Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

O´Style Cup - Pec pod Sněžkou

Disciplína Slalom Codex 2457
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 07.03.2020 Technický delegát Martin David
Vypočtená penalizace 74.52 Aplikovaná penalizace 79.52
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body OC
1. 113 770695 JANDA David 2007 CZE P 56.10 58.70 1:54.80 79.52
2. 101 772042 HEMELÍK Vojta 2007 CZE H 55.68 59.87 1:55.55 84.29
3. 102 770939 KRATOCHVÍL Jonáš 2007 CZE H 56.62 1:00.11 1:56.73 91.79
4. 112 770898 NEJDL Thomas 2007 CZE A 58.13 59.21 1:57.34 95.67
5. 106 772398 PLÍVA Jan 2006 CZE H 55.88 1:01.76 1:57.64 97.58
6. 124 772063 BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE H 1:00.39 1:04.50 2:04.89 143.68
7. 120 770687 BARÁK Jan 2006 CZE J 1:00.03 1:04.96 2:04.99 144.32
8. 103 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A 58.42 1:07.51 2:05.93 150.29
9. 136 770850 ŠTEFKA Viktor 2007 CZE A 1:01.38 1:04.93 2:06.31 152.71
10. 123 770728 SCHOVÁNEK Šimon 2007 CZE L 1:01.80 1:04.90 2:06.70 155.19
11. 119 770998 STANĚK Jakub 2006 CZE K 1:01.90 1:05.11 2:07.01 157.16
12. 158 772114 ROUSEK Lukáš 2006 CZE H 1:02.96 1:04.80 2:07.76 161.93
13. 159 770928 KACZUR Vojtěch 2006 CZE H 1:02.92 1:04.95 2:07.87 162.63
14. 108 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 1:09.11 59.80 2:08.91 169.24
15. 131 770631 NEBESKÝ Tobiáš 2007 CZE H 1:05.37 1:04.80 2:10.17 177.26
16. 121 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE L 1:08.33 1:02.37 2:10.70 180.63
17. 130 770731 BAJER Adam 2006 CZE L 1:09.73 1:01.63 2:11.36 184.82
18. 146 770784 OPALENÝ Peter 2007 CZE S 1:03.83 1:08.03 2:11.86 188.00
19. 155 770538 NOVOTNÝ Ondřej 2007 CZE A 1:04.34 1:08.62 2:12.96 195.00
20. 149 770801 KOUTNÝ Pascal 2007 CZE A 1:05.68 1:07.84 2:13.52 198.56
21. 153 770792 KRÁTKÝ Patrik 2007 CZE A 1:06.05 1:08.00 2:14.05 201.93
22. 122 772091 ŠARAPATKA Matyáš 2007 CZE B 58.60 1:17.83 2:16.43 217.06
23. 145 772138 POUR Jan 2007 CZE H 1:06.78 1:09.88 2:16.66 218.53
24. 134 770869 JOHN Jan 2007 CZE L 1:07.77 1:10.95 2:18.72 231.62
25. 138 772333 VACHUTA Adam 2007 CZE A 1:18.63 1:06.24 2:24.87 270.73
26. 133 770890 SVOBODA Miloš 2007 CZE B 1:18.88 1:09.39 2:28.27 292.35
27. 161 772372 BURIAN Jakub 2007 CZE B 1:20.30 1:08.30 2:28.60 294.45
28. 139 772049 PODLIPNÝ Adam 2007 CZE A 1:16.26 1:20.19 2:36.45 344.37
Nedokočili 1. kolo    
  111 770648 ČERNÝ Jáchym 2006 CZE H      
  151 770532 DE RIJKE Chris Nicholas 2006 CZE H      
  107 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L      
  117 772546 FRIEDE Jan 2006 CZE H      
  154 770782 HLUBOCKÝ Jakub 2007 CZE A      
  152 772614 HORČIC Theodor 2007 CZE A      
  115 770450 MORÁVEK Pavel 2007 CZE H      
  104 770568 MUNZAR Jakub 2006 CZE H      
  135 772062 NEUMAN Jan 2007 CZE H      
  129 772026 ŠPAK Maxim 2006 CZE A      
  127 770873 TSCHOCHE Tibor 2007 CZE H      
Nedokočili 2. kolo    
  150 772194 FIKAR Šimon 2006 CZE A      
  116 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE S      
  143 772137 KRAUS Jakub 2007 CZE H      
  156 772791 NOVOTNÝ Mikuláš 2007 CZE L      
Nestartovali v 1. kole    
  142 770972 SMETÁNKA Mikuláš 2007 CZE H      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  125 772108 KRÁL Šimon 2007 CZE L      
  126 770886 MILERSKI Olaf 2006 CZE B      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  141 770520 SADIL Lukáš 2006 CZE L      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler