Home Závody a výsledky Alpské disciplíny

MČR žactva - ČP - Bílá v Beskydech

Disciplína Slalom Codex 2057
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu Mistrovství ČR žactva
Datum 27.02.2022 Technický delegát Alena Danihelková
Vypočtená penalizace 16.06 Aplikovaná penalizace 16.06
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CPZ
1. 64 772266 GROSS Matyáš 2008 CZE B 41.15 41.63 1:22.78 16.06 100
2. 61 770929 VACEK Ludvík 2008 CZE B 41.12 41.84 1:22.96 17.65 80
3. 63 772304 KAŠING Oliver 2008 CZE T 41.37 41.79 1:23.16 19.41 60
4. 79 770694 KUČERA Adam 2008 CZE H 41.61 42.95 1:24.56 31.76 50
5. 68 772016 PŘIBYL Zdeněk 2008 CZE T 42.50 42.16 1:24.66 32.64 45
6. 74 770944 KUNRT Kryštof 2008 CZE L 42.19 42.80 1:24.99 35.55 40
7. 65 770961 HRBÁČEK Matyáš 2008 CZE P 41.95 43.27 1:25.22 37.58 36
8. 72 770943 KUNRT Adam 2008 CZE L 41.79 43.66 1:25.45 39.61 32
9. 71 770981 BALEJ Marek 2008 CZE J 43.03 43.05 1:26.08 45.16 29
10. 62 770574 KOLB Jan 2008 CZE H 43.06 43.07 1:26.13 45.60 26
11. 69 770852 MICHAL Tomáš 2008 CZE T 42.15 44.01 1:26.16 45.87 24
12. 94 772213 MARTÍNEK Lukáš 2008 CZE Z 43.09 43.88 1:26.97 53.01 22
13. 75 770472 MOŠNA František 2008 CZE A 42.78 44.24 1:27.02 53.45 20
14. 85 770863 POLANSKÝ Robin 2008 CZE H 43.55 43.79 1:27.34 56.27 18
15. 88 770861 MORAVEC Vojtěch 2008 CZE H 43.79 44.05 1:27.84 60.68 16
16. 78 772109 ŠRYTR Dominik 2008 CZE L 44.61 44.77 1:29.38 74.26 15
17. 83 770776 NAVRÁTIL David 2008 CZE T 44.49 45.02 1:29.51 75.41 14
18. 89 772557 PEŠL Jan 2009 CZE Z 45.08 44.66 1:29.74 77.44 13
19. 77 770716 ŠÍMA Oliver 2008 CZE L 45.92 44.00 1:29.92 79.02 12
20. 73 772159 SVOBODA Albert 2008 CZE A 44.85 45.33 1:30.18 81.32 11
21. 87 772423 HRONEŠ Matěj 2008 CZE H 45.57 44.99 1:30.56 84.67 10
22. 90 772507 WOJTYLA Ondra 2008 CZE T 45.51 45.48 1:30.99 88.46 9
23. 80 772387 ŠIMEK Michal 2008 CZE H 45.54 45.54 1:31.08 89.25 8
24. 96 772011 RAČKO Lukáš 2009 CZE K 46.06 46.35 1:32.41 100.98 7
25. 81 772646 BEDNÁŘ Albert 2009 CZE B 44.93 48.22 1:33.15 107.51 6
26. 97 772106 PAVLÍČEK Jakub 2008 CZE Z 46.83 46.67 1:33.50 110.59 5
27. 105 772267 FRIML Jan 2009 CZE B 46.36 47.65 1:34.01 115.09 4
28. 103 770997 GRYM Vojtěch 2009 CZE A 47.71 46.91 1:34.62 120.47 3
29. 107 772700 NOSÁL Filip 2008 CZE A 47.28 47.82 1:35.10 124.70 2
30. 106 770847 KOHOUTEK Tomáš 2008 CZE M 48.17 47.06 1:35.23 125.85 1
31. 109 772404 HŮRKA Martin 2009 CZE S 47.45 47.98 1:35.43 127.61
32. 98 772017 BABIŠ Vojtěch 2008 CZE T 47.46 48.60 1:36.06 133.17
33. 110 772041 MRAVEC Albert 2008 CZE A 47.37 48.78 1:36.15 133.96
34. 111 772007 SMETANA Matěj 2009 CZE E 49.14 49.04 1:38.18 151.87
35. 99 772151 TVRZ Jan 2009 CZE A 51.94 46.79 1:38.73 156.72
36. 82 772250 JOPEK Franciszek 2008 CZE T 45.03 56.38 1:41.41 180.35
37. 112 772934 ENGEL Tadeáš 2008 CZE L 59.44 49.41 1:48.85 245.96
Nedokočili 1. kolo    
  100 770573 ADAMEC Jakub 2008 CZE H      
  95 772222 HLADKÝ Richard 2009 CZE B      
  102 770946 JANDÍK Zdeněk 2008 CZE L      
  93 772438 RÁDL Jan 2008 CZE L      
  66 772158 RYCEK Kryštof 2008 CZE T      
  101 772463 SEHNAL Jakub 2008 CZE B      
  76 770926 SKALIČKA Jiří 2008 CZE Z      
  91 772301 ŠVESTKA Robin 2008 CZE A      
Nedokočili 2. kolo    
  67 772136 CHROUSTOVSKÝ David 2009 CZE J      
  84 772363 RYTÍŘ Jiří 2008 CZE U      
  70 770751 THÉR Ondřej 2008 CZE H      
  92 772446 ŽIŠKA Matěj 2009 CZE Z      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  104 772171 HÁBA Jan 2008 CZE Z      
  86 772237 MORÁVEK Jáchym 2009 CZE H      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  108 772536 POSPÍŠIL Jan 2009 CZE L      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz