Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Reprezentace 2010/2011

Kód Závodník Narozen Lyžařský oddíl Trenér Web
Reprezentační družstvo A - muži
150398 Bank Ondřej 1980 TJ Dukla Liberec Tomáš Bank www.ondrejbank.cz
150644 Krýzl Kryštof 1986 TJ Dukla Liberec Daniel Fahrner www.krystofkryzl.cz
150594 Trejbal Filip 1985 TJ Dukla Liberec   www.filiptrejbal.cz
150495 Vráblík Martin 1982 SK Šumperk Miroslav Jokeš www.martinvrablik.cz
150421 Záhrobský Petr 1980 SK Krkonoš    
Reprezentační družstvo A - ženy
155563 Křížová Klára 1989 LK SKI Zlín Char. Andrej Možina  
155194 Kurfürstová Eva 1977 Ski Karviná Zdeněk Kurfűrst www.kurfurstova.com
155699 Pauláthová Kateřina 1993 Ski Paulát Radovan Pauláth www.katerinapaulathova.cz
155415 Záhrobská Šárka 1985 Nezařazený člen Klaus Mayrhofer www.sarkazahrobska.cz
Reprezentační družstvo B - muži
151099 Syrovátka Marek 1989 TJ Spartak Rokytnice    
Reprezentační družstvo B - ženy
155586 Kmochová Tereza 1990 TJ Jiskra - SK Harrachov    
Reprezentační družstvo juniorů
150935 Kobr Jonáš 1991 TJ Spartak SK Vrchlabí    
151024 Kotzmann Adam 1993 SK Šumperk Igor Kotzmann  
151060 Paulus Daniel 1994 LK Radhošť    
151059 Pohanka Jakub 1994 ČSK Vysoké nad Jizerou    
151001 Richter Daniel 1993 ST Teplice    
151061 Václavík Lukáš 1994 TJ Spartak SK Vrchlabí Josef Václavík  
Reprezentační družstvo juniorek
155728 Dubovská Martina 1992 Ski klub Špindl Jano Dubovský, Karol Král  
155741 Kotrlová Kateřina 1994 ST Vsetín Tomáš Hvorecký  
155699 Pauláthová Kateřina 1993 Ski Paulát Radovan Pauláth www.katerinapaulathova.cz
155740 Straková Bára 1994 LK Chomutov    
155695 Volopichová Valentina 1993 SKI FOINIA Plzeň Jaroslav Babusiak  
155697 Zemanová Andrea 1993 Ski klub Špindl Bohumír Zeman  
Reprezentační družstvo OH nadějí - junioři
151128 Fryček Marek 1995 SK Telnice    
151109 Klemš Václav 1995 Ski Bílá    
151110 Štěpán Martin 1995 Ski klub Kralupy Jan Fiedler  
Reprezentační družstvo OH nadějí - juniorky
155766 Drozdíková Dominika 1995 TJ Bižu. Jablonec n/N    
155763 Ledecká Ester 1995 SK 1999 Tomáš Bank, Ondřej Bank www.ester-ledecka.cz
155783 Šintáková Kristýna 1995 ST Svatý Petr-LO    
Reprezentační družstvo starších žáků
320711 Forejtek Filip 1997 ST Svatý Petr-LO Daniel Gašpar  
230200 Janík Dominik 1996 SKP Kometa Brno    
400403 Král Petr 1996 TJ Bižu. Jablonec n/N Petr Král  
420017 Kučera Jan 1996 TJ Spartak Rokytnice    
310424 Skořepa Jan 1996 LK VS Praha Vladimír Skořepa www.janskorepa.cz
500602 Straka Jan 1997 LK Chomutov    
Reprezentační družstvo starších žákyň
805605 Čamková Veronika 1996 Ski klub Velké Meziříčí    
315423 Horáková Kateřina 1996 TJ Spartak SK Vrchlabí    
325710 Pilná Kristýna 1997 ST Svatý Petr-LO    
205708 Průdková Barbora 1996 Ski Bílá    
325712 Volopichová Josefína 1997 SKI FOINIA Plzeň    
Reprezentační družstvo mladších žáků
300770 Klinský Tomáš 1998 TJ Sokol Deštné v O.h. Tomáš Klinský  
420020 Řípa Jan 1998 TJ Spartak Rokytnice    
320712 Zabystřan Jan 1998 LK Chomutov Filip Marek  
Reprezentační družstvo mladších žákyň
235706 Kašparová Klára 1998 ST Victoria Brno    
235718 Kotrlová Petra 1998 ST Vsetín    

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz