Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Reprezentace 2018/2019

Kód Závodník Narozen Lyžařský oddíl Trenér Web
Reprezentační družstvo A - muži
150743 Berndt Ondřej 1988 TJ Bižu. Jablonec n/N Jan Fiedler, Michal Kunst www.ondrejberndt.com
151215 Forejtek Filip 1997 ST Svatý Petr-LO    
150644 Krýzl Kryštof 1986 TJ Dukla Liberec Miloš Machytka www.krystofkryzl.cz
151238 Zabystřan Jan 1998 TJ Dukla Liberec Filip Marek  
Reprezentační družstvo A - ženy
155727 Capová Gabriela 1993 SKI Team Ostrava, z.s. Boštjan Božič  
155728 Dubovská Martina 1992 Ski klub Špindl Jano Dubovský, Branislav Bizik  
155763 Ledecká Ester 1995 TJ Dukla Liberec Tomáš Bank, Ondřej Bank www.ester-ledecka.cz
155699 Pauláthová Kateřina 1993 Ski Paulát Radovan Pauláth www.katerinapaulathova.cz
Reprezentační družstvo B - muži
151024 Kotzmann Adam 1993 SK Šumperk Igor Kotzmann  
151060 Paulus Daniel 1994 LK Radhošť    
151154 Skořepa Jan 1996 LK VS Praha Vladimír Skořepa www.janskorepa.cz
151110 Štěpán Martin 1995 Ski klub Kralupy Jan Fiedler + Michal Kunst + Lukáš Pavlíček (trenér-lyže)  
Reprezentační družstvo B - ženy
155503 Klicnarová Pavla 1988 TJ Bižu. Jablonec n/N Kvasnička Jan www.pavlaklicnarova.com
155586 Kmochová Tereza 1990 TJ Jiskra - SK Harrachov Kateřina Prokšová, Stanislav Kmoch  
Reprezentační družstvo juniorů A
151316 Klíma Adam 2001 ST Victoria Brno Viktor Klíma  
151237 Klinský Tomáš 1998 TJ SOKOL Deštné v O.h. Tomáš Klinský  
151284 Koula Jan 2000 TJ Lok. Trutnov Lukáš Ohrádka  
151292 Provaznik Adam 2000 Lok. Teplice Vlado Kovar  
151280 Surkoš Ondřej 2000 SKP Kometa Brno Petr Lajkeb  
151238 Zabystřan Jan 1998 TJ Dukla Liberec Filip Marek  
Reprezentační družstvo juniorek A
155873 Arnold Andrea 1998 TJ Spartak Rokytnice Ivana Arnold  
155951 Gašparíková Klára 2001 ST Svatý Petr-LO Jan Čermák  
155863 Kotrlová Petra 1998 ST Vsetín Tomáš Hvorecký  
155887 Pospíšilová Klára 1999 ČKL Harrachov Jan Fiedler  
155962 Sommerová Elese 2001 Racing team Záhrobský    
Reprezentační družstvo juniorů B
151289 Novák Oskar 2000 SK Brno Kohoutovice    
151278 Přikryl František 2000 SK Hrubá Voda z.s. Stephan Caiola  
151288 Rechtenberg Jan 2000 Ski Bílá Němec Jan  
Reprezentační družstvo juniorek C
155880 Bubáková Nikola 1999 TJ Spartak SK Vrchlabí Lukáš Ohrádka  
Reprezentační družstvo juniorů C - přecházející žáci
151350 Kubeš David 2002 SA Špindl David Kubeš  
151372 Linhart Adam 2002 TJ Slavoj Plzeň    
Reprezentační družstvo juniorek C - přecházející žákyně
155998 Labaštová Alena 2002 Racing team Záhrobský    
155994 Nováková Barbora 2002 SK Brno Kohoutovice    

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz