Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Listina přihlášených Stoeckli cup (16.-17.12.2017 Špindlerův Mlýn Stoh)

  záznamů na stránku
Kód Závodník Ročník Kat. Kraj Lyžařský klub SL
420827 KUBEŠ David 2002 SZ H SK Špindl z.s. 3.50 (2)
770025 ŠINTÁK Jakub 2002 SZ H ST Svatý Petr-LO 9.46 (3)
770027 ŠNAJDR Šimon 2002 SZ S SC Mělník 23.10 (5)
410504 KALINA Ondřej 2003 SZ L TJ Bižu. Jablonec n/N 24.97 (6)
700911 LINHART Adam 2002 SZ P TJ Slavoj Plzeň 28.76 (7)
110719 FIALA Šimon 2002 SZ A LO TJ VS Praha 29.58 (8)
310112 KOPECKÝ Adam 2002 SZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou 31.33 (9)
770152 SADÍLEK Adam 2002 SZ L TJ Spartak Rokytnice 32.80 (10)
770112 MÜLLER Marek 2004 MZ U M-ALGO team z.s. 35.11 (12)
410516 VOLEK Jindřich 2002 SZ L SK Ještěd (SKJ) 38.22 (13)
770004 RYŠKA Daniel 2004 MZ A Racing team Záhrobský 40.50 (15)
320720 ČERNÝ Jakub 2003 SZ H SA Špindl 43.76 (16)
770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 SZ A LO TJ VS Praha 55.28 (20)
770028 BOHONĚK Matouš 2002 SZ H SA Špindl 56.88 (21)
110727 PAJER Matěj 2002 SZ H SK Špindl z.s. 60.55 (23)
750308 ŠEC Jorik 2003 SZ A Racing team Záhrobský 84.27 (34)
770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 SZ A SK MONSUN, z.s. 87.49 (35)
770385 SEIFERT William 2003 SZ A LO TJ VS Praha 102.80 (40)
110717 FIALA Matyáš 2003 SZ A LO TJ VS Praha 109.60 (42)
600911 DOLEŽAL Tomáš 2003 SZ S AŠ Ml.Boleslav 111.37 (44)
410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 MZ L Ski klub Ještěd,z. s. 116.85 (46)
770080 MORÁVEK Roman 2002 SZ H TJ SOKOL Deštné v O.h. 119.39 (48)
770859 HROUDA František 2004 MZ H TJ Spartak SK Vrchlabí 119.69 (49)
750307 HRUBÝ Filip 2004 MZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou 120.36 (50)
770339 KUČERA Vojtěch 2004 MZ H SA Špindl 122.19 (52)
770296 JAVŮREK Viktor 2004 MZ H TJ Spartak SK Vrchlabí 122.74 (53)
770066 VLČEK Matouš 2002 SZ C SKI TEAM BUDWEIS 124.39 (55)
770800 JANEK Adam 2003 SZ A SK Lajdáček 134.63 (60)
700535 MAXA Adam 2004 MZ P SA Špičák 135.33 (61)
770338 KUČERA Štěpán 2004 MZ H SA Špindl 138.86 (67)
770458 ZAK Dominik 2003 SZ H SK Špindl z.s. 139.60 (68)
770629 MACHOŇ Petr 2004 MZ C SKI TEAM BUDWEIS 152.34 (72)
410507 LÍZLER Michal 2002 SZ L SK Ještěd (SKJ) 153.34 (73)
772084 STEVENS Boris 2004 MZ A Snow Sports, z. s. 162.93 (76)
770600 BERAN Patrik 2003 SZ L TJ Sokol Jablonec n.Jiz 166.56 (78)
770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 MZ H SA Špindl 167.83 (82)
310113 NIKL Vojta 2003 SZ H SK Janské Lázně 173.23 (84)
770113 HOTOVÝ Gustav 2004 MZ U Nezařazený člen 182.90 (88)
770101 HAVEL Tomáš 2003 SZ L Ski klub Ještěd,z. s. 189.55 (91)
770453 ŠEBESTA Roman 2002 SZ C SKI TEAM BUDWEIS 193.08 (92)
110618 VACEK Kristián 2003 SZ A SK T 194.16 (95)
770071 ŠLÉGL Michal 2002 SZ A LO TJ VS Praha 200.90 (100)
770779 LANDSMANN Martin 2003 SZ A LO TJ VS Praha 202.46 (101)
310439 KOHOUT Vojtěch 2003 SZ H TJ Spartak SK Vrchlabí 205.27 (104)
310303 MAREK Jan 2003 SZ H TJ Lok. Trutnov 212.54 (111)
770135 ŠITINA Tomáš 2003 SZ H SK Rýchory Mladé Buky 221.76 (115)
772139 BÍNA Marek 2004 MZ H SA Špindl 240.45 (122)
770732 DVOŘÁK David 2004 MZ L Ski Team Harranti Harrachov 279.89 (134)
770638 ŠILHA Patrik 2004 MZ A SKIPORG 295.38 (138)
770288 KARÁSEK Tomáš 2004 MZ A LO TJ VS Praha 298.43 (139)
770870 MORAVEC Aleš 2004 MZ H SK Janské Lázně 307.78 (142)
770157 PETRECKÝ Dominik 2004 MZ H TJ Spartak SK Vrchlabí 336.29 (151)
770948 TASCHNER Filip 2004 MZ L Ski Team Harranti Harrachov 382.13 (155)
772147 DOMINIAK Mikolaj 2004 MZ L SK Ještěd (SKJ) 386.20 (156)
770165 MIČÁNEK Jakub 2005 MZ H SK Janské Lázně -  
770247 HANZAL Kryštof 2005 MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N -  
770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 MZ A SK Lajdáček -  
770572 FRIČ Vojtěch 2005 MZ H SK Janské Lázně -  
770880 PAVLAS Sebastian 2005 MZ A Racing team Záhrobský -  
770180 FOLWARCZNY Martin 2005 MZ L SK Ještěd (SKJ) -  
770872 FOLC Tomáš 2005 MZ H SK Janské Lázně -  
770443 FILIP Jakub 2005 MZ H SK Janské Lázně -  
770584 ŠÍMA Albert 2005 MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N -  
770202 RUBANKO Lukáš 2005 MZ L SK Ještěd (SKJ) -  
770235 DOSEDĚL František 2005 MZ A SK MONSUN, z.s. -  
770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 MZ L TJ Bižu. Jablonec n/N -  
770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 MZ H SK Deštné v O.h. -  
770228 POLLERT Jan 2005 MZ A SK Lajdáček -  
770325 VOVES Jan 2005 MZ P ST Šumava -  
772332 ŠIMŮNEK Viktor 2005 MZ A LO TJ VS Praha -  
770241 KABÁTNÍK Mikuláš 2005 MZ L Ski klub Ještěd,z. s. -  
770715 VOKÁČ Šimon 2005 MZ P TJ Slavoj Plzeň -  
772394 VŠETEČKA Jan 2005 MZ H Nezařazený člen -  
770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 MZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou -  
770030 ROŽENSKÝ Erik 2005 MZ H SA Špindl -  
770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 MZ H TJ Slovan Pec pod Sněžkou -  
770777 JUREČKA Vojtěch 2005 MZ L TJ Spartak Rokytnice -  
770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 MZ H SA Špindl -  
770224 SVATOŠ Lukáš 2005 MZ L TJ Spartak Rokytnice -  
770302 PIVNIČKA Jakub 2005 MZ H TJ Slavoj Teplice n. Met. -  
770298 ŠTANGLER Kryštof 2005 MZ H TJ Spartak SK Vrchlabí -  
770413 TUŠL Pavel 2005 MZ H TJ SOKOL Deštné v O.h. -  
770232 KRISTL Vlastimil 2005 MZ A SK Lajdáček -  
770227 VESELÝ Marek 2005 MZ A SK Lajdáček -  
710900 FOREJTEK Patrik 2005 MZ H SA Špindl -  
770808 KARÁSEK Jakub 2005 MZ L SK Ještěd (SKJ) -  

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz