Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

O´Style Cup - Pec pod Sněžkou

Disciplína Slalom Codex 7437
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 08.03.2020 Technický delegát Martin David
Vypočtená penalizace 28.07 Aplikovaná penalizace 33.07
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body OC
1. 2 315436 MESSNEROVÁ Lucie 2004 CZE H 48.51 51.80 1:40.31 33.07
2. 12 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L 49.17 53.07 1:42.24 47.12
3. 13 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L 51.20 53.04 1:44.24 61.67
4. 1 885002 MALCOVÁ Natálie 2004 CZE J 50.45 54.15 1:44.60 64.29
5. 9 885320 HRADILOVÁ Žofie 2005 CZE H 51.80 54.50 1:46.30 76.66
6. 4 886013 JAVŮRKOVÁ Anna Lucie 2005 CZE A 52.33 54.58 1:46.91 81.10
7. 8 885230 KOTOUČKOVÁ Klára 2004 CZE H 52.60 54.94 1:47.54 85.69
8. 3 885922 REJCHRTOVÁ Eliška 2004 CZE H 52.04 56.15 1:48.19 90.42
9. 16 885179 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 54.30 56.27 1:50.57 107.74
10. 45 885289 HRBÁČKOVÁ Tereza 2005 CZE B 55.50 55.36 1:50.86 109.85
11. 22 885647 ŽEŽULKOVÁ Magdaléna 2005 CZE A 53.94 57.15 1:51.09 111.52
12. 5 885198 SLOVÁČKOVÁ Tereza 2004 CZE B 52.91 58.25 1:51.16 112.03
13. 6 885558 ČERNÁ Karolína 2005 CZE H 50.03 1:01.35 1:51.38 113.63
14. 21 325514 MATASOVÁ Kateřina 2004 CZE H 55.57 57.55 1:53.12 126.29
15. 33 886310 CHUDOBOVÁ Karolína 2005 CZE S 57.55 56.60 1:54.15 133.79
16. 35 885169 KRAJNÍKOVÁ Valentýna 2005 CZE K 55.95 58.36 1:54.31 134.95
17. 23 885151 GRÍSNIKOVÁ Mariana 2005 CZE L 57.48 57.51 1:54.99 139.90
18. 20 886208 COUFALOVÁ Kateřina 2005 CZE B 57.36 57.93 1:55.29 142.09
19. 42 885399 MICHALIČKOVÁ Natálie 2005 CZE L 58.09 57.84 1:55.93 146.74
20. 29 885899 KORBELOVA Justýna 2005 CZE L 56.86 59.25 1:56.11 148.05
21. 37 885112 MIŠKOVSKÁ Kristýna 2004 CZE L 58.40 58.06 1:56.46 150.60
22. 7 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE A 55.86 1:00.65 1:56.51 150.96
23. 40 885393 HLÍZOVÁ Eliška 2005 CZE H 58.60 58.76 1:57.36 157.15
24. 39 885317 ŠVARALOVÁ Anna 2005 CZE H 57.87 1:00.27 1:58.14 162.83
25. 44 885729 TULACHOVÁ Anna 2005 CZE S 1:00.05 1:00.62 2:00.67 181.24
26. 41 885559 ČEKAŇÁKOVÁ Daniela 2005 CZE H 1:00.51 1:02.33 2:02.84 197.03
27. 19 885272 JANÁKOVÁ Agáta 2004 CZE B 1:01.98 1:01.76 2:03.74 203.58
28. 43 885318 MARKOVÁ Radka 2005 CZE H 1:02.87 1:05.04 2:07.91 233.93
29. 38 886076 PÁNKOVÁ Nela 2004 CZE B 1:03.16 1:05.85 2:09.01 241.93
30. 24 885909 HLAVÁČOVÁ Judita 2004 CZE Z 54.71 1:15.15 2:09.86 248.12
Nedokočily 1. kolo    
  17 885121 HAVLOVÁ Veronika 2005 CZE L      
  11 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H      
  30 885901 ŠOLCOVÁ Tereza 2004 CZE A      
  14 885175 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A      
  28 905802 VETROVÁ Nikola 2005 CZE H      
Nedokočily 2. kolo    
  25 885420 BROŽOVÁ Veronika 2005 CZE H      
  18 325719 HANKOVÁ Karolína 2004 CZE H      
  10 885220 KEPÁKOVÁ Kristýna 2005 CZE A      
  32 885371 KUPCOVÁ Ema 2005 CZE L      
Nestartovaly v 1. kole    
  27 885223 SUKOVÁ Tereza 2004 CZE H      
Diskvalifikovány v 2. kole    
  26 885118 KEMPFEROVÁ Johana 2005 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler