Home Závody a výsledky Alpské disciplíny
Foto
Alpské disciplíny
Jméno Bambušek Vojtěch Narozen(a) 2000
Oddíl SKI Soláň (Z)  
Závodník 151297   Junioři
Rozhodčí 0 Aktivní do 2022
Trenér III. třídy 144766 Aktivní do 2022
 
Datum Závod Kat. Disc. Výsledek Body Pohár
2016/2017
19.02.2017 FIS-UNI, MČRJ Bílá / Bílá v Beskydech UNI SL DNF - -
18.02.2017 FIS-UNI, MČRJ Bílá / Bílá v Beskydech UNI GS 30. 89.40 -
15.01.2017 FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 33. 92.47 8
14.01.2017 FIS Karlov / Karlov pod Pradědem FIS SL 32. 138.01 8
18.12.2016 KLOBOUK - FIS Český pohár / Karlov pod Pradědem FIS SL 25. 93.45 14
17.12.2016 KLOBOUK - FIS Český pohár / Karlov pod Pradědem FIS SL 31. 100.45 8
2015/2016
22.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SG 10. 53.03 26
21.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SG 12. 61.33 22
20.03.2016 Pohár České pošty 2016 Klínovec / Klínovec RKZ SL DSQ - -
14.03.2016 MČR - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn MCR SG 6. 60.10 40
14.03.2016 RKZ - Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ SG 7. 45.70 36
13.03.2016 Pohár České pošty 2016 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 6. 26.56 40
12.03.2016 Pohár České pošty 2016 / Pec pod Sněžkou RKZ VZ 1. 0.00 100
22.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR VZ 1. 0.00 100
21.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR SL DNF - -
20.02.2016 MČR žáků / Albrechtice v Jiz. horách MCR GS 4. 25.04 50
31.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ SL DNS - -
30.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Špindlerův Mlýn RKZ GS DNF - -
20.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM SL DNF - -
19.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM VZ 5. - -
18.01.2016 ZODM / Klínovec ZOM GS 6. - -
10.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Bílá v Beskydech RKZ VZ 3. 0.00 60
09.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Bílá v Beskydech RKZ SL 2. 7.30 80
08.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Kouty RKZ GS DNF - -
07.01.2016 Pohár České pošty 2016 / Kouty RKZ GS 4. 36.64 50
2014/2015
15.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL DNF - -
14.03.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ještěd, trať „Pod lany“ RKZ SL DNF - -
08.03.2015 Kyčerka / Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot UKZ SL DNS - -
08.03.2015 Vist cup / Herlíkovice UKZ GS DNS - -
07.03.2015 Vist cup / Herlíkovice UKZ SL DNS - -
07.03.2015 Kyčerka / Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot UKZ SL 1. 50.60 -
22.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Malá Morávka - Karlov UKZ SL DNS - -
21.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Malá Morávka - Karlov UKZ SL 2. 36.21 -
15.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem GS 3. 57.97 -
14.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ GS 3. 40.37 -
13.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ SG 2. 65.72 -
13.02.2015 UKZ - Mistrovství Moravy / Vrbno pod pradědem UKZ SG 3. 75.53 -
07.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Karolínka RKZ SL DSQ - -
02.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SG 7. 81.48 36
01.02.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 9. 41.16 29
31.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Pec pod Sněžkou RKZ SL DNF - -
18.01.2015 Pohár Jaroslava Drápely / SKI AREÁL Klobouk UKZ SL 2. 69.35 -
17.01.2015 Pohár Jaroslava Drápely / SKI AREÁL Klobouk UKZ GS 1. 43.65 -
10.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 5. 49.58 45
04.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL 2. 60.26 80
03.01.2015 RKZ Head Cup 2015 / Ski Areál Bílá v Beskydech RKZ SL DNF - -
2013/2014
11.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR GS DNF - -
10.03.2014 MČR / Špičák na Šumavě-Velký Javor MCR SL 3. 13.78 60
08.03.2014 Vist cup 2014 / Herlíkovice UKZ SL 1. 13.16 -
02.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL 1. 5.27 100
01.03.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Malá Morávka RKZ SL 1. 2.97 100
15.02.2014 UKZ Zlínský / Karolinka UKZ GS 1. 10.70 -
15.02.2014 UKZ Zlínský / Karolinka UKZ GS 1. 11.80 -
10.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SG 4. 76.97 50
10.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SG 4. 73.77 50
09.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ GS 1. 1.00 100
08.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn / Špindlerův Mlýn RKZ SL DNF - -
02.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 1. 1.00 100
01.02.2014 ČP RKZ HEAD CUP 2014 / Pec pod Sněžkou RKZ GS 1. 4.22 100
20.01.2014 VI. ZOM / Velké Meziříčí ZOM SL 1. - -
05.01.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ SL 1. 27.38 100
04.01.2014 ČP RKZ HEAD CUP / Špindlerův Mlýn - Stoh RKZ SL 26. 152.75 5
22.12.2013 1. kolo SLP žiakov / Zuberec SLP SL DNF - -
2012/2013
17.03.2013 ČP RKZ Head Cup / Albrechtice v Jiz. horách RKZ SL 3. 28.58 60
16.03.2013 ČP RKZ Head Cup / Albrechtice v Jiz. horách RKZ GS 5. 39.72 45
03.03.2013 MČR Žáků / Hochficht (AUT) MCR GS 5. 44.43 45
02.03.2013 MČR Žáků / Hochficht (AUT) MCR SL 2. 19.93 80
24.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Karolinka RKZ GS 5. 35.01 45
23.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Karolinka RKZ SL 3. 36.69 60
10.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Bílá v Beskydech RKZ GS 5. 43.17 45
09.02.2013 ČP RKZ Head Cup / Bílá v Beskydech RKZ SL 14. 99.05 18
03.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL 1. 37.97 -
02.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ GS 1. 19.60 -
01.02.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ GS 1. 23.60 -
26.01.2013 51. Skiinterkriterium / Říčky v Orlických horách CHI GS 38. - -
25.01.2013 51. Skiinterkriterium / Říčky v Orlických horách CHI SL DNF - -
23.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 4. 23.58 80
22.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL 1. 6.42 100
20.01.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL 2. 31.99 -
19.01.2013 UKZ - Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL 1. 19.72 -
11.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Stoh RKZ GS DNF - -
10.01.2013 ČP RKZ Head Cup / Stoh RKZ SL 3. 27.74 60
22.12.2012 Slovenský pohár žiactva / Jasná SLP SG DNS - -
21.12.2012 Slovenský pohár žiactva / Jasná SLP SG 10. - -
17.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ GS 2. 31.80 80
16.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ SG 11. 102.56 24
15.12.2012 ČP RKZ Head Cup / Špičák na Šumavě RKZ SG 11. 100.12 24
2011/2012
01.04.2012 Vist cup 2012 - Finále - UKZ / Špindl - Stoh UKZ SL 1. 36.37 -
31.03.2012 Vist cup 2012 - Finále - UKZ / Špindl - Stoh UKZ GS 1. 25.56 -
18.03.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup / Albrechtice RKZ SL 3. 38.65 60
17.03.2012 ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup / Albrechtice RKZ GS 6. 35.22 40
11.03.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR / Rokytnice nad Jizerou MCR GS 3. 25.36 60
10.03.2012 ČP 2012 - VI. RKZ - MČR / Rokytnice nad Jizerou MCR SL 2. 33.72 80
04.03.2012 UKZ Moravskoslezsky / Karlov pod Pradědem UKZ GS 13. 84.68 -
03.03.2012 UKZ Moravskoslezsky / Karlov pod Pradědem UKZ SL 3. 65.88 -
02.03.2012 UKZ Moravskoslezsky / Karlov pod Pradědem UKZ SL DNF - -
26.02.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup / Karolínka RKZ GS 10. 42.05 26
25.02.2012 ČP 2012 - V. RKZ - Head cup / Karolínka RKZ SL 7. 46.22 36
12.02.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup / Pec pod Sněžkou RKZ GS 35. 209.32 -
11.02.2012 ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup / Pec pod Sněžkou RKZ SL 3. 32.10 60
05.02.2012 UKZ Moravskoslezský / Velké Karlovice UKZ SL DNS - -
04.02.2012 UKZ Moravskoslezský / Velké Karlovice UKZ SL 3. 55.62 -
31.01.2012 Zimní Olympiáda mládeže / Bílá v Beskydech UKZ GS 6. 60.41 -
30.01.2012 Zimní Olympiáda mládeže / Bílá v Beskydech UKZ SL 4. 50.06 -
28.01.2012 UKZ Moravskoslezský / Gruň UKZ SL 2. 45.29 -
25.01.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ GS 17. 75.23 18
24.01.2012 ČP 2012 - III. RKZ - Head cup / Říčky v Orlických horách RKZ SL 6. 52.93 45
22.01.2012 UKZ Moravskoslezký / Karlov pod Pradědem UKZ GS 1. 43.23 -
21.01.2012 UKZ Moravskoslezký / Karlov pod Pradědem UKZ SL DNF - -
15.01.2012 UKZ Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ GS 1. 38.77 -
14.01.2012 UKZ Moravskoslezský / Karlov pod Pradědem UKZ SL DNF - -
08.01.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup / Špičák na Šumavě RKZ GS 15. 74.26 16
07.01.2012 ČP 2012 - I. RKZ - Head cup / Špičák na Šumavě RKZ SL DSQ - -
2010/2011
22.01.2011 AMER FUN CUP / Špindlerův Mlýn PAP GS DNS - -
22.01.2011 AMER FUN CUP / Špindlerův Mlýn PAP GS DNS - -

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz