Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

FIS ENL + CIT - Praděd - Praděd

Disciplína Slalom Codex 442
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu CIT
Datum 01.04.2012 Technický delegát Olga Křížová
Vypočtená penalizace 52.70 Aplikovaná penalizace 55.70
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 42 54204 PLIESSNIG David 1993 AUT 41.27 40.54 1:21.81 55.70
2. 43 54044 WURZER Raphael 1991 AUT 41.03 41.64 1:22.67 62.11
3. 32 430440 PSTRUSINSKI Jakub 1988 POL 40.83 42.21 1:23.04 64.87
4. 37 150842 VONDRÁK Jan 1990 CZE B 40.70 42.42 1:23.12 65.47
5. 40 54110 KOHLWEISS Matthias 1991 AUT 42.20 41.93 1:24.13 73.00
5. 34 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 41.96 42.17 1:24.13 73.00
7. 33 430680 GORA Maciej 1994 POL 41.88 42.52 1:24.40 75.01
8. 55 700922 MURARIK Lubomir 1996 SVK 42.58 42.48 1:25.06 79.93
9. 49 151037 HONZÁK Jakub 1993 CZE A 42.30 43.21 1:25.51 83.29
10. 45 151145 NUTIL Tomáš 1996 CZE H 42.60 42.94 1:25.54 83.51
11. 76 151089 JUREČKA Jiří 1994 CZE T 43.05 42.64 1:25.69 84.63
12. 48 51136 GIFFINGER Lukas 1985 AUT 43.59 42.28 1:25.87 85.97
13. 51 150616 DAVID Martin 1984 CZE H 43.58 43.52 1:27.10 95.14
14. 54 150756 HALAMÍČEK Jan 1988 CZE Z 43.57 43.66 1:27.23 96.11
15. 64 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M 44.22 43.25 1:27.47 97.90
16. 52 151146 PREININGER Kryštof 1996 CZE H 43.77 43.73 1:27.50 98.13
17. 70 150672 BORUCH Petr 1987 CZE E 42.05 45.51 1:27.56 98.57
18. 46 150357 PÁN Petr 1966 CZE M 43.11 44.54 1:27.65 99.24
19. 58 690734 KARPUSHYN Illya 1995 UKR 44.68 44.24 1:28.92 108.71
20. 68 150555 ŽIVĚLA Pavel 1984 CZE B 44.86 44.29 1:29.15 110.43
21. 67 151075 KULICH Václav 1992 CZE P 44.78 45.34 1:30.12 117.66
22. 63 151124 KOZÁČEK Tomáš 1995 CZE T 45.38 45.90 1:31.28 126.31
23. 57 150453 ŽIVĚLA Roman 1981 CZE B 45.33 46.23 1:31.56 128.40
24. 59 150952 ZRŮBEK Jan 1991 CZE Z 45.53 46.19 1:31.72 129.59
25. 75 150953 VALCHÁŘ Josef 1991 CZE Z 48.32 47.22 1:35.54 158.08
26. 65 150784 ZÁVODNÝ Martin 1988 CZE B 48.00 47.80 1:35.80 160.01
27. 71 151096 BOLELOUCKÝ Václav 1994 CZE B 48.52 48.08 1:36.60 165.98
28. 73 151102 LÁSKA Daniel 1993 CZE P 47.94 48.84 1:36.78 167.32
Nedokočili 1. kolo  
  38 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L    
  53 430748 PYJAS Piotr 1996 POL    
  50 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE L    
Nedokočili 2. kolo  
  39 151128 FRYČEK Marek 1995 CZE U    
  41 151155 JANÍK Dominik 1996 CZE B    
  69 151144 KLEINER Jan 1995 CZE M    
  35 150577 KLIMEŠ Michal 1985 CZE B    
  36 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M    
  31 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L    
  61 690695 KUSEN Danylo 1993 UKR    
  62 54372 PFLUG Florian 1996 AUT    
  77 150808 REC Adam 1989 CZE T    
  47 430624 SIERPINSKI Ludwik 1983 POL    
  72 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B    
  66 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B    
Nestartovali v 1. kole  
  74 151057 TOKOŠ Michal 1991 CZE B    
Nestartovali v 2. kole  
  44 151082 DVOŘÁK Adam 1994 CZE M    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  60 151095 MRAČNA Tomáš 1994 CZE B    
  56 700911 PIROG Adam 1995 SVK P    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler