Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

O´Style Cup - Pec pod Sněžkou

Disciplína Slalom Codex 7434
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 07.03.2020 Technický delegát Martin David
Vypočtená penalizace 72.82 Aplikovaná penalizace 77.82
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body OC
1. 1 885462 CHLUBNOVÁ Barbora 2006 CZE A 50.52 57.87 1:48.39 77.82
2. 10 885498 HEJDUKOVÁ Ema 2006 CZE H 52.57 56.99 1:49.56 85.70
3. 15 885604 LUKÁŠKOVÁ Viktorie Nela 2007 CZE L 52.67 58.77 1:51.44 98.36
4. 5 886518 JEŘÁBKOVÁ Lucie 2007 CZE L 54.45 59.24 1:53.69 113.52
5. 16 885588 FISCHER Nataly 2007 CZE K 54.09 1:00.56 1:54.65 119.98
6. 14 885446 TŮMOVÁ Veronika 2006 CZE K 54.89 1:00.54 1:55.43 125.23
7. 33 885731 DLOUHÁ Viktorie 2007 CZE H 57.72 59.72 1:57.44 138.77
8. 25 885591 ZÁTKOVÁ Klára 2006 CZE S 57.26 1:01.38 1:58.64 146.85
9. 9 885583 DUPALOVÁ Klára 2007 CZE L 53.36 1:06.50 1:59.86 155.07
10. 22 885865 KOŠŤÁLOVÁ Ella 2007 CZE H 57.28 1:03.13 2:00.41 158.77
11. 21 886082 ZATLOUKALOVÁ Kateřina 2006 CZE M 57.35 1:03.52 2:00.87 161.87
12. 19 885679 KŘIVANOVÁ Kateřina 2007 CZE A 58.65 1:02.56 2:01.21 164.16
13. 34 885736 ŘEZNÍČKOVÁ Tereza 2007 CZE A 58.80 1:02.98 2:01.78 168.00
14. 35 885654 ZELENKOVÁ Sára 2006 CZE A 1:00.08 1:01.85 2:01.93 169.01
15. 42 885896 WECHSLEROVÁ Linda 2007 CZE B 59.22 1:03.31 2:02.53 173.05
16. 37 886617 VILÍMKOVÁ Olívia 2007 CZE M 1:00.04 1:02.65 2:02.69 174.13
17. 45 885288 ZIMOVÁ Barbora 2006 CZE C 59.49 1:04.63 2:04.12 183.76
18. 28 886153 KUNCOVÁ Alena 2006 CZE J 1:00.53 1:03.96 2:04.49 186.25
19. 47 885722 PINKOVÁ Klára 2007 CZE B 1:02.43 1:04.49 2:06.92 202.62
20. 36 885725 CIMMEROVÁ Alena 2007 CZE B 1:01.63 1:05.55 2:07.18 204.37
21. 31 886147 PÁNKOVÁ Sára 2006 CZE B 1:01.54 1:06.49 2:08.03 210.09
22. 60 886179 ŽUPKOVÁ Markéta 2007 CZE Z 1:02.58 1:05.90 2:08.48 213.12
23. 58 886232 KREJČÍ Beáta 2007 CZE H 1:03.11 1:07.13 2:10.24 224.98
24. 32 885706 JEŽKOVÁ Lucie 2007 CZE L 1:06.69 1:03.61 2:10.30 225.38
25. 52 885518 CHALUPOVÁ Anna 2007 CZE H 1:03.30 1:07.46 2:10.76 228.48
26. 49 885724 ŠVIHÁLKOVÁ Tereza 2007 CZE B 1:04.21 1:07.45 2:11.66 234.54
27. 38 885703 ŠIMKOVÁ Nikola 2006 CZE H 1:02.75 1:08.98 2:11.73 235.01
28. 40 855634 ŠPATKOVÁ Veronika 2007 CZE S 1:04.22 1:07.55 2:11.77 235.28
29. 62 886059 SEMERÁDOVÁ Zuzana 2007 CZE H 1:04.64 1:07.94 2:12.58 240.74
30. 43 885581 DOBROVODSKÁ Sára 2006 CZE L 1:07.17 1:05.71 2:12.88 242.76
31. 50 885617 RAČKOVÁ Alena 2007 CZE K 1:04.92 1:08.87 2:13.79 248.89
32. 18 886493 SYNČÁKOVÁ Barbora 2007 CZE Z 1:10.46 1:03.40 2:13.86 249.36
33. 53 885674 KRATOCHVÍLOVÁ Ida 2007 CZE A 1:06.40 1:07.62 2:14.02 250.44
34. 64 885866 KUČEROVÁ Veronika 2007 CZE H 1:04.22 1:09.90 2:14.12 251.11
35. 48 886185 NĚMCOVÁ Nora 2007 CZE L 1:04.43 1:11.80 2:16.23 265.32
36. 67 885430 GEFFERTOVÁ Agáta 2007 CZE A 1:05.98 1:10.81 2:16.79 269.09
37. 41 885775 CARDOVÁ Nikola 2006 CZE B 1:07.72 1:09.79 2:17.51 273.94
38. 44 885720 ADÁMKOVÁ Vendula 2007 CZE B 1:03.18 1:16.35 2:19.53 287.55
39. 68 886312 NOVÁKOVÁ Valerie 2007 CZE S 1:07.00 1:13.38 2:20.38 293.27
40. 55 886143 KRÁTKÁ Tereza 2006 CZE H 1:07.88 1:13.10 2:20.98 297.31
41. 56 885903 JEBAVÁ Ella 2007 CZE H 1:07.54 1:13.93 2:21.47 300.61
42. 65 885435 LINKOVÁ Laura 2006 CZE L 1:11.52 1:15.33 2:26.85 336.85
43. 66 886280 ČECHOVÁ Martina 2007 CZE H 1:18.14 1:08.84 2:26.98 337.72
44. 51 886041 KRUDENCOVÁ Leontýna 2006 CZE H 1:13.45 1:18.40 2:31.85 370.52
45. 54 885600 SLOVÁČKOVÁ Aneta 2006 CZE B 1:16.92 1:21.86 2:38.78 417.19
Nedokočily 1. kolo    
  29 886033 BOSNIČ Valentina 2007 CZE L      
  3 885358 DRAHNÍKOVÁ Veronika 2006 CZE H      
  20 885721 KOPECKÁ Ester 2007 CZE B      
  24 885673 KRATOCHVÍLOVÁ Štěpánka 2006 CZE A      
  23 885484 SALAČOVÁ Marie 2006 CZE K      
  57 886217 VODRÁŽKOVÁ Ester 2007 CZE A      
  59 886178 ŽUPKOVÁ Marie 2006 CZE Z      
Nedokočily 2. kolo    
  26 886284 GALANDROVÁ Tereza 2007 CZE L      
  27 885937 HOLICKÁ Elena 2007 CZE H      
  4 885868 JANEKOVÁ Hana 2006 CZE A      
  71 886176 LIČKOVÁ Anděla 2006 CZE Z      
  2 885398 MARKOVIČOVÁ Mia 2006 CZE H      
  17 885464 MIŠKOVSKÁ Kateřina 2007 CZE L      
  11 885935 VÁŇOVÁ Nicol 2007 CZE Z      
Nestartovaly v 1. kole    
  63 886079 DUDKOVÁ Johana 2007 CZE H      
Diskvalifikovány v 1. kole    
  46 885549 BROWN Nikki Jennifer 2006 CZE H      
Diskvalifikovány v 2. kole    
  7 885822 HAZDROVÁ Michaela 2007 CZE S      
  30 886142 KOTRČOVÁ Adéla 2006 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler