Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Listina přihlášených FIS Praděd (27.-29.1.2014 Praděd)

  záznamů na stránku
  Kód Závodník Ročník Kat. Nár. Lyžařský klub GS
1. 151024 KOTZMANN Adam 1993 JU CZE SK Šumperk 34.47 (664)
2. 151060 PAULUS Daniel 1994 JU CZE LK Radhošť 36.47 (751)
3. 151039 NĚMEC Jan 1993 JU CZE Ski Bílá 42.83 (977)
4. 151154 SKOŘEPA Jan 1996 MJ CZE LK VS Praha 45.79 (1096)
5. 150235 VACEK Ludvík 1976 SE CZE VSK VUT Brno 49.58 (1255)
6. 150822 BALCAR Pavel 1989 SE CZE ST Svatý Petr-LO 54.35 (1440)
7. 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 JU CZE Ski klub Kralupy 55.84 (1498)
8. 150944 KOTZMANN Igor 1991 SE CZE SK Šumperk 56.29 (1516)
9. 151159 KUČERA Jan 1996 MJ CZE TJ Spartak Rokytnice 60.24 (1679)
10. 151173 KRÁL Petr 1996 MJ CZE TJ Bižu. Jablonec n/N 62.20 (1757)
11. 151109 KLEMŠ Václav 1995 JU CZE Ski Bílá 62.68 (1780)
12. 150842 VONDRÁK Jan 1990 SE CZE VSK VUT Brno 75.16 (2260)
13. 150867 BOHONĚK Miloš 1990 SE CZE SK TJ Neratovice 76.97 (2322)
14. 151037 HONZÁK Jakub 1993 JU CZE LO TJ VS Praha 82.65 (2558)
15. 151129 VAŠULÍN Marek 1995 JU CZE VSK VUT Brno 86.46 (2718)
16. 151215 FOREJTEK Filip 1997 MJ CZE ST Svatý Petr-LO 89.68 (2838)
17. 151119 STASZOWSKI Michal 1995 JU CZE SKI Mosty 91.65 (2897)
18. 151081 KUPEC Radomír 1994 JU CZE SK Šumperk 107.08 (3384)
19. 150865 STRAKOŠ Libor 1990 SE CZE VSK VUT Brno 114.49 (3593)
20. 151149 FIALA Tomáš 1995 JU CZE TJ Spartak SK Vrchlabí 128.13 (3906)
21. 151146 PREININGER Kryštof 1996 MJ CZE TJ SOKOL Deštné v O.h. 132.17 (3999)
22. 151077 BOLEK David 1994 JU CZE TC Praděd 135.68 (4063)
23. 151181 ZOGATA Jakub 1995 JU CZE SKI Mosty 141.91 (4182)
24. 151168 PIVOŇKA Lubomír 1996 MJ CZE SKI Soláň 141.92 (4183)
25. 151095 MRAČNA Tomáš 1994 JU CZE SKI KLUB JUNIOR Brno 144.01 (4226)
26. 150457 JURÁK Petr 1977 SE CZE PRO SKI Prostějov 145.77 (4254)
27. 151165 HOUSER Radek 1996 MJ CZE TC Praděd 175.40 (4685)
28. 151166 POSPÍŠIL Jakub 1996 MJ CZE Nezařazený člen 179.28 (4730)
29. 150395 LANGMAIER Jiří 1975 SE CZE VŠTJ Ekonom Praha 180.90 (4749)
30. 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 SE CZE SKP Kometa Brno 213.49 (5025)
31. 151096 BOLELOUCKÝ Václav 1994 JU CZE SKI KLUB JUNIOR Brno 216.84 (5053)
32. 151075 KULICH Václav 1992 SE CZE SA Špičák 216.84 (5053)
33. 151161 VYMLÁTIL Jakub 1996 MJ CZE PRO SKI Prostějov 231.49 (5157)
34. 151102 LÁSKA Daniel 1993 JU CZE SA Špičák 231.84 (5158)
35. 151144 KLEINER Jan 1995 JU CZE KL LOKO Olomouc 675.66 (5846)
36. 151201 SURKOŠ Matěj 1997 MJ CZE ST Victoria Brno -  
37. 151213 KOTZMANN Erik 1997 MJ CZE SK Šumperk -  
38. 151208 KEJHAR Petr 1997 MJ CZE SKI Soláň -  
39. 151212 BOLCEK Martin 1997 MJ CZE LK Radhošť -  
40. 151194 PRŮDEK Matej 1997 MJ CZE SK Annaberg -  
41. 151202 KADLA JIří 1997 MJ CZE SKM Val. Meziříčí -  
42. 151189 VORÁČEK Jiří 1997 MJ CZE SK Strakonice -  
43. 151204 ČERVINKA Adam 1997 MJ CZE ST Svatý Petr-LO -  
44. 151205 DADEJÍK Marek 1997 MJ CZE ST Svatý Petr-LO -  
45. 151209 BRÝDL David 1997 MJ CZE SA Špindl -  
46. 151218 STRAUB Jakub 1997 MJ CZE SKI AVIA Praha o.s. -  
47. 151206 SAMOHEL Jan 1997 MJ CZE TJ Spartak Rokytnice -  
48. 151203 BENC Patrik 1997 MJ CZE TJ Spartak Rokytnice -  

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler