Home Závody a výsledky Alpské disciplíny
Alpské disciplíny
Jméno Bokůvka Jan Narozen(a) 1999
Oddíl Ski Bílá (T)  
Závodník 151250   Dospělí
 
Datum Závod Kat. Disc. Výsledek Body Pohár
2018/2019
12.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS GS DNF - -
11.03.2019 FIS - Český pohár / Kouty, nad Desnou FIS SL DNF - -
03.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI SL DNF - -
02.02.2019 FIS - UNI, MČRJ / Bila v Beskydech UNI GS 22. 69.54 -
06.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR GS 13. 101.89 -
05.01.2019 FIS-NJR / Kouty, nad Desnou NJR SL DNF - -
2017/2018
25.03.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely / Špindlerův Mlýn NC SL DNF - -
23.03.2018 Český pohár MMČR 2018 - Memorial Jarka Drapely / Špindlerův Mlýn NC GS 29. 98.76 12
22.03.2018 Český pohár FIS 2018 / Špindlerův Mlýn FIS GS 24. 122.47 18
21.03.2018 Český pohár FIS 2018 / Špindlerův Mlýn FIS GS 26. 119.48 16
03.03.2018 KLOBOUK CUP / Karlov pod Pradědem FIS SL DNS - -
25.02.2018 FIS - CIT / Špindlerův Mlýn-Horní Mísečky CIT SL 22. 99.63 -
24.02.2018 FIS - CIT / Špindlerův Mlýn-Horní Mísečky CIT SL 42. 118.85 -
18.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI SL DNF - -
17.02.2018 FIS - UNI, MČRJ / Bílá v Beskydech UNI GS 47. 118.46 -
09.02.2018 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL DNF1 - -
08.02.2018 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 27. 95.66 -
06.02.2018 Krynica / POL FIS GS 18. 109.82 -
05.02.2018 Krynica / POL FIS GS 19. 88.64 -
28.01.2018 ČP - FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 35. 116.37 8
27.01.2018 ČP - FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL DSQ - -
21.01.2018 ČP - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS DNF - -
20.01.2018 ČP - FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 39. 110.27 4
10.12.2017 O´STYLE CUP / Pfelders FIS GS DNF - -
09.12.2017 O´STYLE CUP / Pfelders FIS GS DNF - -
07.12.2017 Santa Caterina Valfurva / ITA NJR SL 55. 113.25 -
06.12.2017 Santa Caterina Valfurva / ITA NJR SL 88. 156.51 -
05.12.2017 Santa Caterina Valfurva / ITA CIT GS 56. 109.12 -
04.12.2017 Santa Caterina Valfurva / ITA CIT GS DNF2 - -
03.11.2017 Snow Arena / LTU ENL SL DNF2 - -
02.11.2017 Snow Arena / LTU ENL SL 19. 140.31 -
01.11.2017 Snow Arena / LTU ENL SL 21. 147.80 -
2016/2017
02.04.2017 MMČR / Špindlerův Mlýn NC GS 46. 160.58 11
01.04.2017 MMČR / Špindlerův Mlýn NC SL DNF - -
30.03.2017 FIS Kouty / Kouty FIS SL DNF - -
29.03.2017 FIS Kouty / Kouty FIS SL DNF - -
26.03.2017 Majstrovtsvá Slovenska v zjazdovom lyžovaní / Štrbské Pleso FIS GS 32. 111.61 -
25.03.2017 Majstrovtsvá Slovenska v zjazdovom lyžovaní / Štrbské Pleso FIS SL DNF - -
26.02.2017 Vysna Boca / SVK UNI SL 15. 119.00 -
25.02.2017 Vysna Boca / SVK UNI GS DNF1 - -
19.02.2017 FIS-UNI, MČRJ Bílá / Bílá v Beskydech UNI SL 39. 133.62 -
18.02.2017 FIS-UNI, MČRJ Bílá / Bílá v Beskydech UNI GS 34. 105.77 -
14.02.2017 Zakopane / POL FIS SL 12. 168.82 -
13.02.2017 Zakopane / POL FIS SL 18. 176.80 -
29.01.2017 FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS DNF - -
28.01.2017 FIS Pec / Pec pod Sněžkou FIS GS 28. 137.28 13
27.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS AC DNF - -
27.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS SG DNF - -
27.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS AC 33. 238.62 12
26.01.2017 ČP - FIS Špindlerův Mlýn / Špindlerův Mlýn FIS SG 48. 136.06 4
22.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS SL 43. 155.17 14
21.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS SL DNF - -
20.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS GS DNF - -
19.01.2017 FIS Albrechtice / Albrechtice v Jiz.horách FIS GS 51. 147.34 9
15.01.2017 FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL DNF - -
14.01.2017 FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL DNF - -
22.12.2016 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL DNF1 - -
21.12.2016 Bialka Tatrzanska / POL FIS SL 41. 131.97 -
18.12.2016 KLOBOUK - FIS Český pohár / Karlov pod Pradědem FIS SL DNF - -
17.12.2016 KLOBOUK - FIS Český pohár / Karlov pod Pradědem FIS SL 37. 128.38 3
06.12.2016 O´STYLE CUP 2016 / Pfelders-ITA FIS GS DNF - -
05.12.2016 O´STYLE CUP 2016 / Pfelders-ITA FIS GS DNF - -
01.12.2016 Santa Caterina Valfurva / ITA CIT SL 65. 136.81 -
30.11.2016 Santa Caterina Valfurva / ITA CIT SL DNF2 - -
29.11.2016 Santa Caterina Valfurva / ITA CIT GS 74. 194.71 -
28.11.2016 Santa Caterina Valfurva / ITA CIT GS DNF1 - -
04.11.2016 Snow Arena / LTU ENL SL 34. 136.72 -
03.11.2016 Snow Arena / LTU ENL SL 27. 127.65 -
2015/2016
03.04.2016 MMČR / Špindlerův Mlýn NC SL DNF - -
02.04.2016 MMČR / Špindlerův Mlýn NC GS 63. 190.35 7
31.03.2016 Český pohár Allianz - Jeseníky Cup 2016 / Kouty FIS GS DNF - -
30.03.2016 Český pohár Allianz - Jeseníky Cup 2016 / Kouty FIS GS DNF - -
29.03.2016 Český pohár Allianz - Jeseníky Cup 2016 / Kouty FIS SL DNF - -
11.03.2016 Czarna Gora / POL NJC SL DNF1 - -
10.03.2016 Czarna Gora / POL NJC GS DNF2 - -
09.03.2016 Jasna / SVK NC GS 41. 164.71 -
08.03.2016 Majstrovstvá Slovenska 2016 / Jasná NC SL DNF - -
27.02.2016 Soriska planina / SLO FIS SL DNS1 - -
25.02.2016 Piesendorf / AUT CIT SL DNF1 - -
14.02.2016 Závod FIS UNI/MČRJ / Bíla v Beskydech UNI SL DNF - -
13.02.2016 Závod FIS UNI/MČRJ / Bíla v Beskydech UNI GS 51. 123.83 -
24.01.2016 Jizerský Pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL 45. 133.94 7
23.01.2016 Jizerský Pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS SL DNF - -
22.01.2016 Jizerský Pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS DNF - -
21.01.2016 Jizerský Pohár / Albrechtice v Jiz. horách FIS GS 48. 147.50 7
17.01.2016 Karlov Cup / Malá Morávka-Karlov FIS SL DNF - -
16.01.2016 Karlov Cup / Malá Morávka-Karlov FIS SL 50. 139.55 1
2014/2015
29.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS 8. 49.51 32
28.03.2015 Finále ČP Head RKZ 2015 / Kouty RKZ GS 10. 45.85 26
15.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL DNF - -
14.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL DNF - -
08.03.2015 Kyčerka / Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot UKZ SL DNF - -
07.03.2015 Kyčerka / Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot UKZ SL DNF - -
03.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SG 2. 42.10 80
01.03.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR GS 7. 36.52 36
28.02.2015 MČR Head Cup 2015 / Skiareál Špindlerův Mlýn MCR SL 10. 79.60 26
14.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ GS 2. 36.76 -
13.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ SG 4. 78.68 -
13.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ SG 2. 59.33 -
07.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Karolínka RKZ SL 12. 88.19 22
18.01.2015 Pohár Jaroslava Drápely / SKI AREÁL Klobouk UKZ SL DNF - -
17.01.2015 Pohár Jaroslava Drápely / SKI AREÁL Klobouk UKZ GS 6. 69.95 -
10.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 10. 64.07 26
09.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SG 14. 117.74 18
08.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SG 10. 105.57 26
04.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL DNF - -
03.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL 5. 87.05 45
2013/2014
11.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR GS 16. 90.53 15
10.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR SL DNF - -
02.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL DNF - -
01.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL DNF - -
15.02.2014 UKZ Zlínský / Karolinka UKZ GS 7. 106.77 -
15.02.2014 UKZ Zlínský / Karolinka UKZ GS 5. 91.16 -
09.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ GS 16. 88.93 15
08.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SL 13. 114.66 20
02.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 14. 97.92 18
01.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS DNF - -
2012/2013
24.03.2013 UKZ Zlínský / Kyčerka UKZ GS 9. 65.87 -
23.03.2013 UKZ Zlínský / Kyčerka UKZ SL 3. 73.88 -
17.03.2013 ČP RKZ Head Cup / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SL DNF - -
16.03.2013 ČP RKZ Head Cup / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 24. 114.89 7
03.03.2013 MČR Žáků / Hochficht (AUT) MCR GS 26. 103.31 5
02.03.2013 MČR Žáků / Hochficht (AUT) MCR SL 11. 80.48 24
24.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Karolinka RKZ GS DNF - -
23.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Karolinka RKZ SL 26. 115.87 5
17.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Sviňorky - Morávka UKZ SL 8. 100.08 -
16.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Sviňorky - Morávka UKZ SL DNF - -
10.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Bílá v Beskydech RKZ GS 15. 90.14 16
09.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Bílá v Beskydech RKZ SL DNF - -
03.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL DNF - -
02.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ GS 7. 70.25 -
01.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ GS 7. 58.66 -
27.01.2013 UKZ - Moravskoslezský / Grůň UKZ GS 3. 59.45 -
26.01.2013 UKZ - Moravskoslezský / Grůň UKZ GS 3. 64.43 -
23.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 20. 79.90 15
22.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL DNF - -
20.01.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL DNF - -
19.01.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL DNF - -
17.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ GS 16. 101.55 15
16.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ SG 19. 156.22 12
15.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ SG 23. 158.58 8
2011/2012
25.03.2012 UKZ Moravskoslezský / Praděd UKZ GS 6. 53.96 -
24.03.2012 UKZ Moravskoslezský / Praděd UKZ GS 10. 86.00 -
11.03.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR / Rokytnice nad Jizerou MCR GS DNS - -
10.03.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR / Rokytnice nad Jizerou MCR SL DNF - -
04.03.2012 UKZ Moravskoslezsky / Karlov pod Pradědem UKZ GS 10. 62.33 -
03.03.2012 UKZ Moravskoslezsky / Karlov pod Pradědem UKZ SL 10. 97.60 -
02.03.2012 UKZ Moravskoslezsky / Karlov pod Pradědem UKZ SL 8. 92.16 -
26.02.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup / Karolínka RKZ GS 23. 86.25 8
25.02.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup / Karolínka RKZ SL 22. 105.04 9
31.01.2012 Zimní Olympiáda mládeže / Bílá v Beskydech UKZ GS 18. 100.43 -
30.01.2012 Zimní Olympiáda mládeže / Bílá v Beskydech UKZ SL DNF - -
29.01.2012 UKZ Moravskoslezský / Gruň UKZ GS 6. 76.46 -
28.01.2012 UKZ Moravskoslezský / Gruň UKZ SL 12. 122.28 -
25.01.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS DNF - -
24.01.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL 28. 125.19 9
22.01.2012 UKZ Moravskoslezký / Karlov pod Pradědem UKZ GS DNF - -
21.01.2012 UKZ Moravskoslezký / Karlov pod Pradědem UKZ SL DSQ - -
15.01.2012 UKZ Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ GS 7. 81.33 -
14.01.2012 UKZ Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL 8. 93.53 -
08.01.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup / Špičák na Šumavě RKZ GS 34. 119.39 -
07.01.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup / Špičák na Šumavě RKZ SL 31. 150.02 -
2010/2011
27.03.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup / Albrechtice RKZ SL DNF - -
26.03.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup / Albrechtice RKZ SL 17. - 14
25.03.2011 VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup / Albrechtice RKZ GS 19. - 12
20.03.2011 Finále UKZ - Moravský / Praděd UKZ GS 9. - -
19.03.2011 Finále UKZ - Moravský / Praděd UKZ GS 3. - -
27.02.2011 UKZ - Moravský / Karlov UKZ SL 5. - -
26.02.2011 UKZ - Moravský / Karlov UKZ SL 18. - -
25.02.2011 UKZ - Moravský / Karlov UKZ GS 9. - -
13.02.2011 UKZ - Moravský / Morávka UKZ SL DNS - -
06.02.2011 IV. RKZ - Český pohár - Head cup / Bílá v Beskydech RKZ GS DNF - -
05.02.2011 IV. RKZ - Český pohár - Head cup / Bílá v Beskydech RKZ SL 20. - 11
30.01.2011 UKZ - Moravský / Grůň UKZ SL 10. - -
29.01.2011 UKZ - Moravský / Grůň UKZ GS 17. - -
26.01.2011 III. RKZ - Český pohár - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 43. - -
25.01.2011 III. RKZ - Český pohár - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL DSQ - -
17.01.2011 II. RKZ - Český pohár - Head cup / Špindlerův Mlýn RKZ SG 25. - 6
16.01.2011 II. RKZ - Český pohár - Head cup / Špindlerův Mlýn RKZ GS 23. - 8
09.01.2011 Český pohár - RKZ - Head cup / Karolinka RKZ GS 35. - -
08.01.2011 Český pohár - RKZ - Head cup / Karolinka RKZ SL 25. - 6

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz