Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

Speed week - Špindlerův Mlýn

Disciplína Slalom Codex 6300
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 24.01.2021 Technický delegát
Vypočtená penalizace 47.97 Aplikovaná penalizace 50.97
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 9 155727 CAPOVÁ Gabriela 1993 CZE T 45.38 44.98 1:30.36 50.97 100
2. 7 155586 KMOCHOVÁ Tereza 1990 CZE L 45.83 44.95 1:30.78 54.36 80
3. 5 156093 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE H 46.27 45.21 1:31.48 60.02 60
4. 10 156044 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 45.89 45.71 1:31.60 60.99 50
5. 14 155998 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A 46.17 45.75 1:31.92 63.57 45
6. 13 156006 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 47.93 46.46 1:34.39 83.53 40
7. 15 155984 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 48.35 46.95 1:35.30 90.88 36
8. 17 156039 KOMÁRKOVÁ Vendula 2003 CZE B 48.61 46.86 1:35.47 92.25 32
9. 19 156086 JEDLIČKOVÁ Sára 2004 CZE A 48.27 47.33 1:35.60 93.30 29
10. 20 705512 GREGOROVA Nina 2004 SVK 49.01 46.69 1:35.70 94.11
11. 21 156058 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L 48.36 47.97 1:36.33 99.20 26
12. 1 156049 BALABÁNOVÁ Helena 2003 CZE T 48.57 47.94 1:36.51 100.65 24
13. 4 705484 PAVLÁKOVÁ Andrea 2002 SVK 48.65 48.00 1:36.65 101.79
14. 24 695140 PYROZHKO Kateryna 2002 UKR 48.78 47.99 1:36.77 102.76
15. 22 156067 HLAVOŇOVÁ Lucie 2004 CZE B 49.68 47.18 1:36.86 103.48 22
16. 18 705501 LOZAKOVA Kayla Anna 2003 SVK 49.79 47.32 1:37.11 105.50
17. 25 156075 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T 49.34 47.95 1:37.29 106.96 20
18. 27 155983 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 49.98 47.86 1:37.84 111.40 18
19. 11 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 49.47 48.79 1:38.26 114.79 16
20. 23 156076 KREISSOVÁ Tereza 2004 CZE T 50.82 49.14 1:39.96 128.53 15
21. 16 156025 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 51.12 50.17 1:41.29 139.27 14
22. 2 156002 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 51.29 50.06 1:41.35 139.76 13
23. 31 156091 TRACHTOVÁ Valentýna 2004 CZE A 52.79 49.84 1:42.63 150.10 12
24. 30 156082 SLOVÁČKOVÁ Tereza 2004 CZE B 52.69 49.95 1:42.64 150.18 11
25. 32 156092 MOŠNOVÁ Markéta 2004 CZE A 52.96 50.63 1:43.59 157.85 10
26. 28 156037 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 53.20 50.91 1:44.11 162.05 9
27. 35 156084 PÁNKOVÁ Nela 2004 CZE B 1:01.45 58.56 2:00.01 290.51 8
Nedokočily 1. kolo    
  33 156027 ABSOLÍNOVÁ Julie 2003 CZE B      
  29 156043 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L      
  12 155951 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H      
  8 156009 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B      
  26 156033 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L      
  36 156087 PEROUTKOVÁ Barbora 2004 CZE A      
  6 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A      
Nestartovaly v 1. kole    
  34 156073 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L      
Diskvalifikovány v 2. kole    
  3 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE A      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz