Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Zápisy a termíny OSÚ AD 2014

 

Harmonogram 2014 Místo Čas Program Zápis Dokumenty
4.2. 2015 Praha  13,00 Program    
5.1.2015 Olomouc

09,00

Program Zápis Nominace EYOWF, Nominace UNI
29.11. Praha 09,30 Program   Seminář časoměrných skupin
8.11.   Praha 09,00 Program   Školení pořadatelů
20.10. TK AD Praha 10,30      
20.10.  Rada Praha 14,00 Program Zápis Kritéria pro fin.RDJ, Kritéria pro fin RDA
14.10.  Plénum Praha 14,30 Program Zápis Zpráva, Kalendář 2014/15 dospělých, Kalendář 2014/15 žactvo
22.9.TRž,KoMl Praha 15,00 Program Zápis Finále ČP, Důvody a přínosy pořádání slalomů ml. žactva v terčích, Zřízení KoMl
16. 9. Rada  Praha 09,00 Program Zápis  
18.8. STK Morava   Program Zápis  
15.8. TRž Svitavy 16:30   Zápis Koncepce 2014/15, Parametry vyřazovacího závodu+závody družstev, KALENDÁŘ 2014/15
15.7. Rada Nymburk 09,00 Program Zápis  
11.6. Rada Praha 10,00 Program Zápis Usnesení TRJ ,Zprávy z Barcelony , Barcelona 2 , Zpráva Barcelona , SpS finance 2014 , STM 2014 , Změna rozpočtu OSU AD , Nominace/finance SCM 2014
           
11.6. Plénum Praha 15,00 Program Zápis  
10.6. ExpK Praha 10,30 Program Zápis  
28.5. MetK Praha 10,00 Program Zápis  
9.5. TRJ Kaunertal     Zápis Zapis TRJ
15.5. Rada Praha 13,00 Program Zápis

Reprezentační družstva 2014/15, Odpovědnost v Radě,             Statut zřízení komise mládeže,

5.5. 2014 TRž Praha 14,00  Program Zápis Zápis TRž, Zpráva z přijímacího zkoušek AUT
26.4.2014 VH OSÚ AD SLČR Praha 09,00 Program   Úhrada kódu FIS a ČR , Přihláška bodůUsnesení, Statut OSÚ AD , Zápis VH OSÚ AD
25.4. Rada Praha 16,00     Zápis
23.4.2014 TRJ Praha 10,00 Program   Zápis TRJ
17.4.2014 Rada Praha 11,00 Program Zápis  Allianz počty startů , Odměna treneří muži , Odměna treneři ženy , Odměny SP a EP  ,  Předběžáná nominace RD
20.3.2014 Plénum Praha 14,00 Program Zápis Návrh Statutu OSÚ AD SLČR
20.3.2014 Rada Praha 11,00 Program Zápis Hodnocení ZOH Soči, zpr.Met.k.,zpr.Rady,zpr.TR žactvo,zpr.závody,DHR VH 2014
10.2.2014 Rada Špindlerův Mlýn 10,00 Program Zápis Statut OSU AD, Nominace MSJ 2014
15.1.2014 Rada Praha 09,00 Program Rady Zápis z jednání Směrnice Pec, SCM I.pol, OH Soči nom., CSN, Vyhláška 391, zrušení FIS masters, směr.náhr.Roz.

 

Zápisy a termíny OSU AD 2013

Zápisy a termíny OSU AD 2012

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz