Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Soutěžní řády 2010 - 2016

2016-2017

Soutěžní řád Zodpovědná osoba Platí od Platí do Ke stažení
Pravidla OSÚ AD SLČR Danuta Štrougalová 1.12.2016 30.11.2020 Pravidla ke stažení
SŘ 2016/2017 Danuta Štrougalová 8.11.2016 31.10.2017 SŘ ke stažení
Středočeský kraj Věra Langmaierová      
Moravskoslezský, Olomoucký kraj Roman Podgrabinský     SŘ Jes.poh. SŘ MSC SŘ Moravs.kraje
Karlovarský, Ústecký kraj R.Souček, Z.Fridrich     SŘ Krušnohorský pohárek  SŘ KK
Královéhradecký  kraj Blanka Sochorová     SŘ Head Vitalini cup SŘ Stoeckli cup
Liberecký kraj Zdeněk Dřevěný      
Vysočina Vratislav Čamek      
Pardubický kraj Václav Kánský     SŘ Pohár Orlických hor
Plzeňský kraj Jindřich Sedláček     SŘ Šumavský pohárek
Jihočeský kraj Ondřej Janoušek     SŘ ke stažení
Zlínský kraj Michal Trhlík     SŘ ZL  SŘ Valašský pohár
Jihomoravský kraj Vilém Podešva      
SŘ Masters Michal Kárník      



2015-2016

Soutěžní řád Zodpovědná osoba Platí od Platí do Ke stažení
Pravidla OSÚ AD SLČR Danuta Štrougalová 1.12.2012 30.11.2016 Pravidla ke stažení
SŘ 2016 Danuta Štrougalová 1.11.2015 31.10.2016 Soutěžní řád 15/16
Středočeský kraj Věra Langmaierová     SŘ Stř.kraj
Moravskoslezský, Olomoucký kraj Roman Podgrabinský     SŘ T. kraje  SŘ Masters  SŘ MSC Kalendář závodů  SŘ Jesenický Pohár
Karlovarský, Ústecký kraj R.Souček, Z.Fridrich     Krušnohorský Pohárek Amer Sports Cup  SŘ Karlovarský kraj
Královéhradecký  kraj Blanka Sochorová     SŘ Head Cup SŘ Vist Cup
Liberecký kraj Zdeněk Dřevěný     Leki Cup SŘ  Dodatek SŘ
Vysočina Vratislav Čamek      
Pardubický kraj Václav Kánský     SŘ Pohár Orlických hor
Plzeňský kraj Jindřich Sedláček     SŘ Šumavský Pohárek  ŠP žáků a dospělých
Jihočeský kraj Martin Matouš     SŘ JčK  ŠP žáků a dospělých
Zlínský kraj Michal Trhlík       Valašský Pohárek
Jihomoravský kraj Vilém Podešva      
SŘ Masters Michal Kárník     Soutěžní Řád Masters


2014-2015

Soutěžní řád Zodpovědná osoba Platí od Platí do Ke stažení
Pravidla OSÚ AD SLČR Danuta Štrougalová 1.12.2012 30.11.2016 Pravidla ke stažení
SŘ 2015 Danuta Štrougalová 1.11.2014 30.10.2015 Pravidla ke stažení
Středočeský kraj Věra Langmaierová 1.11.2014 30.10.2015 Soutěžní řád, Soutěžní řád Masters
Moravskoslezský, Olomoucký kraj Roman Podgrabinský 1.11.2014 30.10.2015 Soutěžní řád Jesenický Pohár, Kalendář závodů, Madea Sport Cup, Moravia Masters Cup Soutěžní řád Kalendář 2015
Karlovarský, Ústecký kraj R.Souček, Z.Fridrich 1.11.2014 30.10.2015 AmersportscupTermínová listina Krušnohorský Pohárek
Královéhradecký  kraj Blanka Sochorová 1.11.2014 30.10.2015 Vist, Amerfuncup
Liberecký kraj Zdeněk Dřevěný 1.11.2014 30.10.2015 SŘ, Dodatek SŘ
Vysočina Martin Matouš 1.11.2014 30.10.2015 SŘ Vysočina
Pardubický kraj Václav Kánský      
Plzeňský kraj Jindřich Sedláček      
Jihočeský kraj Martin Matoš 1.11.2014 30.10.2015 Soutěžní řád
Zlínský kraj Michal Trhlík 1.11.2014 30.10.2015 Soutěžní řádValašský Pohár

Jihomoravský kraj

 

Vilém Podešva 1.11. 2014 30.10.2015

Soutěžní řád, Oddíly a kluby A

SŘ Masters Michal Kárník     Soutěžní řád Masters
 


2013-2014

Soutěžní řád Zodpovědná osoba Platí od Platí do Ke stažení
Pravidla OSÚ AD SLČR Danuta Štrougalová 1.12.2012 30.11.2016 Pravidla ke stažení
OSÚ AD SLČR Danuta Štrougalová 1.11.2013 30.11.2014 SŘ ke stažení
Středočeský Kraj Věra Langmajerová 1.12.2013 30.11.2014  
T, B, M, J  kraj Stanislav Lochman 1.1.2014 30.12.2014 SŘ ke stažení SŘ Jesenický pohár 2014, Madeja cup SŘ
Karlovarský kraj Zdenek Fridrich 1.1.2014 30.12.2014 SŘ ke stažení, Karlovarský pohárek 2014
Královehradecký Kraj Blanka Sochorová 1.1.2014 30.12.2014 VIST CUP  AFC 2014
Ústecký Kraj Jindřich Holinger 1.12.2013 30.11.2014  
Jihočeský Kraj Martin Matouš 1.12.2013 30.11.2014 SŘ ke stažení Pořadí Jihoč.pohár 2013
Pardubický Kraj Václav Kánský 1.1.2014 30.11.2014  
Plzeňský kraj Jindřich Sedláček 1.1.2014 30.11.2014 SŘ ke stažení
Liberecký kraj Zdenek Dřevěný 1.12.2013 30.12.2014 Dodatek SŘ,
Zlínský kraj Michal Trhlík 1.12.2013 30.11.2014 SŘ ke stažení, Valašský pohár

 

2012-2013

Soutěžní řád Zodpovědná osoba  Platí od  Platí do  Ke stažení 
Pravidla ÚAD SLČR Danuta Štrougalová 1.12.2012 30.11.2016 Pravidla ke stažení
ÚAD SLČR  Danuta Štrougalová 1.11.2012 30.11.2013  SŘ OSÚ AD SLČR
Středočeský Kraj Věra Langmajerová 1.12.2012 30.11.2013  
Moravskoslezký Kraj Stanislav Lochman 1.1.2013 30.12.2013 Jesenicky pohár  Madeja Cup
Karlovarský kraj Zdenek Fridrich 1.1.2013 30.12.2013 Karl.poh  SŘ KK
Královehradecký Kraj Blanka Sochorová 1.1.2013 30.12.2013 SR AFC, Vist cup
Ústecký Kraj Jindřich Holinger 1.12.2012 30.11.2013 SR ASC
Jihočeský Kraj Martin Matouš 1.12.2012 30.11.2013 SR JC  Šum. pohár žáků
Pardubický Kraj Stanislav Havel 1.1.2013 30.11.2013 Pohár OH
Plzeňský kraj Jindřich Sedláček 1.1.2013 30.11.2013 Šum. pohárek 2013  Šum. pohár žáků
Liberecký kraj Zdenek Dřevěný 1.12.2012 30.12.2013 PohLib Dodatek
Zlínský kraj Michal Trhlík 1.12.2012 30.11.2013 SR ZK

 

2011 - 2012

Soutěžní řád Zodpovědná osoba  Platí od  Platí do  Ke stažení 
Pravidla ÚAD SLČR Jaroslav Máša 1.12.2008 odvolání čl.600  čl.610 čl.700
ÚAD SLČR  Jaroslav Máša  1.12.2011 30.11.2012  SŘUADSLČR
Středočeský Kraj Věra Langmajerová 1.12.2011 30.11.2012  
Moravskoslezký Kraj Stanislav Lochman 1.1.2012  30.12.2012 Jesenícký Pohárek
Karlovarský kraj Zdenek Fridrich 1.1.2012 30.12.2012 Soutěžní řad
Královehradecký Kraj Blanka Sochorová 1.1.2012 30.12.2012  Amer fun cup, VIST cup
Ústecký Kraj Jindřich Holinger 1.12.2011 30.11.2012 Soutěžní řád; ASC; Sporten cup
Jihočeský Kraj Martin Matouš 1.12.2011 30.11.2012 Soutežní řád
Pardubický Kraj Stanislav Havel 1.1.2012 30.11.2012  
Plzeňský kraj Jindřich Sedláček 1.1.2012 30.11.2012 Šumavský pohárek
Liberecký kraj Tomáš Ouvín 1.12.2011 30.12.2012 SR;   Liberecky pohárek
Zlínský kraj Michal Trhlík 1.12.2011 30.11.2012 SR;  Valašský pohár

2010 - 2011

Soutěžní řád Zodpovědná osoba  Platí od  Platí do  Ke stažení 
ÚAD SLČR  Jaroslav Máša  1.12.2010  30.11.2011  SRUAD  Kontakty  Přílohy  FIS2011
Masters Michal Kárník 1.12.2010  30.11.2011  SRMasters
Středočeský Kraj Věra Langmajerová 1.12.2010 30.11.2011 SRSC2011
Moravskoslezký Kraj Stanislav Lochman 1.1.2011  30.12.2011 Jesenickypohar Madeja cup  Dodatek
Královehradecký Kraj Blanka Sochorová 1.1.2011 30.12.2011 Vistcup  Amerfuncup 
Ústecký Kraj Jindřich Holinger 1.12.2010 30.11.2011 SRU2011      KP2011
Jihočeský Kraj Martin Matouš 1.12.2010 30.11.2011 SRJC2011
Pardubický Kraj Stanislav Havel 1.1.2011 30.11.2011 SR Pohár OH
Plzeňský kraj Jindřich Sedláček 1.1:2011 30.11.2011 SR Šumavský pohárek
Liberecký kraj Standa Hofman 22.12.2010 30.12.2011 SRLK2011    SR Lib pohárek

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz