Home Závody a výsledky Alpské disciplíny
  záznamů na stránku
Tisk  záznamy 1 - 20 z 804    následující   poslední »
Datum   Závod Kraj Kategorie Ženy Muži Komentář
16.4.2017 V Velikonoční vajíčko
Praděd
T VEZ GS GS
9.4.2017 V Z Memoriál Heinze Ochsnera
Zadov
C VEZ SL SL zrušeno
8.-9.4.2017 V Z STOECKLI CUP 2017 finále
STOH - ŠM
H UKZ 2xGS 2xGS změna
8.4.2017 V Z Vitalini cup 2017
H PAP GS KZ GS KZ zrušeno
1.-4.4.2017 V MMČR
Špindlerův Mlýn
H FIS NC SL GS 2xSG AC SL GS 2xSG AC
1.4.2017 V Z Valašský pohár 2017 - Razula Open Cup
SKI Areál Razula Velké Karlovice
Z VEZ GS GS zrušeno
29.-30.3.2017 V Z FIS Kouty
Kouty
M FIS 2xSL 2xSL změna
26.3.2017 V Jesenický pohár
Karlov pod Pradědem
T PAP GS GS
25.-26.3.2017 V Head Vitalini cup - finále
STOH - ŠM
H PAP GS GS
25.3.2017 V Z Valašský pohár 2017
Karolinka
Z VEZ PA PA zrušeno
25.3.2017 V Z Šumavský pohárek č.7 - závěrečný
Špičák - Spodní Šance
P PAP GS GS zrušeno
25.3.2017 V Rychlebský pohárek KP
Petříkov areál SKI
M PAP
24.-26.3.2017 V Z HELIA SPORT CUP 2017
Areál Kouty
M UKZ SL GS SG SL GS SG změna
24.3.2017 V Z Paralelní slalom
Železná Ruda - Nad nádražím
P VEZ SL SL zrušeno
19.3.2017 V Šumavský pohárek č.6
Špičák
P PAP GS GS Upozornění
19.3.2017 V Zbojnická Valaška 2017
Bílá v Beskydech
T VEZ PD PD Upozornění
19.3.2017 V Pohár Orlických hor Dynastar -Lange Cup 2017
Říčky v Orlických horách
E UKZ GS GS Upozornění
18.3.2017 V MADEJA SPORT CUP 2017
Bílá v Beskydech
T PAP GS GS
18.3.2017 V Z MiniObřáček OPEN
Skiareál Lipno
C VEZ GS GS zrušeno
18.3.2017 V KO slalom
Špičák na Šumavě
P VEZ PA PA Upozornění
14.-19.3.2017 V Z Mistrovství ČR žactva
Klínovec
U MCR TRA 2xSG GS SL VZ 2xSG GS SL VZ změna
11.-12.3.2017 V Z Head Vitalini cup 2017
Medvědín - ŠM
H PAP 2xGS 2xGS změna
11.-12.3.2017 V STOECKLI CUP 2017
Herlíkovice
H UKZ GS SL GS SL
11.-12.3.2017 V XVII.roč. Pohár Jaroslava Drápely
Karlov pod Pradědem
J UKZ GS SL GS SL
11.3.2017 V Telnický rohlík 2017
Zadní Telnice
U VEZ GS GS Upozornění
11.3.2017 V Valašský pohár 2017 - Synot Tip
SKI Areál SYNOT na Kyčerce
Z VEZ GS GS Upozornění
7.3.2017 V Pohár České pošty RKZ 3
Areál Kouty
M RKZ SG SG
5.3.2017 V Šumavský pohárek č. 5
Špičák, Spodní Šance
P VEZ GS GS
4.-5.3.2017 V Pohár České pošty RKZ 5
Bílá v Beskydech
T RKZ VZ SL VZ SL
4.-5.3.2017 V DON QUIET finále LEKI Cup
Ještěd
L PAP 2xGS 2xGS
4.-5.3.2017 V Krušnohorský pohárek
Bublava
K PAP GS VZ GS VZ
4.3.2017 V Z MADEJA SPORT CUP 2017
Skiareál Karolinka
Z PAP GS GS změna
4.3.2017 V PETROVICKÝ SLALOM
České Petrovice
E VEZ SL SL Upozornění
4.3.2017 V Z Šumavský pohárek č. 5
Špičák - Alpalouka
P VEZ GS GS zrušeno
4.3.2017 V Sudetský pohár
Teplice nad Metují
H VEZ VZ VZ
26.2.2017 V Sudetský pohár 2017
Deštné v Orlických horách
H VEZ GS GS
25.-26.2.2017 V Z FIS-CIT Mísečky
Šp.Mlýn-Mísečky
S CIT 2xSL 2xSL změna
25.-26.2.2017 V Z LEKI Cup
Rokytnice nad Jiz.
L PAP 2xGS 2xGS změna
25.-26.2.2017 V Mistrovství Moravy žáků
Karlov - areál Klobouk
T UKZ SL GS SL GS
25.-26.2.2017 V Z Z UKZ Špičák
Špičák na Šumavě
P UKZ SL GS SL GS změna / zrušeno
25.2.2017 V Cena Teplických skal
Teplice nad Metují
H VEZ GS GS
25.2.2017 V Rychlebský pohárek
Františkov
M PAP GS GS
19.2.2017 V Z Řetězárna Cup 2017
Ostružná
M VEZ SL SL zrušeno
19.2.2017 V Šumavský pohárek č.4
Velký Javor
P VEZ GS GS
18.-19.2.2017 V FIS-UNI, MČRJ Bílá
Bílá v Beskydech
T UNI GS SL GS SL
18.-19.2.2017 V Head Vitalini cup 2017
Pec pod Sněžkou
H PAP 2xGS 2xGS
18.2.2017 V Z Z Šumavský pohárek č.4
TJ Slavoj
P VEZ GS GS změna / zrušeno
18.2.2017 V Z Cena skřítka Ostružníka
Ostružná
M VEZ GS GS změna
18.2.2017 V MADEJA SPORT CUP 2017
Mosty u Jablunkova
T PAP GS GS
17.-19.2.2017 V Pohár České pošty RKZ 4
Albrechtice v Jiz.horách
L RKZ GS VZ SL GS VZ SL
12.-13.2.2017 V Z UKZ Ješted
Ještěd
L UKZ SL GS SL GS změna
12.2.2017 V Paralelní obří slalom
Studenov - Rokytnice n/J
S VEZ PA PA
12.2.2017 V Pohár Orlických hor - Dynastar Lange Cup 2017
Deštné v Orlických horách
H VEZ GS GS
12.2.2017 V Krušnohorský pohárek - závod VI.
Sportareál Klíny
U PAP
11.-12.2.2017 V UKZ - Cena ROBE 2017
Karolinka
Z UKZ SL GS SL GS
11.-12.2.2017 V Kramolínský obřák a slalom
Skiareál Lipno
C PAP UKZ VEZ GS SL GS SL
11.-12.2.2017 V Pohár Sokola Nusle
Pec pod Sněžkou
A PAP VZZ 2xGS 2xGS
11.2.2017 V Z LEKI CUP
Studenov - Rokytnice n/J
S PAP GS GS změna
11.2.2017 V Z LEKI CUP
Studenov - Rokytnice n/J
S PAP GS GS změna
11.2.2017 V Krušnohorský pohárek 7.závod
Zadní Telnice
U PAP KZ KZ
6.-7.2.2017 V Z Pohár České pošty RKZ 3
Špindlerův Mlýn
H RKZ 2xSG 2xSG zrušeno
5.2.2017 V Pohár Orlických hor - Dynastar Lange Cup 2017
Dolní Morava
B VEZ GS GS
4.-5.2.2017 V Pohár České pošty RKZ 2
Pec pod Sněžkou
H RKZ VZ GS VZ GS
4.-5.2.2017 V Šumavský pohárek č. 2 a č. 3
Špiák - Alpalouka
P PAP 2xGS 2xGS
4.2.2017 V MADEJA SPORT CUP 2017
Dolní Morava
B PAP GS GS
4.2.2017 V LEKI CUP
Albrechtice v Jiz. horách
L PAP GS GS
3.2.2017 V Mistrovství Prahy PAP
Herlíkovice
A PAP GS GS
28.-29.1.2017 V FIS Pec
Pec pod Sněžkou
H FIS 2xGS 2xGS
28.-29.1.2017 V Head Vitalini cup 2017
Herlíkovice
H PAP 2xGS 2xGS
28.-29.1.2017 V Z STOECKLI CUP 2017
Černý Důl
H UKZ 2xSL 2xSL změna
28.-29.1.2017 V KP Jčk 2016/17
Hochficht
C PAP UKZ VEZ GS SL GS SL
28.1.2017 V Rychlebský pohárek
Petříkov - Kaste
M PAP GS GS
27.-28.1.2017 V 55.ročník SKIINTERKRITERIUM
Říčky v Orlických horách
E CHI SL GS SL GS
23.-27.1.2017 V Z ČP - FIS Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn
H FIS TRA 2xDH 2xSG AC 2xDH 2xSG AC změna
22.-25.1.2017 V Pohár České pošty RKZ 1
Říčky v Orlických horách
E RKZ SL GS 2xSG SL GS 2xSG
22.1.2017 V Krušnohorský pohárek
Boží Dar Neklid
K PAP VEZ GS GS
22.1.2017 V Jesenický pohár
Ski Aréna Vrbno pod Pradědem
T PAP GS GS
21.-22.1.2017 V Head Vitalini cup 2017
Černý Důl
H PAP GS KZ GS KZ
21.1.2017 V MADEJA SPORT CUP 2017
Areál Kouty
M PAP GS GS
21.1.2017 V Krušnohorský pohárek V. závod
Potůčky-SKIPOT
K PAP GS GS
19.-22.1.2017 V FIS Albrechtice
Albrechtice v Jiz.horách
L FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
14.-15.1.2017 V FIS Karlov
Karlov pod Pradědem
T FIS 2xSL 2xSL
14.-15.1.2017 V UKZ žactva ve slalomu
SKI Areál SYNOT na Kyčerce
Z UKZ 2xSL 2xSL
14.-15.1.2017 V ÚKZ
Špičák na Šumavě
P UKZ SL GS SL GS
14.-15.1.2017 V LEKI CUP
Jablonec n.Jizerou- KAMENEC
L PAP 2xGS 2xGS
13.1.2017 V Sudetský pohár
Teplice nad Metují
H VEZ SL SL
8.1.2017 V Lipno SkiCamp GS
Skiareál Lipno
C PAP UKZ VEZ GS GS
8.1.2017 V Z LEKI CUP
Skiareál Šachty
L PAP GS GS změna
8.1.2017 V Jesenický pohár
Annaberg
T PAP GS GS
8.1.2017 V Krušnohorský pohárek IV.
Klínovec
U PAP GS GS
8.1.2017 V POHÁR ORLICKÝCH HOR - DYNASTAR LANGE CUP 2017
Červená Voda - Buková hora
E VEZ GS GS
7.-8.1.2017 V STOECKLI CUP 2017
Pec pod Sněžkou
H UKZ GS SL GS SL
7.1.2017 V Z LEKI CUP
Skiareál Šachty
L PAP GS GS změna
7.1.2017 V Krušnohorský pohárek III.
Klínovec
U PAP GS GS
7.1.2017 V MADEJA SPORT CUP 2017
Annaberg
T PAP GS GS
6.-8.1.2017 V Koutecký pohár 2017
Areál Kouty
M UKZ SG GS SL SG GS SL
30.12.2016 V Předsilvestrovská show 2016
Špindlerův Mlýn
H CIT UKZ SL SL
19.-20.12.2016 V NORDICA CUP 2016
Areál Kouty
M UKZ 2xGS 2xGS
17.-20.12.2016 V UKZ STOH
Špindlerův Mlýn
H UKZ 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
17.-18.12.2016 V Velká Cena Dolní Moravy
Dolní Morava
B UKZ 2xSL 2xSL
17.-18.12.2016 V KLOBOUK - FIS Český pohár
Karlov pod Pradědem
T FIS 2xSL 2xSL
5.-6.12.2016 V O´STYLE CUP 2016
Pfelders-ITA
J FIS 2xGS 2xGS
23.9.2016 V Krušnohorského pohárku
Bublava
K
2015/2016
9.-10.4.2016 V VIST CUP Stoh
Špindlerův Mlýn
H UKZ SL GS SL GS
2.-3.4.2016 V Z VIST CUP Pec II
Černý Důl
H UKZ 2xSL 2xSL změna
2.4.2016 V Z Valašský pohár 2016 - Razula Open Cup
SKI Areál Razula Velké Karlovice
Z VEZ GS GS zrušeno
2.4.2016 V Z Finále Šumav. Poh. dospělých a žáků - Poháru JčK PAP
Zadov
C PAP GS SL GS SL zrušeno
1.-3.4.2016 V MMČR
Špindlerův Mlýn
H NC AC SG GS SL AC SG GS SL
29.-31.3.2016 V Český pohár Allianz - Jeseníky Cup 2016
Kouty
M FIS 3xGS SL 3xGS SL
27.3.2016 V Velikonoční vajíčko a Jesenický pohár III.
T VEZ GS GS Upozornění
26.-27.3.2016 V Z Finále Šumav. Poh. dospělých a žáků - Poháru JčK PAP
Zadov
C PAP UKZ UZD VEZ GS SL GS SL zrušeno
26.3.2016 V Z Valašský pohár
Karolinka
Z VEZ PA PA zrušeno
26.3.2016 V Petříkovská vločka 2016
Petříkov
M VEZ GS GS
26.3.2016 V Paralelní slalom družstev pro kat. PP, PZ, MZ, SZ
Špindlerův Mlýn - Stoh
A
25.3.2016 V Paralelní slalom
Železná Ruda - Belveder-Nad Nádražím
P VEZ PA PA
20.-22.3.2016 V Pohár České pošty 2016 Klínovec
Klínovec
U RKZ SL 2xSG SL 2xSG
20.3.2016 V Madeja Sport Cup
Bílá v Beskydech
T PAP GS GS
19.-20.3.2016 V Z LEKI CUP finále
Ještěd
L PAP 2xGS 2xGS změna
19.-20.3.2016 V Z MADEJA SPORT CUP 2016
Bílá v Beskydech
T PAP 2xGS PA 2xGS PA Upozornění změna
19.-20.3.2016 V PAP Pražský
Pec pod Sněžkou
A PAP 2xGS 2xGS
19.3.2016 V Šumavský pohárek č.5-závěrečný
Špičák na Šumavě
P PAP GS GS
19.3.2016 V Bleiberglauf 2016
Bublava
K VEZ KZ KZ
19.3.2016 V Madeja Sport Cup 2016
Bílá v Beskydech
T PAP 2xGS 2xGS
14.3.2016 V MČR - Pohár České pošty 2016
Špindlerův Mlýn
H MCR SG SG
14.3.2016 V RKZ - Pohár České pošty 2016
Špindlerův Mlýn
H RKZ SG SG
13.3.2016 V Dynastar Lange Cup - finále
Klínovec
U PAP GS GS
13.3.2016 V Šumavský pohárek č.4
Špičák na Šumavě
P PAP GS GS
12.-13.3.2016 V HEAD CUP 2016
Stoh
H PAP 2xGS 2xGS
12.-13.3.2016 V Pohár České pošty 2016
Pec pod Sněžkou
H RKZ VZ GS VZ GS
12.3.2016 V KO slalom
Špičák na Šumavě
P VEZ PA PA Upozornění
12.3.2016 V Lipenská Varianta GS + vyřazovací závod ve slalomu
Skiareál Lipno
C VEZ GS VZ GS VZ
12.3.2016 V Krušnohorský pohárek - finále
Klínovec
U PAP GS GS
5.-6.3.2016 V Krajský přebor všech kategorií (Šumavský pohár)
Hochficht
C PAP UKZ UZD VEZ SL GS SL GS
5.-6.3.2016 V VIST CUP Pec
Pec pod Sněžkou
H UKZ 2xGS 2xGS
5.-6.3.2016 V HEAD CUP 2016
Medvědín
H PAP 2xGS 2xGS
5.-6.3.2016 V Z FIS ČP Klobouk
Karlov pod Pradědem
T FIS 2xSL 2xSL zrušeno
5.3.2016 V Z MADEJA SPORT CUP 2016
Gruň/Staré Hamry
T PAP GS GS zrušeno
5.3.2016 V Telnický rohlík 2016
Zadní Telnice
U VEZ GS GS Upozornění
5.3.2016 V Z Cena skřítka Ostružníka
Ostružná, nebo Petříkov
M VEZ GS GS změna
5.3.2016 V Krušnohorský pohárek,Dynastar Lange Cup
Sportareál Klíny
U PAP GS GS
28.2.2016 V Z ÚKZ
Sportareál Klíny
U UKZ GS GS zrušeno
27.-28.2.2016 V Z HEAD CUP 2016
STOH -Špindl
H PAP 2xGS 2xGS změna
27.-28.2.2016 V Mistrovství Prahy a Středočeského kraje žactva
Horní Mísečky
UKZ 2xSL 2xSL
27.-28.2.2016 V Z UKZ Kyčerka - Velké Karlovice
SKI Areál SYNOT na Kyčerce
Z UKZ SL GS SL GS zrušeno
27.-28.2.2016 V Z Krušnohorský pohárek,Amersportscup
Sportareál Klíny
U PAP 2xGS 2xGS zrušeno
27.-28.2.2016 V Krušnohorský pohárek, Dynastar Lange CUP
Klínovec
U PAP 2xGS 2xGS
27.2.2016 V Valašský pohár 2016 - Synot Tip
SKI Areál SYNOT na Kyčerce
Z VEZ GS GS Upozornění
21.2.2016 V Z Cena skřítka Ostružníka
Ostružná
M VEZ GS GS Upozornění změna
21.2.2016 V KRP Dynastarcup
Bublava
K PAP GS GS
20.-23.2.2016 V MČR žáků
Albrechtice v Jiz. horách
L MCR GS SL VZ SG GS SL VZ SG
20.-21.2.2016 V Z FIS CIT Telnice 2016
Zadní Telnice
U CIT 2xSL 2xSL zrušeno
20.2.2016 V LEKI CUP
Jablonec nad Jizerou
L PAP GS GS Upozornění
20.2.2016 V Z MADEJA SPORT CUP 2016
Soláň
Z PAP GS GS změna
20.2.2016 V Z Šumavský pohárek č.3
Špičák na Šumavě-Pancíř
P PAP GS GS zrušeno
13.-14.2.2016 V Z Kramolínský obřák a slalom (Šum.poh.žáků a dosp.,PoJčK PaP)
Lipno - Kramolín
C PAP UKZ UZD VEZ GS SL GS SL zrušeno
13.-14.2.2016 V Závod FIS UNI/MČRJ
Bíla v Beskydech
T UNI GS SL GS SL
13.-14.2.2016 V Z UKZ Ještěd
Ještěd
L UKZ 2xSL 2xSL změna
13.2.2016 V Z Z LEKI CUP
Paseky nad Jizerou
L PAP GS GS změna / zrušeno
13.2.2016 V Z Z Krušnohorský pohárek 2016
Neklid
K GS GS změna / zrušeno
6.-7.2.2016 V HEAD CUP 2016
Černý Důl
H PAP 2xGS 2xGS
6.-7.2.2016 V FIS - CIT
Mísečky
H CIT 2xSL 2xSL
6.-7.2.2016 V Mistrovství Moravy žactva ve slalomu a obřím slalomu
Karolinka
Z UKZ SL GS SL GS
6.-7.2.2016 V VIST Cup
Herlikovice
H UKZ GS SL GS SL
6.-7.2.2016 V Z Z ÚKZ
Špičák na Šumavě
P UKZ SL GS SL GS změna / zrušeno
6.2.2016 V MADEJA SPORT CUP 2016
Kouty nad Desnou
M PAP GS GS
6.2.2016 V Z Z MADEJA SPORT CUP 2016
Malá Morávka - Karlov
T PAP GS GS změna / zrušeno
6.2.2016 V Z Cena skřítka Ostružníka
Ostružná
M VEZ GS GS Upozornění změna
31.1.2016 V LEKI CUP
Vysoké nad Jizerou
L PAP GS GS
30.-31.1.2016 V Pohár České pošty 2016
Špindlerův Mlýn
H RKZ GS SL GS SL
30.1.2016 V Šumavský pohárek č.2
Špičák na Šumavě-Alpa Louka
P PAP GS GS
29.-31.1.2016 V Z FIS Pohár Pradědu
Praděd
T ENL FIS GS 2xSL GS 2xSL zrušeno
29.1.2016 V Mistrovství Prahy v OS PAP
Herlíkovice
H PAP GS GS
29.1.2016 V LEKI CUP
Albrechtice v Jiz.horách
L PAP GS GS
24.1.2016 V Jesenický pohár
Karlov pod Praděden
T PAP GS GS
24.1.2016 V Bublavská vločka
Bublava
K VEZ GS GS
23.-24.1.2016 V Z Z VIST CUP Herlíkovice
Herlíkovice
H UKZ SL GS SL GS změna / zrušeno
23.-24.1.2016 V HEAD CUP 2016
Pec pod Sněžkou
H PAP 2xGS 2xGS
23.-24.1.2016 V 54. ročník SKIINTERKRITERIUM
Říčky v Orlických horách
E CHI SL GS SL GS
23.-24.1.2016 V Krušnohorský pohár ASC
Bublava
K PAP 2xGS 2xGS
23.1.2016 V MADEJA SPORT CUP 2016
Kouty nad Desnou
M PAP GS GS
23.1.2016 V Krušnohorský pohárek
Bublava
K PAP GS GS
21.-24.1.2016 V Jizerský Pohár
Albrechtice v Jiz. horách
L FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
17.-21.1.2016 V ZODM
Klínovec
U ZOM GS VZ SL GS VZ SL
17.1.2016 V Z Mistrovství StČ předžáků, Pohár AŠ MB
Rokytnice nad Jizerou
S PAP VEZ VZZ GS GS zrušeno
16.-17.1.2016 V Karlov Cup
Malá Morávka-Karlov
T FIS 2xSL 2xSL
16.-17.1.2016 V Z Pražský PAP a ÚKZ
Pec pod Sněžkou
A PAP UKZ 2xGS 2xGS zrušeno
16.1.2016 V LEKI CUP
Rokytnice nad Jizerou
L PAP GS GS
10.1.2016 V Lipno SkiCamp 2016 (Šumavský pohár žáků - Pohár JčK PaP)
Lipno - Kramolín
C PAP UKZ VEZ GS GS
10.1.2016 V Jesenický Pohár
Annaberg
T PAP GS GS
9.-10.1.2016 V Z Pohár České pošty 2016
Bílá v Beskydech
T RKZ SL VZ SL VZ změna
9.-10.1.2016 V Z Cena Pece, Cena Trutnova
Pec pod Sněžkou
H FIS 2xGS 2xGS zrušeno
9.1.2016 V MADEJA SPORT CUP 2016
Annaberg
T PAP GS GS
7.-8.1.2016 V Pohár České pošty 2016
Kouty
M RKZ 2xGS 2xGS
2.-3.1.2016 V Z Z LEKI CUP
Vysoké nad Jizerou
L PAP 2xGS 2xGS změna / zrušeno
2.-3.1.2016 V Z Pohár Jaroslava Drápely
Karlov pod Praděden
T UKZ GS SL GS SL zrušeno
30.12.2015 V Předsilvestrovská Show
Špindlerův Mlýn
H VEZ VZ VZ Upozornění
20.12.2015 V Z Šumavský pohár žáků a dospělých - Pohár JčK PaP
Hochficht
C PAP UKZ UZD VEZ SL SL Upozornění změna
19.-20.12.2015 V Koutecký Pohár
Kouty
M UKZ 2xSL 2xSL
19.12.2015 V Z Šumavský pohár žáků a dospělých - Pohár JčK PaP
Hochficht
C PAP UKZ UZD VEZ GS GS Upozornění změna
2014/2015
5.4.2015 V Velikonoční vajíčko
Praděd
VEZ GS GS Upozornění
5.4.2015 V Velikonoční vajíčko
Praděd
T VEZ GS GS Upozornění
4.-5.4.2015 V Vist cup
Stoh finále
H UKZ SL GS SL GS
4.4.2015 V Memoriál Matyáše Žďárského @ Jesenický pohár
Praděd - Ovčárna
T PAP GS GS Upozornění
2.-3.4.2015 V MMČR Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn
H NC AC SG 2xGS AC SG 2xGS Upozornění
30.3.2015 V MMČR Kouty
Kouty
M NC 2xSL 2xSL
29.3.2015 V Z Jesenický Pohár
Annaberg
T PAP GS GS změna
28.-29.3.2015 V Finále ČP Head RKZ 2015
Kouty
M RKZ 2xGS 2xGS
28.-29.3.2015 V Amer fun cup
Stoh
H PAP GS KZ GS KZ
28.3.2015 V Razula
Razula - Velké Karlovice
Z VEZ Upozornění
28.3.2015 V Klínovecká MULDA 2015
Slalomák Klínovec
U VEZ GS GS Upozornění
21.-22.3.2015 V Vist cup
Pec pod Sněžkou
H UKZ 2xGS 2xGS
21.-22.3.2015 V Z UKZ pohár Pradědu
Praděd
T UKZ 2xGS 2xGS zrušeno
21.3.2015 V Telnický rohlík 2015
Zadní Telnice
U VEZ GS GS
21.3.2015 V VALAŠSKÝ POHÁR 2015
Karolinka
Z VEZ PA PA
21.3.2015 V Závěrečný Šumavský pohárek
Špičák na Šumavě
P VEZ GS GS
19.-22.3.2015 V ČP Allianz - FIS - Albrechtice
Albrechtice
L FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
15.3.2015 V Mini Obřáček Open
Kramolín
C VEZ GS GS
15.3.2015 V Amer Sports Cup 2015
Klínovec
U PAP GS GS
14.-15.3.2015 V Z RKZ Head Cup 2015
Ještěd, trať „Pod lany“
L RKZ 2xSL 2xSL změna
14.-15.3.2015 V ČP Allianz - FIS Karlov
Malá Morávka
T FIS 2xSL 2xSL
14.-15.3.2015 V Z Pohár Libereckého a Středočeského kraje
Albrechtice v Jiz. horách
L PAP 2xGS 2xGS změna
14.-15.3.2015 V Madeja Sport Cup 2015
SKI Areal Bílá
PAP 2xGS PD 2xGS PD Upozornění
14.3.2015 V KO slalom
Žel. Ruda - Belveder
VEZ PA PA Upozornění
14.3.2015 V Krušnohorský pohárek + Skitty Cup
Klínovec
U PAP GS GS
14.3.2015 V Krušnohorský pohárek 2015 závod č.10
Klínovec
U PAP GS GS Upozornění
8.3.2015 V Z Jesenický pohár
Malá Morávka- SKI AREÁL Kopřivná
T PAP GS GS zrušeno
7.-8.3.2015 V Amer fun cup
Medvědín
H PAP 2xGS 2xGS
7.-8.3.2015 V Z FIS - CIT Telnice
Zadní Telnice
U CIT 2xSL 2xSL zrušeno
7.-8.3.2015 V Vist cup
Herlíkovice
H UKZ SL GS SL GS
7.-8.3.2015 V Kyčerka
Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot
Z UKZ 2xSL 2xSL
7.-8.3.2015 V Pohár JčK
Hochficht (AUT)
C PAP UKZ UZD VEZ SL GS SL GS
7.3.2015 V Kyčerka
Kyčerka - Velké Karlovice SKI areál Synot
Z VEZ Upozornění
7.3.2015 V KO slalom
Špičák na Šumavě
P VEZ PA PA Upozornění
1.3.2015 V Z Pohár Libereckého a Středočeského kraje
Šachty - Vysoké nad Jizerou
L PAP GS GS změna
1.3.2015 V Jesenický pohár - Vločka
Petříkov
M PAP GS GS
1.3.2015 V Krušnohorský pohárek + Veřejný závod
Boží Dar - Neklid
GS GS Upozornění
1.3.2015 V Veřejný závod Pyšná
Pyšná
U VEZ GS GS Upozornění
28.2. - 3.3.2015 V Z MČR Head Cup 2015
Skiareál Špindlerův Mlýn
H MCR RKZ SL GS SG SL GS SG změna
28.2.2015 V Z Pohár Libereckého a Středočeského kraje
Šachty - Vysoké nad Jizerou
L PAP GS GS změna
28.2.2015 V Z Madeja Sport Cup 2015
Petříkov
M PAP GS GS změna
22.2.2015 V Kramolínský obřák pohár JčK
Skiareál Lipno
C PAP UKZ UZD VEZ GS GS
21.-22.2.2015 V Amer fun cup
Pec pod Sněžkou
H PAP 2xGS 2xGS
21.-22.2.2015 V FIS - UNI Bílá
Bílá v Beskydech
T UNI GS SL GS SL
21.-22.2.2015 V UKZ - Mistrovství Moravy
Malá Morávka - Karlov
T UKZ 2xSL 2xSL Upozornění
21.-22.2.2015 V Amersportscup + KP
Sportareál klíny
U PAP KZ GS KZ GS
21.2.2015 V Dynastar Lange Cup 2015
Deštné v Orlických horách
H VEZ GS GS
15.2.2015 V AMER SPORTS CUP a Krušnohorský pohárek 2015
Zadní Telnice
U PAP GS GS
14.-15.2.2015 V Mistrovství Prahy a Středočeského kraje
Horní Mísečky
A UKZ 2xSL 2xSL
14.-15.2.2015 V Z Amer fun cup
Černý důl
H PAP 2xKZ 2xKZ změna
14.-15.2.2015 V Z Pohár Libereckého a Středočeského kraje
Ski areál Kamenec
L PAP 2xGS 2xGS změna
14.-15.2.2015 V UKZ - Plzeňský
Špičák na Šumavě
P UKZ SL GS SL GS
14.-15.2.2015 V UZD - Plzeňský
Špičák na Šumavě
P UZD SL GS SL GS
14.-15.2.2015 V FIS - CIT
Karlov - Klobouk
T CIT 2xSL 2xSL
14.2.2015 V Madeja Sport Cup 2015
Soláň
Z PAP GS GS
14.2.2015 V Cena skřítka Ostružníka
Ostružná
M VEZ GS GS
14.2.2015 V VELKÁ CENA BOUBÍNA
Ski areál Kubova Huť
C VEZ SL SL Upozornění
13.-15.2.2015 V UKZ - Mistrovství Moravy
Vrbno pod pradědem
T UKZ SG 2xGS SG 2xGS
9.-10.2.2015 V ČP Allianz
Rokytnice nad Jizerou
L FIS 2xGS 2xGS
7.-8.2.2015 V Z RKZ Head Cup 2015
Karolínka
Z RKZ SL GS SL GS Upozornění změna
7.-8.2.2015 V FIS - CIT
Horní Mísečky
H CIT 2xSL 2xSL
7.-8.2.2015 V PAP Pražský
Pec pod Sněžkou
A PAP 2xGS 2xGS
7.-8.2.2015 V Z Šumavský pohárek 6, 7
Pancíř
P VEZ 2xGS 2xGS změna
7.-8.2.2015 V Z Kubova Huť_pohár JčK_všechny kategorie
Kubova Huť
C PAP UKZ UZD VEZ GS SL GS SL zrušeno
7.2.2015 V Jesenický pohár
Annaberg - Andělská Hora
T PAP GS GS
7.2.2015 V Pohár Orlických hor - Dynastar Lange Cup
Dolní Morava
B VEZ GS GS Upozornění
1.2.2015 V Krušnohorský pohárek č. 7
Bublava
K PAP GS GS
1.2.2015 V Z Šumavský pohárek č.5
Železná Ruda - Belveder
P VEZ GS GS změna
31.1. - 2.2.2015 V RKZ Head Cup 2015
Pec pod Sněžkou
H RKZ SL GS SG SL GS SG
31.1. - 1.2.2015 V ČP Allianz - Praděd
Karlov pod Praděděm
T FIS 2xSL 2xSL
31.1. - 1.2.2015 V Z Pohár Středočeského a Libereckého kraje
Jablonec nad Jizerou
S PAP 2xGS 2xGS změna
31.1. - 1.2.2015 V Z KKZ Středočeského kraje
Jablonec nad Jizerou
S VZZ 2xGS 2xGS Upozornění změna
31.1. - 1.2.2015 V Z Pohár AŠ Mladá Boleslav
Jablonec nad Jizerou
VEZ 2xGS 2xGS změna
31.1.2015 V Madeja sport CUP 2015
Kouty nad Desnou
M PAP GS GS
31.1.2015 V Z Šumavský pohárek č.4
Železná Ruda - Belveder
P VEZ GS GS změna
31.1.2015 V OLD CUP
Klíny
U UZD SL SL Upozornění
31.1.2015 V Z Krušnohorský pohárek č.6-2015
Bublava
K PAP KZ KZ změna
30.1.2015 V Mistrovství Prahy
Herlíkovice
A PAP GS GS
28.-30.1.2015 V FIS Pohár Pradědu
Praděd
T ENL FIS 2xSL GS 2xSL GS
25.1.2015 V Novoroční vločka 2015
Bublava
K VEZ GS GS
24.-25.1.2015 V Z Amer fun cup
Herlíkovice
H PAP 2xGS 2xGS změna
24.-25.1.2015 V Z Vist cup
Černý důl
H UKZ 2xSL 2xSL změna
24.-25.1.2015 V UKZ
Klínovec
U UKZ SL GS SL GS
24.-25.1.2015 V UZD
Klínovec
U UZD SL GS SL GS
24.-25.1.2015 V Z Amersportscup č.5 a 6-2015
Bublava
K PAP KZ GS KZ GS Upozornění změna
24.1.2015 V MADEJA SPORT cup 2015
Gruň/Staré Hamry
T PAP GS GS
23.-24.1.2015 V 53.ročník Skiinterkriterium
Říčky v Orlických horách
H CHI SL GS SL GS
17.-18.1.2015 V ČP Allianz - FIS Pec
Pec pod Sněžkou
H FIS 2xGS 2xGS
17.-18.1.2015 V Pohár Jaroslava Drápely
SKI AREÁL Klobouk
T UKZ GS SL GS SL
17.-18.1.2015 V Z Pohár Libereckého a Středočeského kraje
Ještěd
L PAP 2xGS 2xGS změna
17.-18.1.2015 V Šum.pohárek č.2.-3.
Špičák na Šumavě
P VEZ 2xGS 2xGS
17.1.2015 V Z Severočeský talent 2015
Sportareál Klíny
U VEZ GS GS Upozornění změna
11.1.2015 V Jesenický Pohár
Annaberg - Andělská Hora
T PAP GS GS
11.1.2015 V SKI CAMP - LIPNO
Ski areál Lipno
C PAP VEZ GS GS
10.-11.1.2015 V Z ČP Allianz - FIS
Rokytnice nad Jizerou
L FIS GS SL GS SL zrušeno
10.1.2015 V MADEJA SPORT cup 2015
Annaberg - Andělská Hora
T PAP GS GS
10.1.2015 V Z Z AMER SPORTS CUP a Krušnohorský pohárek 2015
Zadní Telnice
U PAP GS GS změna / zrušeno
8.-11.1.2015 V Z RKZ Head Cup 2015
Albrechtice v Jiz. horách
L RKZ 2xSG GS SL 2xSG GS SL změna
4.1.2015 V Z Z Pohár Libereckého kraje
Šachty – Vysoké nad Jizerou
L PAP GS GS změna / zrušeno
4.1.2015 V Pohár Orlických hor
Skipark Červená Voda
E VEZ GS GS
3.-4.1.2015 V Z RKZ Head Cup 2015
Ski Areál Bílá v Beskydech
Z RKZ 2xSL 2xSL změna
3.1.2015 V Z Z Pohár Libereckého kraje
Šachty – Vysoké nad Jizerou
L PAP GS GS změna / zrušeno
30.12.2014 V Předsilvestrovská show
Špindlerův Mlýn
H VEZ SL SL
27.12.2014 V TELNICKÝ ROHLÍK 2014
Zadní Telnice
U VEZ GS GS
27.12.2014 V Z DENDROS BOHEMIA PARALLEL SHOW
Karolinka
Z VEZ PA PA zrušeno
22.12.2014 V Z Jesenicky pohár
Malá Morávka - Kopřivná
T PAP GS GS zrušeno
20.-21.12.2014 V Z SP CIT Arnold Lund FIS Karlov
Malá Morávka
T FIS 2xSL 2xSL zrušeno
20.12.2014 V Z Vánoční Obřák
Hochficht (AUT)
C VEZ GS GS zrušeno
19.-21.12.2014 V Z Z UKZ
Vrbno pod pradědem
T UKZ SG 2xGS SG 2xGS změna / zrušeno
13.-16.12.2014 V Z ČP Allianz - FIS Stoh
Špindlerův Mlýn
H FIS 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS zrušeno
15.11.2014 V Z Krušnohorský pohárek - halový pětiboj
Sportareál Klíny Emeran II
U PAP zrušeno
15.11.2014 V Z Krušnohorský pohárek - halový pětiboj
Sportareál Klíny Emeran II
U zrušeno
2013/2014
20.4.2014 V Z Velikonoční vajíčko 35.ročník
Praděd
T VEZ GS GS zrušeno
12.-13.4.2014 V Z Moravskoslezský pohár finále
Praděd
T UZD SL GS SL GS zrušeno
6.4.2014 V Z Z ÚKZ Prahy a StČ
Horní Mísečky
A UZD SL SL změna / zrušeno
5.-6.4.2014 V Z Z Mistrovství Prahy a StČ kraje
Horní Mísečky
A UKZ 2xSL 2xSL změna / zrušeno
5.4.2014 V Z Z ÚZD Prahy a StČ
Horní Mísečky
A UZD SL SL změna / zrušeno
1.-3.4.2014 V Z ČP Allianz - FIS
Špindlerův Mlýn - Stoh
H FIS GS SL GS SL změna
30.-31.3.2014 V Z ČP Allianz - NC Špindl
Špindlerův Mlýn
H FIS NC 2xSL AC 2xSG 2xSL AC 2xSG změna
29.-30.3.2014 V Z Vist cup 2014-Finále
Pec pod Sněžkou
H UKZ GS SL GS SL zrušeno
29.-30.3.2014 V Z Z Po JčK Zadov
Zadov
C PAP UKZ UZD VEZ 2xGS SL 2xGS SL změna / zrušeno
29.-30.3.2014 V Z ÚKZ
Praděd
T UKZ 2xSL 2xSL zrušeno
23.3.2014 V Z Amer Sports Cup - finále
Klínovec
U PAP GS GS zrušeno
23.3.2014 V Z Z Amer Sports Cup - závod družstev
Klínovec
U PAP změna / zrušeno
23.3.2014 V Z Krušnohorský pohárek a Skitty Cup - finále
Klínovec
U PAP GS GS zrušeno
22.-23.3.2014 V Amer fun cup 2014
Stoh Finále
H PAP GS GS
22.-23.3.2014 V Z Moravia Silesian Cup
Annaberg
T UZD SL GS SL GS zrušeno
22.3.2014 V Z Valašský pohár 2014
Karolinka
Z VEZ zrušeno
22.3.2014 V Z Amer Sports Cup
Klínovec
U PAP GS GS zrušeno
22.3.2014 V Z Krušnohorský pohárek a Skitty Cup
Klínovec
U PAP GS GS zrušeno
22.3.2014 V Z Ski racing
Mitterdorf
C VEZ SL SL zrušeno
21.-23.3.2014 V Z ČP RKZ HEAD CUP - Dolní Morava
Dolní Morava
B RKZ SG GS SL SG GS SL zrušeno
18.-19.3.2014 V Z ČP RKZ HEAD CUP
Říčky v Orlických horách
E RKZ 2xGS 2xGS zrušeno
16.3.2014 V Z Mini Obřáček Open
Skiareál Lipno
C VEZ GS GS zrušeno
16.3.2014 V Petrikovska vlocka
Petrikov
M PAP GS GS
15.-16.3.2014 V ČP Allianz - FIS Karlov
Malá Morávka - Karlov
T FIS 2xSL 2xSL
15.-16.3.2014 V Z UKZ Zlínský
Kyčerka
Z UKZ SL GS SL GS zrušeno
15.-16.3.2014 V Z Vist cup 2014
Černý Důl
H UKZ GS SL GS SL zrušeno
15.-16.3.2014 V Pohar Lib.a Střed.kraje finále
Albrechtice v Jiz. horách
L PAP 2xGS 2xGS
15.3.2014 V Z Madeja sport cup 2014
Bílá
T PAP GS GS Upozornění změna
15.3.2014 V Z Veřejný SYNOT TIP
Kyčerka
Z VEZ GS GS změna
15.3.2014 V Pohár Orlických Hor - Dynastar-Lange Cup 2014
Říčky v Orlických horách
E PAP VEZ GS GS
15.3.2014 V Šumavský Pohárek
Velký Javor
P VEZ GS GS
12.3.2014 V Jesenický pohár 2014
Malá Morávka - SKI AREÁL Kopřivná
T PAP GS GS Upozornění
10.-11.3.2014 V Z MČR
Špičák na Šumavě-Velký Javor
P MCR SL GS SL GS změna
10.3.2014 V Karlovarský pohárek
Bublava
K PAP GS GS Upozornění
9.3.2014 V Z Jesenický Pohár
Suchá Rudná
T PAP PA PA zrušeno
9.3.2014 V Z Amersportscup č.X
Bublava
K PAP KZ KZ Upozornění změna
8.-9.3.2014 V Z Amer fun cup 2014
Medvědín
H PAP 2xGS 2xGS změna
8.-9.3.2014 V KP JčK, Po JčK
Hochficht (AUT)
C PAP UKZ UZD VEZ GS SL GS SL Upozornění
8.-9.3.2014 V Z UKZ-Moravskoslezský
Morávka - Sviňorky
T UKZ 2xSL 2xSL zrušeno
8.3.2014 V Z Vist cup 2014
Herlíkovice
H UKZ SL SL změna
8.3.2014 V Z Z TELNICKÝ ROHLÍK 2014
Zadní Telnice
U VEZ GS GS změna / zrušeno
8.3.2014 V Skitty Cup č. IX
Bublava
K KZ KZ Upozornění
8.3.2014 V Z Jesenický pohár
Annaberg - Andělská Hora
T PAP GS GS zrušeno
2.3.2014 V Madeja sport CUP 2014
Kouty
M PAP GS GS
1.-2.3.2014 V Z Pohár Lib. a Střed. kraje
Vysoké nad Jizerou
L PAP 2xGS 2xGS zrušeno
1.-2.3.2014 V ČP RKZ HEAD CUP
Malá Morávka
T RKZ 2xSL 2xSL
1.3.2014 V Madeja sport cup 2014
Kouty
M PAP GS GS
1.3.2014 V Z Pohár Orl.hor-Dynastar-Lange Cup 2014
Deštné v OH
E VEZ GS GS zrušeno
23.2.2014 V Z Madeja sport cup 2014
Soláň
Z PAP GS GS zrušeno
23.2.2014 V Z Jesenický Pohár
Andělská Hora
T PAP GS GS zrušeno
23.2.2014 V Z Krušnohorský pohárek - Skitty Cup
Pyšná
U PAP KZ KZ zrušeno
23.2.2014 V Pohar Lib.a Střed.kraje
Kamenec
L PAP GS GS
22.-24.2.2014 V Z ČP RKZ HEAD CUP - Rokytnice
Rokytnice nad Jizerou
L RKZ SL GS SG SL GS SG zrušeno
22.-23.2.2014 V Z Z Stř.klasifikační závod
Paseky nad Jizerou
S VZZ 2xGS 2xGS změna / zrušeno
22.-23.2.2014 V Z Pohár AŠ MB
Paseky nad Jizerou
S VEZ 2xGS 2xGS zrušeno
22.-23.2.2014 V Z Z Pohár S a L kraje
Paseky nad Jizerou
S PAP 2xGS 2xGS změna / zrušeno
22.2.2014 V Z Madeja sport cup 2014
Gruň/Staré Hamry
T PAP GS GS zrušeno
22.2.2014 V Z Pohár Orlických Hor - Dynastar-Lange Cup 2014
České Petrovice
E PAP VEZ GS GS zrušeno
22.2.2014 V Kramolínský obřák
Skiareál Lipno
C VEZ GS Upozornění
22.2.2014 V Z Skitty cup -Krušnohorský pohárek
Sportareál Klíny
U PAP GS GS zrušeno
22.2.2014 V Z Karlovarský pohárek a přebor KK 2014
Boží Dar - Neklid
K PAP GS GS zrušeno
22.2.2014 V Z Madeja sport CUP 2014
Kouty
M PAP GS GS zrušeno
16.2.2014 V Z Cena skřítka Ostružníka
Ostružná
M PAP GS GS změna
16.2.2014 V Šumavský pohárek
Špičák na Šumavě
P VZZ GS GS
16.2.2014 V Amerrsportscup III
Bublava
K PAP GS GS
16.2.2014 V Amersportscup IV
Bublava
K PAP GS GS Upozornění
16.2.2014 V Madeja Sport cup 2014
Praděd - Ovčárna
T PAP GS GS
16.2.2014 V Skitty cup VII
Bublava
K PAP GS GS Upozornění
15.-16.2.2014 V Vist cup 2014
Stoh
H UKZ SL GS SL GS
15.-16.2.2014 V Amer fun cup 2014
Černý Důl
H PAP 2xGS 2xGS
15.-16.2.2014 V Z UZD - Ústecký
Zadní Telnice
U UZD 2xSL 2xSL zrušeno
15.-16.2.2014 V Z UKZ - Ústecký
Zadní Telnice
U UKZ 2xSL 2xSL zrušeno
15.2.2014 V Z Madeja sport cup 2014
Petříkov
M PAP GS GS zrušeno
15.2.2014 V UKZ Zlínský
Karolinka
Z UKZ GS GS
15.2.2014 V Madeja Sport cup 2014
Annaberg - Andělská Hora
T PAP GS GS
14.-16.2.2014 V MČRJ - FIS Bílá
Bílá v Beskydech
T FIS UNI SL 2xGS SL 2xGS
9.2.2014 V Jesenický pohár
Annaberg - Andělská Hora
T PAP GS GS
9.2.2014 V Old cup
Klíny
U UZD SL SL Upozornění
9.2.2014 V Z Pohár Lib. a Střed. Kraje
Vysoké nad Jizerou
L PAP GS GS změna
9.2.2014 V Jesenický pohár
Annaberg - Suchá Rudná
T PAP PA PA Upozornění
8.-10.2.2014 V ČP RKZ HEAD CUP - Šp.Mlýn
Špindlerův Mlýn
H RKZ SL GS SG SL GS SG
8.-9.2.2014 V FIS CIT - Špindl
Horní Mísečky
A CIT 2xSL 2xSL
8.2.2014 V Madeja sport cup 2014
Annaberg -Andělská Hora
T PAP GS GS
8.2.2014 V Pohár Orlických Hor - Dynastar-Lange Cup 2014
Dolní Morava
E PAP VEZ GS GS
8.2.2014 V Z Šumavský pohárek 4
Pancíř
P PAP GS GS zrušeno
8.2.2014 V Jesenický pohár
Annaberg - Andělská Hora
T PAP GS GS Upozornění
8.2.2014 V Z Pohár Lib. a Střed. kraje
Ještěd F10
L PAP GS GS změna
7.-9.2.2014 V Z Moravia Silesian Cup
Vrbno pod Pradědem
T UZD SG GS SL SG GS SL Upozornění změna
1.-2.2.2014 V Amer fun cup 2014
Herlíkovice
H PAP 2xGS 2xGS
1.-2.2.2014 V Z ČP Allianz - FIS Karlov
Kažmarka
T FIS 2xSL 2xSL změna
1.-2.2.2014 V Z Ski team Krkonoš Cup
Benecko
S VEZ 2xGS 2xGS zrušeno
1.-2.2.2014 V Kubova Huť Po JčK
Kubova Huť
C PAP UKZ UZD VEZ GS SL GS SL Upozornění
1.-2.2.2014 V ČP RKZ HEAD CUP 2014
Pec pod Sněžkou
H RKZ 2xGS 2xGS
1.2.2014 V Z Lišák
Stříbrná
K VEZ SL SL zrušeno
31.1. - 2.2.2014 V Z Z Mistr.Moravy a Slezska
Vrbno pod Pradědem
T UKZ SG GS SL SG GS SL změna / zrušeno
31.1. - 2.2.2014 V Z Šumavský pohárek 2 a 3
SKI AREÁL BELVEDER
P VEZ 2xGS 2xGS změna
31.1.2014 V Mistrovství Prahy
Herlíkovice
A PAP GS GS
31.1.2014 V Z Z Krajský přebor KSL T
Vrbno pod Pradědem
T UKZ SG SG změna / zrušeno
30.1.2014 V Pohár Orlických Hor - Dynastar-Lange Cup 2014
Čenkovice- večerní OS
E PAP VEZ GS GS
27.-29.1.2014 V FIS Praděd
Praděd
T ENL FIS GS 2xSL GS 2xSL
26.1.2014 V Z Jesenický pohár 2014
Annaberg
T PAP GS GS Upozornění změna
25.-26.1.2014 V Z Z Vist cup 2014
Černý Důl
H UKZ GS SL GS SL změna / zrušeno
25.-26.1.2014 V Amer fun cup 2014
Pec pod Sněžkou
H PAP 2xGS 2xGS
25.1.2014 V Z Madeja sport cup 2014
Annaberg
T PAP GS GS Upozornění změna
24.-25.1.2014 V Z 52. Skiinterkriterium
Říčky v Orlických horách
E CHI GS SL GS SL zrušeno
20.-22.1.2014 V VI. ZOM
Velké Meziříčí
J ZOM SL PA SL PA
18.-19.1.2014 V Z ČP Allianz - FIS Pec
Pec pod Sněžkou
H FIS 2xGS 2xGS zrušeno
18.-19.1.2014 V Z PAP Středočeský
Pec pod Sněžkou
A PAP 2xGS 2xGS zrušeno
18.-19.1.2014 V Z UKZ Středočeský
Pec pod Sněžkou
A UKZ 2xGS 2xGS zrušeno
18.-19.1.2014 V Z ÚKZ Ústeckého kraje
Klínovec
U UKZ 2xGS 2xGS zrušeno
18.-19.1.2014 V Z UZD Ústeckého kraje
Klínovec
U UZD 2xGS 2xGS zrušeno
18.-19.1.2014 V Z Z UZD - Moravskoslezský pohár
Gruň/Staré Hamry
T UZD SL GS SL GS změna / zrušeno
18.1.2014 V Z Pohár Orlických Hor - Dynastar-Lange Cup 2014
Deštné v Orlických horách
E PAP VEZ GS GS zrušeno
18.1.2014 V Z UKZ Moravskoslezský
Gruň/Staré Hamry
T UKZ GS SL GS SL zrušeno
16.-19.1.2014 V Z ČP Allianz - FIS Albrechtice
Albrechtice v Jiz. horách
L FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL zrušeno
12.1.2014 V Z AMER SPORTS CUP
Bouřňák
U PAP GS GS zrušeno
12.1.2014 V Lipno SkiCamp GS
Skiareál Lipno
C VEZ GS GS
11.-12.1.2014 V Z ČP RKZ HEAD CUP - Bílá
Bílá v Beskydech
T RKZ GS SL GS SL zrušeno
11.1.2014 V Z AMERSPORTS CUP 2014
Zadní Telnice
U PAP GS GS zrušeno
7.-9.1.2014 V Z ČP Allianz - SG FIS Špindl
Špindlerův Mlýn
H FIS NJC 3xAC 3xSG 3xAC 3xSG zrušeno
5.1.2014 V Z Jesenický Pohár 2014
Karlov - Myšák
T PAP GS GS zrušeno
5.1.2014 V Pohár Orlických Hor - Dynastar-Lange Cup 2014
Červená Voda
E PAP GS GS
4.-5.1.2014 V ČP RKZ HEAD CUP
Špindlerův Mlýn - Stoh
H RKZ 2xSL 2xSL
4.-5.1.2014 V Z Z Pohár Lib. a Střed. kraje
Vysoké nad Jizerou
L PAP 2xGS 2xGS změna / zrušeno
4.1.2014 V Z Z Novoroční vločka 2014
Bublava
K PAP KZ KZ změna / zrušeno
27.12.2013 V Z DENDROS BOHEMIA PARALLEL SHOW
Karolinka
Z VEZ PA PA Upozornění změna
21.-22.12.2013 V Z Českomoravský pohár - Moravia Silesia CUP
Malá Morávka - Kopřivná
T UZD 2xGS 2xGS zrušeno
21.-22.12.2013 V Z Z UKZ Moravskoslezký
Gruň/Staré Hamry
T UKZ SL GS SL GS změna / zrušeno
21.-22.12.2013 V Z Z UKZ Liberecký
Ještěd, trať „Pod lany“
L UKZ SL GS SL GS změna / zrušeno
14.-17.12.2013 V Z FIS Stoh
Špindlerův Mlýn
H FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL zrušeno
14.12.2013 V Vánoční obřák
Hochficht (AUT)
C VEZ GS GS
2012/2013
5.-7.4.2013 V FIS - Praděd
Praděd
T ENL FIS 2xSL GS 2xSL GS
30.-31.3.2013 V Vist cup 2013 - Finále
Špindlerův Mlýn-Stoh
H UKZ GS SL GS SL
30.3.2013 V KO - paralelní závod
Špičák na Šumavě
P VEZ PA PA Upozornění
30.3.2013 V Valašský pohár 2013
Razula
Z VEZ GS GS
25.-28.3.2013 V ČP Allianz - FIS Kouty
Kouty, Přemyslov
M FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
24.3.2013 V Pohár Jihočeského kraje
Zadov
C VEZ SL SL
23.-24.3.2013 V Z Vist cup 2013
Špindlerův Mlýn-Medvědín
H UKZ GS SL GS SL zrušeno
23.-24.3.2013 V Mistrovství Prahy a StČ kraje
Horní Mísečky
A UKZ 2xSL 2xSL
23.-24.3.2013 V UZD Prahy a StČ kraje
Horní Mísečky
A UZD 2xSL 2xSL
23.-24.3.2013 V Z VZZ - Karlovarský
Bublava
K VZZ GS SL GS SL zrušeno
23.-24.3.2013 V Z UZD - Karlovarský
Bublava
K UZD GS SL GS SL zrušeno
23.-24.3.2013 V UKZ Zlínský
Kyčerka
Z UKZ SL GS SL GS
23.3.2013 V Šumavský pohárek VI.
Špičák na Šumavě
P PAP GS GS
23.3.2013 V Valašský pohár 2013
Kyčerka
Z VEZ GS GS
21.-24.3.2013 V ČP Allianz - NC - Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn-Sv. Petr
H NC AC SG GS SL AC SG GS SL
17.3.2013 V Dynastar Lange Cup - Finále
Říčky v Orlických horách
E VEZ GS GS Upozornění
17.3.2013 V Miniobřáček OPEN
Skiareál Lipno
C VEZ GS GS Upozornění
16.-17.3.2013 V ČP Allianz - FIS - Karlov
Karlov pod Pradědem
T FIS 2xSL 2xSL
16.-17.3.2013 V ČP RKZ Head Cup
Albrechtice v Jiz. horách
L RKZ GS SL GS SL
16.-17.3.2013 V Z Madeja sport cup 2013
Bílá v Beskydech
T PAP 2xGS 2xGS změna
16.-17.3.2013 V Z Pohár Lib. a Střed. kraje
Ještěd - Pláně
L PAP 2xGS 2xGS změna
16.3.2013 V KO-paralelní závod
Železná Ruda - Belveder
P VEZ PA PA
16.3.2013 V Z Veřejný závod
Stříbrná - lišák
K VEZ PA PA zrušeno
16.3.2013 V Valašský pohár 2013
Karolínka
Z VEZ
16.3.2013 V Karlovarský pohárek-finále
Bublava
K PAP GS GS
10.-11.3.2013 V Amer Fun cup 2013
Špindlerův Mlýn - Stoh
H PAP GS GS PD
10.3.2013 V Jesenický pohár 2013
Annaberg - Suchá Rudná
T PAP PA PA
9.-17.3.2013 V Z Amer sport cup 2013
Klínovec
U PAP GS KZ GS KZ změna
9.-10.3.2013 V UKZ - Plzeňský
Špičák na Šumavě
P UKZ SL GS SL GS
9.-10.3.2013 V Z UKZ - Moravskoslezský
Praděd
T UKZ 2xGS 2xGS zrušeno
9.-10.3.2013 V UZD - Plzeňsky
Špičák na Šumavě
P UZD SL GS SL GS
9.3.2013 V Dynastar Lange Cup
Dolní Morava
E VEZ GS GS
9.3.2013 V Z Telnický Rohlík
Telnice
U VEZ GS GS zrušeno
2.-3.3.2013 V Amer Fun cup 2013
Špindlerův Mlýn-Medvědín
H PAP 2xGS 2xGS
2.-3.3.2013 V Z UZD - Ústecký
Telnice
U UZD SL SL změna
2.-3.3.2013 V Z Lipenský MISTR
Skiareál Lipno
C VEZ GS SL GS SL zrušeno
1.-3.3.2013 V MČR Žáků
Hochficht (AUT)
C MCR SG SL GS SG SL GS
24.2.2013 V Jesenický pohár 2013
Annaberg - Andělská hora
T PAP GS GS
24.2.2013 V Z Veřejný závod
Nové Hamry
K PAP GS GS zrušeno
24.2.2013 V UZD - Ústecký
Bouřňák
U UZD GS GS
24.2.2013 V UKZ - Ústecký
Bouřňák
U UKZ GS GS
23.-24.2.2013 V ČP RKZ Head Cup
Karolinka
Z RKZ SL GS SL GS
23.-24.2.2013 V Pohár Jihočeského kraje
Hochficht (AUT)
C PAP 2xGS 2xGS
23.-24.2.2013 V UKZ - Jihočeský
Hochficht (AUT)
C UKZ SL GS SL GS
23.-24.2.2013 V UZD - Jihočeský
Hochficht (AUT)
C UZD SL GS SL GS
23.2.2013 V Z Dynastar Lange Cup
České Petrovice
E VEZ GS GS zrušeno
23.2.2013 V Madeja sport cup 2013
Sviňorky - Morávka
T PAP GS GS
23.2.2013 V UKZ - Ústecký
Klíny
U UKZ SL SL
23.2.2013 V UZD - Ústecký
Klíny
U UZD SL SL
23.2.2013 V Z Maja sport cup
Labská
H VEZ GS GS zrušeno
23.2.2013 V Amersportscup 2013
Bublava
K PAP KZ KZ
23.2.2013 V Pohár StČ a Lib.kraje
Paseky nad Jizerou
S PAP GS GS
23.2.2013 V UKZ - Středočeský
Paseky nad Jizerou
S VEZ GS
23.2.2013 V Pohár AŠ Ml. Boleslav
Paseky nad Jizerou
S VEZ GS GS
21.2.2013 V Z Přebor Ústeckého kraje
Mezihoří
U PAP GS GS změna
17.2.2013 V Z Veřejný závod
Stříbrná - lišák
K VEZ GS GS zrušeno
16.-17.2.2013 V FIS - UNI - Bílá
Bílá v Beskydech
T UNI SL GS SL GS
16.-17.2.2013 V Amer Fun cup 2013
Pec pod Sněžkou
H PAP 2xGS 2xGS
16.-17.2.2013 V Vist cup 2013
Jánské lázně
H UKZ SL GS SL GS
16.-17.2.2013 V UKZ - Plzeňský
Špičák na Šumavě
P UKZ SL GS SL GS
16.-17.2.2013 V UKZ - Moravskoslezský
Sviňorky - Morávka
T UKZ 2xSL 2xSL
16.-17.2.2013 V UZD - Plzeňsky
Špičák na Šumavě
P UZD SL GS SL GS
16.2.2013 V Z Finále
Stříbrná - lišák
K PAP KZ KZ zrušeno
16.2.2013 V Madeja sport cup 2013
Soláň
Z PAP GS GS
16.2.2013 V Z Pohár Jihočeského kraje
Kramolín
C VEZ GS GS zrušeno
16.2.2013 V Cena skřítka Ostružníka
Ostružná
M VEZ GS GS
10.2.2013 V Jesenický pohár 2013
Kopřivná - Malá Morávka
T VEZ GS KZ GS KZ
10.2.2013 V Amersportcup 2013
Bouřňák
U PAP GS GS
9.-10.2.2013 V FIS - CIT Mistr.Prahy a Stř. kraje
Horní Mísečky
H CIT 2xSL 2xSL
9.-10.2.2013 V ČP RKZ Head Cup
Bílá v Beskydech
T RKZ SL GS SL GS
9.-10.2.2013 V Šumavský pohárek V
Pancíř
P PAP 2xGS 2xGS
9.-10.2.2013 V Pohár Lib. a Střed. kraje
Albrechtice v Jiz.horách
L PAP 2xGS 2xGS
9.-10.2.2013 V Územní závod Prahy a Střed. kraje
Pec pod Sněžkou
S PAP 2xGS 2xGS
9.-10.2.2013 V UKZ - Středočeský
Pec pod Sněžkou
A UKZ 2xGS 2xGS
9.2.2013 V Z Dynastar Lange Cup
Deštné v Orlických Horách
E VEZ GS GS změna
9.2.2013 V Amersportcup 2013
Telnice
U PAP KZ KZ
9.2.2013 V Z Maja sport cup
Labská
H VEZ GS GS zrušeno
3.2.2013 V Z Novoroční vločka
Bublava
K PAP KZ KZ změna
3.2.2013 V Z Šumavský pohárek IV
Slavoj
P PAP GS GS zrušeno
2.-3.2.2013 V Vist cup 2013
Herlíkovice
H UKZ SL GS SL GS
2.-3.2.2013 V Z Z Pohár StČ a Lib.kraje
Rokytnice nad Jizerou
L PAP 2xGS 2xGS změna / zrušeno
2.-3.2.2013 V Z UKZ - Středočeský
Rokytnice nad Jizerou
L UKZ 2xGS 2xGS změna
2.-3.2.2013 V Z UZD - Středočeský
Rokytnice nad Jizerou
L UZD 2xGS 2xGS změna
2.-3.2.2013 V Z Pohár Jihočeského kraje
Kubova Huť
C VEZ GS SL GS SL změna
2.2.2013 V Z Cena Oldy Šustka
Kraslice
K PAP GS GS zrušeno
2.2.2013 V Madeja sport cup 2013
Petříkov
M PAP GS GS
1.-3.2.2013 V UKZ - Moravskoslezský
Karlov pod Pradědem
T UKZ 2xGS SL 2xGS SL
1.2.2013 V Mistrovství Prahy
Herlíkovice
H PAP GS GS
31.1. - 3.2.2013 V Z ČP Allianz - FIS - Albrechtice
Albrechtice v Jiz.horách
L FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL změna
31.1.2013 V Dynastar Lange Cup
Večerní Čenkovice
E VEZ GS GS
27.1.2013 V Z Hamerská vločka
Hamry
K PAP GS GS zrušeno
26.-27.1.2013 V ČP Allianz - FIS - Kažmarka
Karlov pod Pradědem
T FIS 2xSL 2xSL
26.-27.1.2013 V Amer Fun cup 2013
Herlíkovice
H PAP 2xGS 2xGS
26.-27.1.2013 V Z Vist cup 2013
Pec pod Sněžkou
H UKZ SL GS SL GS změna
26.-27.1.2013 V Z UKZ - Moravskoslezský
Grůň
T UKZ 2xGS 2xGS změna
26.-27.1.2013 V Pohár Jihočeského kraje
Zadov
C PAP GS SL GS SL
26.-27.1.2013 V UKZ - Jihočesky
Zadov
C UKZ GS SL GS SL
26.-27.1.2013 V UZD - Jihočeský
Zadov
C UZD GS SL GS SL
26.1.2013 V Jesenický pohár 2013
Petříkov
M PAP GS GS
26.1.2013 V Z UZD - Ústecký
Klínovec
U UZD SL SL změna
26.1.2013 V Z UKZ - Ústecký
Klínovec
U UKZ SL SL změna
26.1.2013 V Z Maja sport cup
Labská
H VEZ GS GS zrušeno
25.-26.1.2013 V 51. Skiinterkriterium
Říčky v Orlických horách
E CHI SL GS SL GS
22.-23.1.2013 V ČP RKZ Head Cup
Říčky v Orlických horách
E RKZ SL GS SL GS
20.1.2013 V Amersportscup 2013
Klínovec
U PAP GS GS
19.-20.1.2013 V ČP Allianz - FIS - Pec
Pec pod Sněžkou
H FIS 2xGS 2xGS
19.-20.1.2013 V UKZ - Moravskoslezský
Karlov pod Pradědem
T UKZ 2xSL 2xSL
19.-20.1.2013 V Z UKZ - Ústecký
Telnice
U UKZ SL GS SL GS zrušeno
19.-20.1.2013 V Pohár Lib. a Střed. kraje
Kamenec
L PAP 2xGS 2xGS
19.1.2013 V Z Šumavský pohárek III
Gr.Arber
P PAP GS GS změna
19.1.2013 V Madeja sport cup 2013
Grůň
T PAP GS GS
19.1.2013 V Přebor Ústeckého kraje
Klíny - Bouřňák
U PAP GS GS
16.-18.1.2013 V Z ČP RKZ Head Cup
Klínovec
U RKZ TRA SG SG změna
14.-15.1.2013 V ČP Allianz - FIS - Špindl
Špindlerův Mlýn-Svatý Petr
H FIS SG AC SG AC
12.-13.1.2013 V Šumavský pohárek II
Špičák na Šumavě
P VEZ GS GS
12.-13.1.2013 V Z Pohár Lib. a Střed. kraje
Vysoké nad Jizerou
L PAP 2xGS 2xGS změna
12.1.2013 V Madeja sport cup 2013
Annaberg - Andělská hora
T PAP GS GS
12.1.2013 V Z Veřejný závod
Telnice
U VEZ PA PA zrušeno
12.1.2013 V Z Maja sport cup
Labská
H VEZ GS GS zrušeno
10.-11.1.2013 V ČP RKZ Head Cup
Stoh
H RKZ SL GS SL GS
6.1.2013 V Dynastar Lange Cup
Ski park Červená Voda
E VEZ GS GS
6.1.2013 V Jesenický pohár 2013
Karlov - Myšák
T PAP GS GS
6.1.2013 V Z Šumavský pohárek I
Skiareál Lipno
P PAP GS GS zrušeno
6.1.2013 V Pohár Jihočeského kraje
Kramolín
C VEZ GS GS
5.-6.1.2013 V Amer Fun cup 2013
Černý Důl
H PAP 2xGS 2xGS
2.1.2013 V Z Pohár Lib. a Střed. kraje
Ještěd
L PAP GS GS změna
31.12.2012 V Pohár Jihočeského kraje
Hochficht (AUT)
C PAP GS GS
30.12.2012 V Silvestr Show
Stoh
H VEZ SL SL
22.12.2012 V Z Pohár Jihočeského kraje
Zadov
C VEZ GS GS změna
16.-19.12.2012 V Z ČP Allianz - FIS - Stoh
Špindlerův Mlýn - Stoh
H FIS 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS změna
15.-17.12.2012 V ČP RKZ Head Cup
Špičák na Šumavě
P RKZ 2xSG GS 2xSG GS
8.-10.12.2012 V Z FIS CIT Arnold Lunn
Špindlerův Mlýn - Stoh
H CIT FIS 2xSL GS 2xSL GS zrušeno
2011/2012
14.-15.4.2012 V Memoriál Jožky Paulátha
Praděd
T VEZ SL GS
8.4.2012 V Pradědské jarní vajíčko
Praděd
T VEZ GS GS
1.4.2012 V Veřejný závod JČ
Zadov
C VEZ SL SL
31.3. - 1.4.2012 V Vist cup 2012 - Finále - UKZ
Špindl - Stoh
H UKZ GS SL GS SL
31.3.2012 V Z Veřejný závod
Špičák na Šumavě
P VEZ GS GS zrušeno
31.3.2012 V Valašský pohár
Razula
Z VEZ GS GS
30.3. - 1.4.2012 V FIS ENL + CIT - Praděd
Praděd
T CIT ENL GS 2xSL GS 2xSL
26.-29.3.2012 V ČP - FIS Kouty
Kouty Přemyslov
M FIS 3xSL GS 3xSL GS
24.-25.3.2012 V Z Vist cup 2012 - UKZ
Špindlerův Mlýn-Medvědín
H UKZ GS SL GS SL zrušeno
24.-25.3.2012 V UKZ Moravskoslezský
Praděd
T UKZ 2xGS 2xGS
24.-25.3.2012 V Z UZD Moravskoslezský
Praděd
T UZD 2xGS 2xGS zrušeno
24.-25.3.2012 V Z UKZ - Ústecký finále
Klínovec
U UKZ 2xGS 2xGS zrušeno
24.-25.3.2012 V Z UZD - Ústecký finále
Klínovec
U UZD 2xGS 2xGS zrušeno
24.3.2012 V Šumavský pohárek
Špičák na Šumavě
P PAP GS GS
24.3.2012 V Z Z Veřejný závod
Grůň
T VEZ GS GS změna / zrušeno
24.3.2012 V Z Obřáček pro nejmenší
Ski areál Lipno
C VEZ GS GS zrušeno
22.-25.3.2012 V Finále ČP 2012 - MMČR
Špindl - Sv.Petr
H NC AC SG GS SL AC SG GS SL
21.3.2012 V Z ČP 2012 - MČRJ - FIS
Špindl - Sv.Petr
H FIS AC SG AC SG zrušeno
17.-18.3.2012 V ČP 2012 - VII. RKZ - Head cup
Albrechtice
L RKZ GS SL GS SL
17.-18.3.2012 V F Amer Fun cup 2012 - Finále
Špindl - Stoh
H PAP GS GS
17.-18.3.2012 V ČP 2012 - FIS
Malá Morávka - Karlov
T FIS 2xSL 2xSL
17.-18.3.2012 V Madeja sport cup 2012
Bílá v Beskydech
T PAP 2xGS 2xGS
17.-18.3.2012 V UKZ - Jihočeský
Hochficht (AUT)
C UKZ SL GS SL GS
17.-18.3.2012 V UZD - Jihočeský
Hochficht (AUT)
C UZD SL GS SL GS
17.-18.3.2012 V PAP - Jihočeský
Hochficht (AUT)
C PAP SL GS SL GS
17.3.2012 V Z Veřejný závod
Belveder
P VEZ GS GS zrušeno
17.3.2012 V Z Veřejný závod
Stříbrná
K VEZ PA PA zrušeno
17.3.2012 V Z Valašský pohár
Karolínka
Z VEZ PA PA změna
17.3.2012 V Z Orlický pohárek
Říčky v Orlických horách
E VEZ GS GS zrušeno
13.3.2012 V Pohár Černého Dolu
Černý Důl
H VEZ GS GS
11.3.2012 V Z Valašský pohár
Kyčerka
Z VEZ GS GS zrušeno
10.-12.3.2012 V ČP 2012 - VI. RKZ - MČR
Rokytnice nad Jizerou
L MCR SL GS SG SL GS SG
10.-11.3.2012 V UKZ - Plzeňský
Špičák na Šumavě
P UKZ SL GS SL GS
10.-11.3.2012 V UZD - Plzeňský
Špičák na Šumavě
P UZD SL GS SL GS
10.-11.3.2012 V Z Pohár Lib a Stř. kraje
Vysoké n. J.-Šachty
L PAP 2xGS 2xGS zrušeno
10.3.2012 V Z Telnický rohlík
Telnice
U VEZ PD PD zrušeno
10.3.2012 V Amer sports cup 2012 finále
Klínovec
U PAP GS GS
9.3.2012 V Z Jesenický Pohár 2012
Suchá Rudná
T PAP PA PA zrušeno
8.-11.3.2012 V Z ČP 2012 - FIS
Albrechtice
L FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL změna
8.3.2012 V Z Z Veřejný závod
Mosty u Jablunkova
T VEZ GS GS změna / zrušeno
4.3.2012 V Z UKZ - Ústecký
Bouřňák
U UKZ GS GS zrušeno
4.3.2012 V Z UZD - Ústecký
Bouřňák
U UZD GS GS zrušeno
3.-4.3.2012 V Z F Amer Fun cup 2012
Špindlerův Mlýn - Medvědín
H PAP 2xGS 2xGS změna
3.-4.3.2012 V Z Vist cup 2012- UKZ
Černý důl
H UKZ 2xSL 2xSL změna
3.-4.3.2012 V ČP 2012 - FIS
Bílá v Beskydech
T FIS 2xGS 2xGS
3.-4.3.2012 V Z Šumavský pohárek
Pancíř
P VEZ 2xGS 2xGS změna
3.-4.3.2012 V Madeja sport cup 2012
Soláň
Z PAP 2xGS 2xGS
3.-4.3.2012 V Z Amer sports cup 2012
Bublava
U PAP GS KZ GS KZ změna
3.3.2012 V Z UKZ - Ústecký
Telnice
U UKZ SL SL zrušeno
3.3.2012 V Z UZD - Ústecký
Telnice
U UZD SL SL zrušeno
3.3.2012 V Z Orlický pohárek
Dolní Morava
E VEZ GS GS zrušeno
2.-4.3.2012 V UKZ Moravskoslezsky
Karlov pod Pradědem
T UKZ 2xSL GS 2xSL GS
2.-4.3.2012 V Z UZD Moravskoslezský
Karlov pod Pradědem
T UZD GS 2xSL GS 2xSL zrušeno
1.3.2012 V Jesenický Pohár 2012
Annaberg
T PAP GS GS
29.2.2012 V Z Valašský víceboj
Búřov
T VEZ zrušeno
28.2.2012 V Jesenický Pohár 2012
Karlov pod Pradědem
T PAP GS GS
26.2.2012 V Amer sports cup 2012
Schoneck
U PAP GS GS
26.2.2012 V Veřejný závod
Ostružná
M VEZ GS GS
25.-26.2.2012 V Z F ČP 2012 - V. RKZ - Head cup
Karolínka
Z RKZ SL GS SL GS změna
25.-26.2.2012 V Z UKZ Moravskoslezsky
Morávka
T UKZ 2xSL 2xSL zrušeno
25.-26.2.2012 V Z UZD Moravskoslezský
Morávka
T UZD 2xSL 2xSL zrušeno
25.-26.2.2012 V Z UKZ - Ústecký
Klíny
U UKZ 2xSL 2xSL zrušeno
25.-26.2.2012 V Z UZD - Ústecký
Klíny
U UZD 2xSL 2xSL zrušeno
25.-26.2.2012 V Pohár Lib a Stř. kraje
Kamenec
L PAP 2xGS 2xGS
25.2.2012 V Amer sports cup 2012
Erlbach
U PAP GS GS
25.2.2012 V Z Orlický pohárek
České Petrovice
E VEZ GS GS zrušeno
19.2.2012 V Šumavský pohárek
Špičák-Slavoj
P PAP GS GS
18.-19.2.2012 V F Amer Fun cup 2012
Deštné v Orlických horách
H PAP 2xGS 2xGS
18.-19.2.2012 V Z Vist cup 2012- UKZ
Pec pod Sněžkou
H UKZ 2xGS 2xGS změna
18.-19.2.2012 V ČP2012 - MČRJ - FIS UNI
Bílá v Beskydech
T UNI SL GS SL GS
18.-19.2.2012 V Z Madeja sport cup 2012
Mosty u Jablunkova
T PAP 2xGS 2xGS změna
18.-19.2.2012 V Z Z UKZ Moravskoslezský
Praděd
Z UKZ 2xGS 2xGS změna / zrušeno
18.-19.2.2012 V Z Z UZD Moravskoslezský
Praděd
Z UZD 2xGS 2xGS změna / zrušeno
18.2.2012 V Z Veřejný závod
Mosty u Jablunkova
T VEZ GS GS zrušeno
18.2.2012 V Z Veřejný závod
Stříbrná - Lišák
K VEZ GS SL GS SL zrušeno
12.2.2012 V Jesenický Pohár 2012
Kopřívná
T PAP GS GS
12.2.2012 V Amer sports cup 2012
Bouřňák
U PAP GS GS
11.-12.2.2012 V ČP 2012 - IV. RKZ - Head cup
Pec pod Sněžkou
H RKZ SL GS SL GS
11.-12.2.2012 V Z FIS - CIT - Mis. Prahy a Stř. Kraje
Horní Mísečky
H CIT 2xSL 2xSL změna
11.-12.2.2012 V Z Z UKZ - Plzeňský
Špičák na Šumavě
P UKZ SL GS SL GS změna / zrušeno
11.-12.2.2012 V Z Z UZD - Plzeňský
Špičák na Šumavě
P UZD SL GS SL GS změna / zrušeno
11.-12.2.2012 V Madeja sport cup 2012
Valašská Bystřice
T PAP 2xGS 2xGS
11.-12.2.2012 V Z Pohár Lib a Stř. kraje
Ještěd - Pláně
L PAP 2xGS 2xGS změna
11.-12.2.2012 V Veřejný závod JČ
Kubova Huť
C VEZ GS SL GS SL
11.2.2012 V Amer sports cup 2012
Telnice
U PAP GS GS
5.2.2012 V Z Krajský přebor
Pyšná
U PAP KZ KZ změna
5.2.2012 V Z Orlický pohárek
Deštné v Orlických horách
E VEZ GS GS změna
4.-5.2.2012 V F Amer Fun cup 2012
Herlíkovice
H PAP 2xGS 2xGS
4.-5.2.2012 V F FIS CIT - Karolínka
Karolínka
Z CIT 2xSL 2xSL
4.-5.2.2012 V Mis.Prahy a Stč Kraje - UKZ
Horní Mísečky
H UKZ 2xSL 2xSL
4.-5.2.2012 V UZD Středočeský
Horní Mísečky
H UZD 2xSL 2xSL
4.-5.2.2012 V Madeja sport cup 2012
Morávka
T PAP 2xGS 2xGS
4.-5.2.2012 V UKZ Moravskoslezský
Velké Karlovice
Z UKZ 2xSL 2xSL
4.-5.2.2012 V Z UZD Moravskoslezský
Velké Karlovice
Z UZD 2xSL 2xSL zrušeno
4.2.2012 V Z Krajský přebor
Klíny
U PAP GS GS změna
4.2.2012 V Z Kramolínský obřák
Kramolín
C VEZ GS GS změna
2.2.2012 V Pohár Lib a Stř. kraje
Tanvaldský Špičák
L PAP GS GS
30.1. - 1.2.2012 V Zimní Olympiáda mládeže
Bílá v Beskydech
T UKZ ZOM SL GS SL GS
28.-29.1.2012 V ČP 2012 - FIS
Karlov pod Pradědem
T FIS 2xSL 2xSL
28.-29.1.2012 V Pohár Lib a Stř. kraje
Rokytnice nad Jizerou
L PAP 2xGS 2xGS
28.-29.1.2012 V UKZ Středočeský
Rokytnice nad Jizerou
L UKZ 2xGS 2xGS
28.-29.1.2012 V UZD Středočeský
Rokytnice nad Jizerou
L UZD 2xGS 2xGS
28.-29.1.2012 V UKZ Moravskoslezský
Gruň
T UKZ SL GS SL GS
28.-29.1.2012 V Z UZD Moravskoslezský
Gruň
T UZD SL GS SL GS zrušeno
28.-29.1.2012 V Přípravka a předžáci
Pec pod Sněžkou
H PAP 2xGS 2xGS
28.-29.1.2012 V UKZ Středočeského kraje
Pec pod Sněžkou
H UKZ 2xGS 2xGS
28.1.2012 V Jesenický Pohár 2012
Petříkov
M PAP GS GS
27.-28.1.2012 V 50.Skiinterkriterium
Říčky v Orlických horách
E CHI SL GS SL GS
24.-25.1.2012 V ČP 2012 - III. RKZ - Head cup
Říčky v Orlických horách
E RKZ SL GS SL GS
22.1.2012 V Amer sports cup 2012
Oberwiesenthal
U PAP GS GS
21.-22.1.2012 V F Amer Fun cup 2012
Jánské Lázně
H PAP 2xGS 2xGS
21.-22.1.2012 V ČP 2012 - FIS
Pec pod Sněžkou
H FIS 2xGS 2xGS
21.-22.1.2012 V UKZ Moravskoslezký
Karlov pod Pradědem
T UKZ SL GS SL GS
21.-22.1.2012 V UZD Moravskoslezský
Karlov pod Pradědem
T UZD SL GS SL GS
21.-22.1.2012 V Madeja sport cup 2012
Gruň
T PAP 2xGS 2xGS
21.-22.1.2012 V Z UKZ - Ústecký
Klínovec
U UKZ 2xSL 2xSL změna
21.-22.1.2012 V Z UZD - Ústecký
Klínovec
U UZD 2xSL 2xSL změna
21.-22.1.2012 V Z Z UKZ Libereckého kraje
Ještěd
L UKZ SL GS SL GS změna / zrušeno
21.1.2012 V Amer sports cup 2012
Klínovec
U PAP GS GS
20.1.2012 V Šumavský pohárek
Gr. Arber
P PAP GS GS Upozornění
20.1.2012 V Z Paralelní Karlov
Karlov pod Pradědem
T VEZ PA PA zrušeno
17.-18.1.2012 V Z F ČP 2012 - II. RKZ - Head cup
Špindl - Sv.Petr
H RKZ 2xSG 2xSG změna
14.-15.1.2012 V Vist cup 2012- UKZ
Herlíkovice
H UKZ SL GS SL GS
14.-15.1.2012 V UKZ Moravskoslezský
Karlov pod Pradědem
T UKZ SL GS SL GS
14.-15.1.2012 V UZD Moravskoslezský
Karlov pod Pradědem
T UZD SL GS SL GS
14.-15.1.2012 V Pohár Lib a Stř. kraje
Vysoké n. J.-Šachty
L PAP 2xGS 2xGS
14.1.2012 V Z Veřejný závod
Bublava
K VEZ GS GS změna
14.1.2012 V Šumavský pohárek
Špičák na Šumavě
P PAP GS GS
8.1.2012 V Z Šumavský pohárek
Ski areál Lipno
C PAP GS GS zrušeno
8.1.2012 V Z Veřejný závod JČ
Kramolín
C VEZ GS GS zrušeno
7.-8.1.2012 V Z ČP 2012 - I. RKZ - Head cup
Špičák na Šumavě
P RKZ SL GS SL GS změna
7.-8.1.2012 V F Amer Fun cup 2012
Pec pod Sněžkou
H PAP 2xGS 2xGS
7.1.2012 V Z Veřejný závod
Telnice
U VEZ PA PA zrušeno
31.12.2011 V Z Veřejný závod
Mosty u Jablunkova
T VEZ GS GS zrušeno
31.12.2011 V Z Silvestrovský slalom
Bouřňák
U VEZ SL SL zrušeno
31.12.2011 V Z Pohár Libereckého a Středočeského kraje
Kamenec
L PAP GS GS zrušeno
30.12.2011 V Z Z Veřejný závod
Grůň
T VEZ GS GS změna / zrušeno
17.-20.12.2011 V Z F ČP 2012 - FIS
Špindl - Stoh
H FIS 4xSL 4xSL změna
17.12.2011 V Z Zahájení zimy
Gr. Arber
P VEZ GS GS zrušeno
17.12.2011 V Z Lipenský letmák
Ski areál Lipno
C VEZ DH DH zrušeno
12.12.2011 V Z Z FIS Stoh
Špindl - Stoh
H FIS GS GS změna / zrušeno
10.-11.12.2011 V Z Z F FIS CIT Arnold Lunn
Špindl - Stoh
H CIT 2xSL 2xSL změna / zrušeno
10.12.2011 V Z Veřejný závod JČ
Zadov
C VEZ GS GS zrušeno
2010/2011
2.-3.4.2011 V Vist cup Finále - UKZ - Královehradecký
Špindlerův Mlýn
H UKZ GS SL GS SL
2.-3.4.2011 V Jihočeský pohár - fimále
Zadov
C VEZ GS SL GS SL Upozornění
1.-3.4.2011 V FIS - CITsl + ELgs
Praděd
T CIT ENL GS 2xSL GS 2xSL
26.-27.3.2011 V Z Vist cup - UKZ - Královehradecký
Špindlerův Mlýn
H UKZ 2xSL 2xSL zrušeno
26.-27.3.2011 V Finále AMER FUN CUP
Špindlerův Mlýn
H PAP GS GS Upozornění
26.3.2011 V Z Šumavský pohárek
Špičák - Lubský svah
P VEZ GS GS Upozornění změna
25.-27.3.2011 V Z VI. RKZ - Český pohár Finále - Head cup
Albrechtice
L RKZ GS 2xSL GS 2xSL změna
24.-27.3.2011 V NC - FIS - Český pohár Finále
Špindlerův Mlýn - FIS Live
H NC AC SG GS SL AC SG GS SL
19.-20.3.2011 V FIS - Český pohár
Karlov pod Pradědem
T FIS 2xSL 2xSL
19.-20.3.2011 V Z Finále UKZ - Moravský
Praděd
T UKZ 2xGS 2xGS změna
19.-20.3.2011 V MADEJA SPORT CUP
Bílá v Beskydech
T PAP GS KZ GS KZ Upozornění
19.-20.3.2011 V Z UKZ - Jihočeský pohár
Hochficht (AUT)
C UKZ SL GS SL GS změna
19.-20.3.2011 V Amer sports cup - Krušnohorský pohárek 2011
Klínovec
U PAP GS PD GS PD Upozornění
19.-20.3.2011 V Z Liberecký pohárek
Ještěd Pláně
L PAP 2xGS 2xGS Upozornění změna
19.3.2011 V UKZ - Pardubice - Pohár Orlických hor
Říčky v Orlických horách
E VEZ GS GS Upozornění
12.-13.3.2011 V UKZ - Moravský
Karlovice
Z UKZ 2xSL 2xSL
12.-13.3.2011 V Z UKZ - Plzeňský
Špičák
P UKZ VEZ SL GS SL GS změna
12.-13.3.2011 V Liberecký pohárek
Vysoké nad Jizerou
L PAP 2xGS 2xGS Upozornění
12.3.2011 V Jesenický pohár
Suchá Rudná
T PAP GS GS Upozornění
12.3.2011 V Amer sports cup - Krušnohorský pohárek 2011
Klínovec
U PAP GS GS
11.-12.3.2011 V World cup
Špindlerův Mlýn
H WC GS SL
6.3.2011 V Krušnohorský pohárek 2011
Bublava
K PAP GS GS Upozornění
5.-6.3.2011 V Z FIS - NCJ - Český pohár
Bílá v Beskydech
T FIS SL GS SL GS změna
5.-6.3.2011 V MADEJA SPORT CUP
Soláň
Z PAP 2xGS 2xGS
5.-6.3.2011 V Liberecký pohárek
Kamenec
L PAP 2xGS 2xGS Upozornění
4.-6.3.2011 V Z V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup
Pec pod Sněžkou
H MCR SG SL GS SG SL GS změna
26.-27.2.2011 V Z Vist cup - UKZ - Královehradecký
Pec pod Sněžkou
H UKZ 2xGS 2xGS změna
26.-27.2.2011 V AMER FUN CUP
Herlíkovice
H PAP 2xGS 2xGS
26.-27.2.2011 V UKZ - Ústecký
Bouřňák
U UKZ VEZ SL GS SL GS
26.-27.2.2011 V UKZ - Plzeňský
Špičák
P UKZ VEZ SL GS SL GS
26.2.2011 V UKZ - Jihočeský pohár - Fischer Cup 2011
Kramolín
C VEZ GS GS
26.2.2011 V Z UKZ - Pardubice - Pohár Orlických hor
České Petrovice
E VEZ GS GS zrušeno
25.-27.2.2011 V UKZ - Moravský
Karlov
T UKZ GS 2xSL GS 2xSL
23.2.2011 V Jesenický pohár
Annaberg
T PAP GS GS Upozornění
19.-20.2.2011 V FIS - UNI
Bílá v Beskydech
T UNI GS SL GS SL
19.-20.2.2011 V Vist cup - UKZ - Královehradecký
Černý Důl
H UKZ 2xSL 2xSL
19.-20.2.2011 V AMER FUN CUP
Deštné v Orlických horách
H PAP 2xGS 2xGS
19.-20.2.2011 V MADEJA SPORT CUP
Karlov
T PAP 2xGS 2xGS Upozornění
19.-20.2.2011 V UKZ - Ústecký
Telnice
U UKZ VEZ SL GS SL GS
19.2.2011 V Jesenický pohár
Karlov - Myšák
T PAP GS GS Upozornění
12.-19.2.2011 V EYOWF - European Youth Olympic Winter Festival 2011
Liberec - Ještěd
L FIS GS SL GS SL Upozornění
12.-13.2.2011 V Z UKZ - Moravský
Morávka
T UKZ 2xSL 2xSL změna
12.-13.2.2011 V AMER FUN CUP
Pec pod Sněžkou
H PAP 2xGS 2xGS
12.-13.2.2011 V UKZ - Středočeský
Horní Mísečky
H UKZ 2xSL 2xSL
12.2.2011 V UKZ - Pardubice - Pohár Orlických hor
Deštné v Orlických horách
E VEZ GS GS
12.2.2011 V Z Šumavský pohárek
Belveder
P VEZ GS GS změna
6.2.2011 V Amer sports cup - Krušnohorský pohárek 2011
Bouřňák
U PAP GS GS
5.-6.2.2011 V IV. RKZ - Český pohár - Head cup
Bílá v Beskydech
T RKZ SL GS SL GS
5.-6.2.2011 V CIT
Horní Mísečky
H CIT 2xSL 2xSL
5.-6.2.2011 V MADEJA SPORT CUP
Grůň
T PAP 2xGS 2xGS
5.-6.2.2011 V UKZ - Ústecký
Klínovec
U VEZ 2xSL 2xSL
5.-6.2.2011 V Liberecký pohárek
Kamenec
L PAP 2xGS 2xGS Upozornění
5.2.2011 V Amer sports cup - Krušnohorský pohárek 2011
Telnice
U PAP KZ KZ Upozornění
30.1.2011 V Z Vist cup - UKZ Královehradecký
Špindl - Stoh
H UKZ SL SL změna
29.-30.1.2011 V FIS - Český pohár
Karlov
T FIS 2xSL 2xSL
29.-30.1.2011 V Z UKZ - Moravský
Grůň
T UKZ GS SL GS SL změna
29.-30.1.2011 V MADEJA SPORT CUP
Morávka
T PAP 2xGS 2xGS
29.-30.1.2011 V UKZ - Středočeský
Pec pod Sněžkou
S PAP UKZ 2xGS 2xGS
29.-30.1.2011 V UKZ - Středočeský
Rokytnice nad Jizerou
L UKZ 2xGS 2xGS
29.-30.1.2011 V PAP Středočeský - Liberecký pohár
Rokytníce nad Jizerou
L PAP 2xGS 2xGS
29.1.2011 V Šumavský pohátrek
Velký Javor
P VEZ GS GS Upozornění
28.-29.1.2011 V 49. Skiinterkriterium - FIS - žactvo
Říčky v Orlických horách
E CHI SL GS SL GS
25.-26.1.2011 V III. RKZ - Český pohár - Head cup
Říčky v Orlických horách
E RKZ SL GS SL GS
23.1.2011 V Krušnohorský pohárek 2011
Klíny
U PAP GS GS Upozornění
22.-23.1.2011 V FIS - Český pohár
Pec pod Sněžkou
H FIS 2xGS 2xGS Upozornění
22.-23.1.2011 V Vist cup - UKZ - Královehradecký
Herlíkovice
H UKZ 2xGS 2xGS
22.-23.1.2011 V Z AMER FUN CUP
Špindlerův Mlýn
H PAP GS GS změna
22.-23.1.2011 V UKZ - Ústecký
Klínovec
U UKZ VEZ SL GS SL GS
22.1.2011 V Z Krušnohorský pohárek 2011
Pyšná
U PAP GS GS změna
22.1.2011 V UKZ - Pardubice - Pohár Orlických hor
Čenkovice
E UKZ GS GS
16.-18.1.2011 V Z II. RKZ - Český pohár - Head cup
Špindlerův Mlýn
H RKZ GS 2xSG GS 2xSG změna
16.1.2011 V Šumavský pohátrek
Špičák
C VEZ GS GS Upozornění
15.-16.1.2011 V AMER FUN CUP
Černý důl
H PAP 2xGS 2xGS
15.-16.1.2011 V MADEJA SPORT CUP
Mosty u Jablunkova
T PAP 2xGS 2xGS
15.1.2011 V Šumavský pohárek
Špičák
C VEZ GS GS Upozornění
13.-16.1.2011 V FIS - Český pohár
Albrechtice
L FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
10.-11.1.2011 V FIS - NCJ - Český pohár
Špindlerův Mlýn
H FIS AC 2xSG AC 2xSG
9.1.2011 V UKZ - Jihočeský pohár
Kramolín
C VEZ GS GS
9.1.2011 V Amer sports cup
Želazná Ruda - Samoty
P PAP GS GS Upozornění
8.-9.1.2011 V Český pohár - RKZ - Head cup
Karolinka
Z RKZ SL GS SL GS
8.-9.1.2011 V Liberecký pohárek
Vysoké nad Jizerou - Šachty
L PAP 2xGS 2xGS Upozornění
8.1.2011 V Amer sports cup
Železná Ruda - Pancíř
P PAP GS GS Upozornění
8.1.2011 V Šumavský pohárek
Ski areál Lipno
C VEZ GS GS Upozornění
2.1.2011 V Jesenický pohár
Kopřivná
T PAP KZ KZ Upozornění
19.12.2010 V Amer sports cup
Velký Javor
P PAP GS GS Upozornění
18.-21.12.2010 V FIS - Český pohár
Špindlerův Mlýn
H FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL
11.-12.12.2010 V Z FIS - CIT Arnold Lunn
Špindlerův Mlýn
H CIT 2xSL 2xSL změna
Tisk  záznamy 1 - 20 z 804    následující   poslední »

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz