Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Speed week - Špindlerův Mlýn

Disciplína Alpská kombinace Codex 1351
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NC
Datum 22.01.2021 Technický delegát
Vypočtená penalizace 81.86 Aplikovaná penalizace 83.86
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 5 151284 KOULA Jan 2000 CZE H 1:13.75 43.58 1:57.33 83.86 100
2. 4 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 1:12.98 44.50 1:57.48 85.60 80
3. 15 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 1:14.90 42.60 1:57.50 85.83 60
3. 2 151350 KUBEŠ David 2002 CZE E 1:13.10 44.40 1:57.50 85.83 60
5. 3 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 1:13.87 43.78 1:57.65 87.57 45
6. 8 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 1:15.28 43.27 1:58.55 98.00 40
7. 19 151425 MÜLLER Marek 2004 CZE U 1:15.26 44.02 1:59.28 106.46 36
8. 28 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 1:15.96 43.41 1:59.37 107.51 32
9. 11 700982 SANITRAR Jan 2001 SVK 1:14.08 45.30 1:59.38 107.62
10. 1 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE H 1:14.87 44.62 1:59.49 108.90 29
11. 12 6293313 LOCHMANN Simon 1999 ITA 1:13.79 45.82 1:59.61 110.29
12. 23 240149 NAGY Bence 1998 HUN 1:16.06 44.41 2:00.47 120.26
13. 22 151442 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 1:15.15 45.67 2:00.82 124.31 26
14. 25 151372 LINHART Adam 2002 CZE P 1:15.86 45.00 2:00.86 124.78 24
15. 24 701011 VIGAS Samuel 2003 SVK 1:16.49 44.59 2:01.08 127.33
16. 10 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 1:17.49 43.62 2:01.11 127.67 22
17. 26 151393 BANK Matěj 2003 CZE M 1:15.97 45.58 2:01.55 132.78 20
18. 27 151295 MALKUS David 2000 CZE A 1:17.20 45.29 2:02.49 143.67 18
19. 34 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H 1:17.04 45.95 2:02.99 149.47 16
20. 30 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H 1:18.23 44.99 2:03.22 152.13 15
21. 54 151451 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 1:17.58 45.94 2:03.52 155.61 14
22. 32 700997 VALEK Jakub 2002 SVK 1:17.81 46.16 2:03.97 160.83
23. 31 151415 FIALA Jan 2003 CZE T 1:18.02 46.87 2:04.89 171.49 13
24. 44 6294859 LOCHMANN Tommy 2004 ITA 1:18.97 47.38 2:06.35 188.41
25. 16 700973 BALAZ Filip 2001 SVK 1:13.60 54.12 2:07.72 204.29
26. 39 151404 KESTL Lukáš 2003 CZE M 1:19.42 48.55 2:07.97 207.19 12
27. 38 151397 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 1:19.64 48.54 2:08.18 209.62 11
28. 43 240174 PAL Krisztian 2004 HUN 1:20.24 48.01 2:08.25 210.44
29. 59 151461 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L 1:19.02 50.03 2:09.05 219.71 10
30. 20 151363 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 1:19.19 50.14 2:09.33 222.95 9
31. 63 150133 HORÁČEK David 1972 CZE H 1:22.26 48.07 2:10.33 234.55 8
32. 42 151388 SEIFERT William 2003 CZE A 1:20.56 50.92 2:11.48 247.88 7
33. 50 6191331 OLIVIERI JAY Victor 2003 FRA 1:23.51 50.17 2:13.68 273.38
34. 35 6294211 LOCHMANN Niki 2002 ITA 1:16.83 56.98 2:13.81 274.88
35. 64 150336 HRSTKA Milan 1967 CZE Z 1:23.89 50.95 2:14.84 286.82 6
36. 49 151449 VESELÝ Jiří 2004 CZE A 1:22.77 52.68 2:15.45 293.89 5
37. 55 151469 PROVAZNÍK Erik 1992 CZE A 1:20.66 54.84 2:15.50 294.47 4
38. 36 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 1:19.70 56.43 2:16.13 301.78 3
39. 61 150629 MASTNÝ Šimon 1966 CZE A 1:22.71 57.42 2:20.13 348.14 2
40. 62 151468 VAŇOUS Bohuslav 1963 CZE M 1:24.26 56.85 2:21.11 359.50 1
Nedokočili 1. kolo    
  18 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H      
  7 690694 KOVBASNYUK Ivan 1993 UKR      
Nedokočili 2. kolo    
  14 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H      
  29 700978 BOTKA Filip 2001 SVK      
  17 701015 BOTKA Timo 2003 SVK      
  41 151389 FIALA Matyáš 2003 CZE A      
  48 151360 FIALA Šimon 2002 CZE A      
  47 151409 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L      
  46 151398 JANEK Adam 2003 CZE A      
  40 701010 KANOVITS Alexander 2003 SVK      
  45 151457 KRÁL Tomáš 2004 CZE P      
  13 151407 KROUPA Štepan 2003 CZE C      
  6 700983 LASOK Adam 2001 SVK      
  9 390041 LUIK Juhan 1997 EST      
  53 701029 MAZGUT David Michael 2004 SVK      
  51 151362 PAJER Matěj 2002 CZE A      
  56 701026 PETRIK Kristof 2003 SVK      
  33 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A      
  60 701030 SUCHÁČ Nataniel 2004 SVK      
  37 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B      
  21 690737 TSIBELENKO Levko 1996 UKR      
  52 151446 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T      
Nestartovali v 2. kole    
  57 151470 NÁVESNÍK Jiří 1956 CZE A      
  58 150661 VANČURA Jan 1986 CZE L      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz