Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Listina přihlášených RKZ 4 (16.-18.2.2018 Albrechtice v Jiz. horách)

  záznamů na stránku
  Kód Závodník Ročník Kat. Kraj Lyžařský klub GS ŽZ
1. 770235 DOSEDĚL František 2005 MZ A SK MONSUN, z.s. 209.02 (187) 402.68 (160)
2. 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 MZ A SK Lajdáček 169.18 (146) 426.81 (166)
3. 770227 VESELÝ Marek 2005 MZ A SK Lajdáček 79.70 (46) 190.69 (53)
4. 770228 POLLERT Jan 2005 MZ A SK Lajdáček 47.46 (19) 154.00 (39)
5. 770232 KRISTL Vlastimil 2005 MZ A SK Lajdáček 162.02 (133) 320.37 (121)
6. 770800 JANEK Adam 2003 SZ A SK Lajdáček 94.62 (61) 223.96 (69)
7. 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 SZ A SK MONSUN, z.s. 74.69 (42) 166.55 (43)
8. 310303 MAREK Jan 2003 SZ H TJ Lok. Trutnov 140.84 (101) 284.44 (95)
9. 750307 HRUBÝ Filip 2004 MZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou 68.51 (38) 166.81 (45)
10. 310110 KARLÍK Vojta 2004 MZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou 174.61 (152) 341.55 (130)
11. 310112 KOPECKÝ Adam 2002 SZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou 30.61 (8) 56.51 (8)
12. 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 MZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou 119.16 (82) 258.42 (85)
13. 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 MZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou 80.75 (48) 166.56 (44)
14. 400507 HÁDEK Václav 2002 SZ L TJ Bižu. Jablonec n/N 34.97 (11) 71.06 (12)
15. 770247 HANZAL Kryštof 2005 MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N 65.34 (33) 169.64 (46)
16. 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N 193.58 (172) 418.06 (164)
17. 410504 KALINA Ondřej 2003 SZ L TJ Bižu. Jablonec n/N 24.44 (6) 51.29 (6)
18. 770584 ŠÍMA Albert 2005 MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N 155.40 (122) 285.67 (98)
19. 420827 KUBEŠ David 2002 SZ H SK Špindl z.s. 4.00 (1) 8.00 (1)
20. 770518 MRÁKA Jan 2004 MZ M LK Olomouc 159.49 (131) 330.28 (124)
21. 772147 DOMINIAK Mikolaj 2004 MZ L SK Ještěd (SKJ) 320.15 (242) 576.55 (213)
22. 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 MZ L SK Ještěd (SKJ) 114.29 (79) 179.49 (49)
23. 770403 KOPAL Filip 2005 MZ L SK Ještěd (SKJ) 281.63 (227) 567.99 (211)
24. 410507 LÍZLER Michal 2002 SZ L SK Ještěd (SKJ) 143.11 (104) 253.24 (82)
25. 770202 RUBANKO Lukáš 2005 MZ L SK Ještěd (SKJ) 251.83 (210) 457.08 (176)
26. 410516 VOLEK Jindřich 2002 SZ L SK Ještěd (SKJ) 43.17 (16) 85.03 (14)
27. 772562 KNUTSON Dominik 2003 SZ H SK Špindl z.s. 109.09 (74) 244.16 (77)
28. 770080 MORÁVEK Roman 2002 SZ H TJ SOKOL Deštné v O.h. 78.87 (45) 145.67 (36)
29. 110727 PAJER Matěj 2002 SZ H SK Špindl z.s. 58.94 (28) 119.22 (25)
30. 770458 ZAK Dominik 2003 SZ H SK Špindl z.s. 155.12 (121) 319.72 (120)
31. 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 SZ S SC Mělník 23.64 (5) 44.07 (5)
32. 260008 BANK Matěj 2003 SZ M SK Šumperk 39.63 (15) 66.85 (10)
33. 900309 JASANSKÝ Max 2002 SZ E Ski team Buková hora 63.57 (32) 86.84 (16)
34. 770483 MAZÁK Jan 2002 SZ M SK Šumperk 83.81 (51) 147.74 (37)
35. 770313 KROUPA Štepan 2003 SZ C SK Písek 16.70 (2) 20.70 (2)
36. 700911 LINHART Adam 2002 SZ P TJ Slavoj Plzeň 19.14 (3) 31.32 (3)
37. 510308 KOUBA Tomáš 2003 SZ U SK Telnice 106.12 (72) 235.21 (72)
38. 770473 SKOPAL Jakub 2003 SZ T SK Annaberg 119.44 (85) 237.60 (75)
39. 770095 DANOS Marian 2002 SZ T SK Vrbno 101.24 (68) 185.37 (51)
40. 770859 HROUDA František 2004 MZ H TJ Spartak SK Vrchlabí 91.88 (55) 177.07 (47)
41. 770296 JAVŮREK Viktor 2004 MZ H TJ Spartak SK Vrchlabí 97.53 (64) 198.34 (56)
42. 990995 DOSTÁL Václav 2003 SZ C LYKO KLUB PRACHATICE 120.32 (86) 281.97 (94)
43. 770188 JANOUŠEK Martin 2004 MZ C SKI TEAM BUDWEIS 121.93 (87) 293.89 (107)
44. 770629 MACHOŇ Petr 2004 MZ C SKI TEAM BUDWEIS 98.99 (66) 237.13 (74)
45. 770068 DVOŘÁK Marek 2004 MZ Z SKI Soláň 109.93 (76) 227.33 (70)
46. 770067 KEJHAR Vít 2003 SZ Z SKI Soláň 56.68 (27) 115.35 (23)
47. 772205 KNOR Aleš 2004 MZ B Jan Němec SKI ACADEMY, z.s. 68.60 (39) 122.17 (26)
48. 220363 JANALÍK Tomáš 2002 SZ T LK Baník Ostrava 93.00 (57) 177.99 (48)
49. 770267 VLČEK Jan 2005 MZ T LK Baník Ostrava 110.40 (77) 269.33 (91)
50. 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 MZ H SA Špindl 184.14 (161) 354.76 (139)
51. 770732 DVOŘÁK David 2004 MZ L Ski Team Harranti Harrachov 182.80 (158) 383.68 (151)
52. 770105 MORAVEC Matěj 2003 SZ L Nezařazený člen 143.20 (105) 353.08 (138)
53. 770844 FRYŠ Matěj 2004 MZ M SK Kouty 156.54 (125) 306.31 (114)
54. 770656 KESTL Kryštof 2003 SZ M SK Kouty 141.30 (102) 275.47 (93)
55. 770657 KESTL Lukáš 2003 SZ M SK Kouty 36.55 (13) 124.00 (27)
56. 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 MZ M SK Kouty 169.77 (147) 347.83 (135)
57. 770338 KUČERA Štěpán 2004 MZ H SA Špindl 65.51 (34) 195.83 (54)
58. 770339 KUČERA Vojtěch 2004 MZ H SA Špindl 48.58 (20) 113.41 (22)
59. 770028 BOHONĚK Matouš 2002 SZ S SKI KLUB NERATOVICE 45.40 (17) 98.35 (18)
60. 320720 ČERNÝ Jakub 2003 SZ H SA Špindl 49.71 (22) 103.10 (19)
61. 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 MZ H SA Špindl 61.98 (31) 165.70 (42)
62. 770152 SADÍLEK Adam 2002 SZ L TJ Spartak Rokytnice 54.10 (24) 94.12 (17)
63. 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 MZ L TJ Spartak Rokytnice 76.13 (43) 203.14 (61)
64. 600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 SZ S AŠ Ml.Boleslav 103.94 (70) 212.39 (62)
65. 280804 ANDĚL Jiří 2003 SZ Z SK MEZ Vsetín 36.00 (12) 83.36 (13)
66. 772084 STEVENS Boris 2004 MZ A Snow Sports, z. s. 83.57 (50) 246.72 (78)
67. 770488 ČERMÁK Robin 2005 MZ B ST Victoria Brno 189.17 (166) 345.23 (132)
68. 770172 GALVAS Matyáš 2004 MZ B ST Victoria Brno 70.16 (40) 136.00 (32)
69. 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 MZ B SKP Kometa Brno 122.45 (88) 200.62 (59)
70. 100022 KLÍMA Oskar 2004 MZ B ST Victoria Brno 45.72 (18) 105.87 (20)
71. 770789 KRAPA Jakub 2005 MZ B ST Victoria Brno 93.90 (60) 254.21 (84)
72. 770480 PELIKÁN Aleš 2004 MZ B ST Victoria Brno 136.39 (99) 288.18 (101)
73. 770176 PINK Tomáš 2003 SZ B ST Victoria Brno 157.20 (127) 267.33 (88)
74. 770475 SKRUŠNÝ David 2005 MZ B SKP Kometa Brno 119.20 (83) 266.01 (87)
75. 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 MZ B SKP Kometa Brno 133.59 (95) 326.21 (123)
76. 770177 ŠPAČEK David 2003 SZ B ST Victoria Brno 53.02 (23) 133.36 (30)
77. 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N -   -  
78. 550513 HAVELKA Daniel 2002 SZ K SK Bublava 109.86 (75) 252.52 (81)
79. 770325 VOVES Jan 2005 MZ P ST Šumava 149.77 (117) 293.36 (106)
80. 770533 GROHMANN Ondřej 2004 MZ T SKI Mosty 102.09 (69) 247.04 (80)
81. 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 MZ T SKI Mosty 127.33 (90) 199.01 (57)
82. 770848 FIALA Jan 2003 SZ T Ski Bílá 61.22 (29) 108.09 (21)
83. 770263 HORÁK Marek 2005 MZ T Ski Bílá 79.89 (47) 212.73 (63)
84. 770378 MICHAL Ondřej 2005 MZ T Ski Bílá 114.60 (80) 247.01 (79)
85. 770113 HOTOVÝ Gustav 2004 MZ U Nezařazený člen 162.98 (136) 292.14 (104)
86. 770273 ENT Lukáš 2004 MZ E Ski klub Ústí n.O 179.83 (156) 300.37 (111)
87. 900310 GLATT Jan 2002 SZ E Ski klub Ústí n.O 85.10 (53) 135.45 (31)
88. 770274 GLATT Matouš 2005 MZ E Ski klub Ústí n.O 93.16 (59) 233.02 (71)
89. 770270 PETR Lukáš 2004 MZ E Ski klub Ústí n.O 168.51 (144) 286.50 (100)
90. 700535 MAXA Adam 2004 MZ P SA Špičák 56.39 (25) 160.90 (40)
91. 770778 RUML Matěj 2002 SZ P SA Špičák 119.35 (84) 236.59 (73)
92. 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 MZ P SA Špičák 100.22 (67) 309.76 (117)
93. 770443 FILIP Jakub 2005 MZ H SK Janské Lázně 149.36 (115) 340.80 (128)
94. 320510 FLEISCHER Leonard 2002 SZ H SK Janské Lázně 82.70 (49) 163.58 (41)
95. 770207 HRBÁČ David 2002 SZ B SKI KLUB JUNIOR Brno 48.78 (21) 195.90 (55)
96. 770617 ZÍTKA Jakub 2002 SZ J SK Nové Město n.M. 33.48 (9) 85.19 (15)
97. 420202 FLÖSSEL Petr 2003 SZ L TJ Spartak Rokytnice 248.90 (208) 413.33 (163)
98. 770541 KOŇÁK Tomáš 2004 MZ L ČSK Vysoké nad Jizerou 195.36 (173) 501.21 (194)
99. 770241 KABÁTNÍK Mikuláš 2005 MZ L Ski klub Ještěd,z. s. 143.39 (107) 218.07 (67)
100. 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 MZ L Ski klub Ještěd,z. s. 56.49 (26) 129.05 (28)
101. 770453 ŠEBESTA Roman 2002 SZ C SKI TEAM BUDWEIS 92.76 (56) 217.85 (66)
102. 700436 MALÝ Jan 2002 SZ P TJ Tatran Železná Ruda 84.12 (52) 137.64 (34)
103. 700442 MALÝ Martin 2003 SZ P TJ Tatran Železná Ruda 96.23 (63) 150.75 (38)
104. 770112 MÜLLER Marek 2004 MZ U M-ALGO team z.s. 34.82 (10) 64.75 (9)
105. 770004 RYŠKA Daniel 2004 MZ A Racing team Záhrobský 24.97 (7) 68.00 (11)
106. 750308 ŠEC Jorik 2003 SZ A Racing team Záhrobský 71.74 (41) 140.40 (35)
107. 770901 KRÁL Tomáš 2004 MZ P Sokol Špičák 156.07 (123) 343.02 (131)
108. 110618 VACEK Kristián 2003 SZ A SK T 93.10 (58) 217.82 (65)
109. 110717 FIALA Matyáš 2003 SZ A LO TJ VS Praha 98.89 (65) 216.62 (64)
110. 110719 FIALA Šimon 2002 SZ A LO TJ VS Praha 37.32 (14) 54.20 (7)
111. 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 SZ A LO TJ VS Praha 61.96 (30) 129.40 (29)
112. 770779 LANDSMANN Martin 2003 SZ A LO TJ VS Praha 168.91 (145) 332.50 (126)
113. 770385 SEIFERT William 2003 SZ A LO TJ VS Praha 65.72 (35) 136.97 (33)
114. 260300 KUČA Martin 2002 SZ M SK Hranice os. 86.07 (54) 179.90 (50)

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz