Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

O´Style Cup - Pec pod Sněžkou

Disciplína Slalom Codex 2458
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 07.03.2020 Technický delegát Martin David
Vypočtená penalizace 76.68 Aplikovaná penalizace 81.68
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body OC
1. 54 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 53.27 49.19 1:42.46 81.68
2. 57 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 53.47 49.93 1:43.40 88.38
3. 51 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 53.42 50.66 1:44.08 93.22
4. 65 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 54.14 50.73 1:44.87 98.85
5. 58 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 56.02 49.65 1:45.67 104.55
6. 70 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 57.45 50.75 1:48.20 122.58
7. 69 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 57.18 51.31 1:48.49 124.64
8. 55 770780 VESELÝ Jiří 2004 CZE A 57.44 51.37 1:48.81 126.92
9. 66 772467 VEČEŘA Vojtěch 2004 CZE U 56.33 53.98 1:50.31 137.61
10. 85 770880 PAVLAS Sebastian 2005 CZE A 1:00.83 52.91 1:53.74 162.05
11. 78 770927 KACZUR Aleš 2004 CZE H 1:03.83 55.85 1:59.68 204.37
12. 75 772139 BÍNA Marek 2004 CZE A 1:07.99 55.37 2:03.36 230.59
13. 95 770464 SMEJKAL Tobiáš 2004 CZE A 1:06.71 57.29 2:04.00 235.15
14. 79 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A 1:10.23 54.30 2:04.53 238.92
15. 87 772024 HETH Filip 2005 CZE A 1:08.88 59.01 2:07.89 262.86
16. 97 772627 ČÍŽA Daniel 2005 CZE H 1:07.96 1:00.57 2:08.53 267.42
17. 90 770403 KOPAL Filip 2005 CZE L 1:01.87 1:08.41 2:10.28 279.89
18. 77 772394 VŠETEČKA Jan 2005 CZE H 1:17.25 57.63 2:14.88 312.66
19. 83 770872 FOLC Tomáš 2005 CZE H 1:18.07 57.47 2:15.54 317.37
Nedokočili 1. kolo    
  73 772360 ANTOŠ Martin 2005 CZE H      
  56 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A      
  53 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L      
  64 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T      
  63 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H      
  59 770209 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B      
  84 770165 MIČÁNEK Jakub 2005 CZE H      
  72 770787 NOVOTNÝ Jakub 2005 CZE B      
  81 772201 POLÁK Ondřej 2005 CZE B      
  88 770254 SEDLÁČEK Jakub 2005 CZE A      
  93 770549 SEDLÁČEK Michal 2005 CZE L      
  80 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A      
  86 420038 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L      
  89 770949 TASCHNER Jakub 2005 CZE L      
  71 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H      
Nedokočili 2. kolo    
  61 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B      
  62 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L      
  52 770859 HROUDA František 2004 CZE H      
  74 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H      
Nestartovali v 1. kole    
  76 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  82 772147 DOMINIAK Mikolaj 2004 CZE L      
  92 770777 JUREČKA Vojtěch 2005 CZE L      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz