Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

MČR, FIS - Špindlerův Mlýn

Disciplína Obří slalom Codex 1366
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NC
Datum 30.03.2021 Technický delegát Eva Kurfürstová
Vypočtená penalizace 40.53 Aplikovaná penalizace 42.53
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 6 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 57.25 59.23 1:56.48 42.53 100
2. 5 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE M 57.98 59.29 1:57.27 49.38 80
3. 8 550066 ZVEJNIEKS Miks 1995 LAT 58.00 59.44 1:57.44 50.85
4. 4 550086 GEDRA Zaks 1998 LAT 58.23 59.28 1:57.51 51.46
5. 7 151350 KUBEŠ David 2002 CZE E 58.24 59.59 1:57.83 54.24 60
6. 14 151425 MÜLLER Marek 2004 CZE U 58.73 59.34 1:58.07 56.32 50
7. 11 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 58.91 59.56 1:58.47 59.79 45
8. 9 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 59.21 59.74 1:58.95 63.95 40
9. 13 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE B 59.32 59.84 1:59.16 65.77 36
10. 23 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 59.46 1:00.77 2:00.23 75.05 32
11. 17 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 1:00.14 1:00.41 2:00.55 77.82 29
12. 15 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 59.91 1:00.95 2:00.86 80.51 26
13. 25 400347 BEUKER Jannes 2002 NED 1:00.33 1:00.71 2:01.04 82.07
14. 12 151442 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 1:00.44 1:00.62 2:01.06 82.24 24
15. 21 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 1:02.23 59.49 2:01.72 87.97 22
16. 28 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L 1:01.45 1:01.08 2:02.53 94.99 20
17. 43 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 1:01.61 1:01.31 2:02.92 98.37 18
18. 30 151451 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 1:01.45 1:01.54 2:02.99 98.98 16
19. 27 701026 PETRIK Kristof 2003 SVK 1:02.20 1:00.80 2:03.00 99.07
20. 31 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 1:01.78 1:01.63 2:03.41 102.62 15
21. 36 151459 RYŠKA Daniel 2004 CZE B 1:01.83 1:02.38 2:04.21 109.56 14
22. 38 151386 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 1:03.04 1:02.91 2:05.95 124.64 13
23. 40 151438 MAXA Adam 2004 CZE P 1:03.22 1:03.08 2:06.30 127.68 12
24. 37 151397 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 1:03.80 1:03.70 2:07.50 138.08 11
25. 48 151428 HROUDA František 2004 CZE H 1:04.24 1:03.82 2:08.06 142.94 10
26. 47 151461 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L 1:04.10 1:04.05 2:08.15 143.72 9
27. 60 150133 HORÁČEK David 1972 CZE H 1:04.87 1:04.30 2:09.17 152.57 8
28. 44 151410 PINK Tomáš 2003 CZE B 1:05.97 1:05.26 2:11.23 170.43 7
29. 42 151469 PROVAZNÍK Erik 1992 CZE A 1:05.12 1:06.52 2:11.64 173.98 6
30. 58 151388 SEIFERT William 2003 CZE A 1:06.16 1:05.77 2:11.93 176.50 5
31. 46 151299 KRYŠTOF Petr 2000 CZE A 1:05.93 1:06.55 2:12.48 181.27 4
32. 45 400352 BESSELAAR Tobias 2002 NED 1:06.57 1:06.95 2:13.52 190.28
33. 41 151398 JANEK Adam 2003 CZE A 1:07.38 1:06.60 2:13.98 194.27 3
34. 62 690785 SOLDATENKO Artem 2003 UKR 1:07.34 1:07.74 2:15.08 203.81
35. 53 151432 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 1:07.26 1:08.36 2:15.62 208.49 2
36. 55 151334 PROCHÁZKA Lubomír 1980 CZE M 1:07.85 1:09.14 2:16.99 220.37 1
37. 52 151460 ŠILHAVÍK Adam 2004 CZE L 1:09.22 1:09.20 2:18.42 232.77
38. 63 690783 NEVODNYCHYI Yaroslav 2002 UKR 1:10.30 1:10.15 2:20.45 250.37
39. 54 151456 ODVÁŘKA Jan 1998 CZE K 1:10.46 1:11.51 2:21.97 263.55
40. 57 151458 ENT Lukáš 2004 CZE E 1:10.65 1:11.84 2:22.49 268.06
Nedokočili 1. kolo    
  19 151393 BANK Matěj 2003 CZE M      
  20 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H      
  32 151389 FIALA Matyáš 2003 CZE A      
  22 151360 FIALA Šimon 2002 CZE A      
  39 151375 GLATT Jan 2002 CZE E      
  59 151453 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B      
  2 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B      
  16 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H      
  18 151372 LINHART Adam 2002 CZE P      
  26 6532876 MUSCARELLA Carlo 2001 USA      
  34 151362 PAJER Matěj 2002 CZE A      
  35 400343 WINDEN VAN Niels 2002 NED      
Nedokočili 2. kolo    
  33 151443 KUČERA Štěpán 2004 CZE H      
  10 700983 LASOK Adam 2001 SVK      
  29 151295 MALKUS David 2000 CZE A      
  3 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B      
  51 151411 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B      
  50 151449 VESELÝ Jiří 2004 CZE A      
Nestartovali v 2. kole    
  49 151274 KALMAN Jakub 1996 CZE T      
  1 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  24 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  61 690778 KIRBATOV Illia 2001 UKR      
  56 151406 MACHÁČEK Radovan 1993 CZE Z      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz