Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

O'STYLE CUP 2022 Černý Důl - Černý Důl

Disciplína Slalom Codex 2035
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Územní klasifikační závod
Datum 12.03.2022 Technický delegát Tomáš Lipanský
Vypočtená penalizace 25.19 Aplikovaná penalizace 30.19
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body OC
1. 115 770694 KUČERA Adam 2008 CZE H 44.95 42.13 1:27.08 30.19
2. 105 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 45.67 41.44 1:27.11 30.44
3. 103 770943 KUNRT Adam 2008 CZE L 46.12 41.48 1:27.60 34.55
4. 101 772266 GROSS Matyáš 2008 CZE B 47.17 40.48 1:27.65 34.97
5. 106 772213 MARTÍNEK Lukáš 2008 CZE Z 46.84 41.28 1:28.12 38.91
6. 107 770944 KUNRT Kryštof 2008 CZE L 47.82 40.42 1:28.24 39.91
7. 104 770472 MOŠNA František 2008 CZE A 46.06 42.25 1:28.31 40.50
8. 114 770992 SOBOTKA Daniel 2008 CZE B 46.73 41.76 1:28.49 42.01
9. 121 772363 RYTÍŘ Jiří 2008 CZE U 45.25 43.49 1:28.74 44.11
10. 102 770716 ŠÍMA Oliver 2008 CZE L 46.27 42.88 1:29.15 47.54
11. 111 770863 POLANSKÝ Robin 2008 CZE H 47.42 42.19 1:29.61 51.40
12. 117 772301 ŠVESTKA Robin 2008 CZE A 47.55 42.39 1:29.94 54.17
13. 109 770751 THÉR Ondřej 2008 CZE H 47.52 42.60 1:30.12 55.67
14. 108 770861 MORAVEC Vojtěch 2008 CZE H 48.59 41.63 1:30.22 56.51
15. 113 772109 ŠRYTR Dominik 2008 CZE L 48.16 42.77 1:30.93 62.46
16. 110 772159 SVOBODA Albert 2008 CZE A 49.08 42.07 1:31.15 64.31
17. 127 772151 TVRZ Jan 2009 CZE A 48.44 43.85 1:32.29 73.87
18. 128 772267 FRIML Jan 2009 CZE B 50.13 43.43 1:33.56 84.51
19. 126 770940 CUTHBERT Adam 2009 CZE H 49.25 44.99 1:34.24 90.21
20. 119 772237 MORÁVEK Jáchym 2009 CZE H 51.51 43.43 1:34.94 96.08
21. 137 772934 ENGEL Tadeáš 2008 CZE L 50.68 44.44 1:35.12 97.59
22. 124 772446 ŽIŠKA Matěj 2009 CZE Z 49.81 45.32 1:35.13 97.67
23. 136 772404 HŮRKA Martin 2009 CZE S 49.54 45.95 1:35.49 100.69
23. 123 772011 RAČKO Lukáš 2009 CZE K 50.40 45.09 1:35.49 100.69
25. 134 772536 POSPÍŠIL Jan 2009 CZE L 50.39 45.19 1:35.58 101.45
26. 125 770997 GRYM Vojtěch 2009 CZE A 50.02 45.61 1:35.63 101.87
27. 156 772172 KRBEČEK Adam 2009 CZE A 50.69 45.56 1:36.25 107.06
28. 129 770946 JANDÍK Zdeněk 2008 CZE L 50.73 45.80 1:36.53 109.41
29. 146 772351 MACH Antonín 2009 CZE L 51.03 46.38 1:37.41 116.79
30. 169 772366 VESELÝ Vilém 2009 CZE S 50.68 46.81 1:37.49 117.46
31. 139 772271 CIMMER František 2009 CZE B 51.63 46.03 1:37.66 118.88
32. 160 772285 HAVLIČEK Josef 2009 CZE L 50.82 46.98 1:37.80 120.06
33. 145 772456 BAHENSKÝ Daniel 2009 CZE T 51.06 46.87 1:37.93 121.15
34. 162 772599 PÍSAŘÍK Filip 2008 CZE A 51.26 47.25 1:38.51 126.01
35. 130 772700 NOSÁL Filip 2008 CZE A 52.35 46.34 1:38.69 127.52
36. 165 770893 MATOUŠEK Jakub 2008 CZE U 51.08 47.77 1:38.85 128.86
37. 150 770967 CARDA Jakub 2008 CZE B 51.94 46.93 1:38.87 129.03
38. 149 771000 DLOUHÝ Vítek 2008 CZE P 51.85 47.07 1:38.92 129.45
39. 163 773203 BARTOŠ Vojtěch 2009 CZE A 52.98 47.11 1:40.09 139.25
40. 142 772193 ZONEK Jáchym 2009 CZE T 52.60 47.71 1:40.31 141.10
41. 159 772399 PLÍVA Jakub 2008 CZE H 53.10 47.28 1:40.38 141.69
42. 157 772053 SALAČ Jan 2009 CZE K 53.37 47.68 1:41.05 147.30
43. 164 772608 VOLEJNÍK Miroslav 2008 CZE A 53.17 47.99 1:41.16 148.22
44. 133 772041 MRAVEC Albert 2008 CZE A 54.79 47.15 1:41.94 154.76
45. 151 772554 KARÁSEK Jan 2009 CZE H 57.26 44.89 1:42.15 156.52
46. 158 772733 PAVLAS Vojtěch 2009 CZE A 55.03 47.57 1:42.60 160.30
47. 187 772315 VERL Jan 2009 CZE L 54.10 48.69 1:42.79 161.89
48. 168 772241 BERAN Antonín 2009 CZE E 55.79 50.46 1:46.25 190.89
49. 171 772688 PEKÁREK Michal 2008 CZE S 56.30 49.98 1:46.28 191.15
50. 148 772259 TSCHOCHE Teodor 2009 CZE H 1:00.05 47.57 1:47.62 202.38
51. 167 772093 KORBEL Daniel 2008 CZE L 56.31 51.40 1:47.71 203.13
52. 143 772689 PLAMÍNEK Ondřej 2008 CZE S 1:02.16 46.59 1:48.75 211.85
53. 188 772252 VAŇKÁT Tim 2009 CZE U 57.98 51.27 1:49.25 216.04
54. 172 772610 TOŠOVSKÝ Vojta 2009 CZE L 59.03 52.04 1:51.07 231.30
55. 178 772403 KOŇÁK Matěj 2008 CZE L 59.37 54.42 1:53.79 254.10
56. 174 770864 KULICH Samuel 2009 CZE H 1:03.51 54.06 1:57.57 285.79
57. 182 770920 FALGE Daniel 2009 CZE A 1:04.97 56.42 2:01.39 317.81
Nedokočili 1. kolo    
  118 770573 ADAMEC Jakub 2008 CZE H      
  138 770955 HEJDA Václav 2008 CZE P      
  154 770953 JOHN Thomas 2009 CZE L      
  135 772775 KROTKÝ Michal 2008 CZE H      
  120 772438 RÁDL Jan 2008 CZE L      
  180 770858 RUŠIKVAS Eduard 2009 CZE H      
  116 772387 ŠIMEK Michal 2008 CZE H      
  155 770796 ŠVIMBERSKÝ Oliver 2008 CZE A      
Nedokočili 2. kolo    
  181 772275 NEJEDLÝ Jiří 2008 CZE C      
  152 772163 ŠTROS František 2009 CZE S      
  132 772270 VOSLÁŘ Daniel 2009 CZE B      
  122 770718 WEBER Sebastian 2009 CZE L      
Nestartovali v 1. kole    
  144 772174 BARTOŠ Jan 2008 CZE J      
  183 773401 BOUČEK Ondřej 2009 CZE A      
  177 773079 BROŽ Ondřej 2009 CZE L      
  185 772776 HARTMANN Tristan Vilem 2009 CZE H      
  112 772423 HRONEŠ Matěj 2008 CZE H      
  189 772386 KODADA Jan 2009 CZE H      
  170 772067 KOPECKÝ Nicholas 2009 CZE H      
  153 770862 NOVÝ Lukáš 2008 CZE H      
  166 770877 SVATOŠ František 2008 CZE A      
  184 772120 ŠEC Alexander 2008 CZE A      
  140 772140 ŠŤASTNÝ Jakub 2008 CZE H      
  161 772388 TUČEK Jan 2009 CZE H      
  141 772576 VAŠUT Theodor 2008 CZE A      
  175 773026 VOLDŘICH Štěpán 2008 CZE L      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  173 772047 CHATRNÝ Otto Fabian 2009 CZE A      
  176 772161 JANOUŠKOVEC Jakub 2009 CZE S      
  179 772253 VANĚK Hugo 2009 CZE L      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  131 772778 HARTMANN Jiří František 2008 CZE A      
  147 772891 HORA Matyáš 2009 CZE S      
  186 770626 LOJKA Ondřej 2009 CZE A      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz