Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

O'STYLE CUP 2022 Černý Důl - Černý Důl

Disciplína Obří slalom Codex 2033
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 13.03.2022 Technický delegát Tomáš Lipanský
Vypočtená penalizace 10.47 Aplikovaná penalizace 15.47
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body OC
1. 106 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 43.19 42.57 1:25.76 15.47
2. 114 770944 KUNRT Kryštof 2008 CZE L 42.89 43.32 1:26.21 20.77
3. 110 770694 KUČERA Adam 2008 CZE H 42.78 43.44 1:26.22 20.89
4. 103 770751 THÉR Ondřej 2008 CZE H 42.88 43.54 1:26.42 23.24
5. 111 772213 MARTÍNEK Lukáš 2008 CZE Z 43.38 43.10 1:26.48 23.95
6. 122 770573 ADAMEC Jakub 2008 CZE H 43.35 43.35 1:26.70 26.54
7. 104 770863 POLANSKÝ Robin 2008 CZE H 43.49 43.49 1:26.98 29.84
8. 101 772159 SVOBODA Albert 2008 CZE A 44.30 42.98 1:27.28 33.37
9. 115 772438 RÁDL Jan 2008 CZE L 43.87 43.51 1:27.38 34.55
10. 116 770861 MORAVEC Vojtěch 2008 CZE H 43.25 44.15 1:27.40 34.78
11. 117 772237 MORÁVEK Jáchym 2009 CZE H 43.36 44.05 1:27.41 34.90
12. 107 772109 ŠRYTR Dominik 2008 CZE L 43.94 44.43 1:28.37 46.21
13. 126 772778 HARTMANN Jiří František 2008 CZE A 43.86 44.53 1:28.39 46.44
14. 112 770943 KUNRT Adam 2008 CZE L 44.60 44.14 1:28.74 50.57
15. 105 772151 TVRZ Jan 2009 CZE A 44.87 44.93 1:29.80 63.05
16. 130 772934 ENGEL Tadeáš 2008 CZE L 45.03 44.99 1:30.02 65.64
17. 151 772351 MACH Antonín 2009 CZE L 45.49 44.91 1:30.40 70.12
18. 125 772387 ŠIMEK Michal 2008 CZE H 45.18 45.31 1:30.49 71.18
19. 162 770858 RUŠIKVAS Eduard 2009 CZE H 44.85 45.67 1:30.52 71.53
20. 136 770718 WEBER Sebastian 2009 CZE L 45.42 45.38 1:30.80 74.83
21. 131 772700 NOSÁL Filip 2008 CZE A 45.19 45.86 1:31.05 77.77
22. 123 772536 POSPÍŠIL Jan 2009 CZE L 45.59 45.56 1:31.15 78.95
23. 124 772041 MRAVEC Albert 2008 CZE A 45.36 45.87 1:31.23 79.89
24. 150 772776 HARTMANN Tristan Vilem 2009 CZE H 45.44 45.81 1:31.25 80.13
25. 129 772267 FRIML Jan 2009 CZE B 45.33 45.93 1:31.26 80.24
26. 135 772689 PLAMÍNEK Ondřej 2008 CZE S 45.61 45.85 1:31.46 82.60
27. 161 772163 ŠTROS František 2009 CZE S 45.95 45.77 1:31.72 85.66
28. 132 772733 PAVLAS Vojtěch 2009 CZE A 45.81 46.33 1:32.14 90.61
29. 119 770992 SOBOTKA Daniel 2008 CZE B 45.41 47.05 1:32.46 94.38
30. 128 772446 ŽIŠKA Matěj 2009 CZE Z 45.77 46.86 1:32.63 96.38
31. 155 772285 HAVLIČEK Josef 2009 CZE L 46.15 46.82 1:32.97 100.38
32. 168 771000 DLOUHÝ Vítek 2008 CZE P 46.63 46.36 1:32.99 100.62
33. 108 770716 ŠÍMA Oliver 2008 CZE L 43.58 49.46 1:33.04 101.21
34. 140 772456 BAHENSKÝ Daniel 2009 CZE T 46.74 46.36 1:33.10 101.91
35. 146 772404 HŮRKA Martin 2009 CZE S 46.94 46.68 1:33.62 108.04
36. 133 770946 JANDÍK Zdeněk 2008 CZE L 46.73 47.07 1:33.80 110.16
37. 153 770967 CARDA Jakub 2008 CZE B 47.04 46.93 1:33.97 112.16
38. 134 772554 KARÁSEK Jan 2009 CZE H 49.11 44.89 1:34.00 112.51
39. 157 770953 JOHN Thomas 2009 CZE L 46.92 47.20 1:34.12 113.93
40. 158 772275 NEJEDLÝ Jiří 2008 CZE C 47.32 47.29 1:34.61 119.70
41. 156 772053 SALAČ Jan 2009 CZE K 47.41 47.76 1:35.17 126.29
42. 102 772011 RAČKO Lukáš 2009 CZE K 50.37 44.91 1:35.28 127.59
43. 147 772259 TSCHOCHE Teodor 2009 CZE H 47.35 47.94 1:35.29 127.71
44. 164 770893 MATOUŠEK Jakub 2008 CZE U 47.65 47.67 1:35.32 128.06
45. 139 772193 ZONEK Jáchym 2009 CZE T 48.26 47.72 1:35.98 135.83
46. 160 772172 KRBEČEK Adam 2009 CZE A 47.98 48.08 1:36.06 136.77
47. 152 773203 BARTOŠ Vojtěch 2009 CZE A 48.28 47.88 1:36.16 137.95
48. 169 772599 PÍSAŘÍK Filip 2008 CZE A 48.42 48.18 1:36.60 143.13
49. 163 772093 KORBEL Daniel 2008 CZE L 48.14 48.47 1:36.61 143.25
50. 166 770862 NOVÝ Lukáš 2008 CZE H 48.66 48.26 1:36.92 146.90
51. 159 772388 TUČEK Jan 2009 CZE H 48.52 48.57 1:37.09 148.90
52. 188 772608 VOLEJNÍK Miroslav 2008 CZE A 48.12 49.15 1:37.27 151.02
53. 145 772271 CIMMER František 2009 CZE B 48.92 48.59 1:37.51 153.85
54. 176 772610 TOŠOVSKÝ Vojta 2009 CZE L 48.61 48.93 1:37.54 154.20
55. 190 772047 CHATRNÝ Otto Fabian 2009 CZE A 48.79 49.36 1:38.15 161.39
56. 170 770864 KULICH Samuel 2009 CZE H 49.36 49.00 1:38.36 163.86
57. 181 773401 BOUČEK Ondřej 2009 CZE A 49.28 49.64 1:38.92 170.46
58. 175 772688 PEKÁREK Michal 2008 CZE S 49.57 50.23 1:39.80 180.82
59. 189 772161 JANOUŠKOVEC Jakub 2009 CZE S 49.35 50.76 1:40.11 184.47
60. 144 772270 VOSLÁŘ Daniel 2009 CZE B 50.32 50.58 1:40.90 193.77
61. 180 770920 FALGE Daniel 2009 CZE A 52.19 52.48 1:44.67 238.17
62. 179 772253 VANĚK Hugo 2009 CZE L 52.55 52.83 1:45.38 246.54
63. 137 770940 CUTHBERT Adam 2009 CZE H 58.76 47.41 1:46.17 255.84
64. 178 772403 KOŇÁK Matěj 2008 CZE L 55.24 55.11 1:50.35 305.07
65. 184 772992 LIPANSKÝ Ferdinand 2009 CZE H 1:01.55 1:02.29 2:03.84 463.94
Nedokočili 1. kolo    
  113 772266 GROSS Matyáš 2008 CZE B      
  138 772399 PLÍVA Jakub 2008 CZE H      
Nedokočili 2. kolo    
  118 770997 GRYM Vojtěch 2009 CZE A      
  148 772891 HORA Matyáš 2009 CZE S      
  183 773071 LAMMEL Jakub 2008 CZE M      
  167 772315 VERL Jan 2009 CZE L      
Nestartovali v 1. kole    
  143 772174 BARTOŠ Jan 2008 CZE J      
  174 772241 BERAN Antonín 2009 CZE E      
  182 773079 BROŽ Ondřej 2009 CZE L      
  141 770955 HEJDA Václav 2008 CZE P      
  121 772423 HRONEŠ Matěj 2008 CZE H      
  186 772386 KODADA Jan 2009 CZE H      
  171 772067 KOPECKÝ Nicholas 2009 CZE H      
  142 772775 KROTKÝ Michal 2008 CZE H      
  191 770626 LOJKA Ondřej 2009 CZE A      
  120 772363 RYTÍŘ Jiří 2008 CZE U      
  185 772802 SPRÁVKA Jakub 2009 CZE L      
  165 770877 SVATOŠ František 2008 CZE A      
  172 772120 ŠEC Alexander 2008 CZE A      
  149 772140 ŠŤASTNÝ Jakub 2008 CZE H      
  109 772301 ŠVESTKA Robin 2008 CZE A      
  154 770796 ŠVIMBERSKÝ Oliver 2008 CZE A      
  127 772576 VAŠUT Theodor 2008 CZE A      
  177 773026 VOLDŘICH Štěpán 2008 CZE L      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  187 772252 VAŇKÁT Tim 2009 CZE U      
  173 772366 VESELÝ Vilém 2009 CZE S      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz