Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Listina přihlášených HELIA SPORT CUP (18.-19.12.2017 Areál Kouty)

  záznamů na stránku
Kód Závodník Ročník Kat. Kraj Lyžařský klub GS
770025 ŠINTÁK Jakub 2002 SZ H ST Svatý Petr-LO 18.33 (2)
410504 KALINA Ondřej 2003 SZ L TJ Bižu. Jablonec n/N 20.03 (4)
310112 KOPECKÝ Adam 2002 SZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou 29.69 (9)
770657 KESTL Lukáš 2003 SZ M SK Kouty 29.96 (10)
260008 BANK Matěj 2003 SZ M SK Šumperk 32.48 (11)
110719 FIALA Šimon 2002 SZ A LO TJ VS Praha 34.29 (12)
280804 ANDĚL Jiří 2003 SZ Z SK MEZ Vsetín 36.39 (13)
770028 BOHONĚK Matouš 2002 SZ H SA Špindl 38.98 (14)
770177 ŠPAČEK David 2003 SZ B ST Victoria Brno 43.46 (15)
770067 KEJHAR Vít 2003 SZ Z SKI Soláň 46.46 (17)
900309 JASANSKÝ Max 2002 SZ E Ski team Buková hora 52.11 (19)
410516 VOLEK Jindřich 2002 SZ L SK Ještěd (SKJ) 53.38 (20)
770058 BRANNY Adam 2004 MZ T SKI Mosty 55.55 (21)
770848 FIALA Jan 2003 SZ T Ski Bílá 57.58 (22)
770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 SZ A LO TJ VS Praha 59.46 (23)
770617 ZÍTKA Jakub 2002 SZ J SK Nové Město n.M. 60.98 (24)
770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 SZ A SK MONSUN, z.s. 61.22 (25)
320720 ČERNÝ Jakub 2003 SZ H SA Špindl 64.11 (26)
100022 KLÍMA Oskar 2004 MZ B ST Victoria Brno 64.55 (27)
230733 ŽÁK Maxim 2002 SZ B ST Victoria Brno 67.02 (28)
770172 GALVAS Matyáš 2004 MZ B ST Victoria Brno 67.47 (29)
750308 ŠEC Jorik 2003 SZ A Racing team Záhrobský 68.80 (30)
770339 KUČERA Vojtěch 2004 MZ H SA Špindl 75.96 (32)
220363 JANALÍK Tomáš 2002 SZ T LK Baník Ostrava 76.23 (33)
900310 GLATT Jan 2002 SZ E Ski klub Ústí n.O 80.01 (38)
770095 DANOS Marian 2002 SZ T SK Vrbno 82.98 (39)
110717 FIALA Matyáš 2003 SZ A LO TJ VS Praha 86.12 (40)
410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 MZ L Ski klub Ještěd,z. s. 88.20 (41)
260300 KUČA Martin 2002 SZ M SK Hranice os. 88.67 (42)
770481 KREJČÍŘ Adam 2002 SZ B ST Victoria Brno 93.51 (43)
510308 KOUBA Tomáš 2003 SZ U SK Telnice 93.94 (44)
770483 MAZÁK Jan 2002 SZ M SK Šumperk 94.78 (45)
750307 HRUBÝ Filip 2004 MZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou 102.04 (48)
772205 KNOR Aleš 2004 MZ B Jan Němec SKI ACADEMY, z.s. 103.23 (49)
770473 SKOPAL Jakub 2003 SZ T SK Annaberg 105.88 (52)
770338 KUČERA Štěpán 2004 MZ H SA Špindl 113.60 (57)
770272 ČERNOHOUS Marek 2004 MZ E Ski klub Ústí n.O 117.94 (60)
770800 JANEK Adam 2003 SZ A SK Lajdáček 118.50 (62)
770080 MORÁVEK Roman 2002 SZ H TJ SOKOL Deštné v O.h. 120.90 (64)
770682 HOMOLA Vilém 2004 MZ M SK Kouty 121.21 (65)
770656 KESTL Kryštof 2003 SZ M SK Kouty 122.64 (66)
770265 KÁŇA Filip 2004 MZ T Ski Bílá 122.87 (67)
770516 FELLEGI Daniel 2003 SZ A Racing team Záhrobský 123.02 (68)
410507 LÍZLER Michal 2002 SZ L SK Ještěd (SKJ) 131.26 (70)
770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 MZ H SA Špindl 135.14 (73)
770453 ŠEBESTA Roman 2002 SZ C SKI TEAM BUDWEIS 135.19 (74)
770207 HRBÁČ David 2002 SZ B SKI KLUB JUNIOR Brno 135.91 (75)
770533 GROHMANN Ondřej 2004 MZ T SKI Mosty 136.38 (76)
770178 VANĚK Tobiáš 2003 SZ B ST Victoria Brno 136.78 (77)
770511 LÖFFELMANN Eduard 2003 SZ A Racing team Záhrobský 139.80 (81)
772084 STEVENS Boris 2004 MZ A Snow Sports, z. s. 141.85 (84)
770544 PETŘEK Josef 2002 SZ Z SKI Soláň 141.98 (85)
770270 PETR Lukáš 2004 MZ E Ski klub Ústí n.O 143.51 (87)
772157 VALENTA Vladimír 2004 MZ Z SK MEZ Vsetín 145.00 (89)
220702 KOLÁŘ Martin 2002 SZ M SKI Petříkov 145.17 (90)
110618 VACEK Kristián 2003 SZ A SK T 147.64 (91)
770168 ANDRÝS Kryštof 2002 SZ B ST Victoria Brno 147.72 (92)
770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 MZ T SKI Mosty 149.06 (94)
770480 PELIKÁN Aleš 2004 MZ B ST Victoria Brno 154.89 (97)
220366 SEITZ Lukáš 2003 SZ T LK Baník Ostrava 155.93 (98)
770176 PINK Tomáš 2003 SZ B ST Victoria Brno 156.62 (99)
770101 HAVEL Tomáš 2003 SZ L Ski klub Ještěd,z. s. 159.81 (103)
770188 JANOUŠEK Martin 2004 MZ C SKI TEAM BUDWEIS 161.57 (104)
310303 MAREK Jan 2003 SZ H TJ Lok. Trutnov 168.82 (106)
770273 ENT Lukáš 2004 MZ E Ski klub Ústí n.O 170.96 (107)
770779 LANDSMANN Martin 2003 SZ A LO TJ VS Praha 174.09 (109)
770294 SLOBODA Matúš 2003 SZ T SKI Mosty 175.73 (111)
770398 POLA Jonáš 2004 MZ M SKI RACING Olomouc 204.34 (124)
770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 MZ M SK Kouty 216.43 (126)
770600 BERAN Patrik 2003 SZ L TJ Sokol Jablonec n.Jiz 219.56 (127)
770844 FRYŠ Matěj 2004 MZ M SK Kouty 225.90 (132)
772139 BÍNA Marek 2004 MZ H SA Špindl 276.79 (153)
770288 KARÁSEK Tomáš 2004 MZ A LO TJ VS Praha 280.54 (154)
772147 DOMINIAK Mikolaj 2004 MZ L SK Ještěd (SKJ) 458.69 (174)
770327 KADĚRKA Alfréd 2005 MZ M SKI Petříkov -  
770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 MZ T SK Vrbno -  
770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N -  
770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 MZ B ST Victoria Brno -  
770235 DOSEDĚL František 2005 MZ A SK MONSUN, z.s. -  
770789 KRAPA Jakub 2005 MZ B ST Victoria Brno -  
770232 KRISTL Vlastimil 2005 MZ A SK Lajdáček -  
770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 MZ H SA Špindl -  
770664 JOZL David 2005 MZ J HB Ski team -  
770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 MZ A SK Lajdáček -  
772540 PUSTĚJOVSKÝ Stanislav 2005 MZ T Ski Bílá -  
770228 POLLERT Jan 2005 MZ A SK Lajdáček -  
770330 NOVÁK David 2005 MZ M SKI Řetězárna -  
770227 VESELÝ Marek 2005 MZ A SK Lajdáček -  
770325 VOVES Jan 2005 MZ P ST Šumava -  
770686 VÁVRA Matěj 2005 MZ J HB Ski team -  
770282 HLAVOŇ Jakub 2005 MZ B SKP Kometa Brno -  
770263 HORÁK Marek 2005 MZ T Ski Bílá -  
770488 ČERMÁK Robin 2005 MZ B ST Victoria Brno -  
770584 ŠÍMA Albert 2005 MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N -  
770378 MICHAL Ondřej 2005 MZ T Ski Bílá -  
772015 ZELENÝ Samuel Jan 2003 SZ B SKI SKOL o.s. -  
772242 BLAŠKO Samuel 2005 MZ E Ski klub Ústí n.O -  
770179 PEŠÁK Martin 2005 MZ B ST Victoria Brno -  
770180 FOLWARCZNY Martin 2005 MZ L SK Ještěd (SKJ) -  
772336 JŮZA Jan 2005 MZ B FreeSki Academy Brno -  
770274 GLATT Matouš 2005 MZ E Ski klub Ústí n.O -  
770275 JANECKÝ Samuel 2005 MZ E Ski klub Ústí n.O -  
770381 LOOS Jan 2005 MZ C SKI TEAM BUDWEIS -  
770382 PLCH Jiří 2005 MZ C SKI TEAM BUDWEIS -  
770613 SZMARAGOWSKI David 2005 MZ C SKI TEAM BUDWEIS -  
770413 TUŠL Pavel 2005 MZ H TJ SOKOL Deštné v O.h. -  
770302 PIVNIČKA Jakub 2005 MZ H TJ Slavoj Teplice n. Met. -  
770676 KROČÁK Jiří 2005 MZ M LO TJ Tatran Litovel -  
770558 PAPULA Jan 2005 MZ M LO TJ Tatran Litovel -  
770202 RUBANKO Lukáš 2005 MZ L SK Ještěd (SKJ) -  
770267 VLČEK Jan 2005 MZ T LK Baník Ostrava -  
770261 ČAGAN Jan 2005 MZ T LK Baník Ostrava -  
770608 ŽÁK Adam 2005 MZ M SKI Řetězárna -  
770247 HANZAL Kryštof 2005 MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N -  
772523 HAUERLAND Antonín 2004 MZ T SKI RACE ODRY -  
770241 KABÁTNÍK Mikuláš 2005 MZ L Ski klub Ještěd,z. s. -  
770721 ŠEBEK Martin 2005 MZ Z SKI Klub Valašsko, z.s. -  
770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 MZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou -  
770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 MZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou -  
772211 ZÁHORSKÝ David 2005 MZ B ST Victoria Brno -  
770252 SKUPIEŃ Dariusz 2005 MZ T SKI Mosty -  
772527 ZOGATA Samuel 2004 MZ T SKI Mosty -  
770410 ZONYGA David 2005 MZ Z SK MEZ Vsetín -  
770725 KOMÁREK Jan 2005 MZ B FreeSki Academy Brno -  
770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 MZ H SA Špindl -  
770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 MZ T Nezařazený člen -  
770283 SOBOTKA Tomáš 2005 MZ B SKP Kometa Brno -  
770475 SKRUŠNÝ David 2005 MZ B SKP Kometa Brno -  
710900 FOREJTEK Patrik 2005 MZ H SA Špindl -  

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz