Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Pohár FIS/UNI, AM ČR, MČRJ - Bílá v Beskydech

Disciplína Obří slalom Codex 6315
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu UNI
Datum 13.02.2021 Technický delegát
Vypočtená penalizace 50.70 Aplikovaná penalizace 53.70
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 5 405188 DERKS Kiara 2001 NED 52.87 51.40 1:44.27 53.70
2. 9 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 53.50 51.17 1:44.67 57.57
3. 4 156093 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE H 53.45 52.02 1:45.47 65.32
4. 1 156044 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 53.33 52.27 1:45.60 66.58
5. 13 155962 SOMMEROVÁ Elese 2001 CZE A 54.01 51.85 1:45.86 69.10
6. 16 156009 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B 53.61 52.31 1:45.92 69.68
7. 19 156087 PEROUTKOVÁ Barbora 2004 CZE A 54.22 51.82 1:46.04 70.84
8. 15 435457 FLOREK Patrycja 2003 POL 54.11 52.11 1:46.22 72.59
9. 12 155998 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A 54.45 51.99 1:46.44 74.72
10. 6 435453 SKARBEK-MALCZEWSKA Anna 2003 POL 54.88 52.13 1:47.01 80.24
11. 18 156024 SOMMEROVÁ Celine 2003 CZE A 54.21 52.82 1:47.03 80.43
11. 8 435422 WLODARCZYK Julia 2000 POL 54.20 52.83 1:47.03 80.43
13. 10 705471 JAKUBCOVA Zuzana 2000 SVK 54.43 52.74 1:47.17 81.79
14. 24 155983 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 54.09 53.09 1:47.18 81.89
15. 22 156075 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T 55.00 52.30 1:47.30 83.05
16. 26 156067 HLAVOŇOVÁ Lucie 2004 CZE B 54.23 53.09 1:47.32 83.24
17. 34 156076 KREISSOVÁ Tereza 2004 CZE T 54.69 53.17 1:47.86 88.47
18. 35 155982 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 54.72 53.60 1:48.32 92.93
19. 21 156000 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 55.02 53.99 1:49.01 99.61
20. 29 156006 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 55.16 54.07 1:49.23 101.74
21. 27 156086 JEDLIČKOVÁ Sára 2004 CZE A 55.25 54.18 1:49.43 103.68
22. 20 435412 WROBEL Oliwia 1999 POL 55.67 53.84 1:49.51 104.46
23. 31 705516 FRACKOWIAK Karolina 2004 SVK 57.33 52.32 1:49.65 105.81
24. 14 435466 KSIAZEK Joanna 2004 POL 55.45 54.31 1:49.76 106.88
25. 23 155984 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 55.07 55.21 1:50.28 111.92
26. 39 156039 KOMÁRKOVÁ Vendula 2003 CZE B 55.28 55.05 1:50.33 112.40
27. 11 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 56.47 54.08 1:50.55 114.53
28. 32 435470 DOLEGA Pola 2004 POL 55.51 55.09 1:50.60 115.01
29. 2 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 56.25 54.40 1:50.65 115.50
30. 7 705502 MEZOVSKÁ Denisa 2003 SVK 56.02 55.01 1:51.03 119.18
31. 37 156042 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 56.43 54.74 1:51.17 120.54
32. 48 156057 BALŠÍNKOVÁ Elena 2004 CZE T 57.01 54.32 1:51.33 122.09
33. 17 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 55.65 55.69 1:51.34 122.18
34. 44 156058 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L 55.52 55.96 1:51.48 123.54
35. 28 156007 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H 56.47 55.12 1:51.59 124.60
36. 36 156049 BALABÁNOVÁ Helena 2003 CZE T 56.49 55.22 1:51.71 125.77
37. 25 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE A 56.81 55.56 1:52.37 132.16
38. 49 156092 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 56.93 55.55 1:52.48 133.23
39. 51 156091 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A 57.12 56.07 1:53.19 140.10
40. 53 156062 REJCHRTOVÁ Eliška 2004 CZE H 57.38 56.34 1:53.72 145.24
41. 33 156025 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 57.52 57.01 1:54.53 153.08
42. 41 156002 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 58.19 56.41 1:54.60 153.76
43. 42 156048 KOLBE Andrea 2003 CZE H 58.04 56.73 1:54.77 155.41
44. 46 705512 GREGOROVA Nina 2004 SVK 57.93 57.10 1:55.03 157.93
45. 43 156033 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L 58.67 56.63 1:55.30 160.54
46. 62 156095 RÁBOVÁ Tereza 2004 CZE E 57.94 57.41 1:55.35 161.03
47. 30 156043 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 58.31 57.94 1:56.25 169.74
48. 40 155897 MELKOVÁ Valerie 1997 CZE T 58.92 57.68 1:56.60 173.13
49. 47 156038 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 59.22 59.08 1:58.30 189.60
50. 60 156070 ŘEHOUŠKOVÁ Amálie 2004 CZE C 59.46 59.33 1:58.79 194.35
51. 52 156046 ŠORMOVÁ Adéla 2003 CZE H 1:00.33 58.88 1:59.21 198.41
52. 56 155911 KOŘÍSTKOVÁ Karolína 1999 CZE Z 1:00.59 59.14 1:59.73 203.45
53. 55 155989 VYDROVÁ Elisabeth 2002 CZE A 1:00.49 59.67 2:00.16 207.62
54. 50 156037 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 1:00.56 59.79 2:00.35 209.46
55. 63 156035 PAVLIDISOVÁ Natálie 2003 CZE L 1:01.23 1:00.83 2:02.06 226.02
56. 59 156074 MIŠKOVSKÁ Kristýna 2004 CZE L 1:03.06 1:02.11 2:05.17 256.15
57. 61 156084 PÁNKOVÁ Nela 2004 CZE B 1:03.32 1:01.99 2:05.31 257.50
58. 57 156027 ABSOLÍNOVÁ Julie 2003 CZE B 1:04.35 1:02.23 2:06.58 269.80
59. 54 156051 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E 1:03.75 1:03.51 2:07.26 276.39
60. 58 156098 ČAJKOVÁ Klára 2000 CZE Z 1:06.88 1:04.88 2:11.76 319.98
Nedokočily 1. kolo  
  3 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J    
  38 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U    
Nedokočily 2. kolo  
  45 156034 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz