Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Reprezentace 2021/2022

Kód Závodník Narozen Lyžařský oddíl Trenér Web
Reprezentační družstvo A - muži
150743 Berndt Ondřej 1988 TJ Bižu. Jablonec n/N Michal Kunst www.ondrejberndt.com
151215 Forejtek Filip 1997 SK Úlice, z. s. Ladislav Forejtek, Andy Leroy  
151237 Klinský Tomáš 1998 TJ SOKOL Deštné v O.h. Tomáš Klinský, Jan Hudec  
150644 Krýzl Kryštof 1986 TJ Dukla Liberec Miroslav Kolář, František Andrle, Aleš Krýzl www.krystofkryzl.cz
151238 Zabystřan Jan 1998 TJ Dukla Liberec Krzysztof Mazurek, Sebastian Bialobrzycki  
Reprezentační družstvo A - ženy
155727 Capová Gabriela 1993 SKI Team Ostrava, z.s. Ivan Cap, Daniel Cap, Lubomír Martinček, Lucie Capová, Dalibor Pudich, Ivo Pištěk www.gabrielacapova.com
155728 Dubovská Martina 1992 Ski klub Špindl Andrej Prevuznak, Jan Dubovský, Tomáš Hvorecký, Judita Smrčková  
155763 Ledecká Ester 1995 TJ Dukla Liberec Tomáš Bank, Michal Lešák, Miloš Machytka www.ester-ledecka.cz
155848 Nová Tereza 1998 SC Černý Jan Fiedler  
155699 Pauláthová Kateřina 1993 Ski Paulát Radovan Pauláth www.katerinapaulathova.cz
Reprezentační družstvo C - muži
151284 Koula Jan 2000 TJ Lok. Trutnov Jan Fiedler,František Andrle, Filip Tomáš  
151229 Müller Marek 1998 Sokol Špičák Jan Fiedler  
151060 Paulus Daniel 1994 Sportovní Akademie Přerov z.s. Tomasz Zerebecki, Mateusz Tatka  
151154 Skořepa Jan 1996 LK VS Praha Vladimír Skořepa, Viktorie Vydrová www.janskorepa.cz
151119 STASZOWSKI Michal 1995 SKI Mosty Fiedler Jan  
151280 Surkoš Ondřej 2000 SKP Kometa Brno Petr Lajkeb, Šimon Vojta, Barbora Průdková  
Reprezentační družstvo C - ženy
155951 Gašparíková Klára 2001 SA Špindl Jan Čermák  
6536636 Huml Zazie 2001 Nezařazený člen Davor Lažeta  
155586 Kmochová Tereza 1990 TJ Jiskra - SK Harrachov Kateřina Prokšová, Stanislav Kmoch, Pavla Klicnarová  
Reprezentační družstvo juniorů A
151316 Klíma Adam 2001 SKP Kometa Brno Eva Kurfűrstová,Viktor Klíma, František Andrle  
151407 Kroupa Štepan 2003 SK Písek Eva Kurfűrstová, František Andrle  
151350 Kubeš David 2002 TJ Tesla Pardubice David Kubeš, Vladimír Zelinka-kondiční trenér www.davidkubes.cz
151442 Kučera Vojtěch 2004 SA Špindl Daniel Gašpar  
151425 Müller Marek 2004 M-ALGO team z.s. Petr Záhrobský, Jan Műller  
Reprezentační družstvo juniorek A
155998 Labaštová Alena 2002 Racing team Záhrobský Záhrobský Petr  
155994 Nováková Barbora 2002 SA Špindl Rasto Aznoh  
156093 Semeráková Hana 2004 TJ Slovan Pec pod Sněžkou Tomáš Horáček, Jan Čermák  
155962 Sommerová Elese 2001 Racing team Záhrobský Sommer Štěpán, Čermák Jan  
155942 Zíková Barbora 2001 Sokol Špičák Petr Zíka, kondiční trenér: Pavel Buranský  
Reprezentační družstvo juniorek B
156087 Peroutková Barbora 2004 Racing team Záhrobský Petr Záhrobský  
156024 Sommerová Celine 2003 Racing team Záhrobský Sommer Štěpán, Čermák Jan  
156044 Trejbalová Linda 2003 SK Ještěd (SKJ) Jan Čermák  
Reprezentační družstvo juniorů C
151451 Klíma Oskar 2004 SKP Kometa Brno Eva Kurfűrstová, Viktor Klíma, František Andrle  
Republikový výběr žáků
770681 Fíla Patrik 2006 SA Špindl    
770833 Fuchs Filip 2007 Ski Bílá    
770503 Halakuc Václav 2006 Ski Bílá    
770695 Janda David 2007 SA Špičák    
770348 Knobloch Jan 2006 Ski klub Špindl    
770785 Kovář Stanislav 2006 ST Victoria Brno    
772105 Nakládal Josef 2007 Ski Bílá    
Republikový výběr žákyň
885395 Drápalová Elena 2006 SA Špindl    
885583 Dupalová Klára 2007 SK Ještěd (SKJ)    
885264 Kondělková Leontýna 2006 SA Špindl    
885292 Křížová Klára 2006 SA Špindl    
885543 Kudělásková Katrin 2006 ST Victoria Brno    
885726 Tomšíková Lucie 2007 SKI Dolní Benešov z.s    
885623 Vomáčková Simona 2006 Ski klub Ještěd,z. s.    
886177 Žišková Mariana 2007 ziSki race z.s.    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz