Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Struktura OSÚ AD

 

Struktura OSÚ AD    2018  - 2022    
         
Rada OSÚ AD  Jméno Příjmení Telefon Email  
Předseda Ladislav Forejtek +420 603 483 246 ladislav.forejtek@gmail.com Plzeň
mpř. Filip Brýdl +420 602 104 525 brydl@feebee.cz Svitavy
Člen Robert Varga  +420 602 566 436 varga@akvv.cz Plzeň
Člen Martin Štěpán  +420 777 266 249 martin.stepan@aspekthm.cz Kralupy n.Vltavou
Člen  Eva Kurfűrstová  +420 608 631 859 evakurfurstova@post.cz Karviná
Člen                                    Stanislav Kmoch +420 603 324 501 skmoch@lf1.cuni.cz Praha
Člen Karel Vlček +420 602 759 917 skiteambudweis@gmail.com České Budějovice
Sekretariát AD        
Manažer Danuta Štrougalová +420 608 555 088 alpin@czech-ski.com

Praha

Sekretariát Michaela Jaroušová +420 737 222 451 sekretariatad@czech-ski.com    Praha
Plénum OSÚ AD
A - Kraj Praha Karel Suchý +420 723 086 120 dagmar.sucha@volny.cz Praha
B - Kraj Jihomoravský Vilém Podešva +420 604 738 859 vilem.podesva@seznam.cz Jihomoravský
C - Kraj Jihočeský Václav Dostál +420 737 291 159 kosuadjck@seznam.cz Jihočeský
E - Kraj Pardubický Václav Kánský +420 725 662 714 vaclav.kansky@seznam.cz Pardubický
H - Kraj Královehradecký Pavel Fišer +420 773 280 720 pavelfis@seznam.cz Královehradecký
J - Kraj Vysočina Balej Marek +420 602 576 696 balej@cbox.cz Vysočina
K - Kraj Karlovarský Zdeněk Fridrich +420 777 740 362 z.fridrich@seznam.cz Karlovarský
L - Kraj Liberecký Zdeněk Dřevěný +420 604 739 941 zdenekdreveny@tiscali.cz Liberecký
M - Kraj Olomoucký Oto Kaděrka +420 731 577 952 info@otosport.cz Olomoucký
P - Kraj Plzeňský Jindřich Sedláček +420 603 510 295 sel.sro@seznam.cz Plzeňský
S - Kraj Středočeský Věra Langmaierová +420 737 226 771 langmaierova@volny.cz Středočeský
T - Kraj Moravskoslezský Roman Podgrabinský +420 723 717 017 romanpodgrabinsky@seznam.cz Moravskoslezský
U - Kraj Ústecký Rosťa Souček +420 602 484 190 rostislavsoucek@miramart.cz Ústecký
Z- Kraj Zlínský Michal Trhlík +420 777 550 466 michaltr@cbox.cz Zlínský
         
Revizní komise OSÚ AD
Předseda Jiří Langmaier +420 723 481 792 jirilg@hotmail.com Praha
Člen Pavel Lipanský +420 602 363 918 lipansky@watersystem.cz Praha
Člen David Kubeš +420 727 962 237 davidkubes73@gmail.com Praha
Člen Viktor Klíma +420 602 315 232 klima@cesaconsulting.cz Brno
Člen Lubomír Trejbal +420 737 220 382 lubomir.trejbal@preciosa.com Liberec
         
Komise STK-R OSÚ AD Cíl STK-R Subkomise Homologace  
Předseda Petr Houser +420 602 719 204 houser@shs-trebic.cz Malá Morávka
Člen - Prav, SŘ, Roz, Miroslav Jarouš +420 737 222 487   Praha
Člen - Prav, SŘ, Roz, UNI Vilém Podešva +420 604 738 859 vilem.podesva@seznam.cz Brno
Člen - Prav, SŘ, Roz, Luděk Strejček +420 603 544 671 ludek.strejcek@post.cz Špindlerův Mlýn
Člen - Eviden, výsl, časom, Ota Deyl +420 602 680 021 ota.deyl@gmail.com Praha
Člen - Eviden, výsl, časom, Tomáš Peslar +420 603 182 661 tomas@eski.cz Brno
Člen - Eviden, výsl, časom, Igor Vala +420 603 831 405 info@foliovnik.cz Zubří
Člen - Masters, TD Petr Seidl +420 602 532 204 pe.seidl@centrum.cz Praha
Člen - Homologace, Roz Robert Kaděrka +420 777 970 304 rka@pavex.cz Bystrovany
Člen - TD FIS, Prav,Roz Petr Záhrobský ml. +420 606 444 599 zahrobsky80@gmail.com Praha
Člen - Homologace Martin Vokatý +420 602 405 228 vokaty.martin@atip.cz Vrchlabí
Člen - Homologace, CIT Jiří Černý +420 602 934 219 ski.cerny@centrum.cz Brno
Člen - Masters Michal Kárník +420 739 539 339 sjski@volny.cz Praha
         
Expertní komise OSÚ AD    
Člen Robert Varga +420 602 413 820 varga@akvv.cz Plzeň
Člen Radim Jireš +420 606 708 399 radim.jires@post.cz Vrchlabí
Člen Petr Lajkeb +420 602 650 564 petlajkis@email.cz Brno
Člen Jan Fiedler +420 604 703 316 jan.fida@seznam.cz Semily
Člen Vilém Podešva st. +420 604 738 859 vilem.podesva@seznam.cz Brno
Člen Eva Kurfürstová  +420 608 631 859 evakurfurstova@post.cz Karviná
         
         
Ekonomická komise OSÚ AD
"Hlavní cíl činnosti ekonomické komise vyplývá ze statutu OSÚ AD SLČR. Jedná se o přípravu a zpracování návrhu rozpočtu a následnou kontrolu
jeho čerpání a čerpání jednotlivých položek. Dále o návrhy směrnic a kriterii pro financování dílčích činností OSU AD SLČR."
Předseda Jiří Langmaier +420 723 481 792 jirilg@hotmail.com Praha
Člen Aleš Krýzl +420 608 555 080 ales.kryzl@czech-ski.com Praha
         
         
Metodická komise    
Předseda Radim Jireš +420 606 708 399 radim.jires@post.cz Vrchlabí
Sekretář Vilém Podešva st. +420 604 738 859 vilem.podesva@seznam.cz Brno
Člen Petr Jireš +420 604 200 306 petr.jires@tiscali.cz Vrchlabí
Člen Luděk Strejček +420 603 544 671 ludek.strejcek@post.cz Špindlerův Mlýn
Člen Petr Lajkeb +420 602 650 564 petlajkis@email.cz Brno
Člen Jan Fiedler +420 604 703 316 jan.fida@seznam.cz Semily
Člen Jan Kvasnička +420 739 528 282 kvasnicka.jan@gmail.com Jablonec nad Nisou
Člen Blanka Sochorová +420 777 024 166 transski@volny.cz Pec pod Sněžkou
Člen Petr Houser +420 737 222 414 houser@shs-trebic.cz Malá Morávka
Člen Jaroslav Bogdálek +420 723 728 723 bogdalek@email.cz Brno
Konzultant Marcel Maxa   marcel.maxa@cbox.cz  
Konzultant Ivan Vrzal      
         
Komise Masters OSÚ AD SLČR Cíl a náplň KMA  
Předseda Iva Kárníková +420 603 324 940 iva.ski@volny.cz marketing
Člen Jiří Černý +420 602 934 219 ski.cerny@centrum.cz homologace
Člen Petr Seidl +420 602 532 204 pe.seidl@centrum.cz FIS, TD, závody v zahraničí
Člen Michal Kárník +420 739 539 339 sjski@volny.cz STK
         
         
         
Komise mládeže     Zřizovací listina KM  
Člen - Praha Petr Záhrobský +420 606 444 599 zahrobsky80@gmail.com  
Člen - Jihomoravský Jaroslav Bogdálek +420734 338 332 bogdalek@email.cz Brno
Člen - Jihočeský Pavel Kroupa +420 608 952 442

tennis@czechtenniscamp.com

 
Člen - Pardubický Zdeněk Chrástecký +420 734 203 144

chrasta@centrum.cz

Žamberk
Člen - Královehradecký Radim Jireš +420 606 708 399 radim.jires@post.cz Vrchlabí
Člen - Vysočina Marek Balej +420 602 576 696 balej@cbox.cz  
Člen - Karlovarský Karel Soukup +420 602 266 014 carlos.soukup@gmail.com Sokolov
Člen - Liberecký Jiří Fiedler +420 602 529 821 fiedler.jir@gmail.com Semily
Člen - Olomoucký Michal Kestl +420 777 707 942 mkestl@heliasport.cz Šumperk
Člen - Plzeňský Marcel Maxa +420736611798 marcel.maxa@cbox.cz Hradištko
Člen - Středočeský Martin Štěpán +420 777 266 249 martin.stepan@aspekthm.cz Kralupy nad Vltavou
Člen - Moravskoslezský Tomáš Ťavoda +420 777 264 666 tom.tavoda@seznam.cz Ostrava
Člen - Ústecký Rostislav Souček +420 602 484 190 rostislavsoucek@miramart.cz Chomutov
Člen - Zlínský Marian Anděl +420  marian.andel@seznam.cz  
         
TRJ a nominační komise juniorů OSÚ AD SLČR                                                                                                                                                                                 Zřizovací listina TRJ 
Předseda Jan Fiedler +420 604 703 316 jan.fida@seznam.cz Semily
Člen Tomáš Klinský +420 777 190 335 tendr@skidestne.cz Hradec Králové
Člen Lukáš Ohrádka +420 723 633 749 ohradka@gmail.com Vrchlabí
Člen Tomáš Hvorecký +420 775 711 626 t.hvorecky@seznam.cz Vsetín
Člen Filip Marek +420 732 323 770 filipjosefmarek@tiscali.cz Studenec
         
Trenérská rada žen a mužů a Nominační komise dospělých OSÚ AD SLČR
Člen Tomáš Bank +420 606 710 386 tomas.bank@gmail.com Šumperk
Člen Jan Dubovský +421 918 625 008 recepcia@chatalucky.sk Slovensko
Člen Jan Fiedler +420 604 703 316 jan.fida@seznam.cz Semily
Člen Michal Kunst +420 776 627 767 kunana@centrum.cz Harrachov
Člen Ivan Cap +420 777 590 510 ivan.cap@seznam.cz Brunšperk
         
         
         
         
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz