Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Zápisy a termíny OSÚ AD 2015

Harmonogram 2015 Místo Čas Program Zápis Dokumenty
05.01.2015 Rada Olomouc 09,00   Zápis
04.02.2015 Rada Praha 13,00 Program Zápis   SCM,Hodnocení EYOF, Předběžná nom.MSJ
04.03.2015 Rada Praha 13,00 Program Zápis   Nominace MSJ, Hodnocení UNI, Výsledky UNI
24.03.2015 Plénum Praha 13,00 Program Zápis  DHR VHZpráva pro Plénum, Požadavky VV SLČR, Územní uspořádání- revize 17.3.2015
08.04.2015 TR žen Praha 10,00 Program Zápis
22.04.2015 Rada Praha 10,00 Program Zápis  Úhrada bodů za výkon,
04.05.2015 TR juniorů Praha 14,00 Program Zápis
06.05.2015 TR žáků Praha 11,00 Program Zápis  Návrh nominace RDŽ
06.05.2015 Komise mládeže Praha 15,00 Program   Zápis
15.05.2015 TR dospělých Praha 09,00 Program Zápis
15.05.2015 Metodická komise Praha 11,00 Program Zápis
15.05.2015 Rada Praha 14,00 Program Zápis Usnesení o zařazení do RD
15.05.2015 Plénum Praha 16,00 Program Zápis
16.05.2015 Valná hromada Praha 09,00 Program Zápis  Usnesení
22.05.2015 Expertní komise Praha 16,00   Program Zápis
24.06.2015 Rada Praha 10,00 Program

Zápis    VSCM finance, SPS složení a finance, Nominace RDj, SCM                          složení finance, I.návrh FIS kalendáře  Zpráva FIS Varna               Varna ženy Varna žáci FIS decisions Varna  FIS kongres Varna

14.07.2015 Rada Nymburk 15,00 Program Zápis
13.8.2015 STK Malá Morávka 9,00 Program Zápis          FIS kalendář, III.návrh RKZ kalendáře
25.8.2015 Rada Praha 13,00 Program Zápis
 2.9. 2015 Komise mládeže Nymburk 16,00 Program Zápis       Změny v bodování  Podklady TRž   Pravidla vyřaz.  závodu                           Příklad RDž 2014, 2015         
16.9.2015 Rada Špindl 15,00 Program Zápis
03.10.2015 Seminář Janské Lázně 13,00 Program  
20.10.2015  Rada Praha 16,00 Program  

Zápis    Informace o možnostech tréninku  ŠM   Zápis Zurich SC ženy  Zápis          Zurich SC   pravidla

              Zpráva z jednání FIS konference Zurich 

               Zápis Zurich SC děti, mládež

03.11.2015 Plénum Praha 15,00 Program

Zápis       Kalendář Pohár ČP  Zápis SC Rules Zurich 

                 Zápis Zurich SC Ladies  Zápis Zurich SC Children

03.11.2015 Rada Praha 14,00   Zápis         Zřizovací listina TR a nominační komise
24.11.2015  Rada          Praha 14,00 Program Zápis         Upřesnění pravidel pro sev. hemisféru  Informace o   možnostech  tréninku ŠM, Informace o tréninku V Peci
14.11.2015 Seminář pořadatelů, TD Praha Strahov 09,00 Program  
12.12.2015  

Aktiv čas.

Praha Mercedes-Benz 09,30 Program  
15.12.2015 Rada Praha 10,00 Program Zápis
           

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz