Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Listina přihlášených FIS - Český pohár (16.-17.2.2019 Karlov pod Pradedem)

  záznamů na stránku
  Kód Závodník Ročník Kat. Nár. Lyžařský klub SL
1. 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 SE CZE VSK VUT Brno 48.71 (701)
2. 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 JU CZE SKP Kometa Brno 49.74 (733)
3. 155870 KAŠPAROVÁ Klára 1998 JU CZE SKP Kometa Brno 52.32 (789)
4. 155869 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 JU CZE VSK VUT Brno 63.48 (1057)
5. 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 JU CZE SK Špindl z.s. 70.22 (1224)
6. 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 JU CZE TJ Jáchymov 71.59 (1271)
7. 155999 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 MJ CZE Racing team Záhrobský 77.12 (1437)
8. 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 JU CZE SK Špindl z.s. 78.33 (1469)
9. 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 JU CZE SK Ještěd (SKJ) 81.14 (1543)
10. 155903 BLÁHOVÁ Anna 1999 JU CZE SK Špindl z.s. 84.93 (1638)
11. 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 JU CZE Ski Bílá 85.41 (1655)
12. 155984 KESTLOVÁ Adéla 2002 MJ CZE SK Kouty 86.63 (1679)
13. 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 JU CZE SK Janské Lázně 89.39 (1723)
14. 156009 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 MJ CZE SKP Kometa Brno 103.79 (2035)
15. 155967 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 MJ CZE Ski Bílá 105.08 (2057)
16. 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 MJ CZE SKI Soláň 106.27 (2080)
17. 155705 HOUSEROVÁ Petra 1993 SE CZE TC Praděd 108.40 (2121)
18. 156000 STASZOWSKA Agata 2002 MJ CZE SKI Mosty 108.49 (2124)
19. 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 MJ CZE SKI AVIA Praha o.s. 117.54 (2264)
20. 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 MJ CZE SK Špindl z.s. 118.56 (2275)
21. 156004 ŠERÁ Tereza 2002 MJ CZE SKI Soláň 120.31 (2303)
22. 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 MJ CZE TJ Mezihoří 120.45 (2306)
23. 155982 KESTLOVÁ Karolína 2002 MJ CZE SK Kouty 125.40 (2390)
24. 155965 LAIN Viktorie 2001 MJ CZE SK Špindl z.s. 128.14 (2428)
25. 155983 KESTLOVÁ Viktorie 2002 MJ CZE SK Kouty 136.65 (2549)
26. 156008 KOUDELKOVÁ Dora 2002 MJ CZE SKP Kometa Brno 149.36 (2708)
27. 155897 MELKOVÁ Valerie 1997 SE CZE LK Baník Ostrava 150.42 (2720)
28. 155946 TICHÁ Michaela 2001 MJ CZE LO TJ VS Praha 152.28 (2749)
29. 155830 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 SE CZE SK ATLAS 167.86 (2918)
30. 155979 VELICKÁ Vendula 2002 MJ CZE Ski Bílá 177.58 (2995)
31. 155931 FIALOVÁ Adéla 2000 JU CZE LO TJ VS Praha 180.34 (3018)
32. 155865 PÁNOVÁ Karolína 1998 JU CZE SK Šumperk 186.99 (3080)
33. 155930 RAŠKOVÁ Adéla 2000 JU CZE LO TJ VS Praha 269.90 (3493)
34. 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 SE CZE VSK VUT Brno 271.06 (3497)
35. 155893 KENCLOVÁ Aneta 1999 JU CZE LO TJ VS Praha 293.25 (3554)
36. 155989 VYDROVÁ Elisabeth 2002 MJ CZE LO TJ VS Praha 297.23 (3562)
37. 155995 CHALUPOVÁ Adéla 2002 MJ CZE SK Špindl z.s. 339.22 (3656)
38. 155958 PROCHÁZKOVÁ Marcela 2001 MJ CZE SKI TEAM ZLÍN 339.98 (3658)
39. 155841 VÁCHALOVÁ Viktorie 1997 SE CZE KL LOKO Olomouc 421.50 (3721)
40. 156021 ŽÁKOVÁ Vendula 2002 MJ CZE SKI Řetězárna -  
41. 155998 LABAŠTOVÁ Alena 2002 MJ CZE Racing team Záhrobský -  
42. 156018 VESELÁ Alena 2002 MJ CZE LK Olomouc -  
43. 156020 BUROVÁ Kateřina 2002 MJ CZE TJ Sokol Mosty -  

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz