Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Reprezentace 2014/2015

Kód Závodník Narozen Lyžařský oddíl Trenér Web
Reprezentační družstvo A - muži
150398 Bank Ondřej 27.10.1980 TJ Dukla Liberec Tomáš Bank www.ondrejbank.cz
150743 Berndt Ondřej 29.09.1988 TJ Bižu. Jablonec n/N Jan Fiedler, Michal Kunst www.ondrejberndt.com
150644 Krýzl Kryštof 12.10.1986 TJ Dukla Liberec Daniel Fahrner www.krystofkryzl.cz
150594 Trejbal Filip 05.01.1985 TJ Dukla Liberec   www.filiptrejbal.cz
150495 Vráblík Martin 04.07.1982 SK Šumperk Miroslav Jokeš www.martinvrablik.cz
Reprezentační družstvo A - ženy
155728 Dubovská Martina 27.02.1992 Ski klub Špindl Jano Dubovský  
155563 Křížová Klára 13.07.1989 LK SKI Zlín Char.    
155763 Ledecká Ester 23.03.1995 TJ Dukla Liberec   www.ester-ledecka.cz
155699 Pauláthová Kateřina 23.07.1993 Ski Paulát Radovan Pauláth www.katerinapaulathova.cz
155415 Strachová Šárka 11.02.1985 Nezařazený člen Klaus Mayrhofer www.sarkazahrobska.cz
Reprezentační družstvo B - muži
151024 Kotzmann Adam 08.04.1993 SK Šumperk    
Reprezentační výběr - muži
150834 Zika Adam 16.08.1989 SK - Studenec Pavel Zika www.adamzika.cz
Reprezentační výběr - ženy
155727 Capová Gabriela 08.10.1993 Ski Bílá Boštjan Božič  
155503 Klicnarová Pavla 02.01.1988 TJ Bižu. Jablonec n/N   www.pavlaklicnarova.com
155479 Smutná Michaela 11.05.1987 TJ Slovan Pec pod Sněžkou Petr Smutný  
155697 Zemanová Andrea 17.01.1993 Ski klub Špindl Bohumír Zeman  
Reprezentační družstvo juniorů A
151204 Červinka Adam 13.02.1997 ST Svatý Petr-LO    
151215 Forejtek Filip 03.11.1997 ST Svatý Petr-LO    
151159 Kučera Jan 01.02.1996 TJ Spartak Rokytnice    
151154 Skořepa Jan 24.06.1996 LK VS Praha Vladimír Skořepa www.janskorepa.cz
151186 Straka Jan 31.10.1997 LK Chomutov    
151061 Václavík Lukáš 27.05.1994 TJ Spartak SK Vrchlabí Josef Václavík  
Reprezentační družstvo juniorek A
155790 Čamková Veronika 27.02.1996 Ski klub Velké Meziříčí    
155741 Kotrlová Kateřina 12.11.1994 ST Vsetín Tomáš Hvorecký  
155763 Ledecká Ester 23.03.1995 TJ Dukla Liberec   www.ester-ledecka.cz
155835 Zemková Zuzana 12.01.1997 Ski Bílá    
Reprezentační družstvo juniorů C
151203 Benc Patrik 10.02.1997 TJ Spartak Rokytnice    
151173 Král Petr 20.01.1996 TJ Bižu. Jablonec n/N Petr Král  
151060 Paulus Daniel 09.06.1994 LK Radhošť    
Reprezentační družstvo juniorek C
155740 Straková Bára 30.09.1994 LK Chomutov    
155843 Volopichová Josefína 02.11.1997 Nezařazený člen    
Reprezentační družstvo juniorů C - přecházející žáci
151237 Klinský Tomáš 04.04.1998 TJ Sokol Deštné v O.h.    
151238 Zabystřan Jan 26.01.1998 LK Chomutov    
Reprezentační družstvo juniorek C - přecházející žákyně
155870 Kašparová Klára 23.05.1998 ST Victoria Brno    
155848 Nová Tereza 06.02.1998 SC Černý    
Reprezentační družstvo žáků
280504 Bambušek Vojtěch 08.03.2000 SKI Soláň    
320101 Bláha Matěj 09.07.2001 SK Špindl z.s.    
110718 Fiala Eduard 04.07.1999 LO TJ VS Praha    
320709 Forejtek Jonáš 10.03.2001 ST Svatý Petr-LO    
320103 Mařas Jan 07.03.1999 SK Špindl z.s.    
770287 Milata Jiří 14.11.2000 Ski Bílá    
400411 Ouvín Jan 25.03.1999 TJ Spartak Rokytnice    
Reprezentační družstvo žákyň
315425 Bubáková Nikola 01.06.1999 TJ Spartak SK Vrchlabí    
455503 Dubnová Nicola 13.04.1999 Nezařazený člen    
885031 Gašparíková Klára 18.05.2001 ST Svatý Petr-LO    
995905 Křížová Iva 05.09.1999 LK SKI Zlín Char.    
425305 Pospíšilová Klára 12.08.1999 ČKL Harrachov    
425024 Vanická Veronika 08.01.2001 TJ Bižu. Jablonec n/N    
885111 Volková Anna 15.02.2000 SK Ještěd (SKJ)    
425023 Zbořilová Nina 04.01.2000 SK Brno Kohoutovice    

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz