Home Závody a výsledky Alpské disciplíny
záznamů na stránku
Tisk  záznamy 1 - 20 z 298    následující   poslední »
Datum   Závod Země Kategorie Ženy Muži
18.-27.2.2019 Val di Fassa ITA TRA WJC GS SL SG AC 3xDH 3xDH SG AC GS SL
20.-21.2.2019 S Kupres BIH FIS 2xGS SL 2xGS SL
20.-23.2.2019 Shigakohogen JPN FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
19.-20.2.2019 Limone Piemonte ITA NJR GS SL
17.-22.2.2019 S Bormio ITA FIS NJR 2xGS 2xSL 2xSG 2xGS 2xSL 2xSG
18.-21.2.2019 Abetone ITA CIT 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
20.-21.2.2019 Abtenau AUT UNI 2xGS 2xGS
21.-24.2.2019 Crans-Montana SUI TRA WC COM 4xDH AC
21.-22.2.2019 S Sankt Johann - Alpendorf AUT NC GS SL GS SL
21.-24.2.2019 Alyeska Resort USA UNI 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
21.-22.2.2019 Z Hochrindl AUT FIS CIT 3xGS 3xGS
21.-24.2.2019 S Champoluc-Antagnod ITA FIS NJR 2xSG 2xGS 2xSG 2xGS
21.-22.2.2019 Kirkerud NOR FIS 2xSL 2xSL
21.-22.2.2019 Z TBD SUI FIS 2xSL
21.-22.2.2019 S Malbun LIE NJC FIS 2xSL
21.-22.2.2019 Taernaby SWE FIS 2xGS 2xGS
21.-22.2.2019 S Kronplaz ITA NC GS SL GS SL
21.-22.2.2019 Z Meribel FRA FIS 2xGS
22.-24.2.2019 Bansko BUL WC COM AC 2xSG GS
22.-23.2.2019 Sunday River Resort USA UNI GS SL GS SL
22.-24.2.2019 Z Cerler Aramon ESP FIS 2xGS SL 2xGS SL
23.-26.2.2019 Park City, UT USA FIS 2xGS 2xGS
23.-26.2.2019 Snowbird, UT USA FIS 2xSL 2xSL
23.-24.2.2019 Passo Monte Croce Comelico ITA NJR 2xSL 2xSL
23.-24.2.2019 Oddskard ISL ENL 2xGS 2xGS
23.2.2019 Shizuishi JPN NJC SG SG
23.2.2019 Kamui JPN FIS SG SG
23.-24.2.2019 Z Ruhpolding GER CITWC 2xSL 2xSL
23.-24.2.2019 S Mitterfirmansreut GER CITWC 2xSL 2xSL
23.-25.2.2019 S Bardonecchia ITA TRA CIT 3xDH 2xSG 3xDH 2xSG
23.-24.2.2019 Hakadal NOR FIS GS SL GS SL
23.-24.2.2019 Savognin SUI FIS NJC 2xGS
23.-24.2.2019 Aprica ITA NJR 2xGS 2xGS
23.-24.2.2019 S Markstein FRA CIT 2xSL 2xSL
23.-24.2.2019 Lycksele SWE FIS 2xSL 2xSL
23.-24.2.2019 Kirchberg AUT UNI GS SL GS SL
23.-24.2.2019 S Meransen - Maranza ITA NJR 2xGS 2xGS
24.2.2019 Shizuishi JPN FIS SG SG
24.2.2019 Kamui JPN FIS SG SG
24.-25.2.2019 Metabier FRA FIS 2xSL
25.-26.2.2019 Sugadairakohgen , Sugadairakogen JPN FIS 2xSL 2xSL
25.-27.2.2019 Hanawa JPN FEC 2xGS SL 2xGS SL
25.-28.2.2019 Z Sella Nevea ITA TRA FIS 4xDH 2xSG AC
25.-26.2.2019 Tsaghkadzor ARM FIS SL GS SL GS
25.-26.2.2019 Wyller NOR FIS 2xGS 2xGS
25.-26.2.2019 Schwende Horn SUI NJC FIS 2xSL
25.2.2019 Z Santa Caterina Valfurva ITA NJR 2xSG 2xSG
25.-26.2.2019 Stowe Mountain Resort / Spruce Peak USA FIS GS SL
26.-27.2.2019 S Mokra Gora SRB FIS 2xSL 2xSL
26.-27.2.2019 Soriska planina SLO FIS 2xSL 2xSL
26.-27.2.2019 Z S Bardonecchia ITA CIT GS SL GS SL
26.-27.2.2019 Z Cimone ITA CIT 2xGS 2xGS
26.-27.2.2019 Meiringen SUI FIS 2xGS
26.2.2019 S Spital am Pyhrn AUT FIS 2xSG
26.-27.2.2019 Hofgastein AUT FIS 2xGS
27.2. - 3.3.2019 Rosa Khutor RUS TRA WC 4xDH SG
27.-28.2.2019 S Zagreb-Sljeme CRO FIS 2xGS 2xGS
27.-28.2.2019 Sugarloaf USA FIS 2xSG
27.-28.2.2019 S Lackenhof AUT CIT 2xGS 2xGS
27.-28.2.2019 S Seefeld, Austria AUT NJC SL GS SL GS
27.-28.2.2019 Z Snowbasin Resort USA FIS 2xGS 2xGS
28.2. - 3.3.2019 Z Kvitfjell NOR WC TRA 4xDH SG
28.2. - 2.3.2019 Z S Oberjoch GER EC 2xSL GS
28.2. - 3.3.2019 Burke Mountain USA FIS 2xGS 2xSL
28.2.2019 Sigulda LAT ENL SL SL
28.2. - 1.3.2019 Sigulda LAT ENL 2xSL PSL 2xSL PSL
28.2.2019 Z S Pila ITA CITWC 2xSG 2xSG
1.3.2019 Mzaar-Kfardebian LBN FIS SL SL
1.-2.3.2019 Kopaonik SRB FIS GS SL GS SL
1.-3.3.2019 Z S Innerkrems AUT CITWC TRA SG 3xDH SG 3xDH
1.-2.3.2019 Z Pila ITA FIS GS 2xSG GS
1.-3.3.2019 S Lenggries/Brauneck GER FIS NJR GS 2xSL GS 2xSL
1.-2.3.2019 Sugarloaf USA FIS 2xGS
2.-3.3.2019 S Jasna SVK EC GS SL
2.-3.3.2019 Mzaar-Kfardebian LBN NC SL GS SL GS
2.-3.3.2019 Mount Olympus, Troodos CYP FIS 2xSL 2xSL
2.-3.3.2019 Akureyri ISL ENL 2xGS 2xGS
2.-5.3.2019 Camp Fortune CAN FIS 2xSL 2xSL
2.-5.3.2019 Mont Ste-Marie, QC CAN FIS 2xGS 2xGS
2.-3.3.2019 Appi Kogen JPN FIS 2xSL 2xSL
2.-5.3.2019 Abetone ITA CIT 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
2.-3.3.2019 Les Houches FRA CIT 2xSL 2xSL
2.-3.3.2019 Luleaa SWE FIS ENL 2xSL 2xSL
2.-3.3.2019 Borlaenge SWE FIS 2xSL 2xSL
3.-4.3.2019 Rogla SLO FIS 2xSL 2xSL
3.-11.3.2019 Krasnoyarsk RUS UVS FIS 2xSG AC GS SL 2xSG AC GS SL
3.-5.3.2019 Engaru JPN FEC GS 2xSL GS 2xSL
3.-4.3.2019 Val Palot ITA NJR 2xSL 2xSL
4.-7.3.2019 Sunday River Resort USA FIS 2xSG 2xGS
4.-5.3.2019 Wildhaus SUI FIS 2xSL
4.-6.3.2019 Les Menuires FRA FIS GS 2xSL
4.-7.3.2019 Morzine Avoriaz, St Jean d Aulp FRA FIS 2xGS SL
4.-5.3.2019 S Jasna SVK NC GS SL GS SL
4.3.2019 Z Espot ESP TRA DH DH
5.-7.3.2019 Z Hinterstoder AUT EC GS SG AC
5.-6.3.2019 Z Poiana Brasov ROU FIS GS SL GS SL
5.-6.3.2019 Shigakohogen JPN FIS 2xSG AC AC 2xSG
5.-7.3.2019 Z Mavrovo MKD NC FIS GS 2xSL GS 2xSL
5.-6.3.2019 Dizin IRI FIS 2xSG 2xAC 2xSG 2xAC
5.-6.3.2019 S Matraszentistvan HUN NC NJC 2xSL 2xSL
6.-7.3.2019 Skofja Loka SLO FIS 2xSL 2xSL
6.-7.3.2019 Val Palot ITA CIT 2xSL 2xSL
6.-7.3.2019 Ovindoli ITA FIS 2xSL 2xSL
6.-7.3.2019 Montafon AUT FIS 2xSL
7.-10.3.2019 Red Mountain, BC CAN FIS 2xGS 2xSL 2xSL 2xGS
7.-8.3.2019 Shigakohogen JPN FIS 2xSL 2xSL
7.-10.3.2019 Vail Mountain USA FIS FQUA 2xSL 2xGS PSL 2xSL 2xGS PSL
8.-10.3.2019 Campo Felice ITA NJC FQUA 2xSL GS PSL GS 2xSL PSL
8.-10.3.2019 Teine JPN FIS 2xGS SL 2xGS SL
8.-12.3.2019 Z Stara Planina SRB TRA NC NJC 6xDH 2xSG GS SL 6xDH 2xSG GS SL
8.-10.3.2019 Are SWE FIS GS 2xSG GS 2xSG
8.-9.3.2019 Hochficht AUT FIS 2xGS
9.-10.3.2019 Kranjska Gora SLO WC GS SL
9.-10.3.2019 Devils Glen, ON CAN FIS 2xSL 2xSL
9.-10.3.2019 Mont Orford CAN ENL 2xGS 2xGS
9.-10.3.2019 Daisen JPN FIS GS SL GS SL
9.-10.3.2019 Pila ITA NJR 2xGS 2xGS
9.-10.3.2019 Claviere ITA CIT GS SL GS SL
9.-10.3.2019 Jolster NOR NJC FIS 2xSL 2xSL
9.-10.3.2019 Jenner GER FIS 2xGS
9.-11.3.2019 Z Les Orres FRA TRA FIS 5xDH 2xSG
9.-13.3.2019 Les Orres FRA TRA NJC 4xDH SG AC GS SL
9.-12.3.2019 Villard de Lans FRA CITWC 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
9.-10.3.2019 S Strbske Pleso SVK FIS GS SL GS SL
9.-10.3.2019 Pas de la Casa AND FIS GS SL GS SL
9.-10.3.2019 Kayseri / Erciyes TUR FIS SL GS SL GS
9.-10.3.2019 Z Brand AUT FIS 2xGS
10.3.2019 Telfs AUT NJC SL SL
10.-11.3.2019 Hinterstoder AUT FIS 2xSL
11.-17.3.2019 Soldeu AND TRA WC 3xDH SG SL GS 3xDH SG GS SL
11.-17.3.2019 Sella Nevea ITA EC TRA SG 3xDH 3xDH SG
11.-12.3.2019 S Kranjska Gora SLO EC GS SL
11.-12.3.2019 Georgian Peaks CAN FIS 2xGS 2xGS
11.-12.3.2019 Vipiteno / Monte Cavallo ITA NJC FIS 2xGS 2xGS
11.-13.3.2019 Voss NOR NJC FIS 2xGS SL 2xGS SL
11.-12.3.2019 Beckenried-Klewenalp SUI FIS 2xSL
11.-12.3.2019 Bischofswiesen-Goetschen GER FIS 2xGS
11.-12.3.2019 S Valcianska Dolina SVK FIS 2xSL 2xSL
12.-15.3.2019 Stowe Mountain Resort / Spruce Peake USA NAC 2xGS 2xSL
12.-15.3.2019 Burke Mountain USA NAC 2xGS 2xSL
12.-17.3.2019 Alpine Meadows USA NJR FQUA 2xSG 2xGS 2xSL 2xSG 2xGS 2xSL
12.-15.3.2019 Abetone ITA FIS 2xGS 2xSL
12.-15.3.2019 Claviere - Sestriere ITA FIS 2xGS 2xSL
12.-13.3.2019 Bruson SUI NJR GS SL
12.-15.3.2019 Yong Pyong KOR FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
13.-14.3.2019 Zagreb-Sljeme CRO FIS 2xSL 2xSL
13.-14.3.2019 Golte SLO FIS 2xGS 2xGS
13.-14.3.2019 Baikalsk RUS NJR GS SL GS SL
13.-15.3.2019 Ruka FIN NJC FIS 3xSL 3xSL
13.-15.3.2019 Lackenhof AUT FIS 2xSG 2xSG
14.-17.3.2019 Passo San Pellegrino ITA CIT 2xSG AC SL GS 2xSG AC SL GS
14.-15.3.2019 Saint-Luc SUI NJR 2xGS
15.-16.3.2019 Stoneham,QC CAN UNI GS SL GS SL
15.-16.3.2019 Z Maelaroerna, Huddinge SWE ENL 3xSL 3xSL
15.-16.3.2019 Zlatibor SRB FIS 2xGS 2xGS
16.-17.3.2019 S Folgaria ITA EC GS SL
16.-21.3.2019 Sugarloaf USA NAC TRA 4xDH 2xSG AC 4xDH 2xSG AC
16.-17.3.2019 Reykjavik ISL ENL 2xSL 2xSL
16.-17.3.2019 Le Massif, QC CAN ENL GS SL GS SL
16.3.2019 Obereggen ITA NJR SL SL
16.-17.3.2019 Usseglio ITA NJR GS SL GS SL
16.-17.3.2019 Wyller NOR FIS 2xGS 2xGS
16.-17.3.2019 Val d'Is?re FRA CIT CITWC SL GS SL GS
16.-17.3.2019 Baqueira Beret ESP CIT GS SL GS SL
16.-17.3.2019 Zakopane POL FIS 2xSL 2xSL
16.-17.3.2019 Erzurum/Paladoken TUR FIS 2xSL 2xSL
17.-20.3.2019 Sugarbush, Mount Ellen VT USA FIS FQUA PSL 2xSL 2xGS
17.-18.3.2019 Kranjska Gora SLO FIS 2xGS 2xGS
17.3.2019 Val d Ultimo/Ultental ITA NJR SL SL
17.-24.3.2019 S Garmisch GER TRA NC NJC FIS 4xDH 3xSG AC GS 4xDH SG AC GS
18.-22.3.2019 Auron FRA TRA NC 3xDH SG
18.-20.3.2019 Parnassos GRE NC SL GS SG AC SL GS SG AC
18.-21.3.2019 Sunday River Resort USA FIS 2xGS 2xSL
18.-19.3.2019 Honokidaira JPN FIS 2xGS 2xGS
18.-21.3.2019 Kolasin MNE NC NJC 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
18.-22.3.2019 Stoos SUI TRA NC FIS 4xDH SG AC 4xDH SG AC
18.-21.3.2019 Are SWE TRA NJC 3xDH SG 3xDH SG
19.-25.3.2019 Juzhno-Sakhalinsk RUS FEC NC 3xSG AC 2xGS 2xSL 3xSG AC 2xGS 2xSL
19.-22.3.2019 Z Northstar California Resort USA FIS NJR 3xSL 2xGS 3xSL 2xGS
19.3.2019 Loch Lomond CAN FIS 2xSL 2xSL
19.3.2019 Akan JPN NJC SL SL
19.-28.3.2019 Auron, Isola 2000 FRA TRA FIS NC GS SG SL 5xDH 4xDH SG GS SL
19.-23.3.2019 Pyhatunturi FIN NC FQUA FIS GS 2xSL PSL GS 2xSL PSL
19.-24.3.2019 Z Saalbach-Hinterglemm AUT TRA NC 4xDH SG AC GS SL 3xDH SG GS SL
19.-23.3.2019 Cortina d?Ampezzo ITA NC TRA FIS SL GS SL 4xDH AC SG GS
19.-21.3.2019 Z S Szczyk POL FIS FQUA 2xSL GS PSL 2xSL GS PSL
19.-20.3.2019 Sarikamis / Kars TUR FIS 2xGS 2xGS
20.-21.3.2019 Zagreb-Sljeme CRO NC FIS 2xSL 2xSL
20.3.2019 Mount Baldy CAN FIS 2xSL 2xSL
20.3.2019 Akan JPN FIS SL SL
20.-22.3.2019 Pyha FIN NC GS SL GS SL
21.-24.3.2019 Lutsen Mountains USA FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
21.-22.3.2019 Hinterreit AUT FIS NJR 2xSL 2xSL
21.-22.3.2019 St Gervais FRA CIT SL GS SL GS
22.-25.3.2019 Stowe Mountain Resort / Spruce Peak USA FIS 2xGS 2xSL
22.-25.3.2019 Okemo Mountain Resort USA FIS 2xSL 2xGS
22.-23.3.2019 Zabljak MNE FIS 2xSL 2xSL
22.-23.3.2019 Pampeago Tesero ITA NJR 2xSL 2xSL
22.-24.3.2019 Almasa SWE NJC 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
23.-28.3.2019 Mont Edouard CAN FIS NC 2xSG 2xGS 2xSL AC 2xSG 2xSL 2xGS AC
23.-31.3.2019 S Krvavec SLO NC NJC TRA 2xSL 2xGS 4xDH 2xSG 2xAC 2xSL 2xGS 4xDH 2xSG 2xAC
23.3.2019 Nukabira Gensenkyo JPN NJC GS GS
23.-24.3.2019 Dienten AUT CIT 2xGS 2xGS
23.3.2019 Sauze D Oulx ITA CIT GS GS
23.-29.3.2019 Hemsedal NOR NC FIS TRA FQUA GS 2xSL 2xPSL 2xSG 3xDH GS 2xSL 2xSG 3xDH
23.-24.3.2019 Hoch-Ybrig SUI NC GS SL SL GS
23.-24.3.2019 Z Garmisch GER NC SL SL
23.-24.3.2019 Les Gets FRA CIT 2xGS 2xGS
23.-26.3.2019 Waterville Valley Resort USA NC FQUA 2xSL GS PSL 2xSL GS PSL
24.3.2019 Nukabira Gensenkyora JPN FIS GS GS
24.3.2019 Sansicario ITA CIT SL SL
25.-28.3.2019 Auron FRA NC TRA SG 3xDH
25.-30.3.2019 Falcade ITA NJC TRA NC FQUA 2xSL GS SG AC 3xDH PSL 2xSL GS 3xDH SG AC PSL
25.-26.3.2019 Apex CAN FIS 2xSL 2xSL
25.-26.3.2019 Zao JPN FIS 2xGS 2xGS
25.-26.3.2019 Bansko BUL FIS SL GS SL GS
27.-28.3.2019 Bansko BUL NC GS SL GS SL
27.-29.3.2019 Baqueira Beret ESP NC SG GS SL SG GS SL
27.-29.3.2019 Waterville Valley Resort USA NJC GS SL GS SL
27.-28.3.2019 Mittersill Cannon Mountain USA NJC SG SG
27.-28.3.2019 Hinterreit AUT FIS NJR 2xGS 2xGS
28.3. - 2.4.2019 Elizovo RUS NC FIS 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
28.-31.3.2019 Z Val Thorens FRA CIT UNI 3xGS 2xSL 3xGS 2xSL
28.-29.3.2019 Are SWE NC GS SL GS SL
29.-30.3.2019 Honokidaira JPN FIS 2xGS 2xGS
29.-30.3.2019 Monte Pora ITA FIS GS SL GS SL
29.-30.3.2019 Nauders AUT FIS 2xGS
29.-30.3.2019 Bansko BUL FIS 2xSL
29.3.2019 Mount Norquay CAN FQUA FIS SL KOS SL KOS
30.3. - 2.4.2019 Stoneham,QC CAN FIS 2xGS 2xGS
30.3. - 2.4.2019 Le Relais, QC CAN FIS FQUA 2xSL KOS 2xSL KOS
30.-31.3.2019 Oberjoch GER CIT 2xGS 2xGS
30.-31.3.2019 Espot ESP FIS GS SL GS SL
30.3. - 2.4.2019 Are SWE FIS NC TRA 4xDH 2xSG 4xDH 2xSG
30.-31.3.2019 Madonna di Campiglio ITA NC CIT 2xGS 2xGS
31.3. - 4.4.2019 GrandValira - Soldeu AND NC FIS TRA 4xDH 2xSG 4xDH 2xSG
31.3. - 1.4.2019 Prapoutel 7 Laux FRA FIS 2xSL
31.3. - 7.4.2019 Tignes FRA NJC NC TRA 2xSG 4xDH 2xSL 2xGS 2xSG 4xDH 2xGS 2xSL
31.3.2019 Bansko BUL NC NJC 2xSG 2xSG
31.3. - 1.4.2019 Z Mellau AUT FIS FQUA 2xSL PSL
1.-6.4.2019 Burke Mountain USA FIS 2xSG 2xGS 2xSL 2xSG 2xGS 2xSL
1.-4.4.2019 Pila ITA CIT 2xGS 2xSG 2xGS 2xSG
1.-5.4.2019 Zinal SUI TRA NJC FIS 3xDH 2xSG AC 3xDH 2xSG AC
1.-2.4.2019 Chamrousse FRA FIS 2xSL
1.-2.4.2019 S Strbske Pleso SVK FIS 2xGS 2xGS
2.-10.4.2019 Aspen / Highlands USA TRA FIS 4xDH 2xSG 2xGS 2xSL 4xDH 2xSG 2xGS 2xSL
2.-3.4.2019 Reykjavik ISL FIS 2xSL GS 2xSL GS
3.-4.4.2019 Maribor SLO FIS 2xSL 2xSL
3.-4.4.2019 Les Menuires FRA FIS 2xGS
3.-5.4.2019 Malbun LIE NC FIS GS 2xSL GS 2xSL
3.-4.4.2019 Taernaby SWE FIS 2xGS 2xGS
3.4.2019 Levi FIN NC SL SL
4.-7.4.2019 Narvik NOR FIS 2xSG SL 2xGS 2xSG SL 2xGS
4.-5.4.2019 Courchevel FRA FIS 2xGS
5.-6.4.2019 Isafjordur ISL NC GS SL GS SL
5.-6.4.2019 Prato Nevoso ITA CIT 2xGS 2xGS
5.-7.4.2019 Hovden NOR FIS SL 2xGS SL 2xGS
6.-11.4.2019 Panorama CAN FIS 2xSG 2xGS 2xSL 2xSG 2xGS 2xSL
6.4.2019 Solda ITA NJR 2xSG 2xSG
6.-7.4.2019 Cavalese ITA NJR GS SL GS SL
6.-9.4.2019 Polyarny Zori RUS NJC NJR 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
6.-7.4.2019 Les Menuires FRA CIT 2xGS 2xGS
6.-7.4.2019 Storklinten SWE FIS 2xSL 2xSL
6.-10.4.2019 Yllas FIN TRA NC ENL FIS 4xDH AC 2xSG 4xDH AC 2xSG
6.-13.4.2019 Yllas FIN TRA NC FIS 3xDH 2xSG AC 2xGS 3xDH 2xSG AC 2xGS
7.4.2019 Z Hochfuegen AUT NJR 2xSL
8.-17.4.2019 Mammoth Mountain, CA USA TRA FIS 4xDH 2xSG 2xSL 2xGS 4xDH 2xSG 2xGS 2xSL
8.-11.4.2019 Nozawa Onsen JPN FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
8.-9.4.2019 Pampeago ITA FIS 2xSL
8.-11.4.2019 Abetone ITA CIT 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
9.-10.4.2019 GrandValira - Pas de la Casa AND NC GS SL GS SL
9.-10.4.2019 Davos SUI FIS 2xSL
9.-10.4.2019 Saelen SWE FIS 2xGS 2xGS
10.-11.4.2019 Corvatsch/Silvaplana SUI FIS 2xGS
10.-11.4.2019 Serre Chevalier FRA FIS 2xSG 2xSG
11.-14.4.2019 Madonna di Campiglio ITA NJR 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
11.-14.4.2019 Hafjell Olympiabakken NOR FIS 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
11.-12.4.2019 Lindvallen SWE FIS SL SL
12.-14.4.2019 Santa Caterina ITA CIT 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
13.-14.4.2019 Nakiska, AB CAN FIS GS SL GS SL
13.-14.4.2019 Niseko JPN FIS 2xGS 2xGS
13.-14.4.2019 Hachimantai JPN ENL 2xSL 2xSL
13.-14.4.2019 S Val d'Is?re FRA FIS SL GS SL GS
13.-14.4.2019 Flaine FRA CIT 2xSL 2xSL
13.4.2019 AUT AUT FIS SL
13.-14.4.2019 Z Hippach AUT FIS 2xGS
15.-16.4.2019 Prali ITA CIT 2xSL 2xSL
15.-17.4.2019 S Val d'Is?re FRA NC SG GS SL SG GS SL
18.-21.4.2019 Scotland GBR FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
18.4.2019 Nolby SWE FIS SL SL
18.-19.4.2019 S Val d'Is?re FRA NC SL GS SL GS
19.-20.4.2019 Sundsvall SWE FIS 2xSL 2xSL
20.-21.4.2019 Hachimantai JPN FIS 2xSL 2xSL
24.-25.4.2019 Okutadami JPN FIS 2xSL 2xSL
24.-26.4.2019 Aal - Aal Skisenter NOR FIS 2xGS SL 2xGS SL
27.-28.4.2019 Snow Valley BEL ENL 2xSL 2xSL
27.-28.4.2019 Hemsedal NOR FIS SL SL
29.-30.4.2019 Hemsedal NOR FIS 2xSG 2xSG
Tisk  záznamy 1 - 20 z 298    následující   poslední »

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz