Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Listina přihlášených FIS - Český pohár (19.-20.3.2019 Spindleruv Mlyn)

  záznamů na stránku
  Kód Závodník Ročník Kat. Nár. Lyžařský klub SL
1. 155848 NOVÁ Tereza 1998 JU CZE SC Černý 32.37 (365)
2. 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 JU CZE ČKL Harrachov 33.65 (386)
3. 155586 KMOCHOVÁ Tereza 1990 SE CZE TJ Jiskra - SK Harrachov 36.11 (435)
4. 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 JU CZE TJ Spartak SK Vrchlabí 44.26 (630)
5. 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 JU CZE SKP Kometa Brno 49.74 (761)
6. 206823 MEHNER Julia 1999 GER SC Schoeneck 52.68 (847)
7. 155942 ZÍKOVÁ Barbora 2001 MJ CZE Sokol Špičák 62.48 (1077)
8. 156012 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 MJ CZE SKI TEAM ZLÍN 66.15 (1159)
9. 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 JU CZE SK Špindl z.s. 70.22 (1275)
10. 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 JU CZE SK Janské Lázně 70.94 (1301)
11. 435443 KARABANOWSKA Helena 2001 POL Ukn Laworta 72.40 (1347)
12. 155999 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 MJ CZE Racing team Záhrobský 77.12 (1487)
13. 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 JU CZE SK Ještěd (SKJ) 78.37 (1521)
14. 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 JU CZE SK Janské Lázně 83.56 (1661)
15. 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 JU CZE Ski Bílá 83.63 (1664)
16. 155998 LABAŠTOVÁ Alena 2002 MJ CZE Racing team Záhrobský 83.64 (1665)
17. 155984 KESTLOVÁ Adéla 2002 MJ CZE SK Kouty 84.27 (1683)
18. 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 JU CZE Ski Bílá 85.41 (1717)
19. 155966 FUKOVÁ Miroslava 2001 MJ CZE SK Ještěd (SKJ) 93.53 (1880)
20. 156006 NOVOTNÁ Dora 2002 MJ CZE Ski klub Ještěd,z. s. 94.35 (1897)
21. 255421 AUDUNSDOTTIR Sigridur Drofn 1999 ISL Ir 98.39 (1977)
22. 435446 SOBAS Weronika 2001 POL Ikatur Ski club 100.00 (2016)
23. 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 MJ CZE SKI AVIA Praha o.s. 102.60 (2070)
24. 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 MJ CZE SKI Soláň 103.25 (2084)
25. 156009 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 MJ CZE SKP Kometa Brno 103.79 (2098)
26. 155967 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 MJ CZE Ski Bílá 105.08 (2123)
27. 156000 STASZOWSKA Agata 2002 MJ CZE SKI Mosty 105.89 (2137)
28. 255428 INGVADOTTIR Hjordis Birna 2000 ISL Armann 110.38 (2213)
29. 155983 KESTLOVÁ Viktorie 2002 MJ CZE SK Kouty 113.62 (2267)
30. 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 MJ CZE TJ Mezihoří 114.52 (2275)
31. 156002 JANSOVÁ Denisa 2002 MJ CZE SK Deštné v O.h. 114.97 (2284)
32. 435438 ZAKRZEWSKA Maja 2001 POL Muks Smig zakopane 114.97 (2284)
33. 155965 LAIN Viktorie 2001 MJ CZE SK Špindl z.s. 115.94 (2301)
34. 155982 KESTLOVÁ Karolína 2002 MJ CZE SK Kouty 117.59 (2326)
35. 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 MJ CZE SK Špindl z.s. 118.56 (2335)
36. 255453 MAGNUSDOTTIR Kristin Sara 2002 ISL Armann 127.14 (2487)
37. 156008 KOUDELKOVÁ Dora 2002 MJ CZE SKP Kometa Brno 129.16 (2513)
38. 435448 JAROSZ Zuzanna 2002 POL Muks Smig zakopane 138.22 (2640)
39. 155946 TICHÁ Michaela 2001 MJ CZE LO TJ VS Praha 140.41 (2670)
40. 255430 PALMARSDOTTIR DISON Snaedis Lif 2000 ISL Armann 143.87 (2718)
41. 155830 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 SE CZE SK ATLAS 153.86 (2858)
42. 156010 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 MJ CZE TJ Spartak Rokytnice 154.94 (2868)
43. 155989 VYDROVÁ Elisabeth 2002 MJ CZE LO TJ VS Praha 207.65 (3325)
44. 156022 LUKÁŠKOVÁ Barbora 2002 MJ CZE TJ Spartak Rokytnice 250.38 (3555)
45. 155876 MAKOVCOVÁ Adéla 1998 JU CZE SKI AVIA Praha o.s. 301.85 (3694)
46. 155995 CHALUPOVÁ Adéla 2002 MJ CZE SK Špindl z.s. 339.22 (3780)
47. 435447 NOWOTNY Olga 2002 POL Kkn Siepraw ski 552.37 (3913)

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz