Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

ÚKZ Moravskoslezský - Karlov pod Pradědem

Disciplína Slalom Codex 2391
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 02.02.2020 Technický delegát Martin Vrzgula
Vypočtená penalizace 69.49 Aplikovaná penalizace 74.49
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 53 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 40.39 40.85 1:21.24 74.49
2. 61 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 42.00 41.87 1:23.87 98.12
3. 55 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 41.35 42.70 1:24.05 99.74
4. 52 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 42.00 43.20 1:25.20 110.07
5. 57 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 42.22 43.16 1:25.38 111.69
6. 65 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 44.06 43.98 1:28.04 135.59
7. 59 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 43.68 44.44 1:28.12 136.31
8. 60 770209 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B 44.24 43.95 1:28.19 136.94
9. 56 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 44.89 43.69 1:28.58 140.45
10. 64 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T 44.46 44.38 1:28.84 142.78
11. 62 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B 44.11 47.44 1:31.55 167.13
12. 67 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 45.92 45.91 1:31.83 169.65
13. 75 772467 VEČEŘA Vojtěch 2004 CZE U 46.23 45.79 1:32.02 171.36
14. 70 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 45.81 46.34 1:32.15 172.52
15. 72 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E 46.76 46.24 1:33.00 180.16
16. 73 770330 NOVÁK David 2005 CZE M 46.96 46.54 1:33.50 184.65
17. 68 770664 JOZL David 2005 CZE J 45.51 49.24 1:34.75 195.89
18. 77 700537 ŠPIČÁK Vojtěch 2004 CZE P 50.38 48.53 1:38.91 233.27
19. 82 770880 PAVLAS Sebastian 2005 CZE A 51.90 49.04 1:40.94 251.51
20. 76 770327 KADĚRKA Alfréd 2005 CZE M 50.01 54.05 1:44.06 279.54
21. 71 772157 VALENTA Vladimír 2004 CZE Z 44.89 59.65 1:44.54 283.86
22. 66 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P 1:12.12 44.91 1:57.03 396.09
Nedokočili 1. kolo  
  63 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T    
  81 772540 PUSTĚJOVSKÝ Stanislav 2005 CZE T    
  51 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B    
  80 770193 ZVĚDĚLÍK Ondřej 2005 CZE T    
Nedokočili 2. kolo  
  74 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E    
  58 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H    
  69 770901 KRÁL Tomáš 2004 CZE P    
  83 770175 NOVOTNÝ Eduard 2004 CZE B    
  78 772201 POLÁK Ondřej 2005 CZE B    
  79 772527 ZOGATA Samuel 2004 CZE T    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  54 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler