Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Listina přihlášených Paralelni slalom (24.3.2019 Špindlerův Mlýn)

  záznamů na stránku
  Kód Závodník Ročník Kat. Nár. Lyžařský klub SL
1. 150743 BERNDT Ondřej 1988 SE CZE TJ Bižu. Jablonec n/N 9.20 (70)
2. 151119 STASZOWSKI Michal 1995 SE CZE SKI Mosty 21.30 (301)
3. 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 SE CZE Ski klub Kralupy 27.05 (450)
4. 151060 PAULUS Daniel 1994 SE CZE LK Radhošť 28.24 (492)
5. 151129 VAŠULÍN Marek 1995 SE CZE VSK VUT Brno 33.04 (637)
6. 151024 KOTZMANN Adam 1993 SE CZE SK Šumperk 33.08 (639)
7. 151154 SKOŘEPA Jan 1996 SE CZE LK VS Praha 35.25 (695)
8. 151229 MÜLLER Marek 1998 JU CZE Sokol Špičák 38.84 (836)
9. 512285 GOLA Fabian 1998 JU CZE Ski Bílá 39.70 (871)
10. 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 JU CZE SKP Kometa Brno 41.14 (926)
11. 150834 ZIKA Adam 1989 SE CZE SK - Studenec 41.24 (930)
12. 151111 KEJVAL Martin 1995 SE CZE TJ Slovan Pec pod Sněžkou 41.35 (933)
13. 151225 ŠEVELA Petr 1998 JU CZE SKM Val. Meziříčí 42.93 (995)
14. 150936 PRŠALA Vojta 1991 SE CZE TJ Spartak SK Vrchlabí 43.52 (1015)
15. 150985 VRZGULA Václav 1992 SE CZE Ski Bílá 43.58 (1019)
16. 151203 BENC Patrik 1997 SE CZE TJ Spartak Rokytnice 44.26 (1052)
17. 151316 KLÍMA Adam 2001 MJ CZE SKP Kometa Brno 44.92 (1078)
18. 151284 KOULA Jan 2000 JU CZE TJ Lok. Trutnov 45.41 (1102)
19. 700973 BALAZ Filip 2001 SVK Lops Bratislava 46.49 (1143)
20. 151326 POKORNÝ Martin 2001 MJ CZE SKI Soláň 50.93 (1325)
21. 700941 KATRENIC Henrich 1998 SVK Snow Ski Stars 51.53 (1350)
22. 700978 BOTKA Filip 2001 SVK Lk Victory bratislava 55.39 (1514)
23. 151218 STRAUB Jakub 1997 SE CZE SKI AVIA Praha o.s. 58.06 (1624)
24. 151373 JASANSKÝ Max 2002 MJ CZE SK Šumperk 58.69 (1651)
25. 151039 NĚMEC Jan 1993 SE CZE Ski Bílá 60.75 (1738)
26. 151350 KUBEŠ David 2002 MJ CZE SA Špindl 63.03 (1823)
27. 150744 ČERMÁK Jan 1988 SE CZE TJ Spartak SK Vrchlabí 64.52 (1877)
28. 151148 HAVEL Jan 1996 SE CZE SK Bublava 65.64 (1920)
29. 151262 HRABÁK Martin 1999 JU CZE SK Písek 78.00 (2349)
30. 700957 KATRENIC Frederik 1999 SVK Snow Ski stars 83.92 (2558)
31. 151368 KOPECKÝ Adam 2002 MJ CZE TJ Slovan Pec pod Sněžkou 85.09 (2588)
32. 151366 BOHONĚK Matouš 2002 MJ CZE SA Špindl 88.70 (2712)
33. 151360 FIALA Šimon 2002 MJ CZE LO TJ VS Praha 90.43 (2759)
34. 151317 BLÁHA Matěj 2001 MJ CZE SK Špindl z.s. 95.98 (2959)
35. 151261 MAŘAS Jan 1999 JU CZE SK Špindl z.s. 97.85 (3013)
36. 151363 MORÁVEK Roman 2002 MJ CZE SK Špindl z.s. 106.17 (3248)
37. 151332 JANÍČEK Marek 2001 MJ CZE Ski Bílá 106.80 (3260)
38. 151295 MALKUS David 2000 JU CZE SKI AVIA Praha o.s. 127.33 (3797)
39. 151362 PAJER Matěj 2002 MJ CZE SK Špindl z.s. 127.82 (3808)
40. 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 JU CZE SK Ještěd (SKJ) 128.36 (3823)
41. 151189 VORÁČEK Jiří 1997 SE CZE SKI-CLUB LIPNO 145.86 (4167)
42. 151354 VOLEK Jindřich 2002 MJ CZE SK Ještěd (SKJ) 148.05 (4207)
43. 151299 KRYŠTOF Petr 2000 JU CZE LO TJ VS Praha 164.79 (4501)
44. 151346 VRABEC Ondřej 2001 MJ CZE ST Špindlerův Mlýn 177.60 (4695)
45. 151361 KOLÁŘ Martin 2002 MJ CZE SKI Petříkov 202.60 (4982)
46. 151267 KORYŤÁK Milan 1999 JU CZE SA Špičák 210.49 (5065)

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz