Home Závody a výsledky Alpské disciplíny
Alpské disciplíny
Jméno Bubáková Nikola Narozen(a) 1999
Oddíl TJ Spartak SK Vrchlabí (H)  
Závodník 155880 Aktivní Dospělí
Trenér Lukáš Ohrádka
 
Datum Závod Kat. Disc. Výsledek Body Pohár
2019/2020
12.02.2020 Krvavec / SLO FIS GS DNF1 - -
06.02.2020 Seefeld / AUT FIS SL DNF2 - -
06.02.2020 Seefeld / AUT FIS SL 40. 80.91 -
02.02.2020 Kranjska Gora / SLO FIS SL DNF2 - -
01.02.2020 Kranjska Gora / SLO FIS SL DNF1 - -
18.01.2020 FIS / Albrechtice v Jizerských horách FIS GS DNF - -
09.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS SL DNF - -
08.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS SL 3. 69.30 100
07.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS GS DNF - -
07.01.2020 FIS / Kouty nad Desnou FIS GS DNF - -
2018/2019
06.04.2019 Tignes / FRA NJC SL DNF1 - -
05.04.2019 Tignes / FRA NC GS DNF1 - -
03.04.2019 Tignes / FRA NC SL DNF2 - -
31.03.2019 Val Thorens / FRA CIT SL 2. 52.04 -
30.03.2019 Val Thorens / FRA CIT GS 5. 41.59 -
29.03.2019 Val Thorens / FRA UNI SL 8. 56.89 -
28.03.2019 Val Thorens / FRA UNI GS DNF1 - -
23.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC SL 5. 48.82 50
22.03.2019 FIS - Český pohár NC / Spindleruv Mlyn NC GS DNF - -
20.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS GS 3. 42.36 60
19.03.2019 FIS - Český pohár / Spindleruv Mlyn FIS SL DNF - -
10.03.2019 Krasnoyarsk / RUS UVS SL DNF1 - -
07.03.2019 Krasnoyarsk / RUS UVS GS 38. 80.50 -
04.03.2019 Krasnoyarsk / RUS ECOM SG 17. 77.28 -
04.03.2019 Krasnoyarsk / RUS UVS AC 17. 101.99 -
03.03.2019 Krasnoyarsk / RUS UVS SG 39. 104.16 -
23.02.2019 FIS - CIT / Spindleruv Mlyn - Horni Misecky CIT SL 1. 59.40 -
20.02.2019 Bormio / ITA FIS SL DNF1 - -
19.02.2019 Bormio / ITA NJR SL 5. 51.31 -
18.02.2019 Bormio / ITA NJR GS DNF1 - -
17.02.2019 Bormio / ITA FIS GS DNF1 - -
10.02.2019 17. Veľká cena Barbory FIS-UNI / Vyšná Boca UNI SL DNF - -
09.02.2019 17. Veľká cena Barbory FIS-UNI / Vyšná Boca UNI GS 1. 0.00 -
03.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI SL DNF - -
02.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI GS DNF - -
25.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn FIS AC DNF - -
25.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn NC AC DNF - -
24.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn FIS SG 13. 110.77 22
24.01.2019 FIS - Český pohár, NC, NJC / Spindleruv Mlyn NC SG DNF - -
20.01.2019 FIS - Český pohár / Pec pod Snezkou FIS GS DNF - -
19.01.2019 FIS - Český pohár / Pec pod Snezkou FIS GS DNF - -
13.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS SL 4. 53.58 60
12.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS SL 3. 54.49 100
11.01.2019 FIS - Český pohár / Albrechtice v Jizerskych horach FIS GS 5. 68.44 45
08.01.2019 Passo San Pellegrino / ITA CITWC GS DNF2 - -
06.01.2019 Vipiteno / Monte Cavallo / ITA FIS SL DNF1 - -
20.12.2018 Zakopane-Bialka Tatrzanska / POL FIS SL DNF1 - -
19.12.2018 Zakopane-Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 2. 59.28 -
12.12.2018 Plan de Corones / ITA FIS GS DNF1 - -
11.12.2018 Plan de Corones / ITA FIS GS DNF2 - -
03.12.2018 Val Gardena / ITA FIS SG 38. 79.61 -
02.12.2018 Val Gardena / ITA FIS DH 38. 108.69 -
01.12.2018 Val Gardena / ITA FIS DH 36. 97.16 -
01.12.2018 Val Gardena / ITA TRA DH 63. - -
2017/2018
28.03.2018 Vratna / SVK NC GS 4. 46.93 -
25.03.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely / Špindlerův Mlýn NC SL DNF - -
24.03.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely / Špindlerův Mlýn NC GS 3. 44.86 60
22.03.2018 Český pohár FIS 2018 / Špindlerův Mlýn FIS GS 2. 38.67 100
21.03.2018 Český pohár FIS 2018 / Špindlerův Mlýn FIS GS DNF - -
15.03.2018 ČP FIS - Jizerský pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS DNF - -
13.03.2018 Passo San Pellegrino / ITA CIT SG 13. 103.36 -
13.03.2018 Passo San Pellegrino / ITA CIT SG DNF1 - -
12.03.2018 Passo San Pellegrino / ITA CIT GS DNF2 - -
11.03.2018 Passo San Pellegrino / ITA CIT GS 7. 49.74 -
10.03.2018 Passo San Pellegrino / ITA CIT SL DSQ2 - -
24.02.2018 FIS - CIT / Špindlerův Mlýn-Horní Mísečky CIT SL DNF - -
18.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI SL 2. 47.75 -
17.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI GS 3. 49.11 -
15.02.2018 Bormio / ITA FIS SG 26. 176.34 -
15.02.2018 Bormio / ITA FIS AC 16. 137.43 -
14.02.2018 Bormio / ITA FIS SL DNF1 - -
13.02.2018 Bormio / ITA NJR SL DNF2 - -
12.02.2018 Bormio / ITA FIS GS 10. 47.75 -
11.02.2018 Bormio / ITA NJR GS 26. 67.63 -
21.01.2018 ČP - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 4. 60.17 50
20.01.2018 ČP - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS DNF - -
19.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn NC AC DNS - -
18.01.2018 FIS Špindleruv Mlýn / Špindleruv Mlýn NC SG DNS - -
16.01.2018 Zagreb-Sljeme / CRO FIS SL DNF1 - -
16.01.2018 Zagreb-Sljeme / CRO FIS SL 2. 45.12 -
14.01.2018 Reiteralm / AUT CITWC GS 25. 69.89 -
13.01.2018 Reiteralm / AUT CITWC GS 23. 68.74 -
08.01.2018 Vipiteno / ITA FIS SL DNF1 - -
07.01.2018 Vipiteno / ITA FIS SL 6. 43.40 -
04.01.2018 Kranjska Gora / SLO CIT GS DNF1 - -
03.01.2018 Kranjska Gora / SLO CIT GS DNF1 - -
21.12.2017 Bialka Tatrzanska Pasieka 1 / POL FIS SL 4. 50.67 -
20.12.2017 Bialka Tatrzanska Pasieka 1 / POL FIS SL 7. 59.98 -
19.12.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS DNF2 - -
03.12.2017 Pfelders / ITA NJR SL 22. 76.70 -
02.12.2017 Pfelders / ITA NJR GS DNF2 - -
18.11.2017 Solda - Sulden / ITA CIT SL DNF1 - -
17.11.2017 Solda - Sulden / ITA CIT GS DNF2 - -
2016/2017
02.04.2017 MMČR / Špindlerův Mlýn NC GS DNF - -
01.04.2017 MMČR / Špindlerův Mlýn NC SL 8. 51.93 40
30.03.2017 FIS Kouty / Kouty FIS SL 7. 51.08 40
29.03.2017 FIS Kouty / Kouty FIS SL 6. 55.23 50
26.03.2017 Strbske Pleso / SVK NC GS DNF2 - -
25.03.2017 Strbske Pleso / SVK NC SL DNF1 - -
13.03.2017 Are / SWE WJC SL DNF1 - -
12.03.2017 Are / SWE WJC GS 51. 77.19 -
05.03.2017 Strbske Pleso / SVK FIS SL 4. 43.09 -
04.03.2017 Strbske Pleso / SVK FIS GS 4. 46.65 -
26.02.2017 Vysna Boca / SVK UNI SL 4. 45.79 -
25.02.2017 Vysna Boca / SVK UNI GS 3. 41.58 -
19.02.2017 FIS-UNI, MČRJ Bílá / Bílá v Beskydech UNI SL DNF - -
15.02.2017 Erzurum/Palandoken / TUR EYOF SL DNF2 - -
13.02.2017 Erzurum/Palandoken / TUR EYOF GS 3. 28.01 -
29.01.2017 FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 1. 53.07 100
28.01.2017 FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 4. 64.05 60
27.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS AC 5. 154.49 50
27.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS SG 18. 126.36 16
27.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS AC 4. 174.35 60
26.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS SG 8. 105.41 40
24.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS DH 19. 226.39 20
24.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS DH 19. 222.45 20
23.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn TRA DH 20. - -
23.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn TRA DH 24. - -
22.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS SL 6. 64.19 50
21.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS SL 3. 48.44 60
20.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS GS DNF - -
19.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS GS 7. 65.89 50
15.01.2017 FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL DNF - -
14.01.2017 FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL DNF - -
22.12.2016 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 1. 40.43 -
21.12.2016 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 2. 42.73 -
18.12.2016 KLOBOUK - FIS Český pohár / Karlov pod Pradědem FIS SL 2. 63.17 80
17.12.2016 KLOBOUK - FIS Český pohár / Karlov pod Pradědem FIS SL 2. 70.83 80
06.12.2016 O´STYLE CUP 2016 / Pfelders-ITA FIS GS 5. 51.54 -
05.12.2016 O´STYLE CUP 2016 / Pfelders-ITA FIS GS 13. 82.49 -
04.12.2016 Pfelders / ITA NJR SL DNF1 - -
27.11.2016 Kaabdalis / SWE ENL GS DNF2 - -
26.11.2016 Kaabdalis / SWE ENL GS 13. 81.72 -
24.11.2016 Kiruna / SWE FIS SL 16. 73.65 -
23.11.2016 Kiruna / SWE FIS SL DNF1 - -
21.11.2016 Levi / FIN FIS GS 23. 82.32 -
21.11.2016 Levi / FIN FIS GS DNS1 - -
20.11.2016 Levi / FIN FIS SL 16. 75.54 -
18.11.2016 Levi / FIN FIS SL 11. 69.05 -
2015/2016
20.12.2015 Kaltenbach / AUT NJR AC DNS2 - -
20.12.2015 Kaltenbach / AUT NJR AC DNF1 - -
19.12.2015 Kaltenbach / AUT NJR SG 20. 103.31 -
19.12.2015 Kaltenbach / AUT NJR SG DNF1 - -
14.12.2015 Geilo / NOR FIS GS DNF1 - -
13.12.2015 Geilo / NOR FIS SL 23. 56.80 -
12.12.2015 Geilo / NOR FIS SL DNF2 - -
08.12.2015 Hemsedal / NOR FIS GS 20. 63.77 -
07.12.2015 Hemsedal / NOR FIS GS 26. 84.85 -
2014/2015
29.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS 1. 3.83 100
28.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS 1. 3.14 100
15.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL 1. 1.44 100
14.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL 1. 5.52 100
03.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SG 1. 5.64 100
01.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR GS DNF - -
28.02.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SL 2. 11.41 80
07.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Karolínka RKZ SL DNF - -
02.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SG 3. 27.69 60
01.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 1. 1.00 100
31.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SL 1. 1.00 100
25.01.2015 Vist cup / Černý důl UKZ SL DNS - -
24.01.2015 Vist cup / Černý důl UKZ SL DNS - -
10.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 1. 1.00 100
09.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SG 1. 11.71 100
08.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SG 1. 11.62 100
04.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL 1. 1.00 100
03.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL 2. 6.66 80
2013/2014
11.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR GS 2. 3.80 80
10.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR SL DNF - -
02.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL 2. 2.55 80
01.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL DNF - -
10.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SG 1. 19.23 100
10.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SG 1. 18.28 100
09.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ GS 1. 2.71 100
08.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SL DNF - -
02.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS DNF - -
01.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 1. 1.00 100
20.01.2014 VI. ZOM / Velké Meziříčí ZOM SL 1. - -
05.01.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ SL 1. 5.21 100
04.01.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ SL 2. 4.12 80
22.12.2013 1. kolo SLP žiakov / Zuberec SLP SL 1. - -
21.12.2013 1. kolo SLP žiakov / Zuberec SLP GS 1. - -
20.12.2013 1. kolo SLP žiakov / Zuberec SLP SG 1. - -
20.12.2013 1. kolo SLP žiakov / Zuberec SLP AC 1. - -
2012/2013
31.03.2013 Vist cup 2013 - Finále / Špindlerův Mlýn-Stoh UKZ SL 1. 10.00 -
30.03.2013 Vist cup 2013 - Finále / Špindlerův Mlýn-Stoh UKZ GS 1. 10.00 -
24.03.2013 Mistrovství Prahy a StČ kraje / Horní Mísečky UKZ SL DNS - -
23.03.2013 Mistrovství Prahy a StČ kraje / Horní Mísečky UKZ SL 1. 10.00 -
17.03.2013 ČP RKZ Head Cup / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SL 1. 1.00 100
16.03.2013 ČP RKZ Head Cup / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 1. 1.00 100
03.03.2013 MČR Žáků / Hochficht (AUT) MCR GS 2. 8.28 80
02.03.2013 MČR Žáků / Hochficht (AUT) MCR SL 1. 4.62 100
24.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Karolinka RKZ GS 2. 7.02 80
23.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Karolinka RKZ SL DNF - -
10.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Bílá v Beskydech RKZ GS 1. 1.00 100
09.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Bílá v Beskydech RKZ SL DNF - -
03.02.2013 Vist cup 2013 / Herlíkovice UKZ GS 1. 10.00 -
02.02.2013 Vist cup 2013 / Herlíkovice UKZ SL 1. 10.00 -
26.01.2013 51. Skiinterkriterium / Říčky v Orlických horách CHI GS 1. - -
25.01.2013 51. Skiinterkriterium / Říčky v Orlických horách CHI SL DNF - -
23.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS DNF - -
22.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL DNF - -
11.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Stoh RKZ GS 2. 4.89 80
10.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Stoh RKZ SL 1. 1.00 100
22.12.2012 Slovenský pohár žiactva / Jasná SLP SG 1. - -
21.12.2012 Slovenský pohár žiactva / Jasná SLP SG 1. - -
17.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ GS 2. 9.24 80
16.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ SG 1. 27.90 100
15.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ SG 1. 23.78 100
2011/2012
18.03.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup / Albrechtice RKZ SL 1. 1.49 100
17.03.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup / Albrechtice RKZ GS 2. 8.47 80
11.03.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR / Rokytnice nad Jizerou MCR GS DNF - -
10.03.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR / Rokytnice nad Jizerou MCR SL DNF - -
26.02.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup / Karolínka RKZ GS DNF - -
25.02.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup / Karolínka RKZ SL 1. 6.83 100
12.02.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup / Pec pod Sněžkou RKZ GS 1. 4.21 100
11.02.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup / Pec pod Sněžkou RKZ SL 2. 11.66 80
05.02.2012 Mis.Prahy a Stč Kraje - UKZ / Horní Mísečky UKZ SL DNF - -
31.01.2012 Zimní Olympiáda mládeže / Bílá v Beskydech UKZ GS DNS - -
30.01.2012 Zimní Olympiáda mládeže / Bílá v Beskydech UKZ SL DNF - -
28.01.2012 50.Skiinterkriterium / Říčky v Orlických horách CHI GS 3. - -
27.01.2012 50.Skiinterkriterium / Říčky v Orlických horách CHI SL 3. - -
25.01.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 2. 6.01 80
24.01.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL 2. 17.01 80
18.01.2012 ČP 2012 - II. RKZ - Head cup / Špindl - Sv.Petr RKZ SG 2. 20.56 80
17.01.2012 ČP 2012 - II. RKZ - Head cup / Špindl - Sv.Petr RKZ SG 2. 27.75 80
15.01.2012 Vist cup 2012- UKZ / Herlíkovice UKZ GS 2. 17.49 -
14.01.2012 Vist cup 2012- UKZ / Herlíkovice UKZ SL DNS - -
08.01.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup / Špičák na Šumavě RKZ GS 1. 1.00 100
07.01.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup / Špičák na Šumavě RKZ SL 1. 2.62 100
2010/2011
03.04.2011 Vist cup Finále - UKZ - Královehradecký / Špindlerův Mlýn UKZ SL 6. - -
02.04.2011 Vist cup Finále - UKZ - Královehradecký / Špindlerův Mlýn UKZ GS 6. - -
27.03.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup / Albrechtice RKZ SL 17. - 14
26.03.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup / Albrechtice RKZ SL 8. - 32
25.03.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup / Albrechtice RKZ GS 2. - 80
06.03.2011 V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup / Pec pod Sněžkou MCR GS 1. - 100
05.03.2011 V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup / Pec pod Sněžkou MCR SL 6. - 40
04.03.2011 V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup / Pec pod Sněžkou MCR SG 1. - 100
27.02.2011 Vist cup - UKZ - Královehradecký / Pec pod Sněžkou UKZ GS 1. - -
26.02.2011 Vist cup - UKZ - Královehradecký / Pec pod Sněžkou UKZ GS 3. - -
20.02.2011 Vist cup - UKZ - Královehradecký / Černý Důl UKZ SL DNF - -
19.02.2011 Vist cup - UKZ - Královehradecký / Černý Důl UKZ SL 3. - -
06.02.2011 IV. RKZ - Český pohár - Head cup / Bílá v Beskydech RKZ GS 2. - 80
05.02.2011 IV. RKZ - Český pohár - Head cup / Bílá v Beskydech RKZ SL 13. - 20
30.01.2011 Vist cup - UKZ Královehradecký / Špindl - Stoh UKZ SL 1. - -
30.01.2011 Vist cup - UKZ Královehradecký / Špindl - Stoh UKZ SL 2. - -
26.01.2011 III. RKZ - Český pohár - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 2. - 80
25.01.2011 III. RKZ - Český pohár - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL 7. - 36
23.01.2011 Vist cup - UKZ - Královehradecký / Herlíkovice UKZ GS DNS - -
22.01.2011 Vist cup - UKZ - Královehradecký / Herlíkovice UKZ GS 5. - -
17.01.2011 II. RKZ - Český pohár - Head cup / Špindlerův Mlýn RKZ SG 4. - 50
16.01.2011 II. RKZ - Český pohár - Head cup / Špindlerův Mlýn RKZ GS 51. - -
09.01.2011 Český pohár - RKZ - Head cup / Karolinka RKZ GS 5. - 45
08.01.2011 Český pohár - RKZ - Head cup / Karolinka RKZ SL 4. - 50

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz