkou RKZ VZ DNF - -
25.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SG 6. 95.00 45
24.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SG 4. 75.37 60
23.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ GS 2. 46.17 80
22.01.2017 Pohár České pošty RKZ 1 / Říčky v Orlických horách RKZ SL 3. 53.26 80
15.01.2017 UKZ žactva ve slalomu / SKI Areál SYNOT na Kyčerce UKZ SL 1. 107.69 -
14.01.2017 UKZ žactva ve slalomu / SKI Areál SYNOT na Kyčerce UKZ SL DNF - -
08.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ SL 4. 114.85 -
07.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ GS 3. 95.47 -
06.01.2017 Koutecký pohár 2017 / Areál Kouty UKZ SG 1. 66.12 -
20.12.2016 NORDICA CUP 2016 / Areál Kouty UKZ GS 1. 97.78 -
19.12.2016 NORDICA CUP 2016 / Areál Kouty UKZ GS 5. 110.59 -
18.12.2016 Velká Cena Dolní Moravy / Dolní Morava UKZ SL 2. 86.44 -
17.12.2016 Velká Cena Dolní Moravy / Dolní Morava UKZ SL 2. 95.87 -
2015/2016
20.03.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 / Bílá v Beskydech PAP GS 2. - 45
20.03.2016 Madeja Sport Cup / Bílá v Beskydech PAP GS 5. - 33
19.03.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 / Bílá v Beskydech PAP GS 2. - 45
17.03.2016 Madeja Sport Cup 2016 / Bílá v Beskydech PAP GS 1. - 50
20.02.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 / Soláň PAP GS 23. - 8
20.02.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 / Soláň PAP GS 1. - 50
06.02.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 / Kouty nad Desnou PAP GS 3. - 40
06.02.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 / Kouty nad Desnou PAP GS 2. - 45
23.01.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 / Kouty nad Desnou PAP GS 6. - 30
23.01.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 / Kouty nad Desnou PAP GS 3. - 40
09.01.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 / Annaberg PAP GS 8. - 26
09.01.2016 MADEJA SPORT CUP 2016 / Annaberg PAP GS 6. - 30
2014/2015
15.03.2015 Madeja Sport Cup 2015 / SKI Areal Bílá PAP GS 2. - 45
14.03.2015 Madeja Sport Cup 2015 / SKI Areal Bílá PAP GS 3. - 40
08.03.2015 Amer fun cup / Medvědín PAP GS 14. - 17
07.03.2015 Amer fun cup / Medvědín PAP GS 19. - 12
28.02.2015 Madeja Sport Cup 2015 / Petříkov PAP GS 7. - 28
28.02.2015 Madeja Sport Cup 2015 / Petříkov PAP GS 3. - 40
22.02.2015 Amer fun cup / Pec pod Sněžkou PAP GS 15. - 16
21.02.2015 Amer fun cup / Pec pod Sněžkou PAP GS 10. - 22
14.02.2015 Madeja Sport Cup 2015 / Soláň PAP GS 6. - 30
14.02.2015 Madeja Sport Cup 2015 / Soláň PAP GS 4. - 36
31.01.2015 Madeja sport CUP 2015 / Kouty nad Desnou PAP GS 3. - 40
31.01.2015 Madeja sport CUP 2015 / Kouty nad Desnou PAP GS 3. - 40
25.01.2015 Amer fun cup / Herlíkovice PAP GS 6. - 30
24.01.2015 MADEJA SPORT cup 2015 / Gruň/Staré Hamry PAP GS 1. - 50
24.01.2015 MADEJA SPORT cup 2015 / Gruň/Staré Hamry PAP GS 3. - 40
10.01.2015 MADEJA SPORT cup 2015 / Annaberg - Andělská Hora PAP GS 2. - 45
10.01.2015 MADEJA SPORT cup 2015 / Annaberg - Andělská Hora PAP GS 6. - 30
2013/2014
22.03.2014 Amer fun cup 2014 / Stoh Finále PAP GS 3. - 40
15.03.2014 Madeja sport cup 2014 / Bílá PAP GS 2. - 45
09.03.2014 Amer fun cup 2014 / Medvědín PAP GS 3. - 40
08.03.2014 Amer fun cup 2014 / Medvědín PAP GS 2. - 45
02.03.2014 Madeja sport CUP 2014 / Kouty PAP GS 2. - 45
02.03.2014 Madeja sport CUP 2014 / Kouty PAP GS 1. - 50
01.03.2014 Madeja sport cup 2014 / Kouty PAP GS 3. - 40
01.03.2014 Madeja sport cup 2014 / Kouty PAP GS 2. - 45
16.02.2014 Madeja Sport cup 2014 / Praděd - Ovčárna PAP GS 1. - 50
16.02.2014 Madeja Sport cup 2014 / Praděd - Ovčárna PAP GS 1. - 50
15.02.2014 Madeja Sport cup 2014 / Annaberg - Andělská Hora PAP GS 4. - 36
15.02.2014 Madeja Sport cup 2014 / Annaberg - Andělská Hora PAP GS 3. - 40
15.02.2014 Amer fun cup 2014 / Černý Důl PAP GS DNS - -
08.02.2014 Madeja sport cup 2014 / Annaberg -Andělská Hora PAP GS 4. - 36
08.02.2014 Madeja sport cup 2014 / Annaberg -Andělská Hora PAP GS 4. - 36
02.02.2014 Amer fun cup 2014 / Herlíkovice PAP GS 3. - 40
01.02.2014 Amer fun cup 2014 / Herlíkovice PAP GS 2. - 45
26.01.2014 2. kolo SLP predžiakov / Martinské Hole SLP GS DNS - -
25.01.2014 Slovenský pohár predžiactva / Martinské Hole SLP GS DNS - -
2012/2013
17.03.2013 Madeja sport cup 2013 / Bílá v Beskydech PAP GS DNF - -
16.03.2013 Madeja sport cup 2013 / Bílá v Beskydech PAP GS 2. - 45
03.03.2013 Amer Fun cup 2013 / Špindlerův Mlýn-Medvědín PAP GS 8. - 26
02.03.2013 Amer Fun cup 2013 / Špindlerův Mlýn-Medvědín PAP GS 9. - 24
23.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Sviňorky - Morávka PAP GS 9. - 24
23.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Sviňorky - Morávka PAP GS 7. - 28
16.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Soláň PAP GS 4. - 36
16.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Soláň PAP GS 8. - 28
02.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Petříkov PAP GS 5. - 33
02.02.2013 Madeja sport cup 2013 / Petříkov PAP GS 6. - 30
19.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Grůň PAP GS 4. - 36
19.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Grůň PAP GS 5. - 33
12.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Annaberg - Andělská hora PAP GS 4. - 36
12.01.2013 Madeja sport cup 2013 / Annaberg - Andělská hora PAP GS 3. - 40
2011/2012
18.03.2012 Madeja sport cup 2012 / Bílá v Beskydech PAP GS 5. - 33
17.03.2012 Madeja sport cup 2012 / Bílá v Beskydech PAP GS 4. - 36
04.03.2012 Madeja sport cup 2012 / Soláň PAP GS 2. - 45
03.03.2012 Madeja sport cup 2012 / Soláň PAP GS 1. - 50
19.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Mosty u Jablunkova PAP GS 1. - 50
18.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Mosty u Jablunkova PAP GS 2. - 45
12.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Valašská Bystřice PAP GS 3. - 40
11.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Valašská Bystřice PAP GS 2. - 45
05.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Morávka PAP GS 2. - 45
04.02.2012 Madeja sport cup 2012 / Morávka PAP GS 1. - 50
22.01.2012 Madeja sport cup 2012 / Gruň PAP GS 3. - 40
21.01.2012 Madeja sport cup 2012 / Gruň PAP GS 4. - 36

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler