Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Zápisy a termíny OSÚ AD 2016

Harmonogram 2016 Místo Čas Program Zápis Dokumenty
11.1.2016 Plénum Praha 16:00 Program Zápis  
11.1.2016 Rada Praha 18:30 Program Zápis  
9.2.2016 Rada Praha 13:00 Program Zápis  
15.3.2016 Rada Praha 15:00 Program Zápis  
15.3.2016 Plénum - ZRUŠENO   14:00      
12.4.2016 Rada   11:00 Program Zápis DHR, Přihláška k úhradě
19.4.2016 Plénum   16:00 Program Zápis Zpráva pro Plénum OSÚ AD, DHR
 2.5.2016 TR juniorů Praha 13:00 Program Zápis  
5.5.2016 TR mužů Praha   9:00 Program Zápis  
12.5.2016 TR žen Praha 10:00 Program Zápis Zpráva RD ženy
13.5.2016 KM Praha 10:00  Program Zápis  
18.5.2016 Rada Praha 10:00 Program Zápis Zpráva o činnosti Expertní komise, Reprezentace, SCM
18.5.2016 Plénum Praha 16:00 Program Zápis  
21.5.2016 Valná hromada OSÚ AD SLČR Praha-Strahov 09:00 Program  Zápis Zpráva o činnosti OSÚ AD   Poděkování od Rady OSÚ AD SLČR Usnesení VH AD SLČR
3.6.2016
.
Expertní komise Praha 09:00 Program  Zápis  
7.6.2016 Metodická komise Praha 10:00 Program  Zápis Příloha - úkoly MetK
28.6.2016 Rada OSÚ AD Praha 15:00 Program Zápis Komentář k SpSSpS celkem, Trenéři, Kritéria OH a MS, Temínovka RKZ, Termínovka FIS, Dotace kraje, Zpráva Cancun OK, Zpráva Cancun TB, Informace Cancun BZ
7.7. 2016 

TRJ

Nymburk   Program Zápis Kritéria EYOWF návrh
17.8.2016 STK Malá Morávka 09:00 Program Zápis  
23.8.2016 Rada OSÚ AD Špindlerův Mlýn 15:00 Program Zápis  
20.9.2016 Rada OSÚ AD Praha 15:00 Program Zápis  
17.9.2016 Doškolení trenérů II.a III.tř. Jánské Lázně 09:00 Pozvánka    
17.10.2016 Rada OSÚ AD Praha 15:00 Program Zápis   Zurich Experts group   Zurich Sub-committee    Ladies
17.10.2016 TK AD Praha 11:00 Pozvánka     Kalendář RKZKalendář FIS ČR 
18.10.2016 KM OSÚ AD Praha 14.00 Program Zápis  
31.10.2016   Praha -Strahov 11.00     Společné jednání Trenérské rady žactva se zástupci (rodiči, trenéry) členů reprezentačního družstva žáků a zástupci Rady OSÚ AD SLČR
31.10.2016 KM, TRŹ a Rada OSÚ AD-společné jednání Praha-Strahov 15.00 Program Zápis pozor změna místa !!! Jednání bude probíhat v aule ČUS na Strahově
1.11.2016 Plénum OSÚ AD Praha 15.00 Program Zápis Zpráva předsedy pro Plénum
5.11.2016 Doškolení trenérů AD Teplice nad Metují 09.00 Program    
8.11.2016 Rada OSÚ AD Praha 18:00 Program Zápis Zpráva Zurich-T.Bank  Zpráva Zurich  Zprava Zurich
26.11.2016 Aktiv STK Praha-Strahov   Program   CIT -startovne Pokyny pro poř.FIS Pokyny pro poř.RKZ
3.12.2016 Seminář-časomíra Praha 4-Chodov 9.30 Pozvánka

 

Třídni kniha
10.12.2016 Doškolení a školení rozhodčích Vrchlabí 12:30 Pozvánka   Info L. Dlabola tel. 603 237 416
10.12.2016 Doškolení a školení rozhodčích Stará Bělá 15:00 Pozvánka   Info R. Podgrabinský tel.723 717 017
12.12.2016 Doškolení a školení rozhodčích Brno, Skřivanova 14 17:00 Pozvánka   info V.Podešva st. tel.604 738 859
15.12.2016 Doškolení a školení rozhodčích     Pozvánka   Info. Petr Houser 602 719 204
17.12.2016 Doškolení a školení rozhodčích Horní Rokytnice nad Jizerou   9:00 Pozvánka   Info P.Setunský 777914814
.18.12.2016 Doškolení a školení rozhodčích Kouty nad Desnou 16.00 Pozvánka   Info O.Kaděrka 731 577 952
13.12.2016 Rada OSÚ AD Praha 15:00 Program Zápis  
9.1.2017 Rada OSÚ AD Praha 10:00  Program Zápis  

 

Zápisy a termíny OSU AD 2015

Zápisy a termíny OSU AD 2014

Zápisy a termíny OSU AD 2013

Zápisy a termíny OSU AD 2012

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz