Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Madeja sport cup 2013 (pořadí jednotlivců)

  záznamů na stránku
  Kód Závodník   Lyžařský klub Kraj GS Celkem
1. 250600 Pospíšil Jonáš 2001 SK Lok. Olomouc M 575 300 (575)
2. 280509 Pokorný Martin 2001 SKI Soláň Z 494 270 (494)
3. 770061 Scheffler Alexander 2001 SK Annaberg T 384 251 (384)
4. 220359 Adámek Antonín 2001 Ski Bílá T 348 250 (348)
5. 270606 Potůček Štěpán 2001 Nordica Ski Zlín Z 401 230 (401)
6. 270607 Klofáč Jakub 2001 Nordica Ski Zlín Z 323 186 (323)
7. 270605 Potůček Šimon 2001 Nordica Ski Zlín Z 293 183 (293)
8. 220363 Janalík Tomáš 2002 LK Baník Ostrava T 304 182 (304)
9. 770089 Borák Jan 2001 SK 4ski Ostrava T 181 181 (181)
10. 770052 ŠLAUR Michal 2001 SKI Mosty T 213 173 (213)
11. 270604 Černoch Jaroslav 2002 SKI TEAM ZLÍN Z 202 157 (202)
12. 230733 Žák Maxim 2002 ST Victoria Brno B 133 133 (133)
13. 770097 Lužík Petr 2001 SK Vrbno T 191 124 (191)
14. 260300 Kuča Martin 2002 Ski klub Hranice, spolek M 158 116 (158)
15. 210106 Kohut Patrik 2001 TJ Sokol Mosty T 146 116 (146)
16. 770054 MARTYNEK Tomáš 2001 SKI Mosty T 165 115 (165)
17. 230722 Záhorský Lukáš 2001 ST Victoria Brno B 109 109 (109)
18. 770096 Lužík Pavel 2001 SK Vrbno T 162 95 (162)
19. 770504 Janíček Marek 2001 Penguin´s Ski club Ostrava T 124 94 (124)
20. 230728 Černý Edmund 2002 ST Victoria Brno B 88 88 (88)
21. 260010 Kunert Michal 2001 SK Šumperk M 86 86 (86)
22. 280802 Hába Jiří 2001 SK MEZ Vsetín Z 78 78 (78)
23. 770352 Mlýnek Jiří 2002 Penguin´s Ski club Ostrava T 89 75 (89)
24. 770481 Krejčíř Adam 2002 ST Victoria Brno B 78 74 (78)
25. 210104 Bazgier Adam 2002 TJ Sokol Mosty T 74 74 (74)
26. 770260 Cagaš Ondřej 2001 LK Baník Ostrava T 75 65 (75)
27. 230724 Šojat Filip 2001 ST Victoria Brno B 61 61 (61)
28. 230727 Fegl Jakub 2001 ST Victoria Brno B 59 59 (59)
29. 770169 Mucha Oliver 2002 ST Victoria Brno B 59 59 (59)
30. 230725 Chvátal Petr 2001 ST Victoria Brno B 54 54 (54)
31. 230729 Vokřál Jan 2002 ST Victoria Brno B 52 52 (52)
32. 900309 Jasanský Max 2002 TJ Čenkovice E 47 47 (47)
33. 220702 Kolář Martin 2002 SKI Petříkov M 39 39 (39)
34. 770207 Hrbáč David 2002 ST Victoria Brno B 39 39 (39)
35. 230731 Slavíček Václav 2001 ST Victoria Brno B 33 33 (33)
36. 200717 Hlavoň Ondřej 2001 SKP Kometa Brno B 25 25 (25)
37. 770171 Zimula Mikuláš 2002 ST Victoria Brno B 25 25 (25)
38. 770168 Andrýs Kryštof 2002 ST Victoria Brno B 22 22 (22)
39. 770170 Stehlík Adam 2002 ST Victoria Brno B 22 22 (22)
40. 770539 Dorotík Ondřej 2001 SKI Soláň Z 21 21 (21)
41. 770031 Hőhn Matěj 2001 SK Kopřivnice T 20 20 (20)
42. 230732 Kellner Martin 2002 ST Victoria Brno B 17 17 (17)
43. 770483 Mazák Jan 2002 SK Šumperk M 17 17 (17)
44. 770509 Mráka Tomáš 2001 LK Olomouc M 17 17 (17)
45. 770095 Danos Marian 2002 SK Vrbno T 16 16 (16)
46. 770245 Holenda Jakub 2002 SK Kopřivnice T 7 7 (7)
47. 770053 CIESLAR Pavel 2001 SKI Mosty T 2 2 (2)
48. 770122 Velc Petr 2001 SKI Petříkov M 1 1 (1)

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz