Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Ski Serie Masters - náhrada za FIS MAS Rokytnice - Dolní Morava

Disciplína Obří slalom Codex 2567
Věková kategorie Masters A, muži Kategorie závodu FIS Masters
Datum 29.02.2020 Technický delegát Jiří Langmaier
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově
1. 54 5150167 ZÁBOJ Róbert 1969 CZE A 32.24 33.78 1:06.02
2. 49 5150292 HRSTKA Milan 1967 CZE Z 32.59 33.92 1:06.51
3. 74 5150456 PROCHÁZKA Lubomír 1980 CZE M 32.67 35.15 1:07.82
4. 41 5150397 VAŇOUS Bohuslav 1963 CZE M 32.78 35.17 1:07.95
5. 68 5150445 MANĎÁK Dalibor 1976 CZE Z 33.22 35.13 1:08.35
6. 45 5150010 MASTNÝ Šimon 1966 CZE A 33.01 35.35 1:08.36
7. 48 5150090 ČUDA Radek 1967 CZE A 33.48 35.11 1:08.59
8. 73 5150246 WOTKE Igor 1979 CZE A 34.11 34.98 1:09.09
9. 51 5150296 JANOUŠEK Martin 1969 CZE L 34.34 37.02 1:11.36
10. 79 772838 MYSLIVEC David 1988 CZE E 34.80 36.99 1:11.79
11. 35 5150114 FÉR Martin 1960 CZE S 34.44 37.57 1:12.01
12. 94 5150271 DANOS Marian 1974 CZE T 34.46 37.60 1:12.06
13. 42 5150491 DVOŘÁK Leoš 1964 CZE M 34.68 37.65 1:12.33
14. 65 5150243 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A 34.88 37.69 1:12.57
15. 37 5150135 DANĚK Boris 1962 CZE B 35.39 37.79 1:13.18
16. 63 5150412 JOZL Milan 1975 CZE J 37.34 39.51 1:16.85
17. 44 5150411 KÁRNÍK Aleš 1966 CZE J 36.24 40.76 1:17.00
18. 47 5150166 ZBOŘIL Lubomír 1966 CZE B 37.18 41.28 1:18.46
19. 36 5150321 DADÁK Michal 1961 CZE M 38.04 42.09 1:20.13
20. 60 773046 TESAŘÍK Petr 1972 CZE J 38.91 42.15 1:21.06
21. 38 5150144 VACEK Pavel 1962 CZE A 39.72 43.13 1:22.85
22. 43 5150270 HROZA Dalibor 1965 CZE T 40.51 43.12 1:23.63
23. 64 773028 KAUFNER Roman 1975 CZE P 44.07 45.19 1:29.26
Nedokočili 1. kolo
  77 5150400 BOUDA Jiří 1984 CZE H  
  72 5150178 DVOŘÁK Petr 1979 CZE L  
  71 772824 KAŠPAR Jakub 1977 CZE J  
  75 772839 KŮZL Zdeněk 1981 CZE A  
  39 5150353 VALA Martin 1962 CZE T  
Nedokočili 2. kolo
  59 772827 KOUDELA Jiří 1972 CZE J  
  59 772827 KOUDELA Jiří 1972 CZE J  
  76 5150393 POLÁČEK Jan 1981 CZE U  
Diskvalifikováni v 1. kole
  55 773087 DANIELIS Ronald 1971 CZE C  
  97 5150094 HENDRYCH Marek 1970 CZE L  
  62 5150181 HLÁSEK Václav 1974 CZE A  
  70 5150335 JURÁK Petr 1977 CZE M  
  69 772829 PLEVA Radovan 1976 CZE M  
  78 772841 RAJNET Tomáš 1985 CZE A  
Diskvalifikováni v 2. kole
  76 5150393 POLÁČEK Jan 1981 CZE U  

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler