Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

RKZ 2 - ČP - Karolinka

Disciplína Slalom Codex 2048
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 06.02.2022 Technický delegát Pavel Lipanský
Vypočtená penalizace 27.60 Aplikovaná penalizace 27.60
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CPZ
1. 54 770348 KNOBLOCH Jan 2006 CZE H 52.44 49.66 1:42.10 27.60 100
2. 57 770695 JANDA David 2007 CZE P 52.30 50.19 1:42.49 30.39 80
3. 59 770435 KOKEŠ Dan 2006 CZE T 54.11 50.84 1:44.95 47.98 60
4. 56 770568 MUNZAR Jakub 2006 CZE H 54.22 51.31 1:45.53 52.12 50
5. 74 770954 SCHEJBAL Jan 2007 CZE P 54.86 50.82 1:45.68 53.20 45
6. 62 770665 BABOR Jakub 2006 CZE M 55.76 51.02 1:46.78 61.06 40
7. 71 770548 ZVĚDĚLÍK Vojtěch 2007 CZE T 56.21 50.94 1:47.15 63.71 36
8. 76 772063 BEDNAŘÍK Jan 2007 CZE H 56.22 51.11 1:47.33 64.99 32
9. 73 770729 DVOŘÁK Tomáš 2006 CZE L 55.75 51.96 1:47.71 67.71 29
10. 67 770805 GÜTTLER Tobiáš 2006 CZE A 55.00 52.92 1:47.92 69.21 26
11. 84 770835 SKŘÍTEK Tony 2007 CZE Z 55.90 52.60 1:48.50 73.36 24
12. 82 770850 ŠTEFKA Viktor 2007 CZE A 57.22 51.44 1:48.66 74.50 22
13. 78 772122 POTMĚŠIL Šimon 2006 CZE L 56.32 52.81 1:49.13 77.86 20
14. 89 772333 VACHUTA Adam 2007 CZE A 57.42 51.93 1:49.35 79.44 18
15. 63 770651 PAVLÍČEK Vojtěch 2006 CZE Z 58.27 51.44 1:49.71 82.01 16
16. 97 772614 HORČIC Theodor 2007 CZE A 57.84 52.02 1:49.86 83.08 15
17. 68 770939 KRATOCHVÍL Jonáš 2007 CZE H 59.40 52.04 1:51.44 94.38 14
18. 88 770731 BAJER Adam 2006 CZE L 57.69 54.21 1:51.90 97.67 13
19. 99 772461 PANTŮČEK Václav 2007 CZE B 58.99 53.22 1:52.21 99.89 12
20. 91 772176 BARTOŠ Pavel 2007 CZE J 59.00 54.88 1:53.88 111.83 11
21. 83 770023 VARGA Attila 2006 CZE L 57.40 59.44 1:56.84 132.99 10
22. 69 772395 BŘEZINA Filip 2007 CZE L 57.21 59.76 1:56.97 133.92 9
23. 95 770890 SVOBODA Miloš 2007 CZE B 1:01.40 57.02 1:58.42 144.29 8
24. 92 770797 PRÜHER Vojtěch 2006 CZE C 1:06.96 54.70 2:01.66 167.45 7
25. 87 770873 TSCHOCHE Tibor 2007 CZE H 57.90 1:08.62 2:06.52 202.20 6
Nedokočili 1. kolo    
  100 770639 DOROTÍK Vojtěch 2007 CZE Z      
  86 772194 FIKAR Šimon 2006 CZE A      
  98 772546 FRIEDE Jan 2006 CZE H      
  66 770833 FUCHS Filip 2007 CZE T      
  61 770503 HALAKUC Václav 2006 CZE T      
  60 770770 KOMÁREK Adam 2006 CZE B      
  94 770597 KRASILOV Jiří 2006 CZE L      
  70 770841 KUFA Jiří 2006 CZE T      
  58 772105 NAKLÁDAL Josef 2007 CZE T      
  72 770899 NEJDL Matyas 2006 CZE A      
  75 770898 NEJDL Tom 2007 CZE A      
  79 770517 OUPICKÝ Petr 2006 CZE L      
  81 772398 PLÍVA Jan 2006 CZE H      
  90 770605 TABULKA Štěpán 2007 CZE L      
  96 772202 TOMAN Jakub 2006 CZE B      
Nedokočili 2. kolo    
  65 770681 FÍLA Patrik 2006 CZE H      
  85 772108 KRÁL Šimon 2007 CZE L      
  64 770450 MORÁVEK Pavel 2007 CZE H      
  80 770798 ŠTĚTKA Ondřej 2007 CZE C      
  55 772152 ŽÁK Hugo 2006 CZE L      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  93 770889 DLOUHÝ Šimon 2007 CZE B      
  77 772042 HEMELÍK Vojta 2007 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz