Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

MADEJA SPORT CUP - Areál Kouty

Disciplína Obří slalom Codex 2440
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 18.01.2020 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově MSC
1. 54 772533 ŠTĚPÁNEK Matyáš 2010 CZE Z 32.94 - 32.94 50
2. 61 772454 NEKUDA Tobiáš 2010 CZE B 33.03 - 33.03 45
3. 58 772432 JAHODA Štěpán 2011 CZE Z 33.41 - 33.41 40
4. 103 772247 HANZAL Šimon 2010 CZE Z 33.57 - 33.57 36
5. 62 772248 OPALENÝ Martin 2010 CZE S 33.97 - 33.97 33
6. 97 772303 SMOLÍK David 2010 CZE T 34.48 - 34.48 30
7. 57 772458 LIŠKA Petr 2010 CZE Z 34.65 - 34.65 28
7. 53 772581 DOSTALÍK Matěj 2010 CZE B 34.65 - 34.65 28
9. 52 772506 WOJTYLA Marian 2011 CZE T 35.11 - 35.11 24
10. 60 772452 OČKAY David 2010 CZE B 35.12 - 35.12 22
11. 106 772563 KOŘÉNEK Richard 2010 CZE Z 35.23 - 35.23 20
12. 88 772645 SOBOTKA Roman 2010 CZE B 35.36 - 35.36 19
13. 63 772453 KOVÁŘ Matěj 2010 CZE B 35.44 - 35.44 18
14. 59 772632 HRACHOVEC Michal 2011 CZE Z 35.59 - 35.59 17
15. 90 772904 MALÝ Dominik 2012 CZE B 35.95 - 35.95 16
16. 101 773058 ŠŤASTNÝ Adam 2010 CZE B 36.19 - 36.19 15
17. 50 772655 JUHOS Sebastian 2010 CZE B 36.26 - 36.26 14
18. 78 772582 DOSTALÍK Dan 2011 CZE B 36.27 - 36.27 13
19. 104 773050 PAVLÍK Lukáš 2010 CZE B 36.48 - 36.48 12
20. 190 999999 ŠANTAVÝ Jindra 2011 CZE 36.59 - 36.59 11
21. 99 772644 TOMAN Matyáš 2010 CZE B 36.77 - 36.77 10
22. 102 772902 TRTÍK Šimon 2010 CZE B 36.85 - 36.85 9
23. 75 772955 ČABLA Lukáš 2012 CZE Z 36.86 - 36.86 8
24. 76 772916 ČECHÁK Adam 2010 CZE M 37.12 - 37.12 7
25. 67 772654 DLOUHÝ David 2010 CZE B 37.20 - 37.20 6
26. 55 772479 ŠELIGA Jakub 2010 CZE T 37.48 - 37.48 5
27. 74 772478 VÁCLAVÍK Marek 2010 CZE Z 37.64 - 37.64 4
28. 87 772508 FOLWARCZNY Paweł 2011 CZE T 37.93 - 37.93 3
29. 77 772756 VANĚK Ondřej 2012 CZE T 38.14 - 38.14 2
30. 73 772746 PROCHÁZKA Jan 2010 CZE M 38.31 - 38.31 1
31. 70 772475 VESELÝ Ondřej 2010 CZE Z 38.34 - 38.34
32. 65 772447 DANIHELKA Adam 2012 CZE T 38.40 - 38.40
33. 100 772979 MACURA Kristián 2011 CZE B 38.43 - 38.43
34. 51 772177 ZONEK Vojtěch 2010 CZE T 38.72 - 38.72
35. 56 772178 PŘIBYL Šimon 2010 CZE T 38.74 - 38.74
36. 69 772476 ZAJÍC Jan 2010 CZE Z 39.21 - 39.21
37. 84 773020 CHINI Samuel 2010 CZE B 39.41 - 39.41
38. 93 772607 PRŮCHA Matěj 2010 CZE M 40.08 - 40.08
39. 68 772477 HÝŽĎAL Vojtěch 2010 CZE Z 40.34 - 40.34
40. 71 772634 MAREK Rudolf 2010 CZE T 40.38 - 40.38
41. 80 772621 GÁBA Šimon 2010 CZE B 40.48 - 40.48
42. 79 772953 KUBÁČEK Antonín 2012 CZE Z 41.06 - 41.06
43. 82 772730 VLČEK David 2011 CZE Z 41.19 - 41.19
44. 81 773053 KNAP Fabian 2011 CZE M 41.80 - 41.80
45. 94 772622 MAREK Matěj 2010 CZE B 42.18 - 42.18
46. 72 772526 PAVLISKA Oliver 2011 CZE T 42.32 - 42.32
47. 92 773054 KNAP Oliver 2012 CZE M 44.13 - 44.13
48. 85 772903 TRTÍK Matouš 2012 CZE B 47.34 - 47.34
49. 98 772895 FOLTÝN Jan 2010 CZE T 49.78 - 49.78
Nedokočili 1. kolo  
  66 772326 ZVĚDĚLÍK Jakub 2011 CZE T    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  86 773019 GRUNA Matěj 2013 CZE B    
  191 999998 RYBNIKÁR Tomáš 2013 CZE    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz