Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

RKZ 1 - ČP - Říčky v Orlických horách

Disciplína Slalom Codex 2039
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 19.01.2022 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
Vypočtená penalizace 14.54 Aplikovaná penalizace 14.54
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CPZ
1. 137 772158 RYCEK Kryštof 2008 CZE T 40.35 41.29 1:21.64 14.54 100
2. 124 772304 KAŠING Oliver 2008 CZE T 39.75 42.68 1:22.43 21.60 80
3. 134 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 40.27 42.25 1:22.52 22.41 60
4. 129 772136 CHROUSTOVSKÝ David 2009 CZE J 41.40 41.42 1:22.82 25.09 50
5. 141 770929 VACEK Ludvík 2008 CZE B 41.39 41.60 1:22.99 26.61 45
6. 133 770992 SOBOTKA Daniel 2008 CZE B 41.09 42.25 1:23.34 29.74 40
7. 130 772266 GROSS Matyáš 2008 CZE B 41.38 42.34 1:23.72 33.14 36
8. 126 770472 MOŠNA František 2008 CZE A 41.03 43.08 1:24.11 36.63 32
9. 127 772016 PŘIBYL Zdeněk 2008 CZE T 41.47 43.25 1:24.72 42.08 29
10. 123 770943 KUNRT Adam 2008 CZE L 42.48 42.40 1:24.88 43.51 26
11. 128 770944 KUNRT Kryštof 2008 CZE L 40.90 44.61 1:25.51 49.14 24
12. 136 770981 BALEJ Marek 2008 CZE J 43.39 42.38 1:25.77 51.47 22
13. 132 770751 THÉR Ondřej 2008 CZE H 43.24 43.19 1:26.43 57.37 20
14. 146 772159 SVOBODA Albert 2008 CZE A 42.79 44.01 1:26.80 60.68 18
15. 144 772109 ŠRYTR Dominik 2008 CZE L 43.60 44.44 1:28.04 71.77 16
16. 125 770694 KUČERA Adam 2008 CZE H 44.47 44.50 1:28.97 80.08 15
17. 161 770861 MORAVEC Vojtěch 2008 CZE H 44.38 45.10 1:29.48 84.64 14
18. 151 772387 ŠIMEK Michal 2008 CZE H 44.59 45.58 1:30.17 90.81 13
19. 153 772438 RÁDL Jan 2008 CZE L 44.65 45.57 1:30.22 91.26 12
20. 163 772237 MORÁVEK Jáchym 2009 CZE H 46.53 44.70 1:31.23 100.29 11
21. 157 770776 NAVRÁTIL David 2008 CZE T 45.92 45.92 1:31.84 105.75 10
22. 156 770940 CUTHBERT Adam 2009 CZE H 45.51 46.53 1:32.04 107.53 9
23. 159 772446 ŽIŠKA Matěj 2009 CZE Z 46.21 46.05 1:32.26 109.50 8
24. 149 770718 WEBER Sebastian 2009 CZE L 47.71 46.10 1:33.81 123.36 7
25. 143 770946 JANDÍK Zdeněk 2008 CZE L 49.62 44.43 1:34.05 125.51 6
26. 165 772507 WOJTYLA Ondra 2008 CZE T 47.12 47.10 1:34.22 127.03 5
27. 145 772222 HLADKÝ Richard 2009 CZE B 47.02 47.83 1:34.85 132.66 4
28. 147 772151 TVRZ Jan 2009 CZE A 49.24 45.69 1:34.93 133.38 3
29. 175 770847 KOHOUTEK Tomáš 2008 CZE M 47.52 47.73 1:35.25 136.24 2
30. 168 772140 ŠŤASTNÝ Jakub 2008 CZE H 47.85 49.76 1:37.61 157.34 1
31. 173 770955 HEJDA Václav 2008 CZE P 47.68 50.13 1:37.81 159.13
32. 169 772007 SMETANA Matěj 2009 CZE E 49.00 48.91 1:37.91 160.02
33. 162 772041 MRAVEC Albert 2008 CZE A 49.16 49.40 1:38.56 165.83
34. 177 772733 PAVLAS Vojtěch 2009 CZE A 50.07 50.65 1:40.72 185.15
35. 135 772250 JOPEK Franciszek 2008 CZE T 58.63 43.69 1:42.32 199.45
36. 181 772267 FRIML Jan 2009 CZE B 57.51 45.83 1:43.34 208.57
37. 174 772259 TSCHOCHE Teodor 2009 CZE H 52.17 52.16 1:44.33 217.43
38. 178 773203 BARTOŠ Vojtěch 2009 CZE A 51.91 53.29 1:45.20 225.21
39. 148 772270 VOSLÁŘ Daniel 2009 CZE B 48.30 57.69 1:45.99 232.27
40. 155 772106 PAVLÍČEK Jakub 2008 CZE Z 1:02.99 46.89 1:49.88 267.05
41. 170 772271 CIMMER František 2009 CZE B 51.87 58.79 1:50.66 274.03
42. 180 772557 PEŠL Jan 2009 CZE Z 1:07.73 44.29 1:52.02 286.19
43. 172 772536 POSPÍŠIL Jan 2009 CZE L 47.12 1:06.49 1:53.61 300.41
44. 142 770716 ŠÍMA Oliver 2008 CZE L 41.34 1:18.12 1:59.46 352.71
45. 176 772399 PLÍVA Jakub 2008 CZE H 1:05.36 1:08.24 2:13.60 479.15
Nedokočili 1. kolo    
  164 772456 BAHENSKÝ Daniel 2009 CZE T      
  140 772423 HRONEŠ Matěj 2008 CZE H      
  154 770852 MICHAL Tomáš 2008 CZE T      
  152 772700 NOSÁL Filip 2008 CZE A      
  139 770863 POLANSKÝ Robin 2008 CZE H      
  160 772193 ZONEK Jáchym 2009 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  171 772017 BABIŠ Vojtěch 2008 CZE T      
  179 772934 ENGEL Tadeáš 2008 CZE L      
  131 770961 HRBÁČEK Matyáš 2008 CZE P      
  167 772775 KROTKÝ Michal 2008 CZE H      
  166 772011 RAČKO Lukáš 2009 CZE K      
  158 772363 RYTÍŘ Jiří 2008 CZE U      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz