Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Listina přihlášených RKZ 1 (20.-21.1.2018 Rokytnice nad Jizerou)

  záznamů na stránku
Kód Závodník Ročník Kat. Kraj Lyžařský klub GS ŽZ
420827 KUBEŠ David 2002 SZ H SK Špindl z.s. 0.00 (1) 0.00 (1)
770025 ŠINTÁK Jakub 2002 SZ H ST Svatý Petr-LO 18.33 (2) 27.72 (2)
770313 KROUPA Štepan 2003 SZ C SK Písek 28.03 (6) 28.03 (3)
770027 ŠNAJDR Šimon 2002 SZ S SC Mělník 19.38 (3) 42.48 (4)
700911 LINHART Adam 2002 SZ P TJ Slavoj Plzeň 28.26 (7) 43.28 (5)
410504 KALINA Ondřej 2003 SZ L TJ Bižu. Jablonec n/N 20.03 (4) 45.00 (6)
260008 BANK Matěj 2003 SZ M SK Šumperk 32.48 (11) 54.79 (7)
770004 RYŠKA Daniel 2004 MZ A Racing team Záhrobský 20.47 (5) 60.97 (8)
310112 KOPECKÝ Adam 2002 SZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou 29.69 (9) 61.02 (9)
400507 HÁDEK Václav 2002 SZ L TJ Bižu. Jablonec n/N 28.66 (8) 62.34 (10)
110719 FIALA Šimon 2002 SZ A LO TJ VS Praha 34.29 (12) 62.46 (11)
900309 JASANSKÝ Max 2002 SZ E Ski team Buková hora 52.11 (23) 71.18 (12)
770112 MÜLLER Marek 2004 MZ U M-ALGO team z.s. 44.91 (16) 72.14 (13)
770152 SADÍLEK Adam 2002 SZ L TJ Spartak Rokytnice 51.16 (20) 83.96 (14)
410516 VOLEK Jindřich 2002 SZ L SK Ještěd (SKJ) 45.85 (18) 84.07 (15)
280804 ANDĚL Jiří 2003 SZ Z SK MEZ Vsetín 36.00 (13) 88.04 (16)
770028 BOHONĚK Matouš 2002 SZ H SA Špindl 38.98 (14) 95.86 (17)
770848 FIALA Jan 2003 SZ T Ski Bílá 57.58 (28) 96.00 (18)
320720 ČERNÝ Jakub 2003 SZ H SA Špindl 55.61 (25) 99.37 (19)
770617 ZÍTKA Jakub 2002 SZ J SK Nové Město n.M. 60.98 (31) 105.16 (20)
230733 ŽÁK Maxim 2002 SZ B ST Victoria Brno 67.02 (34) 105.90 (21)
550513 HAVELKA Daniel 2002 SZ K SK Bublava 113.96 (74) 231.62 (67)

Závodníci nesplňující podmínky startu dle bodu 4.5 Soutěžního řádu

100022 KLÍMA Oskar 2004 MZ B ST Victoria Brno 45.85 (17) 107.14 (22)
770177 ŠPAČEK David 2003 SZ B ST Victoria Brno 43.46 (15) 109.31 (23)
770067 KEJHAR Vít 2003 SZ Z SKI Soláň 46.46 (19) 109.36 (24)
770657 KESTL Lukáš 2003 SZ M SK Kouty 29.96 (10) 109.86 (25)
700436 MALÝ Jan 2002 SZ P TJ Tatran Železná Ruda 68.95 (39) 112.82 (26)
770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 SZ A LO TJ VS Praha 59.46 (29) 114.74 (27)
110727 PAJER Matěj 2002 SZ H SK Špindl z.s. 55.92 (26) 116.47 (28)
900310 GLATT Jan 2002 SZ E Ski klub Ústí n.O 80.01 (47) 121.28 (29)
770339 KUČERA Vojtěch 2004 MZ H SA Špindl 51.55 (22) 122.59 (30)
410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 MZ L Ski klub Ještěd,z. s. 56.49 (27) 128.62 (31)
770172 GALVAS Matyáš 2004 MZ B ST Victoria Brno 67.47 (35) 133.31 (32)
700442 MALÝ Martin 2003 SZ P TJ Tatran Železná Ruda 78.88 (45) 133.40 (33)
750308 ŠEC Jorik 2003 SZ A Racing team Záhrobský 68.80 (37) 137.46 (34)
770385 SEIFERT William 2003 SZ A LO TJ VS Praha 68.03 (36) 141.83 (35)
770483 MAZÁK Jan 2002 SZ M SK Šumperk 90.53 (55) 142.93 (36)
220363 JANALÍK Tomáš 2002 SZ T LK Baník Ostrava 76.23 (42) 145.89 (37)
770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 SZ A SK MONSUN, z.s. 61.22 (32) 148.71 (38)
772205 KNOR Aleš 2004 MZ B Jan Němec SKI ACADEMY, z.s. 103.23 (63) 156.80 (39)
770058 BRANNY Adam 2004 MZ T SKI Mosty 55.55 (24) 161.48 (40)
770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 MZ H SA Špindl 61.98 (33) 168.78 (42)
770180 FOLWARCZNY Martin 2005 MZ L SK Ještěd (SKJ) 105.64 (66) 170.84 (43)
770859 HROUDA František 2004 MZ H TJ Spartak SK Vrchlabí 87.55 (54) 172.74 (44)
770481 KREJČÍŘ Adam 2002 SZ B ST Victoria Brno 93.51 (58) 172.85 (45)
770095 DANOS Marian 2002 SZ T SK Vrbno 82.98 (48) 174.74 (46)
770247 HANZAL Kryštof 2005 MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N 75.59 (41) 179.89 (47)
770296 JAVŮREK Viktor 2004 MZ H TJ Spartak SK Vrchlabí 79.94 (46) 180.43 (48)
770228 POLLERT Jan 2005 MZ A SK Lajdáček 51.36 (21) 181.71 (50)
700535 MAXA Adam 2004 MZ P SA Špičák 59.50 (30) 182.84 (52)
770080 MORÁVEK Roman 2002 SZ H TJ SOKOL Deštné v O.h. 110.80 (72) 184.15 (53)
110717 FIALA Matyáš 2003 SZ A LO TJ VS Praha 86.12 (53) 185.80 (54)
750307 HRUBÝ Filip 2004 MZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou 72.60 (40) 188.75 (55)
710900 FOREJTEK Patrik 2005 MZ H SA Špindl 76.64 (43) 191.15 (56)
770338 KUČERA Štěpán 2004 MZ H SA Špindl 68.82 (38) 196.46 (57)
510308 KOUBA Tomáš 2003 SZ U SK Telnice 93.94 (59) 199.75 (58)
600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 SZ S AŠ Ml.Boleslav 104.03 (65) 212.48 (61)
770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 MZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou 103.91 (64) 217.07 (62)
770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 MZ T SKI Mosty 149.06 (120) 224.31 (63)
770227 VESELÝ Marek 2005 MZ A SK Lajdáček 84.40 (49) 228.84 (64)
770800 JANEK Adam 2003 SZ A SK Lajdáček 95.50 (60) 230.13 (65)
410507 LÍZLER Michal 2002 SZ L SK Ještěd (SKJ) 131.26 (91) 231.46 (66)
770272 ČERNOHOUS Marek 2004 MZ E Ski klub Ústí n.O 117.94 (77) 236.78 (69)
770473 SKOPAL Jakub 2003 SZ T SK Annaberg 105.88 (67) 241.07 (70)
770215 KÜHNL Adam 2003 SZ K SK Bublava 111.61 (73) 243.40 (71)
772157 VALENTA Vladimír 2004 MZ Z SK MEZ Vsetín 121.32 (81) 244.05 (72)
772084 STEVENS Boris 2004 MZ A Snow Sports, z. s. 85.06 (50) 247.99 (73)
770176 PINK Tomáš 2003 SZ B ST Victoria Brno 144.70 (112) 253.88 (74)
110618 VACEK Kristián 2003 SZ A SK T 93.10 (57) 255.29 (75)
990995 DOSTÁL Václav 2003 SZ C LYKO KLUB PRACHATICE 98.62 (61) 256.06 (76)
770682 HOMOLA Vilém 2004 MZ M SK Kouty 121.21 (79) 256.90 (78)
770656 KESTL Kryštof 2003 SZ M SK Kouty 122.64 (83) 257.33 (79)
770224 SVATOŠ Lukáš 2005 MZ L TJ Spartak Rokytnice 77.94 (44) 259.68 (80)
770629 MACHOŇ Petr 2004 MZ C SKI TEAM BUDWEIS 108.70 (69) 261.04 (81)
770270 PETR Lukáš 2004 MZ E Ski klub Ústí n.O 143.51 (110) 261.50 (82)
770068 DVOŘÁK Marek 2004 MZ Z SKI Soláň 118.45 (78) 261.63 (83)
770789 KRAPA Jakub 2005 MZ B ST Victoria Brno 110.48 (71) 262.81 (84)
770265 KÁŇA Filip 2004 MZ T Ski Bílá 122.87 (84) 266.31 (85)
770178 VANĚK Tobiáš 2003 SZ B ST Victoria Brno 136.78 (97) 267.55 (86)
770458 ZAK Dominik 2003 SZ H SK Špindl z.s. 130.12 (89) 269.72 (87)
770453 ŠEBESTA Roman 2002 SZ C SKI TEAM BUDWEIS 134.07 (94) 269.91 (88)
770168 ANDRÝS Kryštof 2002 SZ B ST Victoria Brno 147.72 (117) 271.88 (89)
770378 MICHAL Ondřej 2005 MZ T Ski Bílá 140.88 (104) 273.29 (90)
770533 GROHMANN Ondřej 2004 MZ T SKI Mosty 116.45 (76) 274.15 (91)
220702 KOLÁŘ Martin 2002 SZ M SKI Petříkov 145.17 (114) 275.94 (92)
770518 MRÁKA Jan 2004 MZ M LK Olomouc 134.49 (95) 280.28 (94)
770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 MZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou 127.11 (86) 284.39 (96)
770263 HORÁK Marek 2005 MZ T Ski Bílá 121.22 (80) 285.70 (98)
770282 HLAVOŇ Jakub 2005 MZ B SKP Kometa Brno 148.23 (119) 290.25 (99)
770273 ENT Lukáš 2004 MZ E Ski klub Ústí n.O 170.96 (140) 291.50 (100)
770267 VLČEK Jan 2005 MZ T LK Baník Ostrava 127.61 (88) 296.23 (104)
770544 PETŘEK Josef 2002 SZ Z SKI Soláň 141.98 (107) 299.46 (107)
770584 ŠÍMA Albert 2005 MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N 155.40 (125) 301.08 (110)
770480 PELIKÁN Aleš 2004 MZ B ST Victoria Brno 154.89 (124) 310.49 (112)
770188 JANOUŠEK Martin 2004 MZ C SKI TEAM BUDWEIS 137.88 (99) 317.34 (113)
770325 VOVES Jan 2005 MZ P ST Šumava 172.34 (141) 317.51 (114)
770485 FIALA Dan 2002 SZ J HB Ski team 183.43 (154) 321.45 (116)
770283 SOBOTKA Tomáš 2005 MZ B SKP Kometa Brno 144.50 (111) 324.62 (117)
770101 HAVEL Tomáš 2003 SZ L Ski klub Ještěd,z. s. 156.80 (128) 325.51 (118)
770844 FRYŠ Matěj 2004 MZ M SK Kouty 145.66 (115) 326.74 (119)
770475 SKRUŠNÝ David 2005 MZ B SKP Kometa Brno 139.37 (102) 327.98 (120)
770302 PIVNIČKA Jakub 2005 MZ H TJ Slavoj Teplice n. Met. 193.78 (166) 331.10 (121)
770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 MZ M SK Kouty 160.11 (134) 338.17 (122)
770232 KRISTL Vlastimil 2005 MZ A SK Lajdáček 170.02 (139) 339.77 (123)
220366 SEITZ Lukáš 2003 SZ T LK Baník Ostrava 155.93 (127) 343.05 (124)
310110 KARLÍK Vojta 2004 MZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou 158.73 (133) 345.73 (126)
770274 GLATT Matouš 2005 MZ E Ski klub Ústí n.O 180.57 (152) 347.09 (127)
770638 ŠILHA Patrik 2004 MZ A SKIPORG 180.10 (149) 347.99 (128)
770019 KREMLÁČEK Pavel 2004 MZ J SK SKI Třebíč 161.82 (135) 357.60 (133)
770330 NOVÁK David 2005 MZ M SKI Řetězárna 174.95 (144) 359.29 (135)
770779 LANDSMANN Martin 2003 SZ A LO TJ VS Praha 174.09 (142) 376.55 (142)
770488 ČERMÁK Robin 2005 MZ B ST Victoria Brno 189.17 (162) 378.08 (143)
770664 JOZL David 2005 MZ J HB Ski team 155.49 (126) 391.22 (149)
770235 DOSEDĚL František 2005 MZ A SK MONSUN, z.s. 203.68 (174) 393.22 (150)
770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 MZ H SA Špindl 184.14 (155) 400.55 (153)
770275 JANECKÝ Samuel 2005 MZ E Ski klub Ústí n.O 230.75 (186) 404.81 (155)
770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 MZ H SK Deštné v O.h. 219.29 (183) 409.94 (157)
420202 FLÖSSEL Petr 2003 SZ L TJ Spartak Rokytnice 223.90 (184) 417.90 (159)
770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N 193.58 (165) 443.82 (165)
770202 RUBANKO Lukáš 2005 MZ L SK Ještěd (SKJ) 251.83 (202) 457.08 (168)
770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 MZ A SK Lajdáček 169.18 (137) 459.70 (169)
770541 KOŇÁK Tomáš 2004 MZ L ČSK Vysoké nad Jizerou 194.60 (167) 475.45 (175)
770237 SVĚTLÍK Adam 2005 MZ Z Nordica Ski Zlín 271.24 (208) 513.98 (183)
772147 DOMINIAK Mikolaj 2004 MZ L SK Ještěd (SKJ) 361.66 (236) 605.56 (202)
770403 KOPAL Filip 2005 MZ L SK Ještěd (SKJ) -   -  
772562 KNUTSON Dominik 2003 SZ H SK Špindl z.s. -   -  

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz