Home Závody a výsledky Alpské disciplíny
záznamů na stránku
Tisk  záznamy 1 - 20 z 108    následující   poslední »
Datum   Závod Země Kategorie Ženy Muži
25.-26.7.2018 Tiffindell RSA ENL CIT 4xSL 4xSL
26.-27.7.2018 El Colorado CHI FIS SL 2xGS SL 2xGS
27.7.2018 Tiffindell RSA FIS 2xSL 2xSL
29.7.2018 Tiffindell RSA NC NJC 2xSL 2xSL
30.-31.7.2018 El Coloado GBR FIS 2xGS 2xGS
31.7.2018 Tiffindell RSA ENL 2xSL 2xSL
31.7. - 1.8.2018 Chapelco ARG FIS 2xGS 2xGS
1.-4.8.2018 Cardrona NZL FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
1.-2.8.2018 La Parva CHI NJR 2xGS SL 2xGS SL
6.-9.8.2018 Cerro Castor ARG FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
12.-15.8.2018 Coronet Peak, NZ NZL NC FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
14.-17.8.2018 Cerro Catedral ARG NC SAC FIS 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
16.-17.8.2018 Falls Creek AUS FIS 2xSL 2xSL
19.-22.8.2018 El Bolson ARG FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
20.-23.8.2018 Mount Hotham AUS ANC 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
25.-28.8.2018 Las Lenas ARG FIS SAC NC SL 2xGS SG SL 2xGS SG
27.-30.8.2018 Coronet Peak NZL ANC 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
1.9.2018 El Colorado CHI SAC GS GS
2.9.2018 La Parva CHI SAC SL SL
3.-7.9.2018 La Parva CHI TRA SAC 4xDH SG 4xDH SG
3.-6.9.2018 Mt Hutt NZL ANC NC NJC 4xSG 4xSG
7.-8.9.2018 Treble Cone NZL FIS GS 2xSL GS 2xSL
10.-13.9.2018 El Colorado CHI SAC TRA 2xSG 2xAC 3xDH 2xSG 2xAC 3xDH
10.-13.9.2018 Perisher AUS NC NJC 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
10.-14.9.2018 Antillanca CHI NJC FIS 2xSL GS SG AC 2xSL 3xGS SG AC
18.-21.9.2018 Cerro Castor ARG FIS SAC 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
26.-27.9.2018 Cardrona NZL NJC GS SL GS SL
4.-7.10.2018 Corralco CHI FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
13.-14.10.2018 Landgraaf NED ENL 2xSL 2xSL
16.-17.10.2018 Snow Valley BEL ENL 2xSL 2xSL
27.-28.10.2018 Soelden AUT WC GS GS
17.-18.11.2018 Levi FIN WC SL SL
21.-25.11.2018 Lake Louise CAN TRA WC 4xDH SG
24.-25.11.2018 Killington USA WC GS SL
27.11. - 2.12.2018 Lake Louise CAN TRA WC 5xDH SG
28.11. - 2.12.2018 Beaver Creek USA TRA WC 3xDH SG GS
29.-30.11.2018 Levi FIN EC 2xSL
30.11. - 1.12.2018 Funesdalen SWE EC 2xGS
3.-4.12.2018 Trysill NOR EC 2xSL
4.-5.12.2018 Funesdalen SWE EC 2xGS
6.-7.12.2018 Kvitfjell NOR EC SG AC
8.-9.12.2018 St. Moritz SUI WC WQUA SG PSL SL
8.-9.12.2018 Val d'Isere FRA WC GS SL
11.-12.12.2018 St Moritz SUI EC 2xSG
12.-15.12.2018 Val Gardena / Groeden ITA TRA WC 3xDH SG
12.-16.12.2018 Val d'Isere FRA TRA WC COM 4xDH AC SG
13.-14.12.2018 Andalo Paganella ITA EC 2xGS
16.-17.12.2018 Alta Badia ITA WC GS PGS
17.-21.12.2018 Zauchensee AUT TRA EC 4xDH SG
17.-18.12.2018 Val di Fassa ITA EC 2xGS
19.12.2018 Obereggen ITA EC SL
21.-22.12.2018 Courchevel FRA WC GS SL
21.-22.12.2018 Saalbach AUT EC 2xSG
22.12.2018 Maddona di Campiglio ITA WC SL
26.-29.12.2018 Bormio ITA TRA WC 3xDH SG
28.-29.12.2018 Semmering AUT WC GS SL
1.1.2019 Oslo NOR WC CE CE
5.-6.1.2019 Zagreb CRO WC SL SL
6.-7.1.2019 Val Cenis FRA EC 2xSL
8.1.2019 Flachau AUT WC SL
9.-12.1.2019 Wengen SUI TRA EC 4xDH
10.-13.1.2019 St. Anton AUT TRA WC 3xDH SG
11.-12.1.2019 Goestling Hochkar AUT EC GS SL
12.-13.1.2019 Adelboden SUI WC GS SL
14.-15.1.2019 Reiteralm AUT EC GS SL
14.-15.1.2019 Zagreb-Sljeme CRO FIS 2xSL 2xSL
15.1.2019 Kronplatz ITA WC GS
15.-20.1.2019 Wengen SUI TRA WC COM 5xDH AC SL
15.-18.1.2019 Passo San Pellegrino ITA TRA EC 4xDH
17.-20.1.2019 Cortina d'Ampezzo ITA TRA WC 3xDH SG
17.1.2019 Kronplatz ITA EC GS
19.-21.1.2019 Kitzbuehel AUT TRA EC 3xDH
21.-22.1.2019 Zinal SUI EC 2xGS
22.-27.1.2019 Kitzbuehel AUT TRA WC 4xDH SG SL
24.-27.1.2019 Garmisch-Partenkirchen GER TRA WC 3xDH SG
24.-25.1.2019 Melchsee Frutt SUI EC 2xSL
24.-28.1.2019 Chamonix FRA TRA EC 4xDH AC
28.-29.1.2019 Les Diablerets SUI EC AC 2xSG
29.1.2019 Schladming AUT WC SL
30.-31.1.2019 Val d'Isere FRA EC 2xGS
29.-30.1.2019 Kupres CRO FIS 2xGS SL 2xGS SL
31.1. - 3.2.2019 Garmisch-Partenkirchen GER TRA WC 3xDH GS
1.-2.2.2019 Maribor SLO WC GS SL
31.1. - 1.2.2019 Tignes FRA EC EQUA GS SL PSL PSL SL
4.-5.2.2019 Gstaad Saanenland SUI EC 2xSL
5.-6.2.2019 Poiana Brasov ROU FIS GS SL GS SL
7.-8.2.2019 Berchtesgaden GER EC GS SL
11.-15.2.2019 Sarntal ITA TRA EC 3xDH AC SG
4.-17.2.2019 Are SWE TRA WSC COM FIS 6xDH SG AC 2xGS 2xSL 6xDH SG AC 2xGS 2xSL
14.-17.2.2019 Crans Montana SUI TRA EC 4xDH
19.2.2019 Stockholm SWE WC CE CE
21.-24.2.2019 Crans-Montana SUI TRA WC COM 4xDH AC
22.-24.2.2019 Bansko BUL WC COM AC 2xSG GS
18.-27.2.2019 Val di Fassa ITA TRA WJC GS SL SG AC 3xDH 3xDH SG AC GS SL
27.2. - 3.3.2019 Sochi RUS TRA WC 4xDH SG
28.2. - 3.3.2019 Kvitfjell NOR TRA WC 3xDH SG
27.-28.2.2019 Zagreb-Sljeme CRO FIS 2xGS 2xGS
1.-2.3.2019 Oberjoch GER EC GS SL
2.-3.3.2019 Jasna SVK EC GS SL
6.-7.3.2019 Hinterstoder AUT EC SG AC
9.-10.3.2019 Kranjska Gora SLO WC GS SL
11.-17.3.2019 Soldeu AND TRA WC 3xDH SG SL GS 3xDH SG GS SL
11.-12.3.2019 Kranjska Gora SLO EC GS SL
11.-17.3.2019 TBD ITA EC TRA SG 3xDH 3xDH SG
13.-14.3.2019 Zagreb-Sljeme CRO FIS 2xSL 2xSL
16.-17.3.2019 Folgaria ITA EC GS SL
20.-21.3.2019 Zagreb-Sljeme CRO NC FIS 2xSL 2xSL
27.-28.4.2019 Snow Valley BEL ENL 2xSL 2xSL
Tisk  záznamy 1 - 20 z 108    následující   poslední »

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz