Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

MADEJA SPORT CUP 2020 - Karlov pod Pradědem

Disciplína Obří slalom Codex 2384
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 01.02.2020 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově MSC
1. 56 772432 JAHODA Štěpán 2011 CZE Z 32.05 - 32.05 50
2. 58 772247 HANZAL Šimon 2010 CZE Z 32.68 - 32.68 45
3. 90 772128 KNOBLOCH Adam 2010 CZE L 32.81 - 32.81 40
4. 59 772533 ŠTĚPÁNEK Matyáš 2010 CZE Z 33.39 - 33.39 36
5. 62 772248 OPALENÝ Martin 2010 CZE S 33.51 - 33.51 33
6. 51 772506 WOJTYLA Marian 2011 CZE T 33.83 - 33.83 30
7. 93 772757 SAMEK Jáchym 2010 CZE Z 33.86 - 33.86 28
8. 60 772563 KOŘÉNEK Richard 2010 CZE Z 34.30 - 34.30 26
9. 50 772303 SMOLÍK David 2010 CZE T 34.37 - 34.37 24
10. 74 772508 FOLWARCZNY Paweł 2011 CZE T 34.43 - 34.43 22
11. 83 772578 HŮRKA Marek 2011 CZE S 34.88 - 34.88 20
12. 63 772632 HRACHOVEC Michal 2011 CZE Z 35.09 - 35.09 19
13. 53 772581 DOSTALÍK Matěj 2010 CZE B 35.17 - 35.17 18
14. 52 772177 ZONEK Vojtěch 2010 CZE T 35.26 - 35.26 17
15. 57 772916 ČECHÁK Adam 2010 CZE M 35.27 - 35.27 16
16. 54 772447 DANIHELKA Adam 2012 CZE T 35.42 - 35.42 15
17. 66 772326 ZVĚDĚLÍK Jakub 2011 CZE T 35.49 - 35.49 14
18. 55 772479 ŠELIGA Jakub 2010 CZE T 35.70 - 35.70 13
19. 67 772955 ČABLA Lukáš 2012 CZE Z 35.78 - 35.78 12
20. 61 772178 PŘIBYL Šimon 2010 CZE T 35.79 - 35.79 11
21. 92 772629 BABOR Matěj 2010 CZE M 35.85 - 35.85 10
22. 88 772405 JÍLEK Filip 2010 CZE S 36.12 - 36.12 9
22. 65 772478 VÁCLAVÍK Marek 2010 CZE Z 36.12 - 36.12 9
24. 68 772582 DOSTALÍK Dan 2011 CZE B 36.30 - 36.30 7
25. 69 772526 PAVLISKA Oliver 2011 CZE T 36.59 - 36.59 6
26. 72 772634 MAREK Rudolf 2010 CZE T 36.70 - 36.70 5
27. 75 772756 VANĚK Ondřej 2012 CZE T 37.18 - 37.18 4
28. 81 772622 MAREK Matěj 2010 CZE B 37.27 - 37.27 3
29. 78 773020 CHINI Samuel 2010 CZE B 37.39 - 37.39 2
30. 79 772245 SOVIAR Pavel 2011 CZE T 37.48 - 37.48 1
31. 71 772475 VESELÝ Ondřej 2010 CZE Z 38.30 - 38.30
32. 91 773066 INDRÁK Tadeáš 2011 CZE M 39.10 - 39.10
33. 76 772621 GÁBA Šimon 2010 CZE B 39.68 - 39.68
34. 85 773065 KREJČÍ Filip 2010 CZE B 41.38 - 41.38
35. 82 772895 FOLTÝN Jan 2010 CZE T 43.17 - 43.17
36. 89 772737 KOUTNÝ Viktor 2012 CZE M 43.19 - 43.19
Nedokočili 1. kolo  
  73 773050 PAVLÍK Lukáš 2010 CZE B    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  87 773019 GRUNA Matěj 2013 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz